• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a maminky z CAR Sanus

26. března 2015 
@martina_81 prosimtě, měsíčnímu mimču je totál šumák jestli spí v kočárku nebo v postýlce. Takže žádný výčitky. My když sme Terinku zapíjeli (teda já, né, že) tak sem s ní taky odcházela v půl 10 a už byla tma a jestli s tím měl někdo problém tak to je jeho boj. Je fajn že se Jirka snaží, nejsem zastáncem zůstat rodina jen kvůli dětem, ale dej tomu čas, čas ukáže a třeba k němu cestu znovu najdeš a když né, je plno chlapů kterým určo vadit nebude že mám dítě :wink: :wink:
15. dub 2014 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Čau kočenky..tak co jak se máte?My včera byli v HK si nechat udělat video prcka...tak nevím,jestli jsem hluchá..ale doktor říkal,že má Sam už 1990g ...28+0 podle ms...podle opu o 3 dny víc...to bude obřík???NO..jinak na jiném utz měl před třemi týdny cca 730g...to bylo 2D... :grinning: Takže krotim sladký,jídlo a vitamíny... :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2014 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@martina_81 ne ne nemám..spoustu věcí dostanu,takže bohužel čekám... :grinning: snad 29.4. už možná něco uvidím a dostanu.....teď musím dokoupit plíny látkový, vaničku, poporodní vložky a věci na pupík a očíčka..jinak asi vše krom hadýrků, postele, kočáru a vybavení do kočáru a postýlka mám...
25. dub 2014 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl @martina_81 týjo, tady to je nějaký mrtvý, né??? :angry: :angry: :frowning2:
20. kvě 2014 ve 23:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petrufa86 je no....co se dá dělat... :frowning2: :frowning2: :angry:
21. kvě 2014 v 05:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrufa86
@muddledgirl ani nevite, jak rada bych se zapojila, myslim na vas kazdy den. :wink: ale stiham tak akorat breznovky a to taky ne kazdy den. Ne ze by malej nejak zlobil, ale kdyz uz spi (uz toho moc nenaspi), tak vetsinou varim nebo se snazim trochu uklidit, pze Jiri to ma na haku. Pred tydnem mu rikam, ze by mohl vysat v pokojicku a jeho odpoved? A proc? takze asi tak. Ale nema problem malyho prebalit nebo vykoupat, tak aspon tak. Jinak uz mame 4,40 kg a 58 cm. :grinning: Ale oproti nekterym burtikum z breznovek jsme podvyziveni. :grinning: Ale mne prijde tak akorat.
A co u vas noveho? :wink:
@muddledgirl Uz to mas taky za par, vid? :wink:
21. kvě 2014 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@martina_81 ahoj kočko...však já na to neřeším,že nemáte čas....já už peru a žehlim...a dnes objednám matraci..postýlka je postavená...stará,tak ještě vydezinfikovat..natírat se asi nebude....kočárek je taky doma skoro celý..na pověry nevěřim a tahat ho zas někam na uložení..prdět na to.... :grinning: V pondělí mi dorazí další oblečky,tak mám co dělat.Krásně to uteklo a zítra už jsem na MD..hurááá...nemusím dodržovat vycházky...Mám 20kg nahoře..no co už....nedá se svítit..Je pravda,že poslední týden už jsem málo chodila..protože mimi je už větší a táhne mě trošku bříško...Sedíme od 21tt zadečkem.. :grinning: :grinning: :grinning: Tak snad mě nikdo nebude nutit porod KP..asi ne..prcek má teď naštosované nožičky na jednu stranu.. :grinning: :grinning: :grinning: No jinak se na něj už moc těším...a těším se aspoň na krátké zprávy od Vás..nebo nějakou tu fotku..
@petrufa86 , @sabcacech
21. kvě 2014 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahojda, my dneska byly na 10ti měsíční kontrole. A myslím že s váhou rozhodně vedeme 11,3 kg a 73 cm. :slight_smile: :slight_smile: Umíme dělat paci, paci, jak je veliká, pápá, ukazuje kde má pupík a když natáhnu ruku tam si plácneme. Říká baf, baf, mam, mam, ham, ham, ale nejlíp ji jde nenene. Neleze ( i když se už trošku snaží)., ale zato lítá jak blázen. Dnešní závěr od paní doktorky. Píšu do karty: psychosomatický vývoj napřed, chodí s třemi !!! :slight_smile:
@muddledgirl
@martina_81 jinak ta poslední fotečka to je nejmladší člen naší rodiny. Je to neteřinka Adélka a v pátek ji budou 2 týdny :slight_smile:
21. kvě 2014 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petrufa86 ahojky moc hezké fotečky..gratuluju,že prospíváte...ona začíná chodit a přeskočila lezení?
21. kvě 2014 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jojo, neleze, teda teď už to zkouší a rovnou chodí.
21. kvě 2014 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@petrufa86 hi hi..to je taky dobrý...A co chodítko? Používaly jste...? Já na něj asi prdím...všude nějaký stůl a tak... :grinning:
21. kvě 2014 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl chodítko jak do něho mimčo posadíš a ono samo chodí né, to sem nechtěla, prý se v tom ničí kyčle, my měli aktivní chodítko a s ním Teri teda lítala jak blázen. :slight_smile: :wink:
24. kvě 2014 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@petrufa86 krásné fotky...toto je to aktivní chodítko? Já se v tom vůbec nevyznám...ale tak na to je naštěstí ještě chvíli čas..jen tady stejně na to není moc místa no.. :frowning2:
24. kvě 2014 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jojo, to je aktivní chodítko, nejdřív si s tím jen hrála a pak přišla na to že s tím může chodit.
