• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a maminky z CAR Sanus

26. března 2015 
Všechny semmmm kočky... :wink:
2. dub 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jsem tu :grinning: :grinning:
2. dub 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a naše kočanda :grinning: :slight_smile:
2. dub 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sabcacech suppperrr...jééé bombová.....a děkuju....mně to leze na nervy..když furt s tím má někdo problém,že se bavíme o miminkách...všechny jsme si prošly podobnýma věcma přece a ještě nechápu proč to někomu vadí,když založily novou skupinu....Povídej,jak se vede..jsem zvědavá..
2. dub 2014 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tez jsem to nasla. :wink: Taky jsi mohla napsat az odtud, at to mam jednodussi. :grinning: Proc jsi to neudelala zrovna soukromy? :wink: to me teda taky dostalo, ze s tim maji problemy, pritom diskuzi o Sanusu je tady hromada... A jen by me zajimalo, jestli tam teda nekdo bude chodit...
2. dub 2014 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl mela jsi to nazvat Drbny ze Sanusu. :grinning:
2. dub 2014 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martina_81 tak aby sem i ostatní mohly..ale můžeš udělat soukromou,jak chceš :grinning: Drbny ze Sanusu,taky dobrý... :wink:
2. dub 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:taky zdravím
12. dub 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše Es :grinning:
jak se jinak holky máte???
12. dub 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@antana123 malá je kouzelná
@sabcacech a Sofinka samozřejmě taky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a kde máme nějaké aktuální fotky malýho Míšánka??
@martina_81 jinak vložím tedy taky nějaké fotky když je sem všechny dáváte :wink: :wink:
12. dub 2014 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@petrufa86 děkuju ta vaše taky :blush:
12. dub 2014 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@antana123 jeee krasna prdelka...ja se mam dobre..jen uz jsem hodne tezka no...ale zacinam jist mene sladkeho....abych se unesla..... :grinning: :grinning: :grinning: a
13. dub 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petrufa86 Terinka taky bombova..ja uz se moc tesim na prcka..ale jeste musim pockat... :grinning:
13. dub 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@antana123
@martina_81
@petrufa86 kocenky poradite plinky z netu latkovky,prosim :grinning: :grinning: :grinning: pouzivate nektera ty moderni latkovy...premyslim pouze o startovaci rade... :grinning: Dekuju...
13. dub 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl látkový používám maximálně na utírání pusy, ublinknutí atd, mám bílý ještě po mě a ségře a pak s obrázkama, takže v tomhle moc neporadím, ale @martina_81 látkuje, ne???
13. dub 2014 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrufa86 jee...to je hezky,ze mas jeste po sobe..ja moc neverim,ze se s tim budu patlat..ale proste to chci vyzkouset...na netu je nepreberne mnozstvi a obchody tu mame jen dva....a tam cloveku vnuti i to co nechce a tak.. :grinning:
13. dub 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já jsem je chtěla kupovat a mamka mě říkala že má ještě schovaný štus po nás, tak sme to přebraly, nějaký vyházely a který byly hezký tak sem si vzala, doma je 2x vybělila v savu perex, pak 2x vyvařila v pračce. některý který používáme víc už mají už dírky, začínají se třepit, ale na utírání pusy to stačí. Až bude druhý mimčo, tak je znova přeberu a pár bílých kdyžtak dokoupím. teď už stejnak nejsou tak potřeba jako když byla Teri malá a ublinkávala.A jednu dobu s nima i omotaná usínala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2014 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrufa86 jéé já to uplně chapu...ze jsi nekupovala..proc taky.. ja jsem se ptala vsude...ale pliny po detech nema nikdo..tak se koupi.... :grinning: :grinning: :grinning: ježiš kočko a na kolik se mají prát hadýrky miminek,aby se nesrazili....???No a taky ty plysaky vyperu....hi h..no jo...taky chci koupit nějaký s obrázkama... :grinning:
13. dub 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já co sem měla nový z krámu tak sem prala na 30st, teď co nosí Teri na 40 st, plíny a osušky ( i když tam píšou na 40) peru na 90 a když má třeba bodýčko víc špinavý tak i na 60 st a nikdy se mě nic nesrazilo, myslím že teď už to je z lepšího matroše jak dřív takže se to jen tak nesrazí.
13. dub 2014 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrufa86 jéé..tak moc děkuju...já budu mít 99% oblečení použitého..s plínama a osuškama to je určo lepší,jak to děláš kvůli bacilům a tak a já se ráda poučim....super....takže tak na 40 klidně budu brát...děkuju..kočenko moc... :wink:
13. dub 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 @muddledgirl ahoooj! :wink: fotky hodim, az zjistim, jak se to na tom tabletu da pripojit. :grinning: jinak to teda desne leti, uz mame mesic a zitra jdeme zase k dr, tak jsem zvedava,kolik pribral. Je uzasnej, ale dokaze to byt pekna sirena. :grinning: Obcas je to docela narocny, ale stejne jsem rada, ze ho mam. A tento vikend jsme mu teda dali zabrat... v patek navsteva u nasich, vcera svatba kamose (ani vam nemuzu napsat, v kolik jsme prijeli domu, pze byste na nas poslali socialku... a zrovna ja takovyhle lidi, co tahaji maly miminka po akcich, desne odsuzuju :frowning2: ) a dneska navsteva u kamosky.
Jj, ja latkuju, ale nejsem zadnej magor a nemam zadny znackovy pliny, pze by me mohlo, abych dala za jednu plinu 500!!! mam 2 sady popolini po 10ti kusech (sada one size duha) -nejdou mi vkladat z tabletu odkazy :unamused: , ktery jsem koupila z bazaru po1500 Kc, pak mam 10 ks kalhotkovych plenek little lamb, ktery jsem nakoupila ve vyprodeji po 109 Kc (jinak stoji 300), treba na ekopleny.cz a jinak mam z aukra aio plenky sketch, ktery teda nemaji dobry ohlasy, ale nam vyhovuji a hlavne jsou za par korun,takze jsem si asi pred tydnem koupila dalsich 16 a tesimse, az dorazi. Jinak na noc mu davam pampersky,ale porad kadi,takze prebaluju pri kazdym probuzeni. Jinak jsem nakoupila 30 ks klasickych ctvercovek, ktery mu davam na prebalovak, na postel, kdyz kojime v noci, tak kvuli blinkani, obcas pouzivam i jako novosklad, ale to mi nejak nevyhovuje. Jinak mam nekolik baleni latkovych bambusovych ubrousku- barevny na pusinku pri blinkani (a mne na prsa, kdyz mi tece mliko :wink: ) a bily na prdelku a taky mu je davam vzdycky mezi nohy, kdy ho prebaluju, protoze vetsinou zacne curat,takze to jistim plineckou. :grinning: A spotrebu mame teda silenou.
A od svagrove jsem dostala asi 30 ctvercovek, co mela po deckach, ale ty jsou tak hruby, ze je moc nepouzivam.:frowning2:
13. dub 2014 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 ahoj kočinko....tak to je super..že jdeš taky ven...já to neodsuzuju..miminko o tom neví...jen nemám ráda..když matka chlastá třeba do devíti do večera a má s sebou děti..no asi tak.....znám takové...já pívo taky ráda...ale s děckem se prostě mění priority....ale určitě na pívo zajdu,když to bude možné....i když to bude možné asi málo.....právě řeším plínky...a podobné nesmysly....objednám tři bambusové..pak chci nějaké s obrázky..nějaké obyč...a nějaké do těch kalhotek..chci koupit startovní řadu z přebalit.cz...super....snad se ty do těch kalhotek jmenují vkládací..já tomu totál nerozumim..ale prostě risknu jich pár....můžu mít blbý dotaz? A to to jako odmočíš v kýblu..a pak to pereš nebo co s tím dšláš???Vypadá to,že se máte jako rodinka dobře.takže douám,že ten Tvůj seká dobrotu..Já mám nahoře už 17 kg...tak se teď začínám krotit se sladkým..a začínám jíst normálně a snažím se ještě trochu hýbat..ale je to horší a horší..no...v teple mi pěkně natékají nohy....ale jinak to jde... :grinning:
13. dub 2014 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jenze my tu svatbu meli az vecer, od sedmi hodin. :confounded: a domu jsme jeli o pulnoci. :confounded: ale malej byl v kocarku, celou dobu spinkal, jen jednou se vzbudil, tak jsem ho prebalila a nakrmila a zase spinkal. nakoureny tam nebylo a vypadal spokojene. Ale stejne jsem si pripadala jak hrozna matka. :frowning2: Jinak po hospodach s nim urcite chodit nebudu. :grinning: Co se tyce tech plin, je toho hromada,jestli nezapomenu, tak Ti pak z mailu preposlu dobry odkaz, kde si udelas predstavu, jaky plenky existuji. :wink: jinak je skladuju v kyblu v koupelne,kdy pocurany hodim primodo kyble, pokadeny separacky osprchuju, preperu zlucovym mydlem a hodim takhle do kyble. :wink:
No snazime se tvarit jako stastna rodinka, ale realita doma je trochu jina, myslim si, ze uz nemame sanci,nedokazu si predstavit,ze bych s nim jeste nekdy spala a zjistila jsem, ze uz ho ani nemiluju. Posledni dobou se sice prijde pritulit,nez jde spat- strasne mi chybi neci doteky- ale to je cely...a vzbudil se mi urvanek, tak musim jit. :grinning:
14. dub 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 kočinko..fakt je to normální..buď ráda,že jsi se dostala ven..miminko o tom ani nevím...fakt... :wink: :wink: :wink: :wink: Rozumím,že jsi si tak připadala...ale nemusíš....všichni s miminkem jezdí na svatby... :grinning: Já ale evidentně nebudu mít komu..taky bych jela.. :grinning: Já objednávám z přebalit cz...zatím tam je jen posledních 20 plín 70x70..tak ty jsem vzala..3 bambusky a 3 s obrázkem....no a ty separačky čiči..se dávají mezi plínu a kalhotky???Já vím,že je spoustu diskusí...ale mě se to te´d momentálně nechce číst...jsem děsná...vím,že Ty máš přehled...

Jo,kočinko..takhle to někdy končí..Asi to sranda nebude...ale i s jedním děckem můžeš najít milujícího člověka...dokonce znám i případy, co našly se dvěma...Hlavně aby se pořešil majetek, penízky..vy máte myslim hypotéku viď......Není se čemu divit,že ho už nemiluješ...pozdravuj miminko....posílám pusinky..a někdy bych se ráda přijela podívat třeba....Já už mám hrozný břicho a to jsem teprve 27tt :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ja se v tom taky az tak nevyznam. :wink: Jinak separacka se dava nahoru (jako prvni vrstva na telo) a ma zachytit bobky. :wink: Ja mam koupeny viskozovy separacky,ale zatim mame ridky kakani, takze jako separacka postrada vyznam, ale pouzivam je na utirani prdelky s Medvidkem (myci emulze na zadecek). A latkovy separacky mam u tech kalhotkovych little lamb.
Ja nevim,treba jeste sanci mame, Jirka v to porad veri a je videt, ze se i snazi. A malyho taky zboznuje.Dokonce prebaluje,i kdyz je pokadenej. :grinning: A kdyz je doma, tak ho vykoupe, namaze a oblikne,bez reci, az se obcas divim. :slight_smile:
Tak kde mame nejakou fotecku toho tvyho pupiku? :grinning: Me vytaci,ze mi to nejde poresit pres ten tablet. :angry:
Jinak klidne dojed, budem radi. :grinning: :grinning:
14. dub 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 no vyznáš se víc než já.... :grinning: :grinning: :grinning: tu emulzi chci taky pak zkusit.....ale zatím jsem nakoupila ubrousky pro začátek.. :grinning: Já nevím..to záleží no...já když se odmiluju,tak už se nezamiluju no...uvidíš..ono to nějak dopadne..pupik Ti hodim....je mega velkej.. :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak pupík...asi před týdnem.. :grinning:
14. dub 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl krasnej pupik. :grinning: Ja nevim, mne tak obrovskej neprijde, taky jsem ve 30.tydnu mela velkej pupek a to mas za 3 tydny , takze ja myslim, ze v poho. :wink: Jinak emulze je super,urcite doporucuju. My ubrousky mame nejaky nakoupeny, ale nepouzivame je, max jako nouzovku, protoze Misakovi to nedela dobre. :confounded:
14. dub 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl koukala jsi do mailu? Poslala jsem Ti ty plenky. :wink: jeste tady bylo ve skupine o latkovkach super video, kde to pani vsechno krasne vysvetlila, ale to uz asi nedohledam. :frowning2:
14. dub 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martina_81 nee..? Mně jo..já už mám nahoře 17 kg..až na tu dnešní bublaninu..se snažím už konečně nepřejídat..a neplácat moc sladký... :wink: :wink: :wink: Jde to nahoru samo teď...ch jo..no jo no..hlavně,že jsme zdraví...po porodu si objednám čaj od pana Jonáše...psala jsem mu,že mám léky na štítnou a stále mi je navyšují teď v těhu...ale nevím...jestli se to může při kojení..ale myslím,že jo..ještě se poradím pak..
14. dub 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 jééé nekoukala..Ty jsi hodná..mrknu... :wink: :wink: :wink:
14. dub 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 10
Tvůj příspěvek