• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu od prosince 2011

6. prosince 2011 
ahojky, je tu někdo kdo plánuje těhu od prosince 2011? nebo jsem sama?:slight_smile: papa
20. říj 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já už bych chtěla na konci listopadu :wink:
22. říj 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, jééé někdo se konečně ozval:slight_smile: to jsem ráda:slight_smile: my plánujeme od Vánoc....tak ti přjeji štěstíčko...a teprva budeš vysazovat? nebo nebereš antíky?
22. říj 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 @nikollota Ahoj holky, tak se k vam pridavam. V prosinci doberu posledni HA a pak tomu nechame volny prubeh. Preju hodne stesti snad se tu zase brzo sejdeme.
26. říj 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anrebcz tak tfuj tfuj tfuj!!!! snad nám to všem přijde až to budeme plánovat :grinning:
28. říj 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já neužívám antiko už snad tři roky :grinning: nedělá mi to vůbec dobře, takže si dáváme velký pozor a během ovulace spolu vůbec nic nepraktikujeme :grinning: Chodím totiž ještě do školy, mám poslední rok a květen-červen státnice...
28. říj 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to jo, někomu to prostě nesedí:slight_smile: tak at brzy taky plánuješ! :wink:
28. říj 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 nj, tak uvidíme v listopadu :slight_smile:
29. říj 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nikollita já myslela že plánuješ po studiu, nebo jsem to blbě pochopila?
29. říj 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Ne, já chci začít už teď :slight_smile: přes státnice mi to vyjde, a na druhou stranu, kdo ví, jestli se takhle brzy zadaří.
Takže si počkám na příští ovulku a jdem do toho :wink:
29. říj 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha no podle toho co jsi psala výše jsem pochopila že se nesnažíte (psala si že si v době ovu dáváte pozor a že ještě studuješ)...tak to ti přeji tedy hodně štístka!
30. říj 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 jo, já jsem to blbě napsala :slight_smile: ale už uvedeno na pravou míru :wink:
30. říj 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj tak to jo! tak držím palečky at to klapne:slight_smile:
1. lis 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jste tu? :slight_smile: My se budeme snažit taky od Vánoc. Už se nemůžu dočkat :dizzy_face:
8. lis 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@audrey44 no aspon nejsem sama, kdo se tady těší na Vánoce:slight_smile: budeme odpočítávat spolu ju:slight_smile:
8. lis 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 A víš že já fakt počítám, kolik dní chybí do vánoc? :grinning: Jsem blázen :slight_smile: Bude to vaše první snažení?
8. lis 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@audrey44 jj první a vaše?
no to já počítám taky, občas mám tendence přemlouvat manžela o bližší termín ale nic:slight_smile:
8. lis 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Taky první :slight_smile: Já taky přemlouvala, ale do vánoc už vydržím. Beru to jako vánoční dárek :grinning: Podle kalendáře mám mít o vánocích plodné dny, tak by byla sranda, kdyby to vyšlo hned na poprvé. Ale moc v to nedoufám radši...
8. lis 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@audrey44 ty jo tebe mi seslalo samo nebe:slight_smile: máme úplně to samé:slight_smile: no bohužel já nejsem moc trpělivej človíček a tak občas mám tendence přemlouvat :grinning: no mě vyjde asi zrovna 18DC takže asi ani prosinec to nepude:frowning2: a tyjsi už antiko vysadila?
8. lis 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@audrey44 @twistinka123 můžu se přidat do třetice? :grinning: já vysazuju příští měsíc a první "pokus" taky plánujeme na vánoce, plodné dny mi vychází přesně okolo štědrého dne, takže se taky těším na vánoce jako už dlouho ne :grinning:
8. lis 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucijeta no jasně, vítej!!!:slight_smile: jé holky a já doma pomalu brečela že jen já musím čekat Vánoce:slight_smile:
8. lis 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123
@lucijeta Ahoj holky :slight_smile: No já a trpělivost? Jedna z mých nejhorších vlastností je ta, že nejsem absolutně trpělivá. V ničem. Nejradši bych všechno hned :grinning: Ale zase si říkám, že si to snažení dám pod stromeček, takže na vánoce se těším jako malá holka :grinning:

@twistinka123 Ty jsi z jižních čech? podle svatebních fotek :slight_smile:
9. lis 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@audrey44 ahojky:slight_smile: jj z jihu čech:slight_smile: ale momentálně bydlím v Praze ale chci se jako těhu na jih vrátit:slight_smile:
tak jsme na tom stejně taky trpělivost nemám:frowning2:
9. lis 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Taky jsem jihočeška :slight_smile: Neboj, už to vydržíme. Do vánoc zbývá 45 dní...
9. lis 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@audrey44 víš že mi dodáváš optimismus?:slight_smile: děkuju moc:slight_smile: nejhorší je že jsem zdr. sestřička a to na gyndě takže to mám denně na očích:slight_smile:
9. lis 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Malá :slight_smile: Vydrž! A bavila jsi se třeba s doktorkou, u které pracuješ, že se chystáš snažit atd. a co ti radí? Zase je super, že máš vše z první ruky!
9. lis 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Neodpověděla jsem ti na otázku ohledně vysazení antika. HA neberu už skoro 3 roky, měla jsem nějaké problémy, tak jsem jí přestala brát...
9. lis 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@audrey44 jj moje doktorka to ví, sice není nadšená (jsem u ní 3 měs a sestřičky 2 předemnou taky těhulinky :grinning: ) ale zase ne že by mi to nepřála:slight_smile: je zlatínko! no ale rada žádná, říká listovku a snažit se:slight_smile: jak říká, kdo chce šu..t, nesmí fňukat :grinning: a pak další rada je, myslet na Hurvínka a nechat tomu volný průběh...já myslím že to půjde ale otázkou je za jak dlouho :slight_smile: s manželem se o těhu doma nebavíme, nechce, chce prostě to řešit po Vánocích, nebo o Vánocích:frowning2: ještě že si tu můžu vylít srdíčko:slight_smile:
9. lis 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Já beru Femibion, ale jsem ostuda, zapomínám... :frowning2: My občas téma miminko naťukneme - jakože se bavíme o jménech, o tom zda se vejde kočárek do auta (protože jsme teď kupovali nový auto). Ale ne že bych každý den říkala, jak se na vánoce těším a tak. Věřím tomu, že by ho to akorát otrávilo... Oni to chlapi berou jinak.
9. lis 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@audrey44 právě, tomu mému je to proti srsti když otom začnu hloubš:slight_smile:
odkud jsi?
9. lis 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Jsem z Budějc a ty?
9. lis 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
1 2 3 ... 5
Tvůj příspěvek