24. kvě 2014 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@petrufa86 tak to je fajn..kámošky měly nějaký jak je to dítě vevnitř....a to radši nechci no....už se to pomalinku blíží..začínám být mírně nervozní.. :grinning:
24. kvě 2014 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl já ho taky nechtěla. Ale pomalinku, ještě máš skoro 2 měsíce čas :wink:
24. kvě 2014 ve 22:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petrufa86 jo jo...já doufám,že vydrží...nemám vše připravený ještě.. :grinning:54 dní..utíká to...no zatím jsme KP a příčně...tak uvidíme...když je akutní císař...tak je vždy celková narkoza,že? Ty jsi taky měla císaře jako holky?
24. kvě 2014 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl já si myslím že i u akutního císaře nemusíš mít celkovou narkozu. Já né, já jsem si to všechno hezky vyžrala :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2014 ve 22:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
+@petrufa86 aha..no uvidíme...jestli se otočí...ale jinak rodit KP nechci..protože to asi úplný drobek nebude...a u kluků se může stát,že budou neplodní...a hlavně,když je příčně,tak je vždycky císař..ale třeba se otočí no...Nevíš kočko..kolik Ti mimi podle utz vážilo cca 29+6 ...Samík podle 2D 1660g
24. kvě 2014 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl co sem našla tak při velkým UTZ ve 30tt měla Teri 39 cm a 2,10 kg :slight_smile:
25. kvě 2014 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petrufa86 wau...a kolik měla kočíí když se narodila? A byla v termínu,viď? Teď jsem studovala videa,jak správně kojit..koukám,že to asi není taková sranda,jak to vypadá :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2014 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl 3,64 kg a 53 cm. váhový odhad byl 4,20 kg :frowning2: Nene, 1. termín sem měla 17týho, druhý 20.7 a malá se narodila 23.7. po vyvolání :frowning2: Nestuduj, v porodnici tě to naučí, neboj.
25. kvě 2014 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petrufa86 No...tak to nebyla tak veliká...normální mimi...Jéé Ty jsi měla termín 17.7. jako já? No,tak to je sranda..viď..já si taky myslim...jen mi kámoška řikala...že je člověk musí furt otravovat a ptát se,když mu to nejde...že se takhle nerozkojila s první
25. kvě 2014 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl tak standart je 3,30 kg a 49-50 cm, takže ty 3 cm i 30 dkg je znát :grinning: :wink: hele, za mnou přišla sestra z novorozeneckýho s Teri asi 2,5 hodiny po porodu a že mě naučí kojit, ptala se jestli chci kojit ze sedu nebo lehu, jak se to dělá atd. Takže Teri s kojením problém neměla, ale se mnou na pokoji byla holčina který se holčička narodila den po mě a ta s tím trochu bojovala ze začátku, tý druhý dne po narození sestra po koupání ukazovala úplně jinou polohu na kojení.
25. kvě 2014 ve 22:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petrufa86 to měla dlouhý nožky,viď? A m ůžu se zeptat..měla jsi koupené kloboučky? Ty stránky naší nemocnice jsou starodávné...ale je tam,že si je máme vzít s sebou..tak radši koupit,viď? :wink: I když jsem myslela,že je to nutné pro ty co mají vpáčené bradavky..No..já koukala,že těch poloh je víc no.. :grinning:
25. kvě 2014 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl dlouhý nohy i ruce. Nene, kloboučky sem koupený neměla.
25. kvě 2014 ve 22:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petrufa86 :grinning: :grinning: :grinning: aha..tak děkuju :grinning: takový malý pavouk :grinning:
25. kvě 2014 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petrufa86
@martina_81
@sabcacech
čus kočky..jak se máte?Ty jo..od čtvrtka pohyby nad pupkem..břicho tvrdlo..tak jsem si říkala jestli se mimís neotoči.l a on jo..po 14-i týdnech..masakr..jsem to nečekala.... :grinning: Kdo měl miminko tak dlouho zadečkem..tak ví,že to byla pohoda...ale teď jak se otočil..to je masakr...máme cca 2260 g 33+6..no přiznám se,že se pomalu těším až bude prcek venku.Dnes jsem byla poprvé na těhu cvičení a kdybych věděla,že to bude tak fajn..tak jsem chodila už dřív...protože prý by mi dali razítko,když se mi to krylo s vycházkami...Tak se chci příště ještě překecat na gravid jogu.... :grinning: :grinning: :grinning: jako je to prdel,když obřík jako já cvičí.....22 kg nahoře no... :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2014 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Doporučíte monitor dechu? Stále jsem se nerozhodla...jaký koupit..nebaví mě totiž sáhodlouze nad něčím přemýšlet... :grinning:
4. čer 2014 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl já nedoporučím, žádný nemáme. Stejnak to monitor při náhlém úmrtí novorozence ani nezaznamená takže pro mě je to věc na prdlačku. Neřeknu, kdyby se mě mimčo narodila třeba ve 30tt ale když Teri byla donošená tak pro mě to byla zbytečná věc. Toť můj názor.
4. čer 2014 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek