• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
no by si sa divila...kupila som mu penovu pistol do vody akym sme prisli domov tak ju okusal celu
11. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No aj mna to hadam caka....mne tiez vsetko zuzle,idu jej zuby,je zla kvoli tomu....
11. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vy jste toho zase napsali.
Tak v září začínáme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekny dnik prajem.My zaciname v auguste.Varim gulas pozyvam.
11. čer 2010 ve 13:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 gratulujem :slight_smile: teraz sup-sup vela ovocia a zeleniny, aby boli vitaminky do zasoby :slight_smile: a ak Ti treba nieco robit u zubara, tak chod urcite teraz :slight_smile:
11. čer 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som sa prave objednala na manikuru na dalsi piatok :slight_smile: bude to moja premiera, ja takym veciam velmi neholdujem :grinning:
11. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
pifi to by som aj ja sla..tiez taketo veci nerobim, aj kadernicka je pre mna luxus....ale premyslam ze sa dam ostrihat uplne nakratko....a manikuru aj pedikuru by som si tiez dala,sak to musi byt fasa :sunglasses:
11. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja zasa vobecc neverim kadernickam.....uz asi 4 roky sa striham sama.......s mm pomocou :wink: na pedikuru by som aj ja sla,no sa bojim,ci by ma to nebolelo :grinning:

Idem uz,bo mala vstala a treba sa balit,kym sa mi ako tak chce.....nechce :confounded:

caute zatial
11. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby :wink:

sirael tak super :wink:

mati, moj maly tiez pcha vsetko do huby, najradsej vselijake krabicky od kvapiek a podobne, s tym sa dokaze zahrat aj 10 minut. problem je v tom, ze vzdy z toho odhryzne a ja mu vyberam papier z huby.

pifi, ja som na manikure tiez v zivote nebola :wink:
11. čer 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubi papier aj ja vyberam z ust :grinning:
11. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusia na pedikuru som si ani ja netrufla :slight_smile: aby sa mi nestalo, ze na vlastnej svadbe nebudem moct chodit :slight_smile: normalne som si malovala nechty sama (raz rocne, ked ma to pochytilo :slight_smile: ) ale na svadbu by som chcela peknu francuzsku manikuru a to si sama dobre nespravim (skusala som :slight_smile: )
11. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinex ja som niekolko rovok mala vlasy uplne nakratko a potom som sa uz nevedela dockat, kedy mi narastu :slight_smile: uz by som sa asi az tak nakratko nedala ostrihat :grinning:
11. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja praveze mam dlhe roky dlhe vlasy,ale pri malom som sa musela dat ostrihat-teraz ich mam tak po plecia,mozno kusok dlhsie..ale brutal mi je teplo..chcelo by to kratky letny zostrih
11. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinex ja som mala dlhe vlasy od malicka a tiez som chcela vediet, ake to je, mat celkom kratke vlasy :slight_smile: akoze je to super, ale ked trosicku podrastu, budu ta rozculovat, ze si ich nevies zopnut do chvosta alebo drdola :slight_smile: takze treba chodit kazdy 1-2 mesiace strihat
11. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
moja kamoska je kozmeticka a robi aj manikuru ale ja pistim uz len ked mi nahodou robi gelove nechty takze manikuru by som asi nezvladla a pedikuru uz vobec nie :grinning: :grinning: som padavka

som nestastna ja som vzdy chcela mat prve dieta tak okolo 22 nechcem cakat do 24 to uz som chcela zarabat na druhe mna porazi nic nevychadza podla mojich predstav :frowning2:
11. čer 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pifina tak az take kratke nie... no uvidim..u mna je to tak,ze ma napadne,ze sa chcem ostrihat,tak sa musim dat ostrihat v ten den,ked som sa odhodlala

@monula535 ja som gelove mala niekolko krat-nic pre mna..ale vydrzala som to v pohode...to kozmetika nie je nic pre mna...ale taka pedikura s masazou noh je uuzasna
11. čer 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
monula clovek mieni, zivot meni :sunglasses: ja som tiez chcela mat dieta skorej a je dobre ze to vyslo,ako to vyslo... a povodne som druhe chcela az o 5 rokov a nakoniec sa uz snazime
11. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monula535 ja som tiez chcela dieta skor, ale vtedajsi parner na to asi este nebol pripraveny ... teraz mam ineho, idem sa vydavat a uz sa aj snazime :slight_smile: takze hlavu hore, ono sa niekedy veci nedeju podla nasich predstav, ale deju sa tak, ako je to pre nas najlepsie :slight_smile:
11. čer 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne sa pacia chlapcenske mena len take zvlastne Jozko, Janko, Matko to ma nejak obislo :wink: ale Medarda by som tiez prijala ale moj drahy proste nechce :rolling_eyes:
11. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby vy ste kecky :slight_smile: Ja som trosku makala na zahradke a fuuuuuj je mi teploooooo.

Ked spominate kadernicku,tiez musim ist co najskor.Na farbu a hlavne ostrihat,mam uz vlasy dlhe po pas.Poviem jej nech mi strihne aspon 10 centakov,lebo konce mam velmi znicene z kulmovania a zehlenia.
Ale teda poklona baby,ja by som nemala nato ist na kratko.A hlavne moj chlap by ma asi zabil :grinning:
11. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beuska1986 moj nastavajuci tiez :slight_smile: sa mi vlnia vlasy a ked si umyjem, tak vyzeraju dlhsie a potom, ako vyschnu, tak trochu "vyskocia" a zo zaciatku sa ma furt pytal "ale nedala si sa ostrihat, ze nie?" :grinning:
11. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sirael,super!To ubehne ako voda uvidis.U nas to vidim asi az na oktober,kedze v septembri chcem este brat anti aby ma nechytila mrcha na svadbe alebo svadobnej ceste.

Monula,nie je sa kam ponahlat,si este velmi mladucka.Dohodnite sa s priatelom ci sa viac neviete dockat svadby alebo babatka a podla toho sa rozhodnite.Je to vsetko krasne planovanie,tak sa netreba stresovat :wink:
11. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No baby navnadili ste ma.Asi pojdem hned zajtra :grinning: Si tam zasa posedim 3-4 hodky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beuska1986 to tak dlho bude striihat alebo tolko musis cakat v rade? :slight_smile:
11. čer 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
beus ja som naposledy bola a dala mi dole 30cm :grinning: mm skoro vystrelo :sunglasses:

inak som sa nepochvalila..dnes som bola v skole po diplom..takze oficialne som Ing. :dizzy_face: juch
11. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinex gratulujem, ako sa citis? :slight_smile: mna po vyske chytila depka, ze som nezamestnana :grinning: som si spomenula, aka som bola majsterka sveta po maturite a potom po vyske uplne opacne :slight_smile:
11. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pifi uuuzasne.... ja mam pracu uz dva roky,aj pocas skoly som pracovala,takze to je pohodka..len som rada,ze uz mozem robit to co chcem a nemusim stale mysliet na skolu a ze mi treba sa ucit... konecne mi zacal pohodovy zivot :grinning:
11. čer 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinex tak to je super :slight_smile: prajem prijemnu oslavu, mozno uz o 9 mesiacov budes oslavovat znova :grinning:
11. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pifina bude len taky obed s rodinou,nic extra...a o tych 9mesiacov-to by som brala radsej :sunglasses:
11. čer 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tolko ma bude hlavne farbit.Mam dost huste vlasy.
Mati,to by som ju zabilaaa.Hned na zaciatku jej zdoraznim,ze sa za 3 mesiace vydavam a ked to pokazi budem zla :grinning:

A gratulacia pani inzinierka :dizzy_face:

Jaj kocky ja na tie hory asi nepojdem.Tooooolko veci je tu treba porobit.Len svokrovci na hory nesli,lebo sme povedali,ze ideme my :unamused: Tak nechcem byt za blbku.
11. čer 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek