• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a maminky z CAR Sanus

26. března 2015 
@muddledgirl nj, vypadá fakt podobně. a to máš taky ten s květama, jak máme my? :grinning:
30. čer 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 jo jo..já ho mám použitý za 3000 :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak ono i za 5 je dobrá cena. a to je jen hluboká korba? :astonished:
30. čer 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 ne ne..klasická trojkombinace.. :wink:
30. čer 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak to je úplně super. :grinning: a jak se jinak cítíš? Já si v tomhle týdnu už šla pro prcka. :wink: :wink:
30. čer 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martina_81 poslední 2-3 týdny jsem byla totálně vyčerpaná...teď to jde...mívám návaly energie,tak gruntuju....obývák už bude zase hotov.. :grinning: :grinning: :grinning: no a dočtu knížku...kolostrum trošku teče,když zmáčknu bradavky..a včera pobolívalo břicho i záda...Zítra jdu na monitor do porodnice..doktorka má dovču...tak nevim,jestli si brát s sebou moč...nemám totiž zkumavku...ale dyžtak vysypu snad nějaké léky...
30. čer 2014 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl že jsi nenapsala dřív, já si koupila 10 zkumavek a na celý těhotenství mi stačila jedna. :grinning: :grinning: Ten konec už Ti nezávidím, já byla totálně hotová a těšila se, až to budu mít za sebou. :wink: už se na toho Tvýho chlapáka těším. :slight_smile:
30. čer 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martina_81 :grinning: :grinning: :grinning: hmm..to mě nedá..já ji tam skoro vždycky nechám...Já už se taky těším...už předevčírem proběhla i dvojka vína a dokonce i sex.. :grinning: :grinning: :grinning: Dnes vyzkouším pověru s pálivým jídlem...zítra by se na monitoru už mohlo něco málo ukázat sakra..budu 37++5
30. čer 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl snažíš se ho vyhnat? :grinning: Musím běžet, Jirka koupe malýho, já mám v troubě rohlíky, a pak budu kojit. Tak hezký večer a třeba zase zítra. :wink:
30. čer 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 No ráda bych aby se trošku připravoval on nebo aspoň děloha a tak.. :astonished: :astonished: :grinning: Také se měj hezky,pa pa pa
30. čer 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ahooj, tak jak jsi dopadla na monitoru? :grinning:
2. črc 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 čau čiči..no nechali si mě v nemocnici..páč jsem měla tlak 140/90...tak mě ho stále měří a monitorují miminko..jsme v pořádku a tlak v normě..otoky taky..Tak zítra se dozvíme, co s námi zamýšlí... :grinning:
2. črc 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl a já jsem si říkala, že nepíšeš. :astonished: Tak se držte a písni zítra, budu na vás myslet. :wink:
2. črc 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 viď...divný Ti to bylo..však jsem měla absťák :grinning: :grinning: Děkuju kočí..písnu.. :wink:
2. črc 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martina_81 tak když bude dnes celý den vše v pořádku,tak zítra fičim dom.. :grinning:
3. črc 2014 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl a nechceš to tam zrovna odrodit? :grinning: :grinning: :grinning: já dnes totál nestíhám, měla jsem tu kámošky s dětma, rozpustily jsme to až o půl osmé, pak koupání, krmení, do toho ještě dodělávat řezy na zítra a nachystat se, no děs. Do toho mi neskutečně blbne tady ten hřebec, takže toho moc nenakoukám, tak jdu asi spát, víkend bude náročnej. :wink: Jedeme zítra k našim, přijedou příbuzní.. tzn. milion lidí a dětí, no mazec. Tak jsem zvědavá na Mišáka. :grinning: Tak se drž a doufám, že zítra ještě stihnu přečíst, jestli jdeš teda domů.
3. črc 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 no..copak já to měla v plánu..ale Samík asi nééé..ale má ještě chvíli čas do rána :grinning: :grinning: :grinning: Tak si to hezky užij kočííí..budu muset asi něco upéct o víkendu... :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak tady máš tip, je to fakt luxusní, já tím dnes pohostila holky (a jak si chrochtaly :grinning: ), už jsem ho dělala i k našim a zítra ho vezu v podobě řezů na plech taky k našim. :grinning: http://pradobroty.blogspot.cz/2013/05/dort-stracciatella.html
3. črc 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martina_81 tak odhad váhový 3164g, pindík 2cm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: CS2-3, KO v úterý...miminko se nechystá ale vůbec ven už jsme doma.. :grinning:
4. črc 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl super zprávy, tak si užijte víkend, já jdu dobalit poslední věci a frčíme k našim. :grinning:
4. črc 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martina_81 taky si užij hezky víkend kočko...pa pa
4. črc 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já ti to říkám pořád že se Samík narodí 23.týho jako naše Teri :slight_smile:
4. črc 2014 ve 22:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrufa86 :grinning: :grinning: :grinning: Ty vogo..i to je možný no... :grinning:
5. črc 2014 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy, nějak nestíhám. Sofinka je poklad, máme 5,9 kg a 61 cm, jsme drobci
5. črc 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sabcacech ahoj kočko..jak se máte? To to letí..jako smetí... :wink: Krásná prdelka...
5. črc 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl :grinning: :grinning: my dobře, jsme na dovolené, tak si užíváme našeho pokládku
9. črc 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sabcacech tak užívejte.... :wink:
9. črc 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
jak se máte???
nám včera definitivně potvrdili že Esterka je zdravá holčička a to co se jí stalo bude bez následků :slight_smile: :slight_smile: byla to neskutečná úleva
11. črc 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@antana123 Ahojky..ježiš,tak to je bomba..Moc gratuluju holky..

.no já napjatě očekávám..kdy se bude něco dít..tak gruntuju byt...dokolečka....TP mám za 6 dní. Naposledy v úterý cs 3 stále, hlavička dole..jinak nic.KO ve středu zase u mé doktorky..no už se nemůžu dočkat..ráda bych,aby se to už chystalo.. :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2014 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek