• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulka/maminka z Přerova

21. srpna 2012 
autor
@blueeyes86 Ahoj, určitě se k nám přidej...moc tu sice nedebatujem, ale snad se podaří a sejdeme se brzy osobně:slight_smile:Odkud jste?
3. dub 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak mám, holky, novinku - asi budeme mít druhou holčičku:slight_smile:To byl teda šok, když nám to na UTZ doktorka říkala, my už počítali s chlapem :grinning:
3. dub 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barnie Ahoj, už se to celkem lepší, takže bychom mohli příští týden dorazit. Je to pro tebe lepší dopoledne nebo odpoledne?
7. dub 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blueeyes86 Ahoj, teď jsem nějak nestíhala chodit na pc. Já budu jen ráda, když se přidáš. A odkud přesně jsi?.
14. dub 2012 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak super, budu moc ráda :slight_smile: Jsem z Radvanic :slight_smile: Jojo, to vidím, že se tu moc nedebatuje, ale samo je to lepší osobně... Kdybyste měly někdy srazík, rádi se s malým přidáme...
17. dub 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blueeyes86 Ahoj, příští týden pojedu s malým do Přerova, jen musíme s Bárou doladit den. Dáme ti vědět a můžeš se přidat :slight_smile:
19. dub 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady taky Přerov:slight_smile:))
19. dub 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@javyb Ahoj, že bychom se rozrostly :slight_smile:
20. dub 2012 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky sme taky z Přerova :slight_smile:
25. dub 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, taky jsem z Přerova. Doma mám skoro tříletýho rošťáka a v prosinci čekáme druhé. : )
25. dub 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak nás tady pomalu přibívá :slight_smile:
26. dub 2012 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jé, super, je nás čím dál víc :slight_smile:
1. kvě 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@white_tie vidím že máte podobnej vkus na jména jako my :grinning: náš první syn je teda Maxim ne Maxmilian,ale je to hodně podobný že a druhej bude Tobias což máte ve výběru taky :grinning:
3. kvě 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuleee: No, mně se český jména prostě nelíběj... A navíc máme takový příjmení, že si můžeme dovolit snad jakékoliv cizí jméno. : )
3. kvě 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, koukám, že se nám to tady rozrostlo..to jsem ráda:slight_smile:Vítám nové maminky...

U nás nic nového..snad jen, že těhotenství mi dává dost zabrat...to první byla větší pohodka:slight_smile:A co vy ostatní, jak se držíte? No..a malá má asi už období vzdoru, tak se trochu děsím toho, až nám do toho přibude miminko...:(
24. kvě 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barnie koukám že budeme mít děti skoro stejně od sebe :slight_smile: a druhé těhu je i pro mě větší zápřah,taky mám doma vzteklouna,ale termín mi už klepe na dveře tak se těším na druhýho raubíře :slight_smile:
25. kvě 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barnie Ahoj:slight_smile: máme stejně staré holčičky:slight_smile: A budeme mít taky druhou holčičku:slight_smile: Já mám do porodu relativně daleko, tak si pořád říkám, že za těch pár měsíců Barunka trochu "vyzraje" - ale spíš se tím jen uklidňuju :grinning: :grinning: :grinning: Dělá mi zle to vedro, a léto před náma:frowning2: Ale zase už mi přestává být zle:slight_smile:
25. kvě 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@makuleee Drž se, až to na Tebe přijde, ať všechno klapne, jak má!!!!
@makuleee @javyb Ahoj holky, tak to jsme se tu teda hezky sešly..to musíme udělat někdy sraz, když máme ty prcky stejně staré:slight_smile:
@javyb Já už přestala řešit, jestli malá za ty dva měsíce a kousek nějak dospěje - je mi jasné, že pěšky se nikam nedostanem a jinak si myslím, že to bude velká pečovatelka o mimi, tak snad to pak nějak spolu vybojujem a domluvíme se vždycky nakonec - hlavně s jídlem, nechce pořád vůbec jíst. Ach jo:(Teď se ale soustředíme na plínky přes den, to bych ráda, abychom byly bez nich do té doby....

Dneska jsme byly v Michalově s malou, suprově se tam vyřádila - co vy, ostatní mamči, chodíte tam taky?
26. kvě 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barnie já jsem to myslela spíš obecně, jakože se "domluvíme", nebude venku zdrhat a tak - pěšky se nikam nedostanem, s tím počítám, budem na písku pod oknem, máme to 100m na most na kačeny, takže tak:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: S plínkama jsme na tom stejně, přes den je to už docela OK, sem tam si ucvrkne, když si hraje venku, ale na spaní je dávám, taky docela dost pije večer, tak by měla z postele bazén :grinning: :grinning: :grinning: Do Michalova občas chodíme, ale jen dopoledne v týdnu, víkend a odpoledne nemám nervy na ty kvanta lidí:slight_smile:
26. kvě 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barnie já do Michalova chodím denně,teda pokud sme zrovna v Přerově :wink: teď tam ale nejsme,pak budeme po porodu a pak zase asi dlouho ne :slight_smile:
plíny přes den sme odbourali je to asi týden už má jen na noc:slight_smile:
27. kvě 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teda do Michalova nechodíme skoro vůbec, vesměs býváme na zahradě, kde má maxík postavené pískoviště, houpačku a v létě bazének, anebo chodíme na hřiště před barák, popř. na písek na nějakou zahrádku, anebo jezdíme ke kamarádce na barák. : )

Vidím, že spousta z nás je těhotných, to bude sranda, co? : )

Já musm říct, že až takový strach, jak Maxík přijme mladšího sourozence nemám, protože mu už bude tři a půl roku, když se mimčo narodí. Navíc chodí už od svých dvou let do školky, je zvyklý se dělit, ví, že nemůže mít všechnu pozornost jen on a odjakživa byl strašně samostatný a extrovert. Jediný, čeho se bojím je, jak to budem s mimčem zvládat do školky ráno, a tak...
29. kvě 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už jsem tady dlouho nebyla. S radostí oznamuji, že se přidávám k vám znovu těhotným :slight_smile: Druhý těhotenství je docela masakr. S malým bylo všechno v pohodě, co jsou ranní nevolnosti jsem vůbec nevěděla a teď se nemůžu na jídlo ani podívat.
Jak to s těma plínkama děláte? Já toho našeho smrádka nemůžu za nic na světě přesvědčit, aby si aspoň zkusil sednout na nočník. Někdy si nechce nechat ani vyměnit pokakanou plínu. Nemáte nějakou radu. Už mi dochází nápady.
31. kvě 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojky,tak já už těhu nejsem :slight_smile:
5.6 se nám narodil druhej chlapeček Tobias - 3465g a 52cm a po prvním císaři sme to zvládli tentokrát přirozeně :dizzy_face:
9. čer 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@makuleee gratuluju:slight_smile:
@zumat gratuluju, a jak je prcek starej?
11. čer 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@javyb Děkuju. 20. 6. bude mít 2 roky.
@makuleee Tak to moc gratuluju
12. čer 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zumat mě nic jinýho, než nechat ho bez plínky nenapadá... Ted jak bude teplo, to třeba nějak pochopí, že mu v té plíně není dobře:slight_smile: A když ne, pochopí to později, asi se to nedá lámat. BAru to začla jaksi chápat sama, na konci března začla ječet, že nechce plínku a během 2 měsíců už s ní jen v noci spí, po obědě vydrží:slight_smile: Ale zase se furt budí v noci a dělá vyrvál, to si člověk nevybere:grinning:
12. čer 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady taky Přerov.......... :wink:

@makuleee - gratuluji k malému :slight_smile:

@zumat - Evči jsem sundala plinku a první den dopoledne děs běs, jen jsem převlíkala...odpoledne už vydržela v suchu bez nehody a druhý den jsme zvládly i bez plinky venku...rychlovka a do 14 dní spávala i v noci bez plinky.
12. čer 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@javyb
@pajka888 Děkuju za rady,holky. Taky jsem si říkala, že poslední možnost je, jak bude trošičku teplo, nechat ho bez plíny. Jen se toho trošku bojím, protože náš mladej je trošku prasátko a rochní si i v pokaděné plínce. Snad to nějak zvládnem. :slight_smile:

@makuleee můžu se zeptat jaké to je rodit po druhé normálně? Já mám za sebou první porod taky císařem a druhý bych chtěla rodit normálně, jen se toho trošku bojím.
13. čer 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zumat super :slight_smile: podle mě se nemáš čeho bát,já to v hlavě mela zafixovaný že chci a že se povede a povedlo se :slight_smile:
porod byl vyvolávanej a docela mazec od prvních kontra byl venku za 2,5h,ale kontra co 1-2min tak žádná sláva :slight_smile:
jo a rodila sem v Olomouci a nemůžu si to vynachválit,líbilo se mi tam víc než u nás v Přerově :wink:
13. čer 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuleee děkuju, uklidnila jsi mě :slight_smile: Snad to budu mít taky tak v pohodě jako ty :slight_smile:
14. čer 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek