• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a maminky z CAR Sanus

26. března 2015 
autor
@martina_81 ty prachy pak no...kočí naše...
10. čer 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 hmm, to taky nechápu, dělat měsíce mrtvýho brouka a služku a pak chlapa přivítat doma a ještě mu snad poděkoval že se vrátil, ne??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@muddledgirl
@martina_81 s těma prachama je to naprd, nedovedu si představit že bych byla s Teri sama a měla ji uživit a ošatit z 6 tisíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně že důchodcům furt přidávaj a nám ani ťuk hajzolové jedny :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. čer 2014 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrufa86 máš jenom šestku? :frowning2: Já teď cca 8700 na MD..pak to zas bude nevím kolik...no..ta kámoška to má vychytaný..ale není sama no...
10. čer 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jojo, já že sem nepracovala a nepobírala mateřskou tak mám rovnou 6111 kč, ty co pracují a mají mateřskou tak pak mají něco málo kolem 7 tisíc.
10. čer 2014 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrufa86 jjj..pamatuju,že jsi předtím nepracovala..chůdě.. :frowning2:
10. čer 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl nojo tak 6111 kč a 6900 kč není zas tak markantní rozdíl, kdyby to byly 3 tisíce tak bych byla naštvaná, ale takhle? škoda se rozčilovat :wink:
10. čer 2014 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
@petrufa86 holky, ja dnes dosla k zaveru, ze je naprosto jedno, s kym budu zit, protoze vsichni chlapi jsou zmetci. Dneska jsem slysela chlapa, co zaprel svoji manzelku a hrde se hlasil k milence. Ja bych v dnesni dobe uz asi nedokazala zadnymu chlapovi verit, kdyz to tak kolem sebe vidim. :frowning2: je to smutny, ale jw to tak. Takhle aspon vim, na cem jsem a ze toho hajzla doma mam... A jestli si casem najdu i nejakyho milence (sex uz mi zacina chybet....), tak Jiri nemuze nic namitat....
@petrufa86 nj, musis vic chodit na slunicko, a pak huraaa na socku. :slight_smile: Je to teda neskutecnej bordel a je mi zle pokazde, kdyz ty svine cerny vidim!!! :angry:
11. čer 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 no..já nevím..jestli bych dokázala s někým takto žít...ale pokud by se to finančně o samotě s prckem nedalo..tak se nedá nic dělat..těžko soudit....

Já byla dnes na cvíču...a s kámoškou na birellu a s dětma a potom u ní..je tu jak v peci..doma fuj..pršelo,padaly kroupy...ale žádnej zázrak no...
11. čer 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86
@muddledgirl hezky vecer, taky se vam musim pochlubit. :grinning: moje dnesni peceni:
A muj malej cestovatel. :slight_smile:
13. čer 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martina_81 mňam...pošli mi po holuboj...jeee je moc hezkej prcek:-*
13. čer 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl az udelame ten sraz, tak ja ti vezmu. :grinning: jsou fantasticky. :wink: ani do mrazaku mi jaksi nezbylo, priste budu muset zvysit mnozstvi. :slight_smile:
13. čer 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martina_81 budu se těšit kočko... :wink: :wink: :wink: :wink:
13. čer 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martina_81 mňam,mňam, vypadají fantasicky. Terezka je taky pěkná cestovatelka, někdy v noci se probudíma ona nikde tak koukám a buď je natlačená na Jardovi a ten se nemůže ani hnout nebo kolikrát byla v nohách :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2014 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 no a jak jsou vyborny!!! :grinning: kdybys chtela, tak recept je ve skupine, jestli tam obcas nakouknes.:slight_smile:
Vy mate Terezku u sebe v posteli? Ja si malyho nechavam u sebe k ranu, ale to uz neni ono, mam strach, abych ho nebouchla treba loktem. :frowning2:
17. čer 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 jojo, máme už snad 3 měsíce. a párkrát sem ěm taky stalo že sem ji bouchla rukou, ale jen lehce, ani se nevzbudila.
17. čer 2014 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pupík 36+4
23. čer 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. čer 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl pupík máš pořádnej, taky sem ke konci měla takový.ale máš ho ještě nahoře, neklesnul, takže se zatím nic neděje. :wink:
23. čer 2014 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ten teda je. :slight_smile: Krasnej pupik. Vis, ze mi to ani nechybi? :slight_smile: Stejne porad vypadam jak tehotna. :grinning: V sobotu jdeme na svatbu a ja porad netusim, do ceho se narvu. :confounded:
23. čer 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrufa86 nahoře? Mně teda nahoře nepřijde... :astonished:
23. čer 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 Ty jo..chápu,že Ti to nechybí...Ale prosím Tě..jsi krásná holka....No..mohla bych Ti půjčit krásný šaty..který mi už dávno nejsou...ale jsi daleko...
23. čer 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl kdyz ja musim mit "kojici" upravu. :slight_smile: Vrsek mam, ale sukni zadnou, tak jdu zitra ke kamosce a moc doufam, ze sukne, co mi nabizi, bude fajn. :slight_smile:
23. čer 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 to jsou šaty krátky a pokud nemáš obrrr prsa..což myslím,že nemáš..tak se právě daj krásně stáhnout...mají pěkný výstřich... :grinning: :grinning: :grinning: Tak ať Ti padne sukýnka.. :wink:
23. čer 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl a nemas fotku? A barva? Kdybys to hodila na postu, tak to do patku dojde. :slight_smile: postovny bych ti zaplatila. :grinning:
23. čer 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 no na fotce to není tak hezky vidět ta barva-jedny jsou černý se stříbrnýma listama a druhý béžový...vyfotim..jdu je vytáhnout...ale nemusim je žehlit,že ne?
23. čer 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jsi prdlous, proc bys je zehlila? Tak ja jeste pockam, nez pujdu chrnet. :slight_smile:
23. čer 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 toto je vyfocená fotka...ještě vydrž sekundu...na fotce to není tak hezké..ty listy jsou hezky výrazné a ještě mám ty samé ve světlém provedení :grinning:
23. čer 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 a toto jsou ty druhé...jsou takové lehce krémové a na nich zlaté listy..
23. čer 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ty cerny vypadaji dobre, to jsi Ty? :slight_smile: tak bys mi je zkusila poslat?
23. čer 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 Jo jo....před skoro 35 kg... :frowning2: Není problém....ale nutné vrátit..!!!!Je to moje památka z Anglie...a pošlem doporučeně,jo?
23. čer 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek