• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu na podzim 2010. Je tu někdo kdo by chtěl?

23. srpna 2010 
lenkasop ahoj :slight_smile:
je mi ľúto, čo sa Vám stalo, ale uvidíš, že ďalšie tehu bude v poriadku :slight_smile:
8. dub 2010 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
lenka to ma mrzi... tak potom chapem,ze chcete pockat..verim,ze teraz to bude mat stastny koniec :wink:

quitka ja som tiez premyslala nad chorvatskom,ale chcela by som piesocnatu plaz a tie v taliansku su a v chorvatsku len velmi malo...a nechcem ist ked je hlavna sezona,aj tak je prilis teplo a vela ludi vsade a to ja nemusim... resp. nie ked mam maleho so sebou
8. dub 2010 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
quitka,inak tie výsledky nebolo to nič vážne, dali mi nejaké obyč antibiotiká aj pre manžela, vraj akýsi bacil,ja som predtým mala zápal močových ciest tak ešte možno to malo spojitosť aj s tým
8. dub 2010 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
lenka, to je mi ľúto :frowning2:
8. dub 2010 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Meg.....držím palce, aby ste sa čoskoro tešili z bábetka - je to super rozhodnutie, asi aj ja by som to tak riešila.

Na dovolenku by sme chceli ísť na Skalku pri Kremnici - trochu cykloturistiky :grinning: more ma moc neláka. boli sme minulý rok na Thassose, bolo super, len mňa hrozne nebaví len tak ležať na pláži
8. dub 2010 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Už sa pomaly z toho dostávam, len si netrúfam tak skoro. Keď sa mi to stalo, v ten istí deň mi sestra oznámila, že čakajú tretie, rozdiel medzi mami boli 2t :frowning2: tak jej teraz závidím
8. dub 2010 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
leni ja by som zas preležala na pláži asi celý svoj život :grinning: ale každého samozrejme baví niečo iné, ale jasne že keď idem k moru tak trošku pochodíme aj po pamiatkach :slight_smile:
8. dub 2010 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
baby idem ja piect tortu..vcera mi prisli nove aromy co som si objednala,tak ich idem vyskusat :grinning:
majte sa krasne, pekne sa snazte a uz sa tesim,ked tu niektora z nas bude davat fotky testika s // :grinning: :grinning:
8. dub 2010 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
meg...tak labradorka bude musieť ísť s Vami na dovču :sweat_smile:
určite sa Vám to nestane :wink: , na také veci človek nesmie myslieť, lebo by sa zbláznil :frowning2:
8. dub 2010 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
martinex a akú tortičku ideš piecť? mňam-mňam :slight_smile:
8. dub 2010 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
meg...si môj človek aj ja by som sa pri mori váľala celý život :grinning:
8. dub 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Kočky, ja budem piecť cez víkend - dnes má naša Kristínka 4 roky :grinning: :grinning: ten čas letí
8. dub 2010 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
leni všetko naj malej Kristínke :slight_smile:

baby mám strašne rada sladkosti a môj manžel miluje zákusky a torty odvtedy čo prestal fajčiť :grinning: no ke´d ja upečiem len niečo rýchle suché s čím nemám veľa roboty aspoň tiramisu mu musím cez víkend urobiť, lebo on čím viac plnky tým lepšie :grinning:

quitka,my sme také plážové typy, teda nie že by som mala na to postavu ale ten horúci piesok a šumiace more :dizzy_face: áááách už sa tam vidím :dizzy_face:
8. dub 2010 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Megy....tortu mala od babky, ale to tiramisu som ešte nikdy nerobila, u nás idú torty len málo a potom to ja dojedám a priberám :frowning2: musím niekde násjť recept na tiramisu - nemáš niekde link ???
8. dub 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
leni ja len zmiešam pomazánkové maslo bez príchute, len také smotanové so smotanou a vanilkovým cukrom a dám piškóty,ovocie,plnku a ešte raz a posypem grankom a je hotovo :slight_smile:
8. dub 2010 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Megy.....piškóty dávaš také detské guľaté? Aké ovocie máš odskúšané? Návaš to do tortovej formy alebo na plech? Toľko otázok, prepáč :wink:
8. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
To pomazánkové maslo kupuješ kde a akú značku?
8. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
quitka oba taku obycko... piskotove cesto, plnka s lieskovoorieskovou aromou a zhora ju ozdobim plnkou... chcem len odskusat tu aromu,ze ake to bude..

a tiramisu aj u nas fici, mm ho miluje...spravim ho plny pekac a do 3dni je prec :grinning:
8. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
leni piškóty dám okrúhle, má ich rada aj naša labradorka :grinning: ovocie,to je jedno, jahody, čučoriedky, maliny,robila som aj bez ovocia a dávam to do kompótových misiek alebo do takej podlhovastej formy ako na srnčí chrbát,ale vyzerá to dobre aj do tortovej a to maslo som mala zakaždým asi iné ale je to jedno len aby bolo čisto smotanové a nie s príchuťou, keď sa to vymieša chutí to jak miláčik :slight_smile:
8. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte kocky,mozem sa pridat?V septembri mame svadbicku a na svadobnej ceste zaciname makat na potomkovi :slight_smile:
8. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
beuska, jasne pridaj sa.... juuj a svadbu zavidim, ja by som si tu nasu zopakovala :grinning:
8. dub 2010 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Dakujem :slight_smile: Caka nas mala svadbicka v Benatkach a uz sa veeelmi tesime.A este viac na drobca.Idem si vas precitat aby som bola trosku v obraze :slight_smile:
8. dub 2010 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
beuska vitaj :wink: svadba v Benátkach, to bude, ja som bola v Benátkach ale iba jeden deň :wink: raz pôjdem na dlhšie :slight_smile:
8. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Megynka,dakujem za privitanie.Zijem nedaleko Milana,cize Benatky mame tak 2 hod. od nas.Su krasne,urcite treba ist aspon na predlzeny romanticky vikend :wink:
Martinex,vidim,ze sme rovnako stare alebo mlade? :grinning:
Vidim,ze vela z Vas uz planuje druhe babatko.Dufam,ze sa od Vas nieco priucim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Som v otazke babatka uplny zaciatocnik.
8. dub 2010 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
beuska no teda... to bude parada v Benatkach.... este som tam nebola,ale niektoreho valentina,tam urcite stravim :grinning: teda aj s mm :grinning:
inak manzel je talian,ci preco v benatkach? to je asi kvantum papierovaciek okolo toho,nie?
8. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
beuska mladeeee... :grinning:
a to ako sa babatka robia,ti hadam netreba vysvetlit.... to ostatne ti rady poradime :grinning:
8. dub 2010 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehehe no nato pomoc nepotrebujeme :grinning:
Mm je talian hej.Vybavovaciek nas caka neurekom.Papiere na svadbu(asi milion),po svadbe trvale bydlisko,poistenie..aha a v neposlednom rade boj o mm priezvisko kedze tu sa nechavaju zeny dievcenske mena :unamused:
8. dub 2010 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak tuto cast ti nezavidim :grinning:
a ako si sa dostala do talianska?
8. dub 2010 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
To ti verim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zasa mam dost casu na vsetko kedze nepracujem.Do IT som prisla za mm.Zoznamili sme sa v Ba a po pol roku som prisla sem..a v lete to budu 3 roky co som tu :slight_smile:
8. dub 2010 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Prave pozeram tvoj album a syncek je nadherny.A ma krasne meno.Tiez sa mi pacia chlapcenske mena na D.Druhe by si chcela dievcatko ci je ti jedno?
8. dub 2010 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek