• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a maminky z CAR Sanus

26. března 2015 
@muddledgirl tak Mišák taky, když prdne, tak je v plíně naložený. :grinning: Mám taky jen tu přebalovací podložku s pevnou deskou. Prosím tě, na to ebay se platí i nějaký clo, nebo jak to chodí? :unamused: jsem z toho docela zmatená. No já doufám, že to nějak zvládnu. 5 fotek za 500? tak to je super cena, ne? my jsme před chvílí dojedli a za chvíli jdeme koupat. Včera jsem koupila v Dmce pár skleniček od Hami, na který jsem měla ještě kupony a zkoušela jsem mu dávat květák, tak baštil jak blázen... a jak se na mě vyčítavě koukal, když už nebylo. :grinning: Domácