• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
megy dik...rozmyslam totiz ze skusim merat,ci sa vobec v mojom tele nieco deje... tak si to nastudujem,ked bude casu :slight_smile:
26. bře 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ako ste víkendovali?,
už ste sa asi všetky snažili, keď nikto neprispieval :grinning:
martinex..ja som si nikdy bazalnu teplotu nemerala, ste sa rozhodli mať tak "skoro" hneď druhé bábenko?
29. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
quitka cau...
no my sa snazime,uvidime ci z toho nieco bude...a hej je to relativne skoro,ale moj maly je pohodak,takze popri nom zvladnem este jedno babo
29. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
quika, my sme sa snažili :grinning: ale akosi mimo ovulácie,aj keď ja si ju už pekne dlho nesledujem,to som už vzdala :wink:
29. bře 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčata :slight_smile:
tak daňové obdobie za mnou :grinning: dneska v robotke ani prstom nepohnem :wink: inač už mám manželíka doma takže :dizzy_face: sa tešíme že sme spolu konečne. No ale Vám poviem že som sa zľakla že naša téma sa stratila baby šak sme už na 8 strane :astonished: čo tu nikto nechodí!
pozeram a čítam čo ste tu prispeli stou bazálnou teplotou asi neporadím lebo ja som si ju ešte nemerala a neviem či si ju budem merať kedže beriem este tabletky tak to sa mi neoplati :wink: ale teraz už sa začnem venovať všetkému okolo tehotenstva ved už bude aj volnejsie v praci :sunglasses: a budem študovať ved predsa to bude niečo nové pre nás :grinning: tak dievčatka moje ak budete mať času tak napište že čo nového jasne aby sme sa nedostali na konec všetkých diskusii.
:slight_smile:
1. dub 2010 v 08:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :wink:
my sme včera podali papiere na adopciu a teraz nás bude čakať polročná psychologická príprava :wink: sa tešíme :sweat_smile: no a dnes sa môžno dozviem výsledky z centra, brali mi stery a manželovi robili fragmentáciu DNA spermií,tak som strááááááášne zvedavá ako to dopadlo :unamused:
1. dub 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj megynka tak dúfam a budem držať pršteky aby výsledky dopadli dobre :slight_smile: :wink:
a z tou adopciou je už definitívne.
1. dub 2010 v 10:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ditus, definitívne sme sa rozhodli pre adopciu, už nebudeme čakať, ak sa nám podarí vlastné budeme mať dve naraz :grinning:
no tak výsledky fragmentácie ešte nedorazili z Bratislavy a moje stery nedopadli najlepšie tak mi posielajú recept, mám sa preliečiť :unamused: a objednať na kontrolu
1. dub 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ma mrzi že tvoje vysledky nedopadli dobre no ešte uvidite ako dopadnú manželove tak potom nech Vám to výjde s tou adopciou :slight_smile: ked je to už posledná možnosť pre Vás :wink: a kolko to bude trvat s tou adopciou dufam ze cim skôr aby ste sa mohlli tešiť z malého človiečika :grinning:
1. dub 2010 v 10:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...

megy to ma mrzi,ze tie vysledky nie su bohvieake... ale poznam par pripadov,co to vzdali,adoptovali si babo a zrazu sa podarilo a narodilo sa im aj vlastne...tak dufam,ze toto bude aj vas pripad... a stanovili ste si ake najstarsie dietatko chcete?

ditus tak vysad tabletky aby si mohla vyuzit to ze mas muzicka doma :wink:

u nas nic nove..
1. dub 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dituš my ešte ideme na ivf ale už sme sa rozhodli aj pre adopciu a trvať to bude asi 2 roky, lebo na malé mimčo sa dosť dlho čaká, no a keď ho budeme mať doma tak až po roku nám môže súd dať nezrušiteľné osvojenie, takže sa môže stať že ho budeme mať 10 mesiacov doma, zrazu si matka zmyslí že sa ozve a mimčo nám zoberú, takže to budú riadne nervy, neviem si to ani predstaviť keby sa nám to stalo,by som skončila asi na psychiatrii
1. dub 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj martinex sa ľahko povie teraz ze vysat tabletky este nie je ten spravny cas :slight_smile: všetko po poriadku
no a megynka tak ta adopcia bude riadna záťaž na psychyku že a to tak dlho trva až 2 roky? ono za ten rok co budete mať mimino už doma si nanho navyknete a to potom bude tazke sa od neho odlucit to je strašne :frowning2:
1. dub 2010 v 10:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marti, my by sme chceli novorodenca, ale ak bude nejaká mimčo do 6 mesiacov,tak by mohlo byť :wink:
1. dub 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dievčata ja sa dneska z Vami lúčim budem tu až po sviatkoch v robotke už končím :slight_smile:
tak prajem Vám príjemné prežitie Veľkkonočných sviatkkov :grinning:
papa
1. dub 2010 ve 12:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ditus krásne veľkonočné sviatky aj tebe, uži si voľno pa :wink: :slight_smile:
1. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte pozerám že sa nič nezmenilo ta to čo to som si myslela že nebudem stíhať čítať že čo ste tu všetko pridali :frowning2: a tu nič. No tak konečne že už je po sviatkoch stále to isté do kolečka a prejedený sme už ako male sloníky :slight_smile: no a už iba makať až do leta a to možno do nejakej dovolenky :sunglasses:
8. dub 2010 v 08:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ditus... no moc sa tu toho nedeje,predpokladam,ze az ked sa zacnu baby snazit, cize najskor v lete...
inak u nas stale nic,vcera som si robila test,ze ci nahodou motyka nevystrelila,ale ee :frowning2:
8. dub 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky :wink:
u mňa tiež nič nové, klasika začína ms,bolí brucho,je mi nanič, mám ísť 2-3 dc na HP,ešte neviem ako mi to príde,či dnes keď mi je už zle :frowning2:
ja by som išla na dovolenku aj koncom mája ale neviem ako to urobiť s našou labradorkou,je to naše mimino a nemáme ju komu nechať na týždeň, dlhšie by som to bez nej nevydržala :slight_smile: a ešte mám aj školu cez víkendy tak fakt neviem ako a kedy

marti, u mňa keby tá motyka aj vystrelila ja by som tomu už asi ani neverila :grinning: to by bol šok
8. dub 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky, môžem sa k vám pridať? My sa najskôr začneme snažiť v okt - nov., skôr radšej nie.
8. dub 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
megy ona raz vystreli,neboj :slight_smile:
a my dovolenku vyriesime asi v septembri... pojdeme do talianska aj s malym.... teda zatial to nemame este zaplatene,len planujeme

lenka jasne,ze sa mozes pridat.... a preco skorej nie?
8. dub 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj leni :wink:

marti no my by sme chceli ísť na dovolenku preto skôr lebo potom sa chceme vrhnúť na to ivf :slight_smile:

leni a prečo nie skôr? ja teraz zisťujem že sme sa mali snažiť už minimálne pred 10-timi rokmi :grinning:
8. dub 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
megy a hafana nemozete nechat znamym ci rodicom?
8. dub 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mohli by sme mojim rodičom ale oni majú vlčiaka a on nie je zvyknutý na druhé psi, tú našu by roztrhal :angry: je to taký zúrivec,tak neviem ako to vyriešime, musíme hľadať opatrovateľku :grinning: ,chceli by sme ísť asi Egypt alebo niečo podobné, v Egypte sme boli 3x a mne sa tam hrozna páči, hlavne more,samé korály a ryby a je krásne teplé a vonku je horúco,to zbožňujem aspoň 40 stupňov keď je a tie vône a jedlo je tam úžasné :slight_smile:
8. dub 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
megy to by sa aj mne pacilo,len s maly dietatom by to nebolo asi dobre... :slight_smile:

a co tak psi hotel?
8. dub 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
ako ste sviatkovali, ja som mala od stredy dovolenku, takže paráda, a keď som doma s malou tak sa mi na net nechce. Už ste sa niektoré aj začali snažiť?
Inač môj tatino je v nemocnici a tam mu jedna pani vyveštila, že bude mať ešte vnuka - chlapca. SOm tam bola pri tom a sa otočila na mňa a povedala, že to my budeme mať, tak som zvedavá čo na tom pravdy :sweat_smile: :dizzy_face:
8. dub 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj quitka...
no pekna vestba, tak drzim palce nech sa co najskor splni...
my sa snazime,ale zatial nic...tak uvidime
8. dub 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
meg...mrzí ma, že výsledky nedopadli dobre. To s tou adopciou si myslím, že ste sa správne rozhodli a možno sa Vám lepšie pošťastí a budete mať aj vlastné. Len je zlé, že bábo môžu zobrať ak si oň požiada biologická mama, človek si na neho zvykne a potom toto, to musí byť hrozné na psychiku :frowning2:
8. dub 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
mala som MA v 9tt( 5.3) :frowning2: , tak teraz sa dávam do poriadku, tak až tak neskôr :wink:

Pôvodne sme aj plánovali až na jeseň 2010, ale zadarilo sa na prvý šup a tak rýchlo aj nadšenie odišlo :frowning2:

Ďakujem za privítanie :wink:
8. dub 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dovolenkujete?
martinex...my by sme chceli ísť v auguste, ale s malou by sme si do Egypta tiež netrúfli, my by sme chceli ísť do Chorvátska tak uvidíme :wink:
8. dub 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj quitka :wink: to už je riziko adopcie :frowning2: ale dúfam, že sa nám to nestane,to už by bolo na mňa naozaj veľa a myslím že toto by sme s manželom už tak ľahko narozdýchali, to by nás položilo :pensive:

marti do psieho hotela ju nechcem dať,ja neviem ale ona je také jemné psíča a všetkého sa bojí,aby z toho nemala traumu aj keď si myslím že možno jediný kto by z toho mal traumu by som bola ja :grinning: ja keď budem mať dieťa sa zbláznim, keby ste vedeli čo robím pri psovi a čo potom pri deťoch :grinning:
8. dub 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek