• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
bauska...ako pokračujú prípravy na svadbu?
mychaella papapa
10. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Coskoro so :hearts: v brusku

moze byt?ci mame nieco lepsie?
10. čer 2010 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
beuska ako si tam dala to srdiečko?
10. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Celkom dobre :slight_smile: V pondelok ideme do Padovy vybavovat dokumenty a odtial asi aj hned do Benatok porozpravat sa osobne s majitelom restauracie,harfistkou a najst kvetinarstvo.len ci to stihneme za jeden den to netusim :unamused:
10. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
skopirovala som ho z inej temy :grinning: :grinning:
10. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@beuska1986 predbehla si ma :wink: :hearts:
10. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
beuska...super svadba v Benátkach musí byť ozaj krásna, dúfam, že to všetko pekne stihnete povybavovať :wink:
10. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
tak sa tu majte pekne idem už domkov, k môjej malej loptoške, prajem pekný zbytok dňa :slight_smile:
10. čer 2010 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Pekny zbytok dna Quitka :slight_smile:

ja idem tiez konecne nieco porobit,cely den sa len vykecavam :grinning: Ale obcas nakuknem :wink:
10. čer 2010 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@quitka mrzi ma to, drzkaj sa :frowning2:
baby to srdiecko a ta tema s nim je super, odomna mate hlas, aj ked srdiecko netusim ako sa dava :sweat_smile:
Inak super fotky na FB mate vsetky, hrozne sa mi paci svdba na koniku a babatka a tak :grinning:
Pekny zbytok dna inak, bezkam dokov, papa
10. čer 2010 v 15:19  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
vsetci uz isli domov? sama som tu ostala? :frowning2: tak mi treba, ked sa mi nechce rano normalne vstavat, tak potom musim cucat v robote do piatej :slight_smile:
10. čer 2010 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Cavte bavte...ja som sa prave vratila zo skoly,malej konci o hodinu skolka,tak ju pojdem vyzdvihnut a nejako sa do vecera premotkame :sunglasses:
Quitka uprimnu sustrast :cry:
Holky a kto je tu uz tehulka?Stale ju spominate,ale ja som ju asi prehliadla :sweat_smile:
10. čer 2010 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Quitka aj ja orajem uprimnu sustrast :frowning2:

Aj mne sa paci nazov tej temy so srdieckom :wink:

Ja zachvilku bez pre mm do prace,bo som si brala auto,no mam toho este vela robit a nakoniec som nikde nesla a to uz za 2 dni ideme na ten Balaton,no vyzera to tak,ze od nedele tam ma cely tyzden prsat....... :unamused: :angry: no co uz......
Prajem pekny vecer a ja nakuknem asi az zajtra......dnes este nakupy a mm ma ide ostrihat,tak nebudem mat cas...
10. čer 2010 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@evuliki leginca pisala, ze mala || na teste, ale je teraz na sluzobke, takze az dalsi tyzden pojde na gyn, aby jej to potvrdil :slight_smile:
10. čer 2010 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
včera jsme se bavili s protějškem o miminku. Ptal se kdy začnem :slight_smile: tak snad ani né do podzimu :grinning:
10. čer 2010 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@sirael4 to je dobre, ze je taky nedockavy :slight_smile:
10. čer 2010 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@sirael4 no tak to mas super bud rada že už sa nevie dočkat...ja sa s mojim akosi bojím o tom hovoriť.....
poradte ako ste na to isli,hmm???? :unamused:
10. čer 2010 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@katrenka111 ahojky a preco sa s nim o tom bojis hovorit vsak ak chcete babo,tak raz o tom musite hovorit
10. čer 2010 v 18:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
no hej len neviem on nie je nato ešte pripravený si myslím :frowning2:
10. čer 2010 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Pekny vecer koceny,ja som si dala poobede aj 2 hod slofika :grinning: Ani neviem ako som zaspala.

Sirael,super!a kedy zacinate?

Katrenka,a kolko mate rokov s priatelom?Chlapi sa s babatkami neponahlaju :angry: Moj ma 31 a az teraz ho to zacina chytat.
10. čer 2010 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
no moj ma 28,nehovorím že nechce len mám taký pocit nooo sme spolu už 4roky aj bývame spolu,takže už niečo treba poriešit,bud bábo,svadba alebo rozchod inak to nevidím :sunglasses: :grinning:
no nie??
10. čer 2010 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak sup sup navar mu dobru veceru,zapal sviecky a opatrne sa ho spytaj ako si predstavuje vasu buducnost :slight_smile: Mozno ta jeho reakcia este prekvapi :wink:
10. čer 2010 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@beuska1986 ahoj aj ja som poobede buvala a tak mi to dobre padlo
10. čer 2010 v 19:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes už asi nieee :grinning: večeru si robí sám,to on takto hocikedy sam od seba :slight_smile:
Takže inokedy....hádam....
10. čer 2010 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Mne sa vrati kazdu chvilu MM z prace,pozrieme na nete panelak a odsudene a pojdeme spinky,dnes som total K.O. :rolling_eyes: Ale konecne prestalo prsat,po 4 dnoch! Hurraaaaa :dizzy_face:
10. čer 2010 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Evulki,ja uz mam chlapa doma,tak len nakukavam o com je rec,ale dajako to tu stichlo.Tiez sa tesim na odsudene.Ja si ich vzdy pustim v postielke ked priatel zaspi :grinning:

Inac vy nemate sk tv?Ja to teraz riesim s antenistom,len sa do toho nevyznam,tak moc neviem co odo mna chce.Dajaku kartu z sk :confused:
10. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
pekny vecer babule :wink: ste toho popisali :wink:

ja som dnes bola skoro cely den s malym vonku, chudacik idu mu zuby a je z toho strasne mrzuty a este ma k tomu aj sople a jedine v kociku cusal, tak sme sa stale prechadzali. a keby viete, aku sme mali noc.....spal iba ked som ho mala na rukach, inac revy a revy. no mala som dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bei ten nazov co si vymyslela sa aj mne paci :wink:

@quitka uprimnu sustrast :pensive:
10. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
caute cauteeee...
nazov temy je super...suhlasim... :slight_smile:
soplosko mi uz spi a mm je este v praci, dohana zameskane a od zajtra a cely bud tyzden ma dovolenku...tak tu cakam kym pride... :wink:
@lubikaf zavidim ti, ze chce byt v kociku ... ja mam problem ho tam udrzat, az ked je moc unaveny tak si zdriemne a to je asi tak vsetko

@katrenka111 u nas to bolo tak nejak spontanne, ja som vzdy bola hotova z deti a tak som o nich stale hovorila a mm stale,ze najskor v 35ke ale aj tak si nedaval pozor a snazilkovali sme a dokonca zacal kest zdravo, prestal jest fast food, notebook si uz nepokladal do lona..vraj to ma zle ucinky na spermie :slight_smile: a ked som mu povedala ze som tehu tak sa straaasne tesil... :slight_smile:
10. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ozaj matka, tu sa spominali nejake torticky ked som sa k vam pridala ty pecies? myslim torty k narodkam alebo tak... :slight_smile:
10. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@mychaella no na mna to prišlo len teraz asi posledný mesiac.... doteraz som nechcela ale už nad tým rozmýšlam,aj po zdravotnej stranke aj tak celkovo....
možnože to príde same ktovie :confounded:
10. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek