• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a maminky z CAR Sanus

26. března 2015 
autor
@petrufa86 nejde mi o náhle úmrtí..jde o to,že máme astma v rodině...a myslím,že to je dobrá věc...může vynechávat srdíčko cokoli....Tvůj názor Ti neberu,ale mám jiný.
4. čer 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl pokud jsou zdravotní problémy tak budiš. U mě v okolí ho nikdo neměl tak sem nad ním ani nepřemýšlela.
4. čer 2014 ve 20:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrufa86 já mám taky foukačky a občas se děsně dusim.....tak mimi to taky může mít ...nevim no...
4. čer 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ahooj, pry to dost boli, kdyz se takhle pozde prcek otaci, je to pravda? :astonished: jinak s tim kojenim jsi stejna jako ja :slight_smile: , taky jsem z toho byla hotova a ptala se Peti, jestli to mam nejak studovat. :slight_smile: no ze zacatku to byl mazec, Misak se prisaval dost drave, takze mi hned druhy den znicil bradavku, pak mi dorasoval i druhou a ja vzdycky s hruzou cekala, kdy mi ho prinesou na kojeni, protoze pri prisavani mi tekly slzy, jak to bolelo. :frowning2: a co se tyce kojeni, tak kazda sestra byla jina a kazda mela jiny nazor.... Ale zvladli jsme to a dneska miluju, kdyz se to uzasny stvoreni prisaje a rucickou mi hladi prso. :slight_smile:

@petrufa86 holky, jen pro vas hodim fotku, jak hrozne vypadam. :frowning2: strhana, unavena matka. :slight_smile:
5. čer 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 moc Ti to sluší a strhaně nevypadáš... :wink: A prcek je teda po mamince fotogenickej..Obrat jako takový jsem necítila...jen od toho čtvrtka jsem cítila poprvé pohyby nad pupíkem a o dost silněji a měla jsem pocit,že z bříška vyskočí,jak jsem nebyla zvyklá,že je roztažený všude...ale jinak o.k......Jsem zvědavá,kolik ještě nabere prcek...ještě 6 týdnů...ale letí to... :wink: To je krásný,že Tě ještě hladí,když saje...hlavně aťjste zdraví Marti.. :wink:
5. čer 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ale jdi, ja sama nejlip vim, jak vypadam. :grinning: a pripadam si jak carodejnice, vlasy musim mit poradve skripci kvuli malymu a na prerostle ofine sponku, no des. Ale uz mam vybrany sestrih, tak snad se co nejdriv objednam na zkrasleni. :slight_smile: treba pak sbalim i nejakyho chlapa. :grinning:
No leti to neskutecne, vzdyt my budeme mit pristi tyden 3 mesice. :slight_smile:
5. čer 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martina_81 fakt Ti to sluší..nelžu...bys měla vidět mně..hi hi....přítele chci o víkendu donutit k nějakým fotkám...měli jste těhu profi? Já nechci..páč jsem fakt moooccc velká...a škoda peněz...ale přemýšlím stále o fotkách s miminkem potom... :grinning: Kdyby zůstalo u jedináčka.. :grinning: Prcek bombovej...a v tý vaně..to je taky bomba...já jdu ke kadeřníkovi v pondělí,už se těším..po dvou měsícch...mám vlasy dllouhý jak po 4....Masakr jak rostou...třeba po porodu půjdu na kratší..nevím..chtěla bych nějakou zase změnu... :grinning:
5. čer 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 no krásná fotečka, konečně. Moc ti to sluší, je vidět že ti mateřství svědčí :slight_smile: a koukám že má stejný bodýčko z Tesca jako naše Teri :wink: Koukám že máte ten kruh na koupání, já jsem ho chtěla taky koupit a nebyl mě doporučen, že to prý není pro děti dobrý, tak nevím. Počkej až bude mít Mišák zoubky to bude teprve děs, mě Teri skouskla bradavku zatím 2x a to zatím málo, protože horní jedničky se ještě klubou, ale stačilo to.
@muddledgirl jinak na bradavky doporučuju koupit purelan500. My jsme těhu profi focení měli a taky žádná hubená modelka nejsem, takže klídek :wink: Hele, já jsem po porodu taky nakrátko. Nejdřív sem měla to mikádo, minule sem šla na jedný straně nakrátko, druhou sem měla delší a teď před 2 týdny jsem šla celá nakrátko.
5. čer 2014 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrufa86 o.k...zatím mám krém z DM..pak uvidím,když nebude vyhovovat....díky..no..mně se popravdě víc líbí fotečky s miminkama..... :wink: A s kratšími vlasy počítám...uvidíme..jak to dopadne.. :wink:
6. čer 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86
@muddledgirl fotky z vikendu a moje 2 brady. Teda, je to "jen" 5 kilo, ale na tech fotkach to vypada fakt desive. :frowning2: jinak co se tyce vlasu, mam vybrany strihy ve fotoblogu, nejdriv prostrihat a pozdeji mozna uplne nakratko, protoze uz me to taky nebavi a stejne to musim mit kvuli malymu porad sepnuty. :frowning2:
@petrufa86 my jsme ten kruh zkouseli zatim jen jednou a neplanuju ho nejak casto pouzivat, takze strach nemam. A tech zoubku se pri kojeni uplne desim, kdyz vidim, jak drave se prisava. :astonished:
10. čer 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martina_81 prosim Tě..co mám říkat já 22kg nahoře..kočko...musíme být šťastné jak to všechno je.. :grinning: :grinning: :grinning: Moc vám to sluší....krásný fotky....no už se mi to krátí.. :frowning2: :grinning: Já mám zase novou barvičku..podobnou...červenozrzatou a do toho pramínky světlejší vepředu a vzadu tmavší......na dlouhý vlásky už asi kašlu..hlavně,že jsou zdravý... :wink: A kadeřník říkal,že to stejně po šestinedělí budeme muset zkrátit... :grinning:
10. čer 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak to vis, ze jsem stastna, ale stve me, ze porad vypadam jak ve 4. mesici. :astonished: jak zvladas ty vedra? Ja mam malyho jen v plince a mam pocit, ze porad jen kojime. :grinning: ja bych chtela vlasy trochu zesvetlit, mam pocit, ze to mam cim dal tmasi. Chci zkusit ten zesvetlujici sprej od Schwarzkopfu. :slight_smile: a ns leto jeste medenou, a pak bych to chtela nechat odrust zase na svoji blond. No uvidime, jak to vydrzim. :slight_smile:
10. čer 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 to je v pho pět kilo čiči...to máš dole raz dva...To je super,že furt kojíš..kolik vám vlastně teď je? Já to bohužel nevydržím nechat odrůst..ale já mám šedou myš..a to mi nesluší...naposledy jsem svý vlasy celý viděla tak...v patnácti...No...ale mám je teď o.k..co chodím ke kadeřníkovi..sice to stojí prachy...ale co dneska ne..zas nechodim na kosmetiku.......klidně to zkrať..oni ty mrňky malý většinou tahaj za vlasy,viď?
10. čer 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ja mam taky sedou mys, neboj, jen pres leto mi to trochu zesvetla. :wink: Zitra mame 3 mesice. :slight_smile: no prave, ze to mam stejne porad sepnuty, jinak by mi za to Misak tahal. :slight_smile:
10. čer 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 no to je jasný,že to musí být sepnutý a bez náušnic,co??? :cry:
10. čer 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 tři měsíce.no vidíš to..utíká to,co? :grinning:
10. čer 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj, utika to desne a uz to neni to miminko, co porad jen spi. :slight_smile: Krasne se smeje a kdyz zrovna neniprotivnej, tak je s nim uz sranda, :grinning:
10. čer 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 hihi..to je dobře..že i sranda s ním je..Je to pravda,že miminka docela spí ty dva měsíce první?
10. čer 2014 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Misak docela spal, mel jeste ze zacatku trochu zloutenku a to pry miminka spi vic. A uz mi mrci v postylce, tak na neho jdu kouknout. Je to peknej vycuranej, vyzaduje neustale pozornost. :grinning:
10. čer 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 to jo..mimiskové vyžadujou :grinning:
10. čer 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl a ted se trochu nabastil a chrni, tak jsem zvedava, jak dlouho bude spat. :grinning:
10. čer 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 tak super..tak a ť mu to chvilku vydrží.. :wink:
10. čer 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 super, sluší a Jirka tam vypadá jako starostlivý tatínek :wink: Hele a jak si myslíš že vypadám já, kilově mám cca o 2 kg méně jak před porodem, ale postavově sem šla trošku dolů, i velikostně, ale břicho mám teda taky jak ve 4 měsící :frowning2:
10. čer 2014 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl nj, tak uz jsme prikrmili a ted uz bude chrnet. :slight_smile:
@petrufa86 diky, nj, taky jsem si rikala, jak vypadame jako stastna rodinka... A skutecnost je nekde jinde. Uz jsem z toho otravena a unavena. :frowning2: Hele, to me vubec nestras s tim brichem. :slight_smile: no me desne chybi to cviceni pred tehu, ale bojim se, abych neco nepos*ala. :frowning2:
10. čer 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 tak pokud nejsi unavená z kojení a z nevyspání..tak to konzultuj....to cvíčo..za to nic nedáš..
10. čer 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 nestraším, jen píšu jak to vypadá u mě :unamused: Takže to s Jirkou nevypdá že byste to přešli?? Ono toa si nejde, co???Já bych to asi taky nedala :astonished: :confounded:
10. čer 2014 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl unavena jsem permanentne. :slight_smile: nejsem zvykla brzo vstavat a Misak uz me vetsinou tak od te seste spat nenecha, sice obcas jeste zabereme, ale uz to stoji za prd. A s kym bych to mela konzultovat?
10. čer 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 s gynekologem..kočíí s kým jiným nebo přinejhorším s obvoďákem....ale pokud jsi vyřízená,tak bych se na cvíčo vyprdla..nic se nemá přehánět..... :wink: :wink: :wink:
10. čer 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrufa86 nezvladam to, ta jeho pinda mi zas pred par dny poslala bezva zpravy, takze mam pocit, ze to asi nikdy neskonci.... Prvniho jsme meli vyroci, tak dovalil kytku a ze pry je to k vyroci, jako omluva za to, jak to posral a jako novy zacatek, tak jsem mu rekla, ze uz nechci. Pry mu mam dat mesic nebo dva, ze se zmeni, ze se bud snazit, a pak se uvidi, jestli se rozejdeme... A chce, abysme pro okoli - hlavne asi pro mou rodinu- hrali stastnou rodinku.... Jsem z toho vseho uz unavena, otravena a vazne nasrana!
Nechapu, jak to delaji ty manzelky, co zjisti, ze jejich chlap ma milenku, nekolik mesicu se s ni snazi souperit a kdyz milenka chlapa omrzi a on se po par mesicich vrati domu k manzelce, tak manzelka je stastna, privita ho s otevrenou naruci a jeste si pripada jako vitezka!!! No kurna, kde to jsme! Ja si pripadam jak blbka, kdyz tady spolu bydlime a ne jak vitezka.
10. čer 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 jsem se na to chtěla taky zeptat..to je naprd...ale si by Ti teda bylo líp bez něj...dostala by jsi příspěvek na byt,ne? Kámoška v tom umí chodit..tak kdybys potřebovala....tak Ti od ní zjistím co všechno ona má..ona má teda tři děti...ale celkový příjem cca 20 000...je fakt,že má vysokej nájem a oni jí mrtě platěj..přítel tam taky žije...ale nemá tam trvalý...
10. čer 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek