Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

Ahoj jsem tu nová.... s přítelem bychom chtěli miminko stvořit na podzim... nejlépe ten říjen no.. snad to vyjde 🙂 ať je to letňáče 😉
lubica69
10. srp 2010
@beuska1986 ďakujem Idem teraz preč Potom sa pridám Ďakujem
zrzuska
10. srp 2010
ahojte.
mozem sa pridat.

anitkaaaaaaaa ahojcek zlatko. aj vy sa uz snazite o druhe mimi? 🙂 my sme zacali koncom maja ale zatial nic. :-p
lubica69
10. srp 2010
Ahojte
zrzuska neboj ono sa to podarí a tento rok určite otehotnieme 😃
hanulka22
10. srp 2010
ahoj holky, můžu se taky přidat? my plánujem snažení tak od listopadu - prosince, tak nevím jestli mě vezmete 😉
lili_a_mimi
10. srp 2010
Ahojte! Aj my by sme sa chceli zacat snazit koncom roka. Mame doma 7mesacne dievcatko, tak aby nebol medzi nimi velky vekovy rozdiel... 😉
lubica69
10. srp 2010
Ahojte Vítam nové snažilky
lubica69
10. srp 2010
@hanulka22 ahoj Vitaj Pravdaže môžeš Mili máš môj veľký obdiv keď chceš detičky tak skoro po sebe
hanulka22
11. srp 2010
@lubica69 děkuji moc, jsem ráda že mě vezmete mezi sebe 🙂 . máte zamčenou diskuzi nebo ne? něco jsem na minulých stranách zahlídla tak se radši ptám 😉
lubica69
11. srp 2010
@hanulka22 ja som tu tiež nováčik Téma nie je uzamknuta
pifina
11. srp 2010
tato tema nie je zamknuta, ale presunuli sme sa do sukromnej x-) takze kto ma chut, sup-sup ip pre beuska1986 😃
lubica69
11. srp 2010
@pifina aha tak už tomu rozumiem
hanulka22
11. srp 2010
@pifina děkuji moc, už jsem ji poslala IP 🙂
majka_k
11. srp 2010
Ahojte všetky snažilky...ja by som sa tiež pridala ak môžem 🙂 Asi to nepôjde u mňa len tak ľahko lebo som ešte len v júni vysadila HAK ale snáď to nejak príde samo. Ja by som chcela mať mimi v Júni lebo manžel má 11.06. narodeniny a dokonca aj svokor 😃 taký darček by asi bol super nielen pre nich dvoch a mne by sa tiež páčilo mať bábo ešte pred letom...tak uvidíme
pifina
11. srp 2010
@majka_k posli IP pre beuska1986, mame sukromnu temu x-)
petruska55
12. srp 2010
ahojte snazilky, ak mozem, velmi rada by som sa k vam pridala, tiez by sme velmi radi co najskor videli na testiku // :-N
natasa123
12. srp 2010
ahojte kočky, tiež sa pridávam do "rodiny" snaživých, už som písala beuske1986 kvôli prijatiu na súkromnú tému, tak čakám...
iknella
23. srp 2010
cavte baby...s manzelom sa snazime uz od jari a stale nic...velmi si to prajeme,tak uz verim ze to bude konecne nie len nasim snom a je mi uplne jedno kedy to pride na svet, len nech je zdrave a my stastni 🙂 Inak uz mam dvoch velkych chalanov a strasne sa tesim ked si to male miminko budem moct postiskat a vybozkavat. 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli