• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu od prosince 2011

6. prosince 2011 
@twistinka123 Ano, občas dostaneme nějaké lístky do divadla... Zrovna v pátek jdu s mamkou na balet :slight_smile:
10. lis 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@audrey44 od koho ? ty se máš!!! tak zase zítra v plné polní:slight_smile: papa
10. lis 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krásné ráno berušky, jak je?:slight_smile: krom zimy:slight_smile:
11. lis 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno , nic moc měli jsme šílenou noc :frowning2:
11. lis 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamussa jak to???? u mě nic nového, jsem dnes 7DC a jsem už zcela ok:slight_smile: až na to že jsme se včera moc nepomohli s manželem - kvůli blbosti :confounded:
11. lis 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
m
@twistinka123 mě skončila MS včera. No kvůli malýmu nebyla moc růžová... Maty trpí na laryngitidy a v noci se nám zase dusil tak jsme spali tak na půl a okno do kořán no hrůza :frowning2: Jak ak to , že jste se nepohodly?
11. lis 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé chudáček:frowning2: laryngitidy jsou blbý:frowning2: dělala jsem právě dřív v respirační léčebně dětské.
áááále, říkám blbost.:slight_smile:
11. lis 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 no je to hrozný :frowning2: Přes den je dobrej to snad ani nezakašle ale v noci je to šílený :frowning2: Zjistily mi , ž má sníženou obrynyschopnost tak na to bere nějaký prášek od září tak jsem doufala , že to bude lepší ale zatím to tak nevypadá :frowning2:
No vidíš tak dneska bude usmiřování :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
My se taky dohadujeme vždycky jen kvůli blbostem :slight_smile:
11. lis 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já se mám nic moc, jelikož včera jsme se taky doma nepohodli a dusno je dosud... Takže tak :frowning2:

@kamussa Ať je malému dobře co nejdřív...
11. lis 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamussa no usmiřování nevím:slight_smile: uvidíme:slight_smile: zítra vstávám brzy ráno, jedu do té Plzně na seminář:frowning2:
11. lis 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@audrey44 sakra, koukám že vše máme stejné:slight_smile:))
u nás je to to samé:slight_smile:
11. lis 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@audrey44 děkuji snad to bude lepší no ty první dvě noci jsou vždycky nejhorší :frowning2:
11. lis 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Tak snad bude zase brzy vše OK.... Jedeš do Plzně na celý den?
11. lis 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamussa Držte se... :frowning2: Musí to být hrozný, když se takhle děťátko trápí...
11. lis 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@audrey44 nene jedu jen od 7-13, nemusím tam sedět celý den:slight_smile:
holky máme zase novou těhulku. vystavuju průkazky jak lístky na tramvaj:slight_smile:
11. lis 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Já jak jsem včera byla s holkama na večeři, tak jsme se dozvěděla o 2 známých, co jsou nově těhotný... Tak mě taky trochu píchlo závistí... :frowning2: Přitom jim to přeju moc, to určitě.
11. lis 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@audrey44 však já vím jak to myslíš :wink: prostě chceme taky!!!!!
11. lis 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj u nás ve vesničce ty těhotný taky přibývají
11. lis 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Jo :slight_smile: Ach jo, dne nějak nemám svůj den. Dnes moc optimisticky naladěná nejsem :pensive:
11. lis 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@audrey44 neboj to bude dobrý! určitě se usmíříte!
11. lis 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nás usmiřovačka nebude, manžel mi ted napsal že jde večer na squash. takže nic :unamused:
11. lis 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 U nás nic nebude. Navrhla jsem společný oběd a nechce, tak se dál snažit nehodlám. A večer nejsem doma. Kašlu na to.
11. lis 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevím jak to funguje u vás ,ale my když se chytnem tak se spolu den dva nebavíme a pak to samo vyšumí :slight_smile: a děláme jako by hádka ani nebyla :slight_smile: :slight_smile:
11. lis 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@audrey44 no já taky nechápu proč ten můj nejde hrát zejtra když jedu pryč a jde dneska když sem doma. jako pakárna fakt! a to chtěj jít včera v 9 večer s kamarádem do hospy, protože přijel do Phy tak mu volal. proto jsme se rafli. no veselý jako opravdu! už mě to trochu točí! těším se na mimi, to mě snad tak zlobit nebude!a aspon nebudu sama doma:slight_smile: ne že by tomáš někam chodil, to zase ne často, ale včera mě to vytočilo
11. lis 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamussa u nás je to tak, že vydržíme než přijdeme domu z práce:slight_smile: ale včera večer se hned tulískoval, takže jsem mu řekla dobrou a šla spát. přetvařovat se a dělat jako by nic prostě neumím:frowning2:
11. lis 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 no neboj to u nás to trvá tak dva dny co se nebavíme vždycky :slight_smile: Jsme oba tvrdohlaví tak je to boj nikdo nechce ustoupit a tak za den-dva to vyšumí :slight_smile:
11. lis 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ja bych taky rada, ale uvidim jak se mi da telo dohromady, mam prave za sebou zamlkly potrat :( ale trvalo nam to skoro rok nez se "zadarilo", tak uvidime jestli to napodruhe bude trval kratsi dobu... :sweat_smile:
11. lis 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@asaka vítej mezi nás! zamlklý potrat se někdy stává, nebud z toho smutná, alespon vidíš že to JDE! a jak říká moje Dr. příroda to tak chtěla a jde se dál, co by za to jiné daly, co posíláme do IVF. tak vítej a snažilkuj s náma (my ale od Vánoc :grinning: )

@kamussa snad to bude ok, ale nechám to bejt, a na něm, at se snaží!
11. lis 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 no jo.. ale po takovym dlouhym cekani :/ snad to ted bude se mnou v poradku a pujde to rychleji ;)

nemate nakej tip jak popohnat menstruaci? :grinning:
11. lis 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asaka Vítej :slight_smile: Věřím tomu, že další těhu dopade dobře :wink:

@twistinka123
@kamussa My se vdyržíme nebavit taky tak 2-3 dny. Mně už to přejde třeba druhý den, ale nechci s tím začínat jako první. I když dnes jsem se snažila udělat první krok. Ale nechtěl. Tak na něj kašlu... Ale mrzí mě to, protože to je akorát zkaženej víkend. A to máme jít v neděli k mojí mamce na oběd, chce mu pořpát k narozeninám. Fáákt supeeeer....
11. lis 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek