• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a maminky z CAR Sanus

26. března 2015 
@antana123 gratulace ke krásné zprávě
@muddledgirl :grinning: no holka, máte to za pár
12. črc 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@sabcacech bojim bojim...žehlím teď...ať máme nový povlečení krásně voňavý až přijdu z porodnice.. :grinning:
12. črc 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl je to dlouhé, že?? neboj, brzko to budete mít za sebou a mimís ti vše vynahradí
12. črc 2014 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sabcacech už jo....gruntuju doklečna jak cvok..no neva...už se moc těším na něj...
12. črc 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak co, Samík asi čeká na toho 23týho, ne??? :slight_smile: :slight_smile:
20. črc 2014 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrufa86 byl dlouhý boj ...29 hodin od prasknutí plodovky...ale stál za to.Samík se narodil dnes v deset padesát..51 cm a 3502 g...Je užsamej...už jsme i kojili:-*
20. črc 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl fakt, jo?? Tak to je super, moc a moc gratuluji a ať jste oba dva se Samíkem zdraví. A teda dlouho to trvalo od prasknutí plodovky, ale stálo to za to, co?? :wink: :wink:
20. črc 2014 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petrufa86 stálo...v sobotu před sedmou ráno..provokovacka...oxytocin 2x......v deset večer otevřená na sedm prstů...o půlnoci mimi nepostoupilo..tak antibiotika a v neděli zas provokovacka...a v deset padesat se narodil.. :pensive:
21. črc 2014 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl moc gratuluju :slight_smile:
21. črc 2014 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Díky kočky:-*
21. črc 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásný den, přeje Samík...
28. črc 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl jů, krásnej bloňďáček, naše Teri měla při porodu vlasy černý jak cikáně a teď to vapdá že z ní bude nakonec blondýna.
28. črc 2014 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrufa86 hihi...děkujeme..no jsem zvědavá..upřímně mi zatím podle fotek připomíná mého taťku,ten měl taky hnědé vlasy.....ale PA na sále říkala,že je celý já :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2014 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl hele, Teri když se narodila tak to byl taky celý můj táta, tak v 6ti měsících byla celá já a teď je zase celý Jarda, takže se to každou chvíli bude měnit.
31. črc 2014 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrufa86 to je mazec no...kočko...sprchovala jsi se dole celé šestinedeli jen studenou vodou?já zatím ano.Nebrala jsivwobenzym nebo něco na urychlení hojení...ty stehy mě už točí...furt větram dole,když to jde...
31. črc 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já studenou jen v porodnici, doma normoš vlažnou vodou. Wobenzyn sem nebrala, já si na urychlení hojení koupila mast dubovou kůrou, tou to mazala a jizva netáhla a ani nebolela a zahojená sem byla celkem rychle. Ono v tomhle počasí to je naprd, loni byly taky takový hycy a půl hodiny po omytí mě to štípalo, svědilo a .... Ale já taky hodně větrala. Večer když Teri usla a já byla vykoupaná, tak sem si pod sebe na postel dala tu jednorázovou podložku pro děti, lehla si na postel, stehy natřela tou kůrou a třeba dvě hodiny luftovala, přes den to nešlo větrat když ze mě šla krev :unamused:
2. srp 2014 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrufa86 já mám gel z dubové kůry...já málo krvácim...já větram hodně přes den a také tam mám tu podlozku...včéra mě v lékárně dala paní kalciovku..a řřekla bych,že je to trošku lepší.Jinak mimi chce každoú hodinku cca...Dnes mů je 14 dní..hrozně to letí...
3. srp 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já jsem taky moc nekrvácela, ale naostro to prostě nešlo :angry: Nojo, tak v tomhle počasí to není spíš o hladu ale o žízni, Teri pije taky jak zběsilá.
3. srp 2014 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petrufa86 já tak jsem někdy když Samík spinka v postylce.jojo o žízni.:-*A jak se máte s Teri?
3. srp 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl s Teri dobrý, jen je to strašně aktivní dítě, chvíli neposedí, ale zase na jednu stranu lepší než kdyby seděla v koutě a nehla se. Příští týden se chystáme na 4 dny do Krkonoš na dovču.
3. srp 2014 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrufa86 A kam přesně jedete? To jo..asi lepší mít aktivouše než mimíse co sedí na zadku..... :grinning: I když to musí být záběr...
4. srp 2014 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jo, třeba dneska u ségry Aničce vylila kakao na stůl a na zem a aby toho nebylo málo tak na sedačku. Ale naštěstí má ségra takovou co jde otřít a nic na tom není vidět. Pec pod Sněžkou, penzion Irena.
4. srp 2014 v 16:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrufa86 to je kousek..asi 25 km od trutnova :wink:
4. srp 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrufa86 já jsem taky cvrnda.... :grinning:
4. srp 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ahooj, tak jak to jde, mamčo? :slight_smile: už jsem Ti chtěla napsat, že pořád čekám na tu fotečku a koukám, že už tady je. :grinning: Je krásnej, prcínek malej. :slight_smile: Doufám, že se máte dobře.
@petrufa86 Jak bylo v Krkonoších? Taky bysme chtěli někam vyrazit, jen na pár dní, i když z toho mám docela strach, s malým, jak by to zvládl. Jirka mi připadá jak magor... sami jsme spolu nikam nejezdili, za ty roky jsme byli jednou na prodlouženým víkendu, když jsem měla 30 a teď by pořád chtěl někam jezdit. :angry:
17. srp 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 zima. Byo tam 13 stupňů, včera nám pršelo, takže nic moc :confounded: :confounded: Ale aspoň sme na 4 dny vypadly z domu. Ségra měla sebou Adélku (3 měsíce) a zvládla to v pohodě i na Sněžce byla :grinning: :grinning: A co nějaký welnes??
17. srp 2014 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrufa86 jo jo..to máme tu v Trutnově taky..Ty jsi myslím daleko nebyla... :grinning:
17. srp 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 Tak to teda počasí nic moc. :confounded: ale o to jde, vypadnout z domu. :wink: právě jsme chtěli vybrat něco na netu z těch víkendových nabídek. Ten welness je dost nešikovnej, tam bych potřebovala, aby s náma jel ještě někdo, kdo by třeba malýho na chvilku pohlídal, protože jinak bysme si to asi moc neužili. :unamused: ale teď to asi stejně nehrozí, protože se nám rozesral počítač, takže Jiří vyplácl 6500 kč, abysme mohli zase fungovat. letos to vážně stojí za to, mám pocit, že reklamuju snad všechno. I toho Jiřího bych nejradši šla někam vrátit. :angry:
17. srp 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 ahoj kočko..jde to dobře..jen prcek má zas asi spurt nebo nevim...když jsme venku tak někdy i kojim i po třech hodkách...ale jinak je docela težký aby vydržel aspoň dvě..hodně blinkal v pátek..a doktorka zjistila,že se přecpává,tak měl na pár hodin dietu... :grinning: Klidně můžeš přijet někdy na víkend až budeme mít po návštěvách po šestlinedělí.. :grinning:
17. srp 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 Už zase řve..nějak ted potřebuje maminku hodně vedle sebe..tak si jdu k němu lehnout..pa pa měj se moc hezky a zas napiš. :wink:
17. srp 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek