Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

Ahoj jsem tu nová.... s přítelem bychom chtěli miminko stvořit na podzim... nejlépe ten říjen no.. snad to vyjde 🙂 ať je to letňáče 😉
beuska1986
11. čer 2010
Ahoj Mati,chcela som sa spytat ci musim uz teraz na zaciatok napisat vsetky mena alebo ich tam mozem dat len par a potom ich pridat postupne?
martinex
11. čer 2010
beus mozes dat len par a postupne ich pridavat ci odoberat
beuska1986
11. čer 2010
aha,tak aj odoberat 😃 tomu sa hovori moc 😃 :-p
martinex
11. čer 2010
beus budes nieco ako bohyna 😃
martinex
11. čer 2010
inak co poviete na tento uces?
beuska1986
11. čer 2010
Mam to.Dala som nas tam zatial 10.Ale napriklad na Legnicu a lubinkaf mi to vypisalo,ze neexistuju :-|
beuska1986
11. čer 2010
Mati a teraz to je ze vytvor temu..to sa v skupine este vytvara viac tem?
beuska1986
11. čer 2010
Uces bohovskyyyy 🙂
martinex
11. čer 2010
tak liginca sa pise asi s Q a lubikaf je tusim bez toho N

ano ano,to si mozeme vytvarat pod skuspinou rozne temy

a myslis ze by mi pristal ten uces?
beuska1986
11. čer 2010
Jejda kocky prepacte ja som deges 😃 Fakt som to zle napisala :-N

Podla mna hodil.Ofinu mas aj tu na fotke prehodenu a hodi sa ti.A vzadu to nieje az take kratke.Chod do toho 😉

A aky dame nazov temy?
martinex
11. čer 2010
beus tak teda zajtra pojdem...vecer dam foto ako to dopadlo 🙂

a nazov temy?... Naše radosti a starosti 🙂
beuska1986
11. čer 2010
Super,budem sa tesit 🙂 Urcite budes kocka,taka mamina rebelka 🙂

Dobry nazov temy 😉 Hned aj pouzijeme.A musim este nieco spravit aby ste tam mohli aj vy pisat?
mychaella
11. čer 2010
mati dobry uces...beuska dobre napisala, aj teraz mas na roto podobne ofinu a vyzera to dobre..tak sa tesim na zajtrajsiu foto 🙂
beuska1986
11. čer 2010
Fiiiha a preco sa ukazala tema verejnosti aj ked uzamknuta?ci to je normalne?
beuska1986
11. čer 2010
Aha,odhlasila som sa a len my to vidime 😎

Tak kocky sup sup do nasej VIPky 😃
mychaella
11. čer 2010
@beuska1986 uz som sa tam supla... 😃
rurunka
12. čer 2010
Holky a můžete mi napsat, které téma to teď je, nějak jsem to nenašla. Jo a holky z ČR, co říkáte na to, že nám chtějí sebrat porodné? ]-(
beuska1986
12. čer 2010
Ahoj Ruru,klikni si na sukromne skupiny.Tema-Coskoro so ♥ v brusku
dajulik
12. čer 2010
ahoj holky, moje absence byla trošku delší, nějak nestíhám a v práci nechci dráždit hada bosou nohou 😃 a teda napsali jste tady toho nějak moc, ani se mi to nechce číst 😃
beuska1986
12. čer 2010
Ahoj Dajulik,sme uz vo VIPke.Ked sa chces pridat pisni mi a pridam ta 😉
sirael4
13. čer 2010
@rurunka: no moc se mi to nelíbí, dělají jak kdyby dávali milodary, přitom to vyjde tak na kočárek a to by dávat měli. Furt si stěžují na málo dětí a přitom když je pak nějaká těhulka co nemá moc peněz, tak by jí aspoň porodné na kočárek a postýlku vystačilo ]-( od kdy to chtějí zrušit?
inkana
13. čer 2010
Ahoj holky, asi jsem úplný pako, ale nějak to v těch soukromích skupinách nemůžu najít 😞
Jinak víkend byl parádní, až na to, že jsem parádně nachcípaná. V pátek jsem byla plavit koně, v sobotu na motorce v Drážďanech a dneska pujdu mrknout na koníky a asi na nové koťátko. Manžel se sice zblázní, ale Garfíček potřebuje kočičího kámoše a taky pak snad nebude tolik žárlit, až přibude i miminko....zatim se kocour chová klidně 10 hodin denně a to nepočítám, že v noci spí vedle mě v posteli nebo mě zalehne..prostě kočičí mamánek...ale miláček...ale jednou mu místo zabere mimčo...tak aby měl kamaráda na hraní.

A co vy a víkend?
dajulik
13. čer 2010
@beuska: jasne, ze ma pridaj 🙂
rurunka
13. čer 2010
sirael: No jestli tu naší vládu postaví, tak jak to zatím vypadá, tak mám takové tušení, že my už budem bez porodného 😞 Ale přesné datum ještě nikdo neřekl.
Jinak holky, to soukromé téma musíte hledat na sk koníkovi a pokud se tam nebudete moc dostat, tak tam možná ještě není Vaše jméno, tak případně pište beusce do ip.
beuska1986
13. čer 2010
Dajulik,uz si tam 🙂
beuska1986
13. čer 2010
Ruru,poradis prosim cz kockam ako nas najdu?
rurunka
13. čer 2010
beu:Jojo. Už jsem to psala v minulém příspěvku.
sirael4
14. čer 2010
Ahoj holky, tak se nám zas ochladilo 😞
martinex
14. čer 2010
sirael4 presun sa do sukromnej temy-tu uz nie sme!
quitka
14. čer 2010
Ahojte, idete do súkromnej skupiny? aj ja sa chcem pridať 😞

Začni psát odpověď...

Odešli