Těhu od prosince 2011

Ahojky, je tu někdo kdo plánuje těhu od prosince 2011? nebo jsem sama?🙂 papa
kamussa
11. lis 2011
@audrey44 neboj ono ho to přejde a pak přijde 🙂
@asaka vííítej 🙂
twistinka123autor
11. lis 2011
@audrey44 do neděle je daleko! to bude ok! ale štve mě to taky🙂

@asaka to bude ok! mysli na Hurvínka!🙂
twistinka123autor
11. lis 2011
tak my jsme si promluvili a je to ok. ale už vyrazil na squash🙂 ale mě to neva, aspon mám časík pro sebe 😃
kamussa
11. lis 2011
@twistinka123 no vidííš 🙂
audrey44
12. lis 2011
Ahoj holky, hlásím že my jsme už taky v pohodě 🙂 Tak super. Jdu uklízet a vařit a večer jdu na party. Ale nesmím to moc přehnat, zítra jdeme slavit přítelovo narozeniny k mojí mamce 🙂
kamussa
12. lis 2011
@audrey44 no vidíš jak to bylo rychlý 🙂 Tak si to užij to oslavování 😉
twistinka123autor
13. lis 2011
ahojky holky, hlásím se po víkendu - skoro 🙂 u mě vše dobré, a dokonce jsme s manželem měli zase téma mimi🙂 a zatímse drží těch Vánoc, takže se moc těším🙂 dneska si jedeme nakupvoat dárky pro sebe,máme si je vybrat🙂 tak jedeme pro ruční vysavač a tak🙂 jinak u mě nic nového, všepři starém. jsem dnes 9DC tak si zase užíváme🙂 tak papa holkyzase zítra!
pavluska01
13. lis 2011
Ahoj holky, doufám, že se mohu taky přidat :-N U nás doma už dva týdny s manžílkem baštíme vitamínky, co mi doporučila doktorka. Minulou neděli poslední pilulka HA. Tento víkend MS, cca do středy a pak už jen snaženíčko, snaženíčko 😉 V pátek mě ještě čeká setkání s novou paní zubařkou 😞 , mám špatné 3 osmičky, tak je chci dát ven :-S , aby mi bolení zoubků nekazilo čekání na mimi.
lucijeta
13. lis 2011
@pavluska01 ahoj, to my taky.. já babyplan a manžel zinek 🙂 já mám taky teď MS zhruba do čt, tak to nám vychází podobně, jen teda ještě měsíc budu mít HA a zkoušet budem od vánoc. ani mi nemluv! mně trhali osmičku min. měsíc a musela jsem s tím být týden doma na ibalginech a pak i antibiotika jsem na to dostala, protože bolest a napuchnutí vůbec nepolevovalo, modřinu jsem měla 2 týdny :-| takže tohle je určo dobré řešit před mimčem 😉
pak jsem ještě chytla zánět moč.cest a dostala další antibiotika 😞 tak jsem byla minulý týden na krev, jestli je vše ok a naštěstí jo, jen zas cholesterol o něco zvýšený. tak doufám, že už jsem si všechno vybrala a už do sebe nebudu muset cpát žádné sajrajty..
pavluska01
13. lis 2011
My papáme oba Selenitabs Multi (snad jsem to napsala dobře 🙂 ). Poradila mi je doktorka, že jsou pro oba. Mně už trhali jednu osmičku a to bylo v pohodě, cca dva dny jsem to cítila a pak už nic. Na zbylých osmičkách mám kazy a zubařka mi řekla, že to nemá cenu zpravovat a dokud mně to nebolí, tak tam klidně můžou být. Přestěhovali jsme se, tak jdu poprvé k nové zubařce tady u nás, abych nemusela jezdit 45km kvuli zubarce. Jak jsem si k nové volala, tak jsem jí říkala o těch osmičkách a že bychom rádi mimi a tak říkala, že se na to podíváme, že mi udělá rentgen zubů a všechno připravíme, aby mě při těhu zoubky netrápily. Nejraději bych teď v pátek dala pryč dvě osmičky vpravo, abych mohla kousat nalevou stranu a pak další pátek bych dala pryč tu zbylou vlevo a bylo by. Preventivně jsem si vzala volno v práci na celý pátek, kdyby se teda trhalo, ať pak musím sedět v práci, až to bude přicházet k sobě. Na jednu stranu se mi tam vůůůbec nechce a bojím se a na druhou stranu už to chci mít za sebou. Asi měsíc jsem se přemlouvala, než jsem se konečně k zubařce objednala a pak už jsem si říkala, jak sakra chci porodit dítě, když se bojí jít k zubařce ]-(
twistinka123autor
13. lis 2011
ahojky holky tak vás tu vítám!!! doufám, že brzy (tedy po Vánocích) tady budou samý pozitivní testy a Vánoce tedy budou plodné!!!🙂 i když abych řekla pravdu, budu asi 18-19DC a to asi ovu mít nebudu 😞 ale nevadí, jáVás pak doženu🙂))
já makámna gyndě amoje dr doporučuje jen listovku, ona tvrdí že po babyplanu, mamavitu apod jsou pak obří děti, tak nevím🙂 u nás to pacientky prostě nejedí🙂 ale každý doktor jiný názor, takže šupky hupky do toho:-)
lucijeta
13. lis 2011
@twistinka123 jj, to se říká a proto mám v plánu to brát jen před a v prvním trimestru 😃 tento týden jsem začala pít kontryhel a musím říct, že mi to zmírnilo příchod MS, ani o ní nevím, tak doufám, že bude mít i další blahodárné účinky 🙂
kamussa
14. lis 2011
ahoj holky tak já jsem si aktivně koupila tu listovku tak začnu dlabat 🙂 a také vyzkouším ty ovulační testíky 🙂
Já jsme u malýho brala gravital a měl 3,68 🙂
@lucijeta vítej 🙂
@pavluska01 vítej 🙂
audrey44
14. lis 2011
Ahoj holky! Tak jak se máte při pondělku? Ještě že nás čeká svátek a na pátek jsem si vzala dovolenou, tak tento týden bude krátký.

@pavluska01 Vítej 🙂
twistinka123autor
14. lis 2011
@audrey44 ahojky mám taky v pátek dovču🙂))
jinak všechny vás moc zdravím! u mě žádné novinky, pomalu dávám dohromady dárky🙂 ale dneska mě čeká odpo, takže jsem už zasedla v ambulanci a jdu makat🙂
lucijeta
14. lis 2011
@kamussa taky je chci vyzkoušet, včera jsem si je objednala na aukru.. protože se bojím, že po vysazení budu mít nepravidelný cyklus a nerada bych tu prosincovou ovu propásla 😃
kamussa
14. lis 2011
@lucijeta noo jsem zvědavá taky to vyzkouším 🙂 Mě už 3 den pobolívá pravý vaječník tak doufám, že mi to mé snažící plány nepřekazí 😞
audrey44
15. lis 2011
Holky, nebyly byste pro založení soukromé diskuze? Asi bych byla klidnější, přeci jen tu probíráme hodně intimní věci...
kammka
15. lis 2011
...a leze vám sem kdekdo!! jo, to doporučuju, my máme už dávno a je to super.. 😉
kamussa
15. lis 2011
@audrey44 jj pro 🙂
audrey44
15. lis 2011
Holky, založila jsem diskuzi: Vánoční snažení 2011. Tak kdo chce, napište mi a přidám vás 😉
twistinka123autor
15. lis 2011
@audrey44 jááááá!!!!!!!!!!!!
twistinka123autor
15. lis 2011
@audrey44 já to téma nemůžu najít😞
audrey44
15. lis 2011
@twistinka123 Už bys tam měla být. Koukni vlevo do sloupečku 🙂
kamussa
15. lis 2011
@audrey44 i já 🙂