• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky 2010 Plzeň. Přidáte se?

14. února 2011 
Ahoj Plzeňačky. Můžeme pokecat o porodnicích a nákupech v Plzni. :slight_smile: Těším se na vás!
5. srp 2010 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@spark Ahojky ráda se přidám :wink:
5. srp 2010 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danka10 :slight_smile: Ahoj. Jsi plzenská těhule?
6. srp 2010 v 07:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ,jsem z Nýřan u Plzně ale v Plzni jsem pořád :slight_smile: .Já jsem teda na uplném začátku těhotenství ,začínám 2 měsíc.
6. srp 2010 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danka10 :slight_smile: a jak se cítíš? První těhotenství? Už nakupuješ,nebo čekáš až po prvním trimestru? Nýřany znam. Jezdíme tam na koupák,když nejsem těhotná. :slight_smile:
6. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Cítím se zatím bezvadně ani nezvracím,ale to muže přijít ,nejsem poprvé těhotná Je to mé 3 těhotenství ,mám již dceru 18 jí bude v dubnu,a syna 13 také mu bude v dubnu no a tohle třetí se mi narodí taky opět v dubnu :slight_smile: .A co ty jak se cítíš ty? seš už hodně těhu ,tak nejhorší máš za sebou vid ,,nevolnosti a tak,,Na koupák taky občas zajdu ,ale tet to raději skoušet nebudu a smočím se v bazenu na zahradě.
6. srp 2010 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@spark Jé jsme skoro stejně staré ,já jsem o rok starší nežli ty.Mě je 36let :wink:
6. srp 2010 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danka10 :slight_smile: tak to je fajn,že jsme stejný ročník)) Já budu mít první mimčo a asi poslední,kvuli věku. :sunglasses: ale je mi už fajn.
Koupat jsme byli dvakrát na Hracholuskách,na skalách aby na mě nikdo nečumákoval :slight_smile: To jsme z plzenska jediné dvě těhule?? :grinning:
6. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: no taky mi to tak připadá,ale nevadí.Tak to se na prtolku těšíš vid ,první je nejkrásnější :wink:
6. srp 2010 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danka10 těším je slabé slovo)) :sweat_smile: U nás to byla těžší cesta,takže už ted je to mazel. A že to je kluk o to větší. Oba jsme chtěli klučinu,i když by mě zajímalo jaká by byla holčička...no nemůžu chtít všechno. A co myslíš že budeš mít ted? :sunglasses: Tady si dávaj holky do alb takový kalendáře a podle toho mi vždycky vyšel kluk. Nebo se necháte překvapit?
7. srp 2010 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj ,moc ti toho kloučka přeji!! já bych si přála holčičku ,ale je to beztak jedno, hlavně aby ty naše miminka byly zdravé!. :slight_smile: .Dneska tedy leje venku že to je strašné,mám dovolenou už týden a prší skoro celý týden :grinning: to jsem si zas vybrala čas.
7. srp 2010 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danka10 to je mi líto s tim počáskem :unamused: .zrovna jsme říkali že první týden v srpnu často prší a je zima. Ted jedem do Ikei pro nějaký nábyteček pro mrnouska. Jinak jsem od začátku na rizikovém,takže už 7 měsíců doma. ze začátku to byla nuda neuvěřitelná,ale už jsem se naučila. Tak zatím se loučím a brzy se ozvu. :slight_smile: pa
7. srp 2010 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky můžu taky se přidat čekáme druhý a doma mám skoro chlapečka skoro 4 roky :slight_smile: , je to lumpík :slight_smile:
7. srp 2010 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@douda Ahoj a vítej! Z Plzně,nebo okolí? Koukám..vy se necháte překvapit co to bude?
@danka10 Teda to jsem si ala v tý Ikee))) :confounded: 4 hodiny courání,lidí jak kdyby to bylo všechno zadarmo))) hrůza a běs. Ale nakoupili jsme dobře,tak aspon to. :slight_smile:
8. srp 2010 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
danka, ty už jsi byla i doktora nebo to máš jen potvrzené testem?
9. srp 2010 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:unamused: ženský máte někdo problem se spanim? já naspím tak 4 hodky denne. Už mě to štve)))
10. srp 2010 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
mně se spalo s Nelinkou hodně dobře, se spaním jsem problémy neměla
10. srp 2010 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Caute! V Tescu mají náramný slevy na mimíska! :sunglasses: :slight_smile:
11. srp 2010 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:slight_smile: :confused: :slight_smile:
12. srp 2010 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Haloo těhule! Kde jste kdo?? :slight_smile:
13. srp 2010 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já jsem taky z Plzně a termín mám v březnu 2011, takže jsme na úplném začátku :slight_smile:
13. srp 2010 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@janusek Ahoj. Tak držím palce! A jek se cítíš?
13. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:slight_smile:
16. srp 2010 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj

Se omlouvám ale byli jsme na dovče , jsem z Plzně ze Skvrňan .
Jinak na dovče bylo super nádherné počasí , ale dnes byla ledová sprcha , vyšla my těhu cukrovka :frowning2:
@spark jo my se necháme překvapit je to totiž vymodlené mimi , povedlo se až díky IVF tak si to říct nenecháme
16. srp 2010 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@douda :sunglasses: takže Natalart? Jsme na tom stejně :slight_smile: Máme také vymodlené mimi a když jsme se na genetice dozvěděli,že je to kluk,tak se ta radost stokrát znásobila :slight_smile: I holčička by byla oslavována,ale kluk --bylo tajné přání :slight_smile: hmm..dovolenou bych si taky dala,ale máme před sebou stěhování,potáhnem do Černic :slight_smile:
16. srp 2010 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo Natalart tam jsou šikulky :slight_smile: všude je chválím :slight_smile:
16. srp 2010 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@douda a kde máš svého osobního doktora? Já chodim k Marešovi.
16. srp 2010 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@spark já chodím k Andrlemu :slight_smile:
16. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Stěhujem se a je to hrozný,když nemůžu skoro nic dělat. jenom mávam rukama a dávam příkazy)) :sunglasses:
28. srp 2010 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, taky se k vám přidám, i když to mám do Plzně 20km.
Mám hned dotaz, kde kupujete těhu oblečení? Koukala jsem v HM a CA a všude mají jen obtažený džíny, což jsem nikdy nenosila....
3. zář 2010 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@snowwitch Ahoj! Neměla jsem kvuli stěhování připojení,ale už je to ok. Oblečení? Já v HM. Jedny šortky..ty jsem teda utahala fest přes leto a jedny kalhoty a ty jsou úzké a ty nosim ted,ale nějak mi lezou dolu :sunglasses: Jinak jsem s i koupila ještě jedny kalhoty v Tescu,takové volné plátáky s větším obvodem kolem pasu a nosim je pod pupkem,ty mam docela ráda)) Přes to volnou delší košili a víc do těhu mody neinvestuju ani korunu)) A ty jsi těhotná?
7. zář 2010 v 07:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 6
Tvůj příspěvek