• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky 2010 Plzeň. Přidáte se?

14. února 2011 
autor
@dress ahoj. Já mám Mareše a byla jsem riziková,takže vycházky bez problémů.

Ženy jako novopečená šťastná matka se ptám dudlík dáváte?? A chodíte někdo s dětma na polikliniku na Borech? :dizzy_face: Radímek je srdíčko :dizzy_face: :dizzy_face: To nejde ho nerozmazlovat :grinning: :sunglasses:
@pantomima :slight_smile: Tobě už se to taky blíží,vid? Fotky krásný!
18. říj 2010 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@spark - já jsem dudlík dala poprvé,když byl malej nespokojenej a dudlík ho uklidnil :wink:
18. říj 2010 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@spark Terka dostala poprvé dudlík asi ve třech měsících, když si intenzivně začala cucat palec....dodneska ho chce na spaní a dělá děsný scény, když jí ho nechci dát :angry: , tak máme dohodu, že až se brácha narodí, tak mu ho dá...a poslední záchrana bude čert s mikulášem....a to jsem jí ho původně vůbec nechtěla dávat

pro malýho už ho mám připravenýho do porodnice, tak uvidíme
18. říj 2010 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
pěkné ráno!

včera nám vykradli sklep a manžílkovi ukradli kolo...přesně po roce :angry: , dopol jede na policajty sepsat protokol a pak musíme zjistit, jak je to tady v baráku s pojištěním sklepů nebo co vlastně máme ve smlouvě o pojištění domácnosti my :frowning2:

no a já jsem už docela KO, druhou noc po sobě jsem od tří nespala a když už konečně v šest zaberu, tak se budí malá...
19. říj 2010 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pantomima to máte s malou docela dobrou dohodu,to by mohlo zafungovat. :slight_smile: Ten sklep to znám... :angry: nám vybrali veškerý manželovo nářadí,vrtačky a brusky a já nevim co ještě.)) nikdy jsme už nic neviděli,tak jsme to pak skladovali doma.
Tak malýmu dudlík budu dávat. Doufám,že s ním nepůjde do první :grinning:
19. říj 2010 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
nam se pred 14 dny vloupali do rodinneho domu. byli jsme vsichni doma, pred domem v zahradce parkovaly nase auta a i pres to v pul seste vecer tedy jeste za svetla nas prisli navstivit. Nastesti u nas byli na navsteve rodice, vsimli si nahodou otevrenych dveri...pritel prisel na to, ze jsou vypacene. nakonec je mama s pritelem nacapali ve sklepe, tam je taky zavreli a pritel zavolal poldy.... vysetrovani trvalo az di 22 hod . za dalsi dva dny jsem jednoho z tech zlodeju potkala kousek od naseho domu...

jeste dalsi 3 dny jsem se v noci budila a stale slysela nejake kroky v baraku....desny
20. říj 2010 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@eucharis70 no fuj, taky síla!
21. říj 2010 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@eucharis70 hustý! Nezávidím...
Tchánojc bydlí v Planý a tam řádili taky takový zloději i přes den a ty šli vyloženě po jídle ze sklepů..vajíčka,okurky....nic jiného je nezajímalo)))
21. říj 2010 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
pant,moc hezký fotečky :wink:

Jdu se pochlubit :grinning: prcek už má 1 cm a tluče mu srdíčko :dizzy_face:
27. říj 2010 v 17:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssaara tak to moc gratuluju!!

27. říj 2010 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
celej den jsem strávila po doktorech, dopoledne tedy u svýho, ale nelíbil se mu záznam z monitoru, tak mě poslal na kliniku, tam je vždycky děsně lidí, no hrůza, ale monitor ok
můj dr mě vyšetřil i spodem, prej v pohodě, že prej dneska rodit nebudu, na hamiltona to nebylo, že by to moc bolelo, nechtěl mě trápit, otevřená na jeden prst
bílkovina v moči nebyla, tlak v normě
27. říj 2010 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ssaara no to už máte obříka :grinning:
@pantomima ...ale už to máš za pár! :slight_smile: tak držím palce a muj malej taky. teda on je má spíš narvaný v hubě :grinning: a terýho máš doktora? já chci toho svýho vyměnit :angry:
28. říj 2010 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@spark jenom hlásím, že pořád nic :wink:

já mám tak trochu protekčního doktora v Natalartu :wink:
29. říj 2010 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pantomima :sunglasses: hlášení v pořádku :sunglasses:
Nad tím jsem přemýšlela,že bych se tam vrátila :sunglasses: uvidim.
30. říj 2010 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@spark musela by jsi si to asi domluvit, oni normálně jako že gyndaři neberou, podle mě, já tam byla poslaná kdysi v roce 2006, když moje bývalá kráva dr, ani nepoznala, že jsem těhu, pak jsem o to přišla a tenkrát se mi Švábek ptal, jestli se k ní chci vrátit, nebo zůstat v péči u nich, u něj..a já že jo, že v tom cyklu mám stejně bordel,tak ať mi to pořádně upraví......a už jsem tam zůstala, zrovna tuhle jsme se o tom bavili, že jakmile tam nějaká otěhotní, tak jí posílají zpět ke svýmu dr, že nás těhulí mají v péči málo....
30. říj 2010 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pantomima já vím. Taky mě poslali z5 k mému. Tak to jsi dřív měla dobrou doktorku :astonished: )))) já měla něco podobnýho,nad Kauflandem má ordinaci,potratila jsem i kvuli ní. Ani na ultrazvuk mě neposlala kravka.... :frowning2: ale už je to pryč a tad tady mam prcka :slight_smile: :dizzy_face: kterej zrovna huláká a já nevim proč :slight_smile:
30. říj 2010 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
2. lis 2010 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@pantomima - hezký bříško,přeju porod přesně podle tvých představ :wink:
A jinak jsem koukala,že mam břicho jako ty v 17.tt. Roste mi nějak neuvěřitelně rychle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2010 v 07:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem doma z poradny

na monitoru dobrý, malej spal, tak musel být buzen, ale ok
dr mě spodem neprohlížel, ale dělal utz, podle toho mám prej množství plodový vody na dolní hranici, odhadem, 3100+-470g, tak pak si z toho něco vybrat, že jo
pokud do neděle neporodim, tak se mám zajet domluvit do porodnice v pondělí, na dalším postupu a do poradny už k nim

a malá dostala teplotu, asi z toho bude rýma, teď spí, tak uvidíme potom
3. lis 2010 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pantomima Tak coo??? :astonished: bude to zítra? :astonished: :slight_smile:
5. lis 2010 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
obávám se, že to bude na VŘSR..zatím se nic neděje :confounded: :angry:
5. lis 2010 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pantomima VŘSR :grinning: :grinning:
5. lis 2010 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem,chtěla bych poprosit o radu...v průběhu ledna se budeme stěhovat do Plzně (na Vinice),nevíte o nějakém slušném gynekologovi,který nebude přes celé město??? Jsem 17+3 tt,třetí těhotenství.......díky moc za odpovědi :slight_smile:
14. lis 2010 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@pantomima - měli jste to napínavý,ale krásně jsi to zvládla. Gratuluju k Oskárkovi :dizzy_face:

@petrullina - já si gyndaře hledala před pěti lety. Obvolávala jsem všechny,co jsem našla na netu,a hodně už nepřibírali nové klienty. Takže přeju hodně štěstí...
15. lis 2010 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssaara díky, díky, díky :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2010 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Oskárek má za sebou první poradnu- 3650g a 52cm, takže přibral půl kila, což je reálný, ale že by vyrostl o 4cm???prý ho v porodce špatně natáhli :slight_smile:
19. lis 2010 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
krásný zasněžený ráno!

jak to u vás vypadá? manža mi naštěstí ometl auto, tak až pojedu s malou do školky, tak to budu mít jednodušší :wink: , ale docela mě vystrašil, protože jsem ho viděla ometat ho před barákem a teď tam to auto nestojí.....fuj..přeparkoval ho na druhou stranu, abych nemusela vyjíždět namrzlej kopec.... :grinning:
29. lis 2010 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek