• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulka z Prahy 6

24. května 2012 
autor
@lenuli123
dávám :slight_smile: hm ... tak si ten víkend užijte :slight_smile: určitě se ozvi ... pááá :slight_smile:
12. dub 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak už jsme zase tady. Blééé, ale tady škaredě prší :frowning2: Co tak o víkendu se někde sejít a projít? Jestli bude hezky? :slight_smile:
16. dub 2012 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli123
Ahojky .. dlouho jsi se neozvala .. stalo se něco ? :frowning2:
Pa Lucík :slight_smile:
23. dub 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli123
Jééé ... teď koukám, že tu mám od tebe zprávu ... vůbec jsem si ji nevšimla :frowning2: promiň :frowning2:
23. dub 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek30 AHOJKY, no, právě...já psala a ty ses už dlouho neozvala :frowning2: jsem si říkala, co se asi stalo? Jak je? :slight_smile:
23. dub 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli123
Ještě jednou promiň ... nechápu, jak jsem si nemohla všimnout, že jsi mi psala :frowning2: Jinak se mám dobře ... dneska celý den odpočívám, protože celý víkend jsme makali s přítelem na rekonstrukci obýváku s kuchyní a včera jsem do 10 večer uklízela :slight_smile: A co nového u tebe ? :slight_smile:
23. dub 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek30 To je v pohodě, neomlouvej se :slight_smile: já si říkala, že to je nějaké divné, že nepíšeš :slight_smile: Já mám zpožděný ciklus, tak jsem z toho nevrlá :frowning2: dělala jsem si ráno test a nic :frowning2: tak je mi ještě hůř. Ach jo, jinak za chvíli letím do práce, klasika. :dizzy_face:
24. dub 2012 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli123
Musíš být trpělivá ... a ono se to povede :slight_smile: Já i princezna v bříšku ti moc držíme palečky :slight_smile:
24. dub 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek30 Jojo, uvidíme. Volala jsem dneska k doktorovi a říkal, že mám testovat o víkendu a ve středu půjdu za ním, at se koukne. Tak uvidíme. Díky, držte holky palec. :dizzy_face:
24. dub 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli123
Neboj ... držíme pěstičky ... všechny i na nožičkách :slight_smile:
24. dub 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek30 Tak už držet nemusíte,...dneska jsem to dostala :frowning2:
25. dub 2012 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli123
To je mi líto :frowning2: drž se :slight_smile:
25. dub 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek30 Ahojky, jsi tady? :dizzy_face:
1. kvě 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli123
Ahojky :slight_smile: teď tu jsem ... na skok ... copak ? :slight_smile:
1. kvě 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jen tak :slight_smile: jak se máš.
1. kvě 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek30 Ahojky Luci, jakpak se máte při neděli? Co bříško,dobrý? :slight_smile: a kdy se tedy uvidíme :slight_smile:
6. kvě 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli123
Ahojky :slight_smile:
Mám se dobře :slight_smile: Akorát jsem se vrátila domů ... měla jsem tu na víkend sestru se synovcem a vezli jsme je domů do Ústí :slight_smile: Bříško mi roste a malá čím dál víc kope :slight_smile: Já doufám, že se sejdeme se nejdřív :slight_smile:
6. kvě 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek30 Jéé, ty jsi tady, tak to je náhodička :slight_smile: Já tady také měla na víkendu babičku s tetou, včera jsme proběhly všechny památky, uf..večer jsem byla ráda, že jsem ráda. :slight_smile: Tak na kdy to naplánujeme? :slight_smile:
6. kvě 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli123
Takže také veselý víkend :slight_smile: Vzhledem k tomu, že ty jsi ta pracující, tak navrhni, kdy by to pro tebe bylo nejlepší :slight_smile: A já se pokusím přizpůsobit :slight_smile:
6. kvě 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek30 No, tak tento týden mám šíleně nabitý, jen uterý je volné a to jsem ráda, že budu s přítelem :slight_smile: tak na další týden by to bylo lepší :slight_smile: klidně v uterý odpoledne, co ty na to? :slight_smile: toho 15.5?
6. kvě 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli123
Oki ... jen mám vycházky ... odpoledne od 14:00 do 18:00 :slight_smile:
6. kvě 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek30 To by bylo uplně super, kolem třetí bychom mohly někam jít. :slight_smile: To tak budu už doma... :slight_smile: ještě, aby nám vyšlo počasíčko.
6. kvě 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli123
Tak snad už se to počasí umoudří ... :slight_smile: A my vyrazíme někam na terásku ... :slight_smile:
6. kvě 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek30 To jo...4dny bylo krásně a pak taková zima :slight_smile: Ale co...mě to náladičku nezkazí. A co vy? Plánujete svatbu?
6. kvě 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli123
Zima se udělala pěkná ... oproti tomu vedru co už bylo :slight_smile: Svatba prý určitě bude ... říká přítel ... jen teď jsou přípravy na miminko ... rekonstrukce ... takže svatba až déle ... a já věřím, že určitě jednou BUDE :slight_smile:
7. kvě 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek30 Dobré ranko, jsi tady? Vidím, že ano .. :slight_smile: už nemůžeš spinkat? Já jsem tady na skok a pak letím do práce, chtěla jsem se Tě na něco zeptat.. Jakého máš doktora na gyndě a kde je? A jestli jsi s ním spokojená? Díky, pak vyvětlím.
9. kvě 2012 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli123
Ahojky :slight_smile: Teď jsem sem právě dorazila :slight_smile: Včera jsem ponocovala, takže jsem dneska dlouho chrupkala :slight_smile: Já mám gynekoložku zatím u sebe doma ... v České Lípě, dochodím k ní teď s bříškem ... a pak si musím najít doktora či doktorku tady a nejraději bych tady v poliklinice v Řepích, našla jsem si tam 2 doktorky, tak tam musím zavolat, zda nabírají :slight_smile: Copak ? Jsi nespokojená ? :slight_smile:
9. kvě 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek30 Ahojky, :slight_smile: jojo..jsem celkem nespokojená. Mám právě u nás v poliklinice doktora Svárovského, je takový nekomunikativní, neusměvavý...nevím no. S ničím neporadí, musíš se na všechno ptát, moc se mi to nelíbí chování jeho... A četla jsem právě na netu o něm a spousta žen o něm také tak píše. :fearful: A taky mi říkal, že přešel jako s.r.o. a jeho pacinetky musí ročně platit 800kč jako registrační poplatek a když to nezaplatíme, tak nás vyšetřovat prostě nebude, což mi příjde úplně šílené. Takže tak. Já vím, jsou tam nějaké dvě ženské, ale nevím vůbec jaké jsou, proto jsem se Tě chtěla zeptat, víš? Jestli nemáš od nějaké kamarádky doporučení, nebo něco takového. Tak zatím :slight_smile:
10. kvě 2012 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 ahoj, promiňte, že se vmesuji, ale doktor svarovsky je starší, urostly, černé vlasy
10. kvě 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 Ahojky, né néé, to je v pohodě. Jestli ho znáš budu ráda, za každý názor. Jojo, je takový velký, starší tak kolem 55let a vlasy černé.
10. kvě 2012 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek