• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky 2010 Plzeň. Přidáte se?

14. února 2011 
Zdravim z Plzne....to je skvele, ze jsem tady nasla tohle forum.....
8. zář 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snowwitch no to mi povidej,,,,,,nastesti jeste tehu kalhoty nepotrebuji,ale za par mesicu nevim co budu delat, jsem XL velikosti a tehu dziny z HM bych mohla nosit uz ted.
8. zář 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Já jsem těhu věci kupovala na mimibazaru . Teťko mě zjistili těhu cukrovku takže dieta a od pátku mám 2 kg dole :frowning2: .Jinak zítra nastupujeme s malým do nemocnice na operaci , doufám že budeme v sobotu už doma , jinak nevím těhu hormony my dávají zabrat :slight_smile:
8. zář 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@douda No nevím co je tvému prckovi,ale at to dopadne dobře! Držim palce.Mimochodem..já tě podle fotky od někud znám))
@eucharis70 vítej! Já budu mít jedny těhu kalhoty vel. 46 brzy volný! Jsou z HM a chci je dát na Aukro od 350kč,páč stály 800 a prala jsem je jen 1x. A protože jsi asi někde z Plzně,tak bys je mohla i vyzkoušet. Celé těhu jsem prochodila v kratasech! Protože je mi furt vedro)) :grinning: No jak chceš,vůbec nemam strach že by se neprodaly. Je to všechno drahý jako kráva :sunglasses: Nemam pravdu?
9. zář 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark ....moc rada bych si prala vel. 46...ale myslim, ze az je budu potrebovat tak to bude cislo 50 a vice. ted mam 48.urcite je prodas. take koukam na aukru
9. zář 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eucharis70 V pohodě! Koukám 10. týden,takže začátek! Strašně rychle to utíká. Taky jsem nedavno byla :sunglasses: Už nakupuješ,nebo jsi pověrčivá?
9. zář 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jj, jsem ted 15+6 a už se navleču jen do tepláků, jiné kalhoty nesnesu. Problém je v tom, že já nosím nejraději khaki široký kapsáče a ty ještě na jaře měly v HM v těhu oddělení, ale teď všudde jen roury :frowning2:
Asi přes zimu nebudu vycházet ven.
9. zář 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snowwitch já mam khaki kapsáče,ale na nohu těsný
9. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark jeste nenakupuju...poverciva nejsem,ale mam dve male netere a podedim par pytlu vecicek. az to preberu, zacnu nakupovat...doufam, ze to bude holcicka,protoze pokud to bude pindik bude jako ruzicka
9. zář 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snowwitch ty kapsace jsem tam take videla.....myslim, ze by jsi v nich pres zimu mrzla.....ja si delam hlavu s kabatem a nebo bundou na zimu, moc se mi nechce utracet za bundu na par mesicu...uvazuji, ze si koupim deku a udelam v ni diru,,,,takove poncho si vyrobim a hotovo.
9. zář 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eucharis70 já ty ponča někde viděla!! V New Yorkeru myslím.
9. zář 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark no joooooo,ale ja si budu muset vyrobit poncho na almaru :confounded:
9. zář 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eucharis70 to nemůže být tak hrozný!
9. zář 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Plzeňačky, já to mám skoro za pár!!! :dizzy_face:
9. zář 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pantomima Ahoj. Koukám že už máš princeznu! Tak to musíš být ráda,že se vám povedl kluk do párečku! :slight_smile:
@eucharis70 Ještě se dobře nakupuje v KIK. Tam maj obří věci( i na mě) :sunglasses:
10. zář 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark jj, na kluka se těšíme..... :dizzy_face:
10. zář 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemate nektera z vas zkusenosti s UTROGESTANEM? :sweat_smile:
10. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eucharis70 já to brala :wink:
10. zář 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
oki a brala jsi ho oralne nebo vaginalne....ja uzivam vaginalne,ale moc mi to nevyhovuje...oralne mam strach, ze mi to jeste vic pritizi....je mi spatne asi tak 18 hodin denne..nechci si jeste pritezovat :grinning: :grinning:
10. zář 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eucharis70 po IUI jsem to brala veginálně 3X denně, má to silnější a lepší efekt a právě obejdeš žaludek, před iui jsem to nějkou dobu polykala, u vag. užívání je akorát nepříjemný, že zbytek vytéká, ale stačí intimka a je to ok
10. zář 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Potrebuju radu, dneska jsem byla u dr na druhem screeningu a rekla mi, ze pri prvnim screeningu mi v krvi neco nevyslo a poslala me za mesic na sono na genetiku. Do prukazky mi ale napsala, ze screening byl neg. Mam si delat starosti?
10. zář 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eucharis70 Taky jsem ho brala hroozně dlouho vaginálně. Ze začátku mi z něj nebylo moc dobře,ale pak jsem si nějak zvykla. :angry:
@snowwitch starosti si určitě nedělej. Když ti napsala neg. tak to asi tak důležitý nebude..si myslím :wink:
Koukám že je nás tady hodně IUI a IVF)) :slight_smile:
10. zář 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
taj dekuji ...tak ja to teda vydryim s tou vaginou no
10. zář 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. zář 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danka10 mame obe dnes za 216 dni :grinning:
10. zář 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark koukal ajsem na tvuj fotoblog..paradni fotecky prcka...a dost paradni kocarek...uy ho mas doma? poridila jsi camarelo?
10. zář 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eucharis70 Chodím k Marešovi a ten dělá dobrý fotky :slight_smile: Ten kočárek ještě nemám. Líbí se nám,ale nikde na krámu ho nemají. Takže budu objednávat něco,co jsem neviděla)))
10. zář 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
achaaaa.....ja pokukuji po Roan Marita a nebo po X landeru...samozrejme jen pokukuji...jako po vsem.t dej vedet az dojde a osahas si ho. ja chodim na Lochotin k Bornovi....
10. zář 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
rada koukam na konikovi na fotoblogy...dobra inspirace....ale kolikrat jsem sem blazen z toho co vse je treba nakoupit...i pres muj vek jsem velice nezkusena a vim prd co je opravdu treba a co jsou jen zbytecnosti a vyhazovani penez. kazdou chvilku menim druh kocaru,,,,uz jich mam ve favorites mraky.
10. zář 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eucharis70 no já jela podle toho seznamu co mam na fotoblogu a mam asi všechno. I když si někdy říkám kde na to ty ženský berou? Mě už to všechno stálo majlant!!
10. zář 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek