• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky 2010 Plzeň. Přidáte se?

14. února 2011 
@ssaara je tam jedna,se kterou je horší domluva, ale dá se to přežít a vydržet, já tam chodím i normálně na gyndu, prpoblémy s ní nemám, zjistíš časem, jak na ní, aby se s ní dalo vyjít, je fakt, že do telefonu je někdy nepříjemná :grinning:
3. říj 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ssaara :grinning: to o té sestřičce jsem asi psala já! Pamatuju,že jsem z ní byla docela v šoku! :grinning: Tam chodíš,doufáš platíš a nějaká pipka se na tebe tváří jak kyselá pr... :slight_smile: ale jak píše pantomima,časem víš jak na ní!! Jinak jsem s Natalem byla spokojená.
No a co by jste si přáli? Zase klučinu a nebo holčinu do páru? Mýto vím kde je a chápu,že vás to táhlo z Plzně ven. My jsme bydleli v uplném centru,asi 5 min. od náměstí a ted jsme se přestěhovali do Černic a mám pocit že jsme na konci světa :grinning: no trolejbusem jedu do centra 20minut!! Ale pro mimčo určitě lepší lokalita.
A vy se obě máte že budete mít dvě dětičky. My asi zůstanem u jednoho :unamused: kvuli věku...uvidíme. :slight_smile:
3. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark -rádi bychom hodnou holčičku :grinning: páč náš malej je takovej malej poděs :grinning: Ale ne,ani parťák pro Sebíka by nám nevadil :wink:
A kolik ti je,jestli se můžu zeptat? Já bych chtěla nejradši děti 3,ale přes manžela to asi neprojde. Já jsem jedináček a vím,jak mi bylo pořád smutno a jak moc jsem chtěla sourozence. Odjakživa mě láká představa velké a početné rodiny. Kdybych měla prachy a velkej barák,mám dětí minimálně 5 :grinning:
Už máte vybrané jméno pro chlapečka? Nebo je to tajné?
3. říj 2010 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ssaara Je mi 36. Z IVF jsem si říkala,že jestli budou dvojčátka ,tak mi to vůbec nebude vadit. Povedlo se aspon jedno :slight_smile: . Dneska jsem byla na kontrole v porodnici..dost nepříjemná a nastoupím 11. v pondělí. Mám nějakej strach. :unamused:
4. říj 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark neboj, bude to OK :slight_smile: budu držet palce, mě je 34 :wink:
4. říj 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark - neboj,budu držet palce... :wink:

I když já mam taky strach,aby bylo všechno v pořádku :confused:

A mně je 32 :wink:
5. říj 2010 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Proč já musim rodit na termín? Kdyby to přišlo nečekaně,tak bych neměla čas nad ničím přemýšlet a takhle.....děs běs. :zipper_mouth:
6. říj 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se k vám taky přidám jo :slight_smile:

@pantomima ahoj :slight_smile: tobě už se to teda blíží

@spark Koukám že už čekáš každým dnem,tak přeji abys to už měla za sebou a mohla se ňuchňat s broučkem :dizzy_face:
6. říj 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark - já se u prvního bála,že budu přenášet,nakonec jsem rodila dva dny před termínem,tak třeba se ti to ještě povede,máš skoro týden čas :wink:
A jinak budu přát rychlý bezbolestný porod :dizzy_face:
6. říj 2010 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermonca jéé, vítej mezi námi a moc gratuluju!!!!
6. říj 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Díky :wink:
Koukám že budete mít páreček a máte vybravé pěkné jméno :dizzy_face:
My se necháme překvapit co to bude.
7. říj 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermonca jméno vybral tatínek, stejně jako u Terky, já bych to nevydržela, abych nevěděla :grinning:
7. říj 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pantomima Koukám že tady to moc nežije,viď :frowning2:
13. říj 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermonca ne, to máš pravdu :frowning2:
13. říj 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj :slight_smile:
Tak už mám kluka doma :sweat_smile: Jmenuje se Radímek a narodil se 9.10. ve 21.40 ve Stodské porodnici přirozenou cestou. Nebyl čas čekat na anestezii. Bylo to bolavé,ale rychlé. 3,5kg a 50cm. :slight_smile: Už jsme doma..uff.
14. říj 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark - mooc gratuluju,máš nádhernýho chlapečka :dizzy_face:
14. říj 2010 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ssaara :dizzy_face: děkuju moc :dizzy_face: :sweat_smile:
14. říj 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark gratuluju, mě to čeká za pár, tak uvidíme!!!Hodně štěstí a samou radost přejeme!!! :slight_smile:
14. říj 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pantomima Děkuju!
Byla jsem v tom Stodě. Super personál,sestřičky hrozně hodný a trpělivý...až nezvyklé na tuhle dobu,kdy se jim krátí platy)))
14. říj 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark jsem taky setra, je to o tom, že se naše povolání pro peníze dělat nedá....buď to máš v sobě a umíš se k lidem chovat a bejt fajn a nebo nemáš a to jsou pak všichni okolo nešťastný :frowning2: , ale takový lidi u toho většinou nevydrží
14. říj 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky sestřička :wink:
14. říj 2010 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssaara tak taky víš, jak to je :confounded:
14. říj 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mě bohužel těsně před prvním otěhotněním přepadl syndrom vyhoření :unamused:
14. říj 2010 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Právě že jsou i sestry,které dělaj tu práci tak."automaticky" a to neni moc příjemné. Nevim jestli mi rozumíte,ale to je jedno. Už jsme doma a to je hlavní :slight_smile: Ted se perem s kojením..učíme se to oba :slight_smile: vůbec netuším,kolik nakojím,tak mu dávam ipříkrm. Už aby přišla ta doktorka :sunglasses: mam milion otázek.
14. říj 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ssaara co je syndrom vyhoření?
14. říj 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark já malou kojila úo dvou hodinách, nebo prostě, když si řekla, příkrmy jsem nedávala žádný, proč myslíš, že má málo?
14. říj 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
spark....moc gratuluji... :wink: přeji hodně štěstí :slight_smile:
14. říj 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spark - u mě se projevoval absolutní nechutí k práci,kterou jsem dřív milovala,službu jsem vždy vyloženě protrpěla,taky k tomu patřila únava,úzkost a tak :wink:

@pantomima - krásný fotky,oslavu jste si užili,malá je krásná holčička a ty máš hezký bříško :dizzy_face:
16. říj 2010 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny plzeňačky...nechodíte některá k MUDr. Mejcharovi?Chtěla bych vědět jak je to u něj s udělováním neschopenek..jestli je dává v těhotenství bez problémů a na neomezené vycházky nebo jestli je dává opravdu jen při rizikovém těhotenství
16. říj 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek