Těhulky a maminky z CAR Sanus

Všechny semmmm kočky... 😉
martina_81
30. čer 2014
@muddledgirl nj, vypadá fakt podobně. a to máš taky ten s květama, jak máme my? 😃
muddledgirlautor
30. čer 2014
@martina_81 jo jo..já ho mám použitý za 3000 😃 😃 😃
martina_81
30. čer 2014
@muddledgirl tak ono i za 5 je dobrá cena. a to je jen hluboká korba? :-o
muddledgirlautor
30. čer 2014
@martina_81 ne ne..klasická trojkombinace.. 😉
martina_81
30. čer 2014
@muddledgirl tak to je úplně super. 😃 a jak se jinak cítíš? Já si v tomhle týdnu už šla pro prcka. 😉 😉
muddledgirlautor
30. čer 2014
@martina_81 poslední 2-3 týdny jsem byla totálně vyčerpaná...teď to jde...mívám návaly energie,tak gruntuju....obývák už bude zase hotov.. 😃 😃 😃 no a dočtu knížku...kolostrum trošku teče,když zmáčknu bradavky..a včera pobolívalo břicho i záda...Zítra jdu na monitor do porodnice..doktorka má dovču...tak nevim,jestli si brát s sebou moč...nemám totiž zkumavku...ale dyžtak vysypu snad nějaké léky...
martina_81
30. čer 2014
@muddledgirl že jsi nenapsala dřív, já si koupila 10 zkumavek a na celý těhotenství mi stačila jedna. 😃 😃 Ten konec už Ti nezávidím, já byla totálně hotová a těšila se, až to budu mít za sebou. 😉 už se na toho Tvýho chlapáka těším. 🙂
muddledgirlautor
30. čer 2014
@martina_81 😃 😃 😃 hmm..to mě nedá..já ji tam skoro vždycky nechám...Já už se taky těším...už předevčírem proběhla i dvojka vína a dokonce i sex.. 😃 😃 😃 Dnes vyzkouším pověru s pálivým jídlem...zítra by se na monitoru už mohlo něco málo ukázat sakra..budu 37++5
martina_81
30. čer 2014
@muddledgirl snažíš se ho vyhnat? 😃 Musím běžet, Jirka koupe malýho, já mám v troubě rohlíky, a pak budu kojit. Tak hezký večer a třeba zase zítra. 😉
muddledgirlautor
30. čer 2014
@martina_81 No ráda bych aby se trošku připravoval on nebo aspoň děloha a tak.. :-o :-o 😃 Také se měj hezky,pa pa pa
martina_81
2. črc 2014
@muddledgirl ahooj, tak jak jsi dopadla na monitoru? 😃
muddledgirlautor
2. črc 2014
@martina_81 čau čiči..no nechali si mě v nemocnici..páč jsem měla tlak 140/90...tak mě ho stále měří a monitorují miminko..jsme v pořádku a tlak v normě..otoky taky..Tak zítra se dozvíme, co s námi zamýšlí... 😃
martina_81
2. črc 2014
@muddledgirl a já jsem si říkala, že nepíšeš. :-o Tak se držte a písni zítra, budu na vás myslet. 😉
muddledgirlautor
2. črc 2014
@martina_81 viď...divný Ti to bylo..však jsem měla absťák 😃 😃 Děkuju kočí..písnu.. 😉
muddledgirlautor
3. črc 2014
@martina_81 tak když bude dnes celý den vše v pořádku,tak zítra fičim dom.. 😃
martina_81
3. črc 2014
@muddledgirl a nechceš to tam zrovna odrodit? 😃 😃 😃 já dnes totál nestíhám, měla jsem tu kámošky s dětma, rozpustily jsme to až o půl osmé, pak koupání, krmení, do toho ještě dodělávat řezy na zítra a nachystat se, no děs. Do toho mi neskutečně blbne tady ten hřebec, takže toho moc nenakoukám, tak jdu asi spát, víkend bude náročnej. 😉 Jedeme zítra k našim, přijedou příbuzní.. tzn. milion lidí a dětí, no mazec. Tak jsem zvědavá na Mišáka. 😃 Tak se drž a doufám, že zítra ještě stihnu přečíst, jestli jdeš teda domů.
muddledgirlautor
3. črc 2014
@martina_81 no..copak já to měla v plánu..ale Samík asi nééé..ale má ještě chvíli čas do rána 😃 😃 😃 Tak si to hezky užij kočííí..budu muset asi něco upéct o víkendu... 😃 😃 😃
martina_81
3. črc 2014
@muddledgirl tak tady máš tip, je to fakt luxusní, já tím dnes pohostila holky (a jak si chrochtaly 😃 ), už jsem ho dělala i k našim a zítra ho vezu v podobě řezů na plech taky k našim. 😃 http://pradobroty.blogspot.cz/2013/05/dort-stra...
muddledgirlautor
4. črc 2014
@martina_81 tak odhad váhový 3164g, pindík 2cm 😃 😃 😃 😃 😃 CS2-3, KO v úterý...miminko se nechystá ale vůbec ven už jsme doma.. 😃
martina_81
4. črc 2014
@muddledgirl super zprávy, tak si užijte víkend, já jdu dobalit poslední věci a frčíme k našim. 😃
muddledgirlautor
4. črc 2014
@martina_81 taky si užij hezky víkend kočko...pa pa
petrufa86
4. črc 2014
@muddledgirl já ti to říkám pořád že se Samík narodí 23.týho jako naše Teri 🙂
muddledgirlautor
5. črc 2014
@petrufa86 😃 😃 😃 Ty vogo..i to je možný no... 😃
sabcacech
5. črc 2014
Ahoj ženy, nějak nestíhám. Sofinka je poklad, máme 5,9 kg a 61 cm, jsme drobci
muddledgirlautor
5. črc 2014
@sabcacech ahoj kočko..jak se máte? To to letí..jako smetí... 😉 Krásná prdelka...
sabcacech
9. črc 2014
@muddledgirl 😃 😃 my dobře, jsme na dovolené, tak si užíváme našeho pokládku
muddledgirlautor
9. črc 2014
@sabcacech tak užívejte.... 😉
antana123
11. črc 2014
Ahoj holky 🙂
jak se máte???
nám včera definitivně potvrdili že Esterka je zdravá holčička a to co se jí stalo bude bez následků 🙂 🙂 byla to neskutečná úleva
muddledgirlautor
11. črc 2014
@antana123 Ahojky..ježiš,tak to je bomba..Moc gratuluju holky..

.no já napjatě očekávám..kdy se bude něco dít..tak gruntuju byt...dokolečka....TP mám za 6 dní. Naposledy v úterý cs 3 stále, hlavička dole..jinak nic.KO ve středu zase u mé doktorky..no už se nemůžu dočkat..ráda bych,aby se to už chystalo.. 😃 😃 😃