• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
Pifi ani mne sa nepaci,ked je dieta po rodicoch nazvane.....to uz je take staromodne........
Ja som vzdy chcela mena,ktore urcite nebudu mat ine deti triede...ako napr.vzdy boli 3 Zuzky,alebo Tomasovia........
11. čer 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusia pri dnesnych modernych menach mam pocit, ze len velmi tazko najdes triedu s troma Zuzkami :grinning: ja by som nepohrdla ani Zuzkou alebo Janikom :slight_smile: len aby uz bolo a aby bolo zdrave :slight_smile:
ono je dolezite aj podla priezviska vyberat podla mna, lebo ak ma niekto take typicke slovenske priezvisko ako napr. Kovac a dceru nazvie Cynthia, tak mi to pride nefer voci tomu dietatku :unamused:
11. čer 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja chcem malu Violku a pre chlapca som chcela Felix ale to priatel ani nechce pocut :grinning:
11. čer 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vitam nove kocky :slight_smile:

Mamusia,velmi pekne mena si vybrala.Ono to podla mna zavisi aj podla priezviska.Ked ma niekto rydzo sk/cz priezvisko,exoticke mena zneju v spojeni s nimi dost smiesne.Nase babo bude mat it priezvisko,takze meno bude tiez talianske.Clapca by som chcela-Dario,Fabio,Massimo.Priatel by chcel-Cesare(akoze mocny Cesar :grinning: )
A dievca zatial vyhrava Valentina,Laura,Alessia
11. čer 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heh Pifi,teraz si ma ty predbehla :wink:
11. čer 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beuska1986 presne to si aj ja myslim :slight_smile: talianske mena zboznujem, asi som bola v minulom zivote Talianka :grinning: lebo aj ta rec mi je blizka, aj vsetko :slight_smile:
11. čer 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beuska1986 neplanovane som Ti to vratila :slight_smile:
11. čer 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte nove snazilky :slight_smile:
@monula535 no nidky nevies, v ktorom budes mesiaci, ked budes amt svadbu a mam dve priatelky, ktore celu svadbu presedeli ako tehotne na zachode (tranne stadia tehotenstva)., takze tiez sa priklanam k nazoru bud mala svadbicka hned teraz, alebo tehulkovat az po....
Hm, mena? Zara je pekne aj Zoe, ale mne sa pacia take pozahranicene slovenske ako napriklad Michaella -Misha, Barbora- Basha, ale u nas vitazi urcite Miška ::slight_smile:
Ako Mamusia pise, aj my mame problem s menom pre chlapca, kedze ratame s dievcatkom, ale Felix je velmi pekne meno, neviem preco, hned ma napadne kocur Felix :grinning:
Mne sa paci Filipko, ale ako pisete okrem toho ze ci cudzie alebo slovenske, dost zalezi aj od dlzky priezviska napr. taky Alexander Záboranovský (poznam takeho osobne :grinning:), tak sa nornalne unavim, dokial ho oslovim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2010 v 11:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj mne sa paci Felix......no mne sa paci pre chlapca aj take oficialne dlhe meno a volat ho v skratke..napr. Zacharias a volali by sme ho Zackino :wink: ked sme sa uz dohodli ze vsetky nase mena budu na Z :grinning:
A ja poznam babu,ktora sa vola Miroslava Ivanisinova......to je tiez dlhe velmi,nikto si to priezvysko nevie zapamatat... :grinning:
11. čer 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milluska to hej :slight_smile: ono je okolo tvorby mena cela teoria :slight_smile: napr. pri kratkom priezvisku by malo byt dlhe meno a opacne :slight_smile: alebo ak nemas v priezvisku "R", tak v mene by malo byt :slight_smile: ale to viem len od kamosky, ja som take nestudovala :slight_smile: vsadim na siesty zmysel a mozno budeme mat nakoniec trebars aj Huga :grinning:
11. čer 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Millu a Miska je fajn....no asi by si nechcela,aby ju v skole volali Michala :angry: :frowning2: :wink:
11. čer 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusia tomu sa nevyhnes :unamused: sesterka ma Sebastiana, doma ho volaju Sebastianko a rozculuje ju, ze v skolke ho volaju Sebo ... to s tym treba pri vybere mena asi tiez pocitat, ako sa da tvorit zdrobnenina, pripadne opak zdrobneniny (teraz ma napadlo, ze neviem, ako sa taky tvar vola - zhrubnenina? :grinning: )
11. čer 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co taka Laura? Tam sa uz "zhrubnenina" povedat viac neda, nie? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2010 ve 12:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milluska Laura je fajn, aj ked nie je typicke slovenske, ale paci sa mi :slight_smile:
11. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Sebo je normalne podla mna,to neznie skaredo......ale Michala....to hej.

Inak baby,neviem,ci ste o tom poculi,ja som velmi za a odporucam vsetkym mamickam...buducim mamickam......aby ste skusili bezplienkovu metodu...my ju praktizujeme od 3 mesiacov a je super. Nahodou som ju tu nasla,ked som nieco hladala a pri druhom urcite budem od zaciatku,ako sa vratim z nemocky...
Ak Vas trosku zaujima,tak tu mate link: http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/bezplenkova-komunikacni-metoda-ii/?page=1
fakt vrelo odporucam. My uz mame od predvcera prve gatusky :slight_smile:
11. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusia uz som o tom pocula, ale len tak matne ... urcite si to prestudujem :slight_smile:
11. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko krasky :sunglasses:
Kecate o menach?Mne je to tak suma fuk,kto si co hovori o tom,ako sa vola mala :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to mame uuuuplne slovenske priezvisko a mala sa vola Jasminka,tiez nie uplne typicke meno :dizzy_face: Ale jednak zijeme v zahranici a po druhe mne sa to paci a hotovo :sunglasses:
11. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamusia nejak nemam cas to citat,vies mi povedat o tom viacej...resp. aky je princip,kedy by som ho mala davat na nocnik....nocnik skusame,cikat sa mu tam podari 2x za den,ostatne do plienky a kako len do plienky... ako mam zacat?
11. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milluska ,meno Laura sa da prekrutit na Larva :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mne sa skor paci Lara
11. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
monula535 - jeeeeeej aj ja by som chcela Felixa, ale priatel len o jaroslavovi spieva :confounded:
11. čer 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinex najlepsie je zacat davat hned ako sa zobudi,lebo deti cikaju iba ked su hore.....nam sa kako zas da uplne odchytit,bo vacsinou to na nej vidno,ze tlaci...ale znamenie je vacsinou take,ze ak nieco robi,hra sa,papa......tak sa zacne sustredit a ostane nehybna,tak vtedy viem,ze treba ist.
Treba mat znamenie,ze teraz moze ako napr. ssssss,alebo cccc alebo ee...my mame gg :grinning: a to len preto,ze to bolo prve co povedala,tak aby sa vedela vypytat,jak by nieco.....
Potom sa da casovat...ako 10 mesacny Ti vydrzi urcite aj hbodinu necikat,najma poobede su vacsie intervaly ako rano.
Mne uz vydrzi vacsinou aj celu noc sucha. Skus,urcite sa podari,najma ak uvidis uspechy,budes nadsena :wink:
11. čer 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A skus ho davat aj vonku,je teplo a je uz dost velky nato,aby sa aj pri stromceku vycikal :wink:
11. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusia dobre vdaka za rady...tak ideme tvrdo do toho,rada by som ho cez leto naucila byt bez plienky..to je moj ciel :grinning: tak zacneme na tom makat :wink:
11. čer 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mam mu davat plienku ci nie?
11. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasne. Plienka je ako poistka,ze sa Ti pocika. Ale pri BKM sa pouzivaju vacsinou latkovky,ja iba na noc davam papierovu a ked ideme niekde prec....ale aj teraz mi spi iba v gatkach,ale mam nepremokavu podlazku jak by co.. Cez den ak si pri nom,ho mozes nechat aj v slipkach,si kup viac a aspon sa parit cez leto nebude teraz...ak sa pocika,neostane pod nim mlacka a slipky das iba vysusit a este 2-3x mozes pouzit,ak nesmrdia....
11. čer 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
A este s tym casovanim...ak mu das slipky a vidis,ze sa pocikal,tak si stopni,kolko casu prejde do dalsieho pocikania,aby si vedela priblizne,ako casto cika.......deti ktore nerobia BKM zvyknu si cvrknut hocikedy,ale on sa rychlo nauci pouzivat zvierace,drzim paste :wink:
11. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dobre...tak musime nakupit slipky,lebo sak doteraz sme nepotrebovali... musim take male niekde najst :slight_smile:
len blbe je ze ho mam doma v ohradke,kde ma deku a sa tam hra..tak to bude asi v plienke..dole mu ju dam,len ked budeme behat po dome ci vonku
11. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
V ohradke to mozes vyriesit aj tak,ze by si dala nepremokave podlozky,take jednorazovky,no neviem,ci by ich nestrhaval dole,cize potom by boli na nic :unamused: :slight_smile:
Slipky maju v H&M najmensie su na 1-2 roky,no aj my mame take a nie su az take obrovske,mali by mu byt ok. A ja mam este aj treningove z Mothercare,to su akoby podsite frote latkou a nieco sustave je vnutri,aby nepremokli..
11. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tie by mi zjedol alebo roztrhal...
tak pojdem pokukat poobede,mozno aj tu u nas budu nieco mat,ked nie skocim do BA...
no som zvedava ako nam to pojde,heh :slight_smile:
11. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ze zjedol :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek