• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky 2010 Plzeň. Přidáte se?

14. února 2011 
Dr. Mareš, je to takovej cca 40ti letej simpaťák? K tomu jsem chodila ještě v HB, je výbornej.
10. zář 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snowwitch jj,ale já si dycky na něco stěžuju a on jenom..to k tomu patří...tak už si nestěžuju)) :angry:
11. zář 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný podvečer!

včera jsmr byli v Mariánkách a dneska u našeho táty na chatě...jen tak na kraji lesa na procházce a já nevim, co s houbama

http://pantomima.rajce.idnes.cz/Marianske_Lazne_11.9.10/
12. zář 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pantomima Ahoj. pěkný fotky! My byli v Plané,tak jsme byly sousedky)) :grinning: Jste s Terezkou pěkný holky :slight_smile:
13. zář 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky s kým budu vozit? :grinning: :sunglasses:
15. zář 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark no, vypadá to na mě, když na nás počkáš :grinning:
15. zář 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pantomima OK :slight_smile: V jaké části Plzně bydlíš? :sunglasses:
15. zář 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lochotín :wink:
15. zář 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pantomima no já ted Černice..docela dálka :angry:
15. zář 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, je to trochu z ruky :grinning: , tak se pak sejdem někde ve městě a uvidíme :grinning:
15. zář 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda ženský,já mám chřipajznu jako blázen. :pensive: Jdu se potit.
20. zář 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark tak to je mi líto :rolling_eyes:
20. zář 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/pantomima/album/prvni-den-v-masince/

Terka byla dnes první den v kroužku Mašinka, super!
20. zář 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ženy máte někdo zkušenost s porodnicí ve Stodě? :astonished:
24. zář 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bohužel, rodila jsem a budu rodit na Locháči, bylo to fajn :grinning:

byli jsme na Šumavě, sobota propršela, v neděli dobrý, ak jsme vyrazili za Vydrýskem na Turnerovu chatu , byly 3 stupně, ale dalo se to
27. zář 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pantomima Já se taky chystám na Locháč,ale je víc možností,tak se vyptávám :slight_smile:
27. zář 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark tak ať dobře vybereš? já mám Locháč skoro u nosu, tak ani o jiný variantě neuvažuju :grinning:
27. zář 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky- hlásím se po poradně, malý byl při utz hlavou dolů, no nevím, teď mi zase tlačí pravej bok, jako když byl zadkem, prý ale nemá v bříše tolik místa, aby tam tak cestoval, odhadem 2,35kg
29. zář 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: tak já pomažu do Stoda na císaře. No uvidíme... :sunglasses:
29. zář 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nakonec tedy Stod zvítězil?císař je tedy plánovaný?už to máš za pár :grinning:
29. zář 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No. Chtěla jsem Plzen,ale když ten Stod bude domluvený) :unamused: :slight_smile:
29. zář 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a v Plyni se nemusi registrovat? Jsem ted ve 20tt a doktorka mi o tom jeste nic nerekla, takze nevim, jestli jsem neco neprosvihla.
1. říj 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se neregistrovala, ani před třemi lety, ani teď, myslím, že nemusí, alespoň jsem o tom neslyšela :wink:
1. říj 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, tak to jsem netusila. Vsude jsem cetla, jak je treba se registrovat. Diky za info
1. říj 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Můžu se přidat?
V Plzni sice nebydlím už asi 4 roky,ale jsem tam každou chvilku,je to mé srdeční město :dizzy_face:

Podstoupila jsem léčbu v CARu a jen pár dní se raduju z pozitivního testíku. K doktoru plánuju jít až někdy za 14 dní,tak snad to dobře dopadne :wink:
1. říj 2010 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ssaara Ahoj a vítej. Moc jsme to tady ještě nerozjely,ale třeba se to změní. :slight_smile: Moc gratuluju k pozitivnímu testu! Do jakého CARu jsi chodila? Já do Natalu a mám to za pár. :sunglasses: A odkud jsi?
2. říj 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark - tak to já chodila do toho druhého CARu - do Ivf Institutu. Pomohli nám tam i s první dítkem,proto jsme šli zase tam :wink:
Jinak docela ti závidím,že už to máš za pár. Já se momentálně pořád strachuju,aby se embryjko pořádně zahnízdilo,aby všechny testy a ultrazvuky dopadly dobře a oddychnu si nejdřív na porodnim sále....
Jinak teď bydlíme v Mýtě u Rokycan. Táhlo nás to z městského bytu do venkovského baráčku. Ale po Plzni se mi sakra stýská. Jsem tam minimálně jednou týdně :grinning:
2. říj 2010 v 18:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci se zeptat. Mám holčičku (nar. únor 2010) a prodávám po ní oblečky, teď momentálně vel. 74. Vše máme nové - HM, Next, Cherokee, Kanz. Kdyby měl někdo z vás zájem, napište mi vzkaz do interní pošty. Díky a mějte se moc krásně.
3. říj 2010 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme obě děti za pomoci Natu, jinak to nešlo :wink:
3. říj 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,já jsem si řekla,že kdyby jsme náhodou chtěli jít do třetího,tak zkusím Natalart. Hlavně kvůli prachům,slyšela jsem,že tam je to levnější a některé výkony se na rozdíl od Institutu platit nemusí. A taky tam prý je nějaká příšerná sestřička na recepci,jsem se někde dočetla :grinning:
3. říj 2010 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek