• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a maminky z CAR Sanus

26. března 2015 
autor
@martina_81 Kolik máš kg? Nebude to na Tobě viset? Já tenkrát měla 65,5.
23. čer 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl trdline, to vis, ze vratim. Pockej, na jakou vahu to je? Abych se do nich vubec vlezla. :astonished: mam 67 kg.
23. čer 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no vidis, abych se do nich vubec nasoukala....
23. čer 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jinak jsem ti chtela napsat, ze jsem objevila obchudek s krasnyma a levnyma hadrikama, tak jestli chces, tak koukni. :slight_smile: http://www.detsky-obleceni.cz/detail/5071947/detske-body-s-dlouhym-rukavem-nb2 tohle konkretni se mi desne libi. :slight_smile:
23. čer 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 Hele..teď jsem si je natáhla...takže neboj :grinning: :grinning: :grinning: Napiš mi do IP adresu,zítra je pošlu...a pak se pro ně stavím na návštěvu s mrnětem..kdeže to přesně bydlíš? :grinning:
23. čer 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl tak tomu rikam prizpusobivy saty. :slight_smile: adresu ti napisu do ip. Pak mi napis, kolik bylo postovny a cislo uctu. :slight_smile: V Ceske Trebove. :slight_smile:
23. čer 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 Mně se furt plete Česká a Moravská....jezdíme asi přes Českou,když jezdíme do Frénu vlakem,že?Já už ani nevim.. :grinning: :grinning: :grinning: o.k..
23. čer 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj, pres Ceskou. No vidis, tak si udelate delsi zastavku a zajdete na navstevu. :grinning:
23. čer 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 To by šlo..jen nevím kdy pojedem..sem se chystá celá familie.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ale jako výlet si můžu udělat i sama..to je fakt..
23. čer 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl urcite se musime domluvit. :grinning: valim chrnet, dobrou noc a diky moc. :slight_smile:. A to jsem chtela jit driv spat. :frowning2:
23. čer 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl ahooj, tak šaty včera dorazily, ale vůbec mi nesedí... :frowning2: Ty v nich na té fotce vypadáš tak dobře a já jak hastroš, jediný, co mají super, je délka, jinak výstřih mi vůbec nesedí a vypadám v nich neskutečně těhotně. :angry: :angry: moc děkuji za snahu, pošlu Ti je hned zítra zase zpátky. naštěstí mi je tak sukně od kámošky - do gumy - sice to taky není žádná hitparáda, ale co nadělám. :unamused:
Jinak mám od včerejška mrtvej tablet, tak se sem zas tak často nedostanu. A jen se bojím, aby se ten borec, od kterýho to máme, vůbec ozval. :unamused:
26. čer 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 jakto...mně se snad neukazují zprávy odsud...Hmm.....to je škoda... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. čer 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl nj, co nadelam. :frowning2:
27. čer 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl nene, bříško máš ještě pěkně nahoře, když klesne tak je fakt hodně nízko :wink:
28. čer 2014 ve 23:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrufa86 vrrr :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. čer 2014 v 00:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl vrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdybys ho měla kleslý tak ho máš až u rozkroku u kraťasů. :wink: :wink: a jinak příště bys si u tý fotky se šatkama mohla cvaknout i obličej :wink: :wink:
29. čer 2014 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 na tyhle stránky sem koukala už kolikrát, ale ještě nic neobjednala. Líbilo se mi tam kupa bodýček, ale na léto už máme a pak už asi bude nosit trička takže to je pro nás pasé :wink: :wink: :wink:
29. čer 2014 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrufa86 no..tak já když ho vyfotím bez trička..tak ho zepředu podle mýho dolů mám..to bych vyfotila obličej...ale do toho malýho zrcadla co máme..se celá fakt nevejdu.... :grinning: :wink:
29. čer 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak vyfoť obličej a břicho né, né??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jo, to sem si myslela taky jak sem ho měla dole a pak mě všichni i dr vyvedl z omylu.
29. čer 2014 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrufa86 mně právě ženský říkaj,že ho dole mám no.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale ono to je fuk...stejně si prcek vyleze až bude chtít no...já aspoň budu mít perfektně uklizenej byt...hi hi...no a třeba stihnu i dočíst tu chytrou knížku o těhu a porodu a tak...mně to ale nějak moc nebaví no.....obličej Ti sem hodím....ale žádná krása teď..a.le myslim...že jsem ho sem už dávala,ne? Když jsem byla od kadeřníka minule..
29. čer 2014 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 kočinko..co ty korunky? Blázne.... :grinning: Moc děkuju,už dlabu čokošku :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 no mně jedna holčina napsala, že ty jejich bodyčka jsou kvalitou jak od vietnamců, takže já asi taky nic objednávat nebudu. :frowning2:
@muddledgirl to máš přece za poštovný, trdlínku. :grinning: A čokošku máš za snahu. :wink: Jinak můj výsledný model:
30. čer 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martina_81 no pěkný kočko..moc sluší......Já měla asi holt jiný proporce při těch kilech...že na Tobě plandaly... :frowning2: Co to máš za kočárek? Ty máš trojkolku?
30. čer 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 to je pravda, značku FROG mají vietamci, ale pak tam mají třeba bodýčka AQUAMARINE a ty s disney postavičkama a těch bych se asi nebála (protože 139 kč za bodýčko je dost, takže snad i kvalita odpovídá) Třeba já tady na bazárku objednala Teri letní overal AQUA... a nato že je nošený tak vypadá moc hezky. Ale třeba mikinek FROG bych se nebála, mám jich kupu půjčených od ségry a na to že je nosila už Anička tam mikinky vypadají jak nový. Já teď u větví Teri koupila ty šatičky na svatbu a pak ještě takový komplet legínky a jakoby šatičky a to vypadá moc hezky, kvalitově jako z TESCA, legínky i šatičky sem už 2x prala a vypadají jak nový. Takže do bodýček FROG bych nešla, ale ostatní oblečení bych asi neřešila. Sluší ti to jen teda nevypadáš jak po porodu, jak tady pořád píšeš :wink: :wink:
30. čer 2014 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrufa86 jsem jak modelky... vím, jak si stoupnout, abych vypadala co nejlíp. :grinning: :grinning: :grinning: ale ne, pořád jsem taková rozjetá. :confounded:
@muddledgirl jinak holky, mám tady o 10 kg víc, než na svatbě svojí kámošky, kde jsem se promenádovala ve svých krásných červených šatičkách. :unamused:
to není trojkolka, jen to tak vypadá, fotka zkresluje.
@petrufa86 co se týče těch hadříků, tak uvidím, kdyžtak něco objednám a snad to nebude tak strašný. :wink:
30. čer 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martina_81 jste krásní s miminkem...vypadáš krásně...a já bych být Tebou ani nehubla..fakt..No...tak já měla 65 před 3 roky..teď skoro 100....co mám dělat..no..teď nic... :wink: :wink: :wink:
30. čer 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martina_81 já jestli nemáme stejný kočárek? Já mám v-cross takový :wink:
30. čer 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak hoď fotečku. :wink: Noo, asi moc hubnout nebudu, zrovna žeru čokoládu. :grinning: :grinning:
Nj, Mišák je kouzelnej a jsem z něho pořád hotová. :wink:
30. čer 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 hi...jen odkaz..jedině...já ho mám rozdělaný na skříni a část je ve sklepě.. :wink:
30. čer 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 to je dobře,že jsi z něj hotová...chápu,taky budu :wink:
30. čer 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek