• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a maminky z CAR Sanus

26. března 2015 
@muddledgirl kdo jestli o to stojí, v tom Sanusu? Já právě taky říkala, že jestli jsou na nás vůbec zvědaví. :grinning: A Jirka si myslí, že bonboniéry by stačily, když zaplacený za to dostali, což je taky pravda... :unamused: já teda do porodnice nic nedávala. :astonished:
8. zář 2014 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@martina_81 jojo v tom Sanusu no...i když mě si pamatují dobře..jak jsem byla mrtěkrát na těch krevních testech,jestli je mimís zdravej...ale zas ráda bych jim tam něco dala no..Já dávala do porodky..porod 29 hodin a nenadávala jsem nic...ani nebyla na nikoho hnusná...ale měla jsem pocit,že jim prostě něco dát musím..ty porodní asistentky si pár bonbonů zasloužili..a na novorozeneckým zas hezky pomáhali..ukázali kojení v sedě.když jsem prosili..dali dudlík...pohlídali miminko,když člověk šel do sprchy a nikdo nebyl na pokoji..půjčili monitor do postýlky....byli hodní no....
9. zář 2014 v 06:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@martina_81 I když jasně,že to je jejich práce..ale já byla ráda,že jsem to miminko po těch hodinách porodila no.. :grinning:
9. zář 2014 v 06:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@martina_81 tak na jednu stranu je fajn že tomu vztahu dáváte ještě šanci a to je určitě fajn. Kdybys neměla Mišáka tak bych ti radila určtitě odejít, ale teď musíš myslet i za malýho. U nás v šatně je cestovní dětská postýlka kam sem Teri dávala když sem se převlíkla,na záchod šla se mnou a seděla na zemi a to sprchování nic moc. Vždy sem posadila Teri ve sprcháči do rohu a umyla ji. Takže tohle nemají ani v Pardubkách nato jaký to je mega velký plavečák vymyšlený. Pro tyhle malý kojence by tam mohli mít třeba ve sprchách nějaký "držáky" :grinning: My byli na Velikonoce v Zoo, teď v těch Krkonoších a chystám vymyslet nějaký výlety až teď na podzim, za 1) z toho Teri neměla rozum a za 2) teť už bude hnusně takže to ale chce nějaký výlety vevnitř. A taky sem říkala Jardovi že bychom jednou týdně mohli chodit s Teri plavat když je to takový vodomil. Plavání super, potápění ji vůbec nevadí i když se 4 měsíce nepotápěla a úplně sem koukala s otevřenou pusou jak na povel skočila do vody :slight_smile: :slight_smile:
@martina_81 co sem viděla tak doktorce nosí kytky, ale to je Vodičkovi asi blbý a sestrám a do laboratoře bombošku. Bych to asi nějak nehrotila. :wink:
10. zář 2014 ve 22:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrufa86 tady máš ještě fotku, jak zkoumá tu kuličku. :slight_smile: a ta poslední je, když byl menší.
22. říj 2014 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl ahooj, jak se máš? :slight_smile: Pořád se chystám Ti napsat, ale nějak mi to nevychází. a teď tady čtu pár posledních zpráv a nechápu... Tolik věcí se relativně změnilo...
26. bře 2015 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek