• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu od prosince 2011

6. prosince 2011 
@audrey44 neboj ono ho to přejde a pak přijde :slight_smile:
@asaka vííítej :slight_smile:
11. lis 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@audrey44 do neděle je daleko! to bude ok! ale štve mě to taky:slight_smile:

@asaka to bude ok! mysli na Hurvínka!:slight_smile:
11. lis 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak my jsme si promluvili a je to ok. ale už vyrazil na squash:slight_smile: ale mě to neva, aspon mám časík pro sebe :grinning:
11. lis 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 no vidííš :slight_smile:
11. lis 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím že my jsme už taky v pohodě :slight_smile: Tak super. Jdu uklízet a vařit a večer jdu na party. Ale nesmím to moc přehnat, zítra jdeme slavit přítelovo narozeniny k mojí mamce :slight_smile:
12. lis 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@audrey44 no vidíš jak to bylo rychlý :slight_smile: Tak si to užij to oslavování :wink:
12. lis 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky, hlásím se po víkendu - skoro :slight_smile: u mě vše dobré, a dokonce jsme s manželem měli zase téma mimi:slight_smile: a zatímse drží těch Vánoc, takže se moc těším:slight_smile: dneska si jedeme nakupvoat dárky pro sebe,máme si je vybrat:slight_smile: tak jedeme pro ruční vysavač a tak:slight_smile: jinak u mě nic nového, všepři starém. jsem dnes 9DC tak si zase užíváme:slight_smile: tak papa holkyzase zítra!
13. lis 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, doufám, že se mohu taky přidat :sweat_smile: U nás doma už dva týdny s manžílkem baštíme vitamínky, co mi doporučila doktorka. Minulou neděli poslední pilulka HA. Tento víkend MS, cca do středy a pak už jen snaženíčko, snaženíčko :wink: V pátek mě ještě čeká setkání s novou paní zubařkou :frowning2: , mám špatné 3 osmičky, tak je chci dát ven :confounded: , aby mi bolení zoubků nekazilo čekání na mimi.
13. lis 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavluska01 ahoj, to my taky.. já babyplan a manžel zinek :slight_smile: já mám taky teď MS zhruba do čt, tak to nám vychází podobně, jen teda ještě měsíc budu mít HA a zkoušet budem od vánoc. ani mi nemluv! mně trhali osmičku min. měsíc a musela jsem s tím být týden doma na ibalginech a pak i antibiotika jsem na to dostala, protože bolest a napuchnutí vůbec nepolevovalo, modřinu jsem měla 2 týdny :unamused: takže tohle je určo dobré řešit před mimčem :wink:
pak jsem ještě chytla zánět moč.cest a dostala další antibiotika :frowning2: tak jsem byla minulý týden na krev, jestli je vše ok a naštěstí jo, jen zas cholesterol o něco zvýšený. tak doufám, že už jsem si všechno vybrala a už do sebe nebudu muset cpát žádné sajrajty..
13. lis 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
My papáme oba Selenitabs Multi (snad jsem to napsala dobře :slight_smile: ). Poradila mi je doktorka, že jsou pro oba. Mně už trhali jednu osmičku a to bylo v pohodě, cca dva dny jsem to cítila a pak už nic. Na zbylých osmičkách mám kazy a zubařka mi řekla, že to nemá cenu zpravovat a dokud mně to nebolí, tak tam klidně můžou být. Přestěhovali jsme se, tak jdu poprvé k nové zubařce tady u nás, abych nemusela jezdit 45km kvuli zubarce. Jak jsem si k nové volala, tak jsem jí říkala o těch osmičkách a že bychom rádi mimi a tak říkala, že se na to podíváme, že mi udělá rentgen zubů a všechno připravíme, aby mě při těhu zoubky netrápily. Nejraději bych teď v pátek dala pryč dvě osmičky vpravo, abych mohla kousat nalevou stranu a pak další pátek bych dala pryč tu zbylou vlevo a bylo by. Preventivně jsem si vzala volno v práci na celý pátek, kdyby se teda trhalo, ať pak musím sedět v práci, až to bude přicházet k sobě. Na jednu stranu se mi tam vůůůbec nechce a bojím se a na druhou stranu už to chci mít za sebou. Asi měsíc jsem se přemlouvala, než jsem se konečně k zubařce objednala a pak už jsem si říkala, jak sakra chci porodit dítě, když se bojí jít k zubařce :angry:
13. lis 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky tak vás tu vítám!!! doufám, že brzy (tedy po Vánocích) tady budou samý pozitivní testy a Vánoce tedy budou plodné!!!:slight_smile: i když abych řekla pravdu, budu asi 18-19DC a to asi ovu mít nebudu :frowning2: ale nevadí, jáVás pak doženu:slight_smile:))
já makámna gyndě amoje dr doporučuje jen listovku, ona tvrdí že po babyplanu, mamavitu apod jsou pak obří děti, tak nevím:slight_smile: u nás to pacientky prostě nejedí:slight_smile: ale každý doktor jiný názor, takže šupky hupky do toho:slight_smile:
13. lis 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 jj, to se říká a proto mám v plánu to brát jen před a v prvním trimestru :grinning: tento týden jsem začala pít kontryhel a musím říct, že mi to zmírnilo příchod MS, ani o ní nevím, tak doufám, že bude mít i další blahodárné účinky :slight_smile:
13. lis 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak já jsem si aktivně koupila tu listovku tak začnu dlabat :slight_smile: a také vyzkouším ty ovulační testíky :slight_smile:
Já jsme u malýho brala gravital a měl 3,68 :slight_smile:
@lucijeta vítej :slight_smile:
@pavluska01 vítej :slight_smile:
14. lis 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak jak se máte při pondělku? Ještě že nás čeká svátek a na pátek jsem si vzala dovolenou, tak tento týden bude krátký.

@pavluska01 Vítej :slight_smile:
14. lis 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@audrey44 ahojky mám taky v pátek dovču:slight_smile:))
jinak všechny vás moc zdravím! u mě žádné novinky, pomalu dávám dohromady dárky:slight_smile: ale dneska mě čeká odpo, takže jsem už zasedla v ambulanci a jdu makat:slight_smile:
14. lis 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamussa taky je chci vyzkoušet, včera jsem si je objednala na aukru.. protože se bojím, že po vysazení budu mít nepravidelný cyklus a nerada bych tu prosincovou ovu propásla :grinning:
14. lis 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta noo jsem zvědavá taky to vyzkouším :slight_smile: Mě už 3 den pobolívá pravý vaječník tak doufám, že mi to mé snažící plány nepřekazí :frowning2:
14. lis 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nebyly byste pro založení soukromé diskuze? Asi bych byla klidnější, přeci jen tu probíráme hodně intimní věci...
15. lis 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a leze vám sem kdekdo!! jo, to doporučuju, my máme už dávno a je to super.. :wink:
15. lis 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. lis 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, založila jsem diskuzi: Vánoční snažení 2011. Tak kdo chce, napište mi a přidám vás :wink:
15. lis 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@audrey44 jááááá!!!!!!!!!!!!
15. lis 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@audrey44 já to téma nemůžu najít:frowning2:
15. lis 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twistinka123 Už bys tam měla být. Koukni vlevo do sloupečku :slight_smile:
15. lis 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. lis 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamussa Jsi tam :slight_smile:
15. lis 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí