• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu od prosince 2011

6. prosince 2011 
@twistinka123 Holka, jsme na tom stejně... :slight_smile: Já už chtěla začít na začátku roku, ale přítel chtěl počkat na leden novýho roku. Ve finále jsem za to ráda, protože jsme předělávali byt (stále na něm makáme) a nechtěla bych to absolvovat těhotná. Vím jak se cítíš, ale do vánoc je fakt chvilinka, to už vydržíš prostě. Fakt se tím už nestresuj. Naopak - užívej si do vánoc. Pak se už trochu omezovat budeš, protože si budeš říkat, že už možná těhu jsi.
10. lis 2011 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
no holky já vím že je to málo 2 měsíce ,ale u malýho to bylo fakt hned první měsíc tak jsem z toho taková přešlá :frowning2: já jsem taky blázen na to nakupování já už bych taky nejraděj něco koupila :slight_smile: Ale jestli to bude zase kluk tak mám nakupování ušetřený :slight_smile: Ale já bych tak mooc chtěla holčičku :slight_smile:
10. lis 2011 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamussa Já nechci nakupovat teď, protože kdyby se nedařilo, tak by mě akorát doma ty věcičky stresovaly. Prostě si myslím, že to nepřináší štěstí. Ale musím se držet zuby nehty :grinning:
10. lis 2011 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@audrey44 však já vím :frowning2: ale jestli mi pak řekne že ještě počkáme tak jako to asi nevydržím a začnu fakt řešit :confounded: ale zatím si stojí za svým :slight_smile:
nemáme to prostě s nima lehký, to říkám pořád! :grinning:
co vánoční dárky máte vymyšlené???
10. lis 2011 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jj to já taky nic nekoupím dokuď nebudu mít pak testy v pořádku :slight_smile: I u malýho jsem začala nakupovat až tak v tom 4 měsíci :slight_smile:
Noo dárky už kupuji zatím jen pro Matyho a jináč ještě nevím co rodičům :frowning2:
10. lis 2011 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já mám zatím pro manžela trenýrky, styx, jeho oblíbené. pro mamku knížku a pro synovce 4 roky - aoutodráhu na zed:slight_smile: a jinak manželovi chci koupit lístky na otáčivé hlediště do Krumlova a dál nevím:slight_smile:
10. lis 2011 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@twistinka123 Na to vůbec nemysli, že by se to mělo odsouvat. Ber to jako hotovku :wink:

My máme dárek pro moje rodiče a jinak nemáme nic :frowning2: Musíme to začít řešit. Právě že to nemáme ani vymyšleno :frowning2: Holky, co dáváte chlapům?
10. lis 2011 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Já letos nějak nemám nápady :frowning2: Letos jsme se dohodli mezi sebou, že si dáme spíš jen něco symbolicky, nějakou maličkost...
10. lis 2011 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a cos vymyslela pro rodiče???
no beru právě tak uvidíme ja kto dopadne? máš v plánu koupit nějaký ovu testy???
10. lis 2011 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@twistinka123 Zrovna jsem se na to chtěla zeptat :grinning: Ovu testy asi ne, ale spíš mě zaujalo tohleto:

http://www.otehotnet.cz/lubrikacni-gel-conceive-plus/3-lubrikacni-gel-conceive-plus-9337213008426.html

Protože obyč. lubrikanty nejsou při snažení vhodné a tohle navíc podporuje otěhotnění... Co si o tom myslíte?
10. lis 2011 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Mamce jsme koupili 3denní wellness pobyt do Písku pro 2 osoby (třeba mě vezme s sebou :grinning:) a taťka si přeje gram zlata. Je to takový plíšek... Sbírá mince, tak proto :slight_smile:
10. lis 2011 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no helet já ty lubriganty moc nemusím, asi to ne:slight_smile:
ale ty testy...mám dva doma a asi to jen sem tam prubnu:slight_smile:
my budeme kupovat dolce gusto a to pro jeho rodiče, pro moje nevím:frowning2:
10. lis 2011 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@twistinka123 My jsme na ně právě zvyklý, tak je asi vyměním za tenhle :slight_smile:

Dolce Gusto máme a jsem spokojená :slight_smile: A nechcete dát rodičům taky nějaký pobyt? Občas na slevomatu a podobných serverech jsou super nabídky...
10. lis 2011 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@audrey44 my ho máme taky a je super. to je pro tchýni a tchána a pro naše se ségrou koukáme na ten pobyt ale uvidíme :wink:
tak když vám vyhovuje tak proč ne...my ho měli jednou, jahodovej a manžel na todle není:slight_smile: ale zase máme jinou úchytku:slight_smile:))
10. lis 2011 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@twistinka123 My ochucený taky nesneseme... Přesně - ten jahodový letěl hned do koše :slight_smile:
10. lis 2011 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hm já ho mám, ale na ozdobu:slight_smile:))
a jaký máte? a co jinak?
10. lis 2011 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a antiko si vysadila?
10. lis 2011 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@twistinka123 Co máš na ozdobu? :slight_smile: Antiko už před 3 lety :slight_smile:
10. lis 2011 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ten jahodovej gel přece:slight_smile:
10. lis 2011 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@twistinka123 Jo táááááááááák :grinning:
10. lis 2011 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no je to vtipný:slight_smile: helet kolik stojí ten gel? co podporuje těhu? jestli by to mělo pomoc:.-)
10. lis 2011 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@twistinka123 Stojí okolo 400. Já si ho pak koupím, kolikrát v životě se budu snažit o mimčo :wink:
10. lis 2011 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
dolce gusta taky máme :slight_smile: jj o ovu testech uvažuji :slight_smile: Na ten gel se musím taky mrknout :slight_smile:
Noo jelikož bude mít manžel ještě 30 tiny dva dny před Vánocema tak vůbec nevím co mám koupit :frowning2:
10. lis 2011 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hm...taky popřemýšlím o tom gelu:slight_smile: mě tady pěkně vykláte:slight_smile:))
10. lis 2011 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, kdyby vás teda napadaly nějaký dárky pro chlapy, tak šup sem s nima! :slight_smile:
10. lis 2011 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:grinning: mě napadly ponožky :grinning:
10. lis 2011 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
A ty zrovna potřebuje :grinning: Tak určitě mu dám sadu nářadí na kolo. Co k tomu nevím :frowning2:
10. lis 2011 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
těžko říct, budu přemýšlet a co ty lístky taky na otáčko? máš to kousek taky!
10. lis 2011 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@twistinka123 My jsme v divadle každou chvíli, i co se týče otáčka máme docela možnost lístků, tak by to pro něj nebylo nic moc extra víš... Ale přemýšlím třeba o masáži. Nějakej relax...
10. lis 2011 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
možonost lístků???
10. lis 2011 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek