Používáme cookies. Více informací zde. OK

Těhu - začátek až říjen/listopad 2016

veselab
25. únor 2016
Od začátku do konce 🙂
adrikikus
25. únor 2016
Ahooooj 🙂 dnes jsem se dozvěděla, že to vyšlo 🙂 jak jsi na tom ty? 🙂
veselab
autor
26. únor 2016
@adrikikus ahoj gratuluji 🙂 a kolikátý jsi TT? už jsi byla u MUDr.? 🙂
lovelik
26. únor 2016
Ahoj holky, přidám se, u doktora jsem byla, ale nebylo nic moc vidět, ani srdíčko, ještě je brzy ...😞
veselab
autor
26. únor 2016
@lovelik a kdy jsi měla mít MS? Já takhle byla min pátek a taky nebylo nic vidět, byla jsem tento týden v úterý a už tam bylo mrně 3,3mm 🙂
nazka
26. únor 2016
tak se také sem přidávám 🙂
nazka
26. únor 2016
@veselab a to bylo vidět už přes venkovní ultrazvuk? 🙂
veselab
autor
26. únor 2016
@nazka ne ne, na ten je prý zatím brzo....jen vnitřní 🙂
lovelik
26. únor 2016
@veselab no měla přijít kolem 2.2., měla jsem to takové rozházené, v pondělí jdu na kontrolu 🙂
nazka
26. únor 2016
@veselab mně říkal, že možná příště nebude ani srdíčko na venkovní poznat, takže zkusí vnitřní spíš..
veselab
autor
26. únor 2016
@lovelik tak super, test pozitivní? 🙂

@nazka no tak uvidíme zda bude něco nebo ne🙂 kdy máš jít na KO?
nazka
26. únor 2016
@veselab KO je kontrola? já tyhle zkratky vůbec neznám =-) na tu jdu 10., den před Tebou 😉
lovelik
26. únor 2016
@nazka ano KO je kontrola 🙂 anebo že jsi K.O. 😃 holky, je vám zle? Mně ano - ráno když řídím auto, už se mi 3x stalo, že jsem musela zastavit, protože se mi chtělo zvracet....dojíždím autem do práce cca 30 km
dmiska
26. únor 2016
@nazka venkovní se dělá až tak od 11tt, do té doby jen vnitřní 😉
nazka
26. únor 2016
@dmiska mně dělal venkovní i včera.. 5+4 jsem.. ale říkal, že to bylo na hraně viditelnosti a příště se uvidí, jaký udělá 🙂
nazka
26. únor 2016
@lovelik to máš také pěkné, ale ještě že jezdíš autem.. já to mám busem a říkám si, že až nastane krize, začnu autem. Netuším, co budu dělat v buse v případě nevolnosti.. ségra si takhle nazvracela do kabelky 😃
lovelik
26. únor 2016
@nazka jako já jsem to v jednu chvíli málem nestihla, nemohla jsem nikde zastavit 😃 nakonec jsem to vychytala v poslední moment, ale jako říkala jsem si, že bych snad začala jezdit vlakem...každému sedne něco jiného, ale je to dost nepříjemný....
nazka
26. únor 2016
@lovelik jo, kámoška taky pak volila vlak..míň drncá a záchod je u ruky!
piwinka
26. únor 2016
Ahoj holky tak se k vam přidávám 🙂 těhotenský test pozitivní menstruace mela byt 21.2 a na kontrolu jdu az ve středu 🙂 jinak špatne mi je 😞 psa bol jak cert a to mám doma ještě dvouletou treperendu 🙂
lovelik
26. únor 2016
@piwinka vítej 🙂 a gratuluji
veselab
autor
26. únor 2016
@piwinka tak to budeš třeba podobně jako já, protože já měla mít 19/20 🙂
@lovelik mě naštěstí špatně není jsem jen unavená 🙂)
@nazka uuu to pak muselo byt super v te kabelce něco lovit 😃
lovelik
26. únor 2016
Holky teď trošku mimo, jak to máte se cvičením? Já jsem zvyklá chodit běhat, plavat, posilko a tak ale teď nevím, jestli je to dobře... Četla jsem, že běh není dobrý - otřesy, plavání - infekce, atd...Jak to máte vy?
nazka
26. únor 2016
@lovelik četla jsem, že ideální je plavání a chůze, nic víc =-) jsem zvyklá chodit na aerobik,tak taky s tím končím.. (a budu kynout)
bianca_86
26. únor 2016
Ahoj holky, můžu se k vám také přidat? Test pozitivní, MS jsem měla mít 20.2. ale k doktorovi jsem objednaná až za dva týdny, tak snad už bude i srdíčko.
nazka
26. únor 2016
@bianca_86 držíme palce! 🙂 za dva týdny bude pro nás všechny přelom,koukám 🙂
bianca_86
26. únor 2016
@nazka jj, nemůžu se dočkat, ale proti přítelovi jsem docela v klidu, ten jančí a včera to hrozně chtěl říct svým rodičům, ale já ho prosila ať ještě počká.
nazka
26. únor 2016
@bianca_86 jo,taky manžela musím krotit 😃 kdy to budeš chtít říkat?
lovelik
26. únor 2016
@nazka přesně, taky budu kynout, ale co se dá dělat 😄
@bianca_86 vítej a gratuluji, my se s manželem domluvili, že rodině to povíme až po 12.týdnu
bianca_86
26. únor 2016
@nazka určitě počkám až bude srdíčko, ale i tak se mi to nechce nijak roztrubovat. Nedávno jsme o miminko přišli. A co ty?
bianca_86
26. únor 2016
@lovelik
@nazka
a co si myslíte o koloběžce, tam by takové otřesy být nemusely ne? Už jsem byla rozhodnutá, že si ji pořídím a pak přišel pozitivní test, tak teď nevím
nazka
26. únor 2016
@bianca_86 já bych se na koloběžku zeptala doktorky, když to nebude nějaká zběsilá jízda a nepadáš, tak proč ne. Já bych třeba aspoň chtěla hrát badminton.. ten mám moc ráda. Tenis už asi mi neprojde.
Jinak to řeknu až bude srdíčko, rodiče pak mají narozeniny, tak bychom jim to dali k narozkám 🙂 Mrzí me, že máte takovou zkušenost, jaký to bylo týden, jestli se mohu zeptat?

Sem začni psát odpověď...

Odešli