• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu od prosince 2011

6. prosince 2011 
autor
já jsem ze Ševětína:slight_smile: ted už ne teda:slight_smile: ale byla jsem:slight_smile:
9. lis 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 To je od Budějc kousek :slight_smile: A připravuješ se tedy nějak na vánoce? :slight_smile:
9. lis 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj kousíček:slight_smile: ale už se tam nevrátím, asi někam k čb:slight_smile: no připravuju,snažím přemýšlet o dárkách:slight_smile: ale jestli myslíš na těhu, tak ne, nechci se na to upnout, a navíc příprava jaká :frowning2: a ty???
9. lis 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Jj, myslela jsem na těhu. Vitamínky, životospráva. Já pořád přemýšlím, zda má právě smysl omezit kafe třeba už teď a navíc před vánoci mě čeká několik večírků, takže co s alkoholem. Takže nevím, ale zase si říkám, abych se tím zbytečně nestresovala. Nevím no :frowning2:
9. lis 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kávu vůbec neřeš, to paní doktorka vůbec nezakazuje, pokud nepiješ turka ale rozpustné. proč bysis nedala když máš chut!:slight_smile: já nedodržuju nic:slight_smile:
9. lis 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Tak super :slight_smile: Já jsem strašnej kafomil :slight_smile:
9. lis 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já ne:slight_smile: já čajomil:slight_smile:
9. lis 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, už bych brala aspoň začátek prosince... Ještě mě čeká 2x MS, tak na to se netěším vůbec. Bývá mi strašně zle... :frowning2:
9. lis 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@audrey44 fakt jo? mám ted první po vysazení a zatím dobrý! mě teoreticky čeká ještě 1 ale ovu mi asi nevyjde na ten štědrý den :frowning2: ach jo:frowning2:
9. lis 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Fakt... V srpnu jsem i zvracela, jak mi bylo. Já to mám dostat příští víkend a pak v polovině prosince, tak bych měla být mezi svátkama plodná. Tak uvidíme zda se zadaří. To by pak byl ten nejhezčí dárek :slight_smile:
9. lis 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@audrey44 to věřím, hezčí dárek není!!! já jsem dneska 5DC tak uvidíme jak to půjde dál, ale ten prosinec by mohl být:frowning2: a co děláš za práci jestli se můžu zeptat? a kolik je tobě a kolik manželovi? mě je 25 (v únoru 26) a manželovi je 26 (v červenci 27).
9. lis 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halo halo můžu se taky přidat? :slight_smile:
9. lis 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 V práci mám na starosti celý obchod - poptávky, nabídky, ojednávky apod. a vedu ISO... Jinak nejsem vdaná ještě (plánujeme na léto 2013). Je mi 25, v dubnu mi bude 26 a přítel teď oslavil 27. Hodně podobný to máme :grinning:

@kamussa Jasně, vítej :slight_smile:
10. lis 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamussa vítej mezi nás:slight_smile: taky od Vánoc nebo už na mimi pracujete:slight_smile:

@audrey44 haha to je vtipný fakt dost podobný:slight_smile: já vdaná jsem, jsme spolu už 10let :slight_smile:
a jak je jinak? co nového? já jsem dnes 6DC a MS pomalu úplně ustává a zase si můžu užívat:slight_smile:))
10. lis 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Já jsem dnes 18DC, takže příšítí víkend je jasnej... Včera večer jsem byla na józe, dnes večer jdu s kamarádkama na večeři, tak se těším. Vůbec nemám chuť pracovat, už aby byl víkend :slight_smile: Co ty? 10 let je krásný :slight_smile: To moc gratuluju! My spolu v únoru budeme 4 roky...
10. lis 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@audrey44 a bydlíte spolu? to asi jo vid:slight_smile: my bychom chtěli na jihu nějakou novostavbu koupit tak uvidíme:slight_smile: tak pokud to vyjde, můžeme pak na jihu vozit spolu :grinning:
já v sobotu jedu na seminář do plzně a jinak nemám v plánu ani nic:slight_smile:
a kdo u vás vymyslel to snažení od Vánoc?:slight_smile:
10. lis 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Bydlet jsme spolu začali po půl roce vztahu :slight_smile: A chtěli byste tedy baráček poblíž nebo přímo v ČB? Společné vození by bylo fajn :slight_smile: Nemám moc kamarádek s miminkama... A ani se s nimi o tom moc nebavím, že se chceme začít snažit. Nechci, aby se to v mém okolí moc vědělo. Aby se nás pořád někdo neptal, zda už to vyšlo atd... A jaký seminář v Plzni? Já jdu v sobotu večer na oslavu narozenin kamarádky, tak se docela těším. Plánovali jsme původně snažení na leden a mě napadlo, že by bylo hezký dát si ho ,,pod stromeček", takže jsem to vymyslela já :grinning: A u vás?
10. lis 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Děkuji za přivítání :slight_smile: Noo my jsme tomu daly volný průběh od září a zatím nic :frowning2: Ale bylo by super kdyby to vyšlo na Vánoce :slight_smile: Manžel má 22.12. narozky tak by to byl pěkný dáreček :slight_smile: Jinak mě bude v březnu 25 a manželovi v prosinci 30 :slight_smile:
10. lis 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@audrey44 u nás je to tak, že já jsem chtěla dávno,už od srpna,ale můj drahý manžel řekl od Vánoc, nevím proč:frowning2: mě říká že je to kvůli olympiádě na kterou jede v létě,abych neporodila když tu nebude...ale přijde mi že prostě ještě na to nemá myšlenky jak já :unamused: o to je to horší že to mám každý den v práci :slight_smile: jj s holkama to také neprobírám, je brzy a pak taky nemusí vědět vše :wink: na zdravotnický seminář do plzně.
10. lis 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamussa tak at to brzy klapne. třeba to vyjde ještě do Vánoc :wink: a odkud jsi?
10. lis 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamussa Tak moc držím pěsti, aby vám to vyšlo :wink: Já se taky děsím toho, že to bude dlouho trvat. Ještě jak jsem netrpělivá... :frowning2:
10. lis 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem od Znojma kousek :slight_smile: No my už máme doma malýho má 2 roky a u něj se nám to podařilo hned na poprvý tak jsem z toho teď docela nervní :frowning2:
10. lis 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Vydrž! Do vánoc to uteče už :slight_smile:

@kamussa Nezoufej, zatím se nesnažíte nijak extra dlouho... A třeba to vyjde zrovna tenhle cyklus :wink:

Holky, já mám někdy strašnou chuť koupit něco na miminko, třeba dudlíka. Ale držím se!
10. lis 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamussa Andrej má pravdu, je to ještě brzy! to půjde neboj! aspon máš jedno, my žádné:frowning2:

@audrey44 ty mi fakt mluvíš z duše:slight_smile:))) taky mám chut na to samé:slight_smile:)) helet já vím že Vánoce jsou za chvíli, ale zároven za dlouho :cry:
10. lis 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Když bych věděla, že otěhotním o vánocích nebo v lednu, tak jsem v klidu. Ale když si představím, že otěhotním třeba v létě nebo za rok, tak bych začala nejradši hned... A to bych tomu chtěla dát spíš volný průběh. Nevím, jak by reagoval přítel, kdybych k němu přišla a řekla, že jdeme na to, že zrovna ovuluju. To mi přijde strašný... Takže jsem fakt zvědavá...
10. lis 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@audrey44 tak to je jasný to chápu:slight_smile: chalpi pro todle nemají cit:slight_smile:))
ale ta představa je fakt šílená:frowning2:
10. lis 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Tak ještě že se tu můžeme vzájemně podporovat :wink:
10. lis 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@audrey44 možná jsem fakt cvok, z té práce a tak že to chci, ale prostě mi to tady fakt pomáhá, psychicky:slight_smile: doma se snažím nemluvit, ale občas to nejde :frowning2:
10. lis 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Já myslím, že každá ženská to prožívá jinak než chlap. A co byste chtěli? Holčičku nebo klučíka? My oba holku... :slight_smile: Ale tuším kluka...
10. lis 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak otom jsme se fakt nebavili a abych řekla pravdu tak todle je mi celkem fuk:slight_smile: hlavně bych chtěla už nějak začít, stačí mi to vědomí víš, todle je pakárna čekat. nesnáším tydle věci jako za 2 měsíce za rok uděláme todle a tamto a tak...budoucnost plánovat jo ale když cejtím že je ten správnej čas tak zase nemám chlapa kterej si to myslí taky...ale jinak je to s ním fakt super
10. lis 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek