Těhulky 2010 Plzeň. Přidáte se?

Ahoj Plzeňačky. Můžeme pokecat o porodnicích a nákupech v Plzni. 🙂 Těším se na vás!
eucharis70
8. zář 2010
Zdravim z Plzne....to je skvele, ze jsem tady nasla tohle forum.....
eucharis70
8. zář 2010
@snowwitch no to mi povidej,,,,,,nastesti jeste tehu kalhoty nepotrebuji,ale za par mesicu nevim co budu delat, jsem XL velikosti a tehu dziny z HM bych mohla nosit uz ted.
douda
8. zář 2010
Ahoj
Já jsem těhu věci kupovala na mimibazaru . Teťko mě zjistili těhu cukrovku takže dieta a od pátku mám 2 kg dole 😞 .Jinak zítra nastupujeme s malým do nemocnice na operaci , doufám že budeme v sobotu už doma , jinak nevím těhu hormony my dávají zabrat 🙂
sparkautor
9. zář 2010
@douda No nevím co je tvému prckovi,ale at to dopadne dobře! Držim palce.Mimochodem..já tě podle fotky od někud znám))
@eucharis70 vítej! Já budu mít jedny těhu kalhoty vel. 46 brzy volný! Jsou z HM a chci je dát na Aukro od 350kč,páč stály 800 a prala jsem je jen 1x. A protože jsi asi někde z Plzně,tak bys je mohla i vyzkoušet. Celé těhu jsem prochodila v kratasech! Protože je mi furt vedro)) 😃 No jak chceš,vůbec nemam strach že by se neprodaly. Je to všechno drahý jako kráva 😎 Nemam pravdu?
eucharis70
9. zář 2010
@spark ....moc rada bych si prala vel. 46...ale myslim, ze az je budu potrebovat tak to bude cislo 50 a vice. ted mam 48.urcite je prodas. take koukam na aukru
sparkautor
9. zář 2010
@eucharis70 V pohodě! Koukám 10. týden,takže začátek! Strašně rychle to utíká. Taky jsem nedavno byla 😎 Už nakupuješ,nebo jsi pověrčivá?
snowwitch
9. zář 2010
Ahoj holky,
jj, jsem ted 15+6 a už se navleču jen do tepláků, jiné kalhoty nesnesu. Problém je v tom, že já nosím nejraději khaki široký kapsáče a ty ještě na jaře měly v HM v těhu oddělení, ale teď všudde jen roury 😞
Asi přes zimu nebudu vycházet ven.
sparkautor
9. zář 2010
@snowwitch já mam khaki kapsáče,ale na nohu těsný
eucharis70
9. zář 2010
@spark jeste nenakupuju...poverciva nejsem,ale mam dve male netere a podedim par pytlu vecicek. az to preberu, zacnu nakupovat...doufam, ze to bude holcicka,protoze pokud to bude pindik bude jako ruzicka
eucharis70
9. zář 2010
@snowwitch ty kapsace jsem tam take videla.....myslim, ze by jsi v nich pres zimu mrzla.....ja si delam hlavu s kabatem a nebo bundou na zimu, moc se mi nechce utracet za bundu na par mesicu...uvazuji, ze si koupim deku a udelam v ni diru,,,,takove poncho si vyrobim a hotovo.
sparkautor
9. zář 2010
@eucharis70 já ty ponča někde viděla!! V New Yorkeru myslím.
eucharis70
9. zář 2010
@spark no joooooo,ale ja si budu muset vyrobit poncho na almaru :-S
sparkautor
9. zář 2010
@eucharis70 to nemůže být tak hrozný!
pantomima
9. zář 2010
Ahoj Plzeňačky, já to mám skoro za pár!!! x-)
sparkautor
10. zář 2010
@pantomima Ahoj. Koukám že už máš princeznu! Tak to musíš být ráda,že se vám povedl kluk do párečku! 🙂
@eucharis70 Ještě se dobře nakupuje v KIK. Tam maj obří věci( i na mě) 😎
pantomima
10. zář 2010
@spark jj, na kluka se těšíme..... x-)
eucharis70
10. zář 2010
Holky, nemate nektera z vas zkusenosti s UTROGESTANEM? :-N
pantomima
10. zář 2010
@eucharis70 já to brala 😉
eucharis70
10. zář 2010
oki a brala jsi ho oralne nebo vaginalne....ja uzivam vaginalne,ale moc mi to nevyhovuje...oralne mam strach, ze mi to jeste vic pritizi....je mi spatne asi tak 18 hodin denne..nechci si jeste pritezovat 😃 😃
pantomima
10. zář 2010
@eucharis70 po IUI jsem to brala veginálně 3X denně, má to silnější a lepší efekt a právě obejdeš žaludek, před iui jsem to nějkou dobu polykala, u vag. užívání je akorát nepříjemný, že zbytek vytéká, ale stačí intimka a je to ok
snowwitch
10. zář 2010
Ahoj holky. Potrebuju radu, dneska jsem byla u dr na druhem screeningu a rekla mi, ze pri prvnim screeningu mi v krvi neco nevyslo a poslala me za mesic na sono na genetiku. Do prukazky mi ale napsala, ze screening byl neg. Mam si delat starosti?
sparkautor
10. zář 2010
@eucharis70 Taky jsem ho brala hroozně dlouho vaginálně. Ze začátku mi z něj nebylo moc dobře,ale pak jsem si nějak zvykla. ]-(
@snowwitch starosti si určitě nedělej. Když ti napsala neg. tak to asi tak důležitý nebude..si myslím 😉
Koukám že je nás tady hodně IUI a IVF)) 🙂
eucharis70
10. zář 2010
taj dekuji ...tak ja to teda vydryim s tou vaginou no
sparkautor
10. zář 2010
@eucharis70 😃 😃
eucharis70
10. zář 2010
@danka10 mame obe dnes za 216 dni 😃
eucharis70
10. zář 2010
@spark koukal ajsem na tvuj fotoblog..paradni fotecky prcka...a dost paradni kocarek...uy ho mas doma? poridila jsi camarelo?
sparkautor
10. zář 2010
@eucharis70 Chodím k Marešovi a ten dělá dobrý fotky 🙂 Ten kočárek ještě nemám. Líbí se nám,ale nikde na krámu ho nemají. Takže budu objednávat něco,co jsem neviděla)))
eucharis70
10. zář 2010
achaaaa.....ja pokukuji po Roan Marita a nebo po X landeru...samozrejme jen pokukuji...jako po vsem.t dej vedet az dojde a osahas si ho. ja chodim na Lochotin k Bornovi....
eucharis70
10. zář 2010
rada koukam na konikovi na fotoblogy...dobra inspirace....ale kolikrat jsem sem blazen z toho co vse je treba nakoupit...i pres muj vek jsem velice nezkusena a vim prd co je opravdu treba a co jsou jen zbytecnosti a vyhazovani penez. kazdou chvilku menim druh kocaru,,,,uz jich mam ve favorites mraky.
sparkautor
10. zář 2010
@eucharis70 no já jela podle toho seznamu co mam na fotoblogu a mam asi všechno. I když si někdy říkám kde na to ty ženský berou? Mě už to všechno stálo majlant!!

Začni psát odpověď...

Odešli