• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a maminky z CAR Sanus

26. března 2015 
@martina_81 hmm, to je pravda, tak bych se jukla třeba jižní čechy někde kolem Třeboně, zarezervovat to na 4 dny a projuknout to tam kolem. Jojo, když se to sere, tak se to sere a naráz, co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@muddledgirl a netrpí náhodou malej na prdíky??
17. srp 2014 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrufa86 tak trochu asi jo...ale problém je,že se hodně cpe...a na tygříka musí mít náladu...a taky s ním mám conejmíň po jídle manipulovat..jinak dávám espumisan před kojením...
17. srp 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl je super, že si to užíváš. :slight_smile: Až bude Mišák větší, tak bysme si mohli udělat výlet. :wink:
Já dávala Infacol a super, každej mě strašil, jak si užiju s prdíkama a já nevím, co to je. :grinning: Jak Ti v noci spinká? A kojení v poho, žádný rozcupovaný bradavky? :grinning:
@petrufa86 teď asi nebudou prachy. :confounded: jj, sere se to všechno. asi bych si měla začít zvykat, že lepší už to asi nebude. Ještě, že mám ten svůj malej poklad. :slight_smile:
17. srp 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a my už máme 5 měsíců... utíká to teda neskutečně. ale aspoň už je s ním sranda... pokud teda nevříská. :grinning:
17. srp 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl právě to má od těch prdíků, čím víc má nacpaný bříško tím míň ho to bolí. Takže doporučuju laktobacily, pupíka na bříško, masírovat bříško a cvičit s nožičkama a když mu napouštíš vanu tak vodu pouštět přes bříško a taky nosit na tygříka :wink: Já dávala espumisan taky a pak sem četla že je naprd že zabetonovává, prý je dobrý baby calm. Ale víš jak co ženská to názor.
@martina_81 celej táta :wink: :wink: :confounded:
17. srp 2014 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 už mě s tím začínáš docela štvát, věříš? :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 já vím, ale víš co nenaděláš nic a třeba se to časem změni :grinning: :grinning: Teri byla srašnou dobu celá já a najednou během chvíle obrat a je celá Jarda. Za 14 dnů jdeme na svatbu tak včera ségra na dovče Teri ostříhala a moc ji to sluší. :wink:
17. srp 2014 ve 22:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petrufa86 on řve,když tlačí...aha..tak proto se přecpává..už Ti rozumím...měl to asi týden,že jedl co hodinu a ted zas taky...no jo no...já chci právě koupit něco jiného..až se zítra dostanu do lékárny..tygřík s emu někdy líbí někdy ne....pupíka jsem te´d namazala podruhý....baby calm chci zkusit
17. srp 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrufa86 on je problém,že i dost blinká víš..takže ty masáže..je to těžký...ale te´d už se poblinkal..tak sem muji udělala.. :grinning:
17. srp 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 bradavky jsem měla rozpucovaný jen pár dní občas i odsvávám a začínala jsem s pístovou odsávačkou,tak už jsou asi zvyklý... :grinning:
17. srp 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl tak Teri naštěstí neblinkala. To bych musela jedině masírovat třeba hodinu po jídle. Já vždycky Teri masírovala a úplně sem vždycky cítila jak sem toho prdíka v bříšku zmáčkla a za chvíli rána a byl venku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A hlavně se u tý masáže nesmíš bát přitlačit, né samohřejmě násilím, ale aby se jakoby ty střeva pořádně prohýbaly :wink:
17. srp 2014 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petrufa86 aha tak tlačit při masáži to je asi těžký no..když ublinkává...ale donedávna vůbec neprděl a ted nejdřív tlačí u toho řve a máchá ručičkama...no a pak jedou prdíky... :grinning: Vidíš,nikdy by mě nenapadlo,že si tak pomáhá od bolesti...a ty laktobacily seženu kde?
17. srp 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl http://www.lekarna.cz/swiss-laktobacilky-baby-cps-15/ v lékárně my měly tyhle. Jsou to jakoby takový ty průhledný kapsle a uvnitř je prášek. takže já sem před koupáním vždy odstříkala trochu mlíka, kapsly rozdělala, prášek vysypala do mlíka, zakvedlala tím, dala do panáka, vytáhla do stříkačky a malý dávala vždy do pusy :wink:
17. srp 2014 ve 22:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl holky si hodně chválí babycalm a nebo ten infacol a my ho teda používali celou dobu a v poho, Pupíka jsme mazali snad jednou, jinak nebylo potřeba. :wink:
@petrufa86 nj, hlavně, že je krásnej a zdravej. :grinning: Jé, tak to už se těším na fotky ze svatby. :slight_smile:
17. srp 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martina_81 já se taky těším, po dlouhý době na svatbu. Oblečení máme nakoupený, zítra mě ségra udělá melíry a barvu, příští pondělí jdu ke kadeřnici a bude to :wink:
17. srp 2014 ve 22:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martina_81
@petrufa86 fakt prdíky..mělas pravdu...díky...když začne tlačit..tak ho dám od noci do lehátka...houpacího má tam i hudbu..tak jsem nakonec na dvakrát spala asi 4 hodky..tak to jde..ted tam zase je... :grinning: A vše dnes koupím.Dnes jdeme k foťákovi s mímem..tak jsem zvědavá..převážně bude asi nahatý...protože nic vyloženě fešáckého v 56 nemám..ale to neva.... :wink: Ještě mrknu do města k ťamanům..páč v Kulíškovi 400 se mi dávat nechtělo...za tričko s džínovýma kraťasama.. :grinning:
18. srp 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrufa86 užij si svatbu..já jdu někdy taky ke kadeřníkovi po šestinedělí,tak už se taky těším..přítel dostane calmu medelu a mý mlíčko a bude..páč tam budu nejmíň dvě hodiny a nevím,jestli to mimi dá..ale myslím,že jo..
18. srp 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl my jsme měli taky děs nos, teri roste další zubák. Skoro hodinu po chvilkách brečela, pak spustila pořádný řev, dokonce měla i malinko teplou hlavičku takže asi malinko horečka, ale roste nám jen dvojka nahoře tak nevím proč takový průběh. Malá brečela tak že se mnou šla i na záchod. Dala sem ji ibalgin sirup, za 5 minut usla a chrupčila do čtvrt na 7, dala si trochu mlíka a pokrčovala do 9:15
18. srp 2014 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrufa86 ty miminka nám dávaj i když dnes jsem se vyspala docela pěkně...často spím na mnohem míň kousků...chudáček...Tak super,že pak po tom aspoň usnula..snad už bude dobře..ty zuby to je taky děs.
18. srp 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl to jsou, a to nevím co bude dělat až porostou stoličky to asi poleze po stropě nebo nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2014 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrufa86 aaa zvířátko se mi probouzí..máme babycalm a odpolko koupím ty laktobacilky..Já to asi nedožehlim dneska..No jo..už srajdí :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petrufa86 to se má doplnit kojeneckou vodou,tu nemám..nestačí kohoutková převařená?
18. srp 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl už se těším na profi fotky. :wink: já bych taky chtěla, ale pořád se k tomu nemůžu nějak rozhodnout. :unamused: Já měla na kadeřnici taky nachystaný odsátý mlíko, ale prcínek to zvládl i bez toho. :slight_smile:
@petrufa86 no vidíš a moje švagrová minule říkala, že ani neví, že holkám nějaký zuby rostly. :grinning: Tak jsem zvědavá na nás. Kolikrát to vypadá, že už to každou chvilku přijde, jak je uřvanej a ruku by si zarval až do krku, ale zatím nic. :slight_smile:
18. srp 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já myslím, že klidně můžeš převařit kohoutkovou, já když něco dávám, tak taky převařuju z kohoutku. :wink:
18. srp 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 no ten náš bobek jak kdy no..někdy po hodině a dnes jsem mu dala ten babycalm a pak nosila chvilku na tygříka,pak dala do houpačky...a spinká...už to budou dvě hodky od kojení super..jen at ještě dadá..potřebuju do sprchy.. :grinning:
18. srp 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 už mi přítel přinesl kojeneckou.. :wink: Ale jinak si myslim,že naše převařená voda je kvalitnější než nějaký srajdy v plastu. :grinning:
18. srp 2014 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl teď můj taky spí a doufám, že ještě aspoň hoďku bude, od rána nespal a už byl protivnej jak blázen, ale spát prostě nebude.... nakonec jsem ho dala před koupelnu do kočárku a chrní... peru plíny, takže hrčí pračka. :grinning: Jsem to zakřikla a už je asi vzhůru. :unamused: Nj, tak půl hoďky, ale lepší, než nic.
Taky si myslím, že ta kohoutková je kolikrát lepší,než ta kupovaná. Mi kámoška zrovna minule říkala, že když měla synka malýho, tak vyjela kojenecká voda Lucka a všichni, že je to nejlepší, co můžeš dítěti dát, tak kupovala vodu, litr asi za 15 Kč a oni pak řekli, že je závadná, tak byla nasraná jak blázen. :angry:
Nj, už mi tam pobrekává, tak já jdu. Je rozkošnej, když pobrekává a má tu pusinu otočenou dolů. :grinning: :grinning:
18. srp 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martina_81 čumim na koníka a ve sprše jsem nebyla..už opravdu jdu..jo jo...ty látkuješ,viď? To bych nedala...s naší spotřebou....nestíhám žehlit i tak..hi hi..a u klízet..a to mám pocit,že uklízím furt... :cry: :cry: :cry: Jo jo..můj prcek když pláče tak co vyvádí to je něco..taky moc rozkošný...až se mi chce někdy smát....No,člověk nemůže všemu věřit no...V září asi jedeme na víkend do Frénu...že můžu s kočárem do vlaku? Přítel,že budu zabírat v kupé místo a takový řeči..chce koupit místenky...Máme tedy ještě nosítko...manducu..tak ji zase za chvíli vyzkoušíme...zatím se mi na ní zdál moc malý..
18. srp 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl právě, že to látkování je super, sice teda peru obden, ale zase, když mu dám plínu a on mi to dní "prdne", sotva ji zapnu, tak ho zase rozbalím, vyměním jen separačku a pohoda, ale papírovku bych musela vyhodit celou. :unamused: Taky máme děsnou spotřebu plín... a hlavně těch na přebalovák a bambusových ubrousků na pusinu (hodně blinkáme) a na šulínka (dávám mu ji na šulínka, když ho rozbalím, protože většinou začne čůrat :grinning: ). A nežehlím je, tyhle není potřeba. Teď se potřebuju zaregistrovat na ebay a chtěla bych pořešit nějaký plíny tam, protože to vyjde na pár korun a u nás za to ti zloději chtějí 500 za 1 plínu. :angry: to víš, že můžeš s kočárkem do vlaku, když se tady zeptáš, holky Ti určitě poradí, mám pocit, že jsou speciální vagóny pro maminy s dětma, do kupéčka by ses s kočárkem snad ani nedostala, ne? :astonished: Taky máme nosítko, zatím jsme ho zkoušeli jen párkrát. Tak Samík je malinkej, tak do toho máš ještě tu novorozeneckou vložku?
Jinak s tím brečením, on je Mišák rozkošnej, jen když fakt pobrekává... když vříská jak blázen a nedá se utišit, to už moc krásný není, to jsem ze začátku měla docela nervy... a nebo, když pak měl období, že se mi odtrhával od prsa a ječel a vztekal se, to jsem byla zralá na psychinu. :grinning:
18. srp 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martina_81 tak náš malý si málokdy jen uprdne...ale tak jo věřim..ale teď už s tím asi začínat nebudu...Teda..poprvý co neřve po jídle..koupila jsem biagaia...drahý jak pes...ale super teda..Tak separačka by se dala dát i do papírovky...ale my když čůráme a kakáme..tak je to dost no....a blinkáme taky....já přebaluju na posteli...přebalovák mám ten přenosný...a přestala jsem ho používat...jen po koupání tam dávám mimíska....Ebay mám...ale ten postup je trochu krkolomný...tenkrát jsem si to vygooglila postup a zvládla jsem to...hih i...Jsou speciální vagony a tam jsou právě pokud vím kupéčka pro ty maminy s dětmi .Ano novorozenecká vložka je tam všitá...Je to od 0,ta manduca....

Tak focení zvládnul na jedničku.já teda mám tváře jako hroch ale fotograf moc šikovnej...Asi 5 fotek za 500 a pak každá další fotka asi 40,-.Tak určitě ještě vybereme..ke konci chůdě už brečel...
18. srp 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek