• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulka z Prahy 6

24. května 2012 
@dana3262 A ty jsi také z Řep? A kam chodíš ty, jestli se můžu zeptat a jak jsi spokojená?
10. kvě 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak toho znám. Nechodila jsem k němu jako k lékaři, ale vím, že je to ohromný odborník a je s ním dost sranda :slight_smile: překvapuje mě, že mas takovou zkušenost. Ale zase dokážu si představit tu jejich rutinu.. zkus Ho odbourat :slight_smile:)) ne, ale fakt, doktor je to vybornej. Jsi v dobrých rukách :slight_smile:
10. kvě 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 já jsem z dejvic a chodím na orechovku. Tam se ale za těhotenství platí 5tis. Máš nějaké obtíže?
10. kvě 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 Za jaké těhotenství? Ted nevím, jak to myslíš? Nee,nemám problémy. Snažíme se o mimi..měla jsem nějaký rozhozený cyklus, ta mi předepsal prášky, vyhovujou mi .... a příjde mi málo komunikativní, když chceš něco vědět páčiš to z něho atd...a ted ten poplatek. Na stárkách jsem o něm četla, že i jiným holkám se ten poplatek nelíbí. Tak nevím, :confounded:
10. kvě 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 aha, já myslela, že jste tady tehulky :slight_smile: promin. Na orechovce se platí 1900.- za rok a 5000.- když jsi těhotná. No jo...to co popisujes mi přijde všude. Už před lety jsem si zvyklá na to, že k lékaři jdu jen když vím,co konkrétně po něm chci. Je to trochu smutný..člověk má pocit, že když je mu zlé, tak jde k doktorovi a on mu pomůže nebo aspoň predejde zhoršení, ale tak to asi není. Zkušenost pacient/lékař s ním nemam, ale jako lékař je skutečně dobrý.
A třeba na té orechovce-tam jsem zacla chodit k doktorovi, vyhlasenemu, má asi 3 tituly, pak jsem jednou musela k jeho zaskoku a už jsem tam zůstala protože jsem zjistila, že se také známé a to mi bylo milejsi. Takže ti rozumím.
10. kvě 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 Já vím, taky jsem o něm slyšela, že je dobrý jako operatér. Operuje u Apolináře. Ordinuje jen 3dny v týdnu, zbytek starý pán v důchodu a zrovna když tam není, tak mám dny volnější, kdy můžu k němu jít, no nevím...nechávám to zatím tak, ted mám v práci hodně věcí, ale v červenci bude volněji, tak to budu řešit. Ne ne..těhotná nejsem. Bohužel, ale věřím, že příjde řada i na mě :slight_smile:
10. kvě 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 to víš, že jo. Jsi mladounka. Jen jsem ti chtěla potvrdit, že je to dobrý doktor, abys neměla starost. Přeju ti hodně štěstí :slight_smile:
10. kvě 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 DÍky ještě jednou moc za názor. Uvidíme,nechám to plynout a uvidím. Díky :slight_smile: a ty s ním máš taky zkušenost? Byla jsi u něj?
10. kvě 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli123 já u něj nebyla jako pacientka, ale znám ho osobně od apolinare a slyšela jsem o něm od jeho kolegů, právě samou chválu. To je hezké, že jste se rozhodli pro miminko tak brzy :slight_smile: to my trochu čekali..řekla bych zbytečně..
11. kvě 2012 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 Já věřím, že jako doktor je super, jako operatér..atd. ale prostě v ordinaci je celkem nepříjemný a já se tam registrovala normálně a ted chce všechny přeregistrovat s tím poplatkem, tak se mi to moc nelíbí, no. :rolling_eyes: Tak uvidím. Jinak díky moc za názor. Jojo, chtěli bychom, ale zatím se nedaří, takže uvidíme. :dizzy_face:
13. kvě 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek30 Ahojky, co ten dnešek? Uvidíme se odpoledne? Já bych mohla tak kolem páté.. :slight_smile:
15. kvě 2012 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli123
Ahojky :slight_smile: promiň, ale nějak mi není nejlíp ... něco na mě vlezlo ... jsem teď náchylná :frowning2: Takže se musím kurýrovat v posteli :slight_smile:
15. kvě 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek30 Ahá..tak to mi je líto. A copak děláš?
15. kvě 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli123
Celý den ležím, piju čajík a potím se :slight_smile:
15. kvě 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek30 Jejda..kde jsi to chytla? :frowning2:
15. kvě 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli123
O víkendu, když jsme vyrazili s přítelem na Zličín na nákupy, tak tam na mě někdo musel prsknout. Jsem teď hooodně náchylná ... dřív jsem nebyla nemocná vůbec, ale díky MIMČU jsem oslabená ... ale už je to lepší, včera to bylo nejhorší :slight_smile: a co ty ? jak se máš ? :slight_smile: co nového ? :slight_smile:
15. kvě 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek30 Já byla o víkendu, tedy v pátek a sobotu celý den v práci, měli jsme natáčení dětí pod vodou, takže celkem mazec a záhul, ale dobrý. V neděli jsme byla jako praštěná. Dneska mám mužíka v práci v noci, tak jsm sama. Právě vařím, už se na to těším, až se najím :slight_smile: a jinak se mám fajn a za 14dní a kousek mám dovču, tak se moc těším, jedeme na Moravu a jinak dneska mám první den prášků, zae té provery, takže uvídime. Ale beru to v poho. :slight_smile: bylo by fajn zapadnout září-říjen, aby to byl májáček, v květnu, jako jsme my s přítelem :slight_smile:
15. kvě 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli123 jééééé, tak to na tebe moc myslím ... určitě se dočkáš :slight_smile:
15. kvě 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek30 To já také doufám, že ano :slight_smile: za chvíli budu papat,juchů :dizzy_face:
15. kvě 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Luci, Luci, Luci :slight_smile: máš se? :slight_smile:
24. kvě 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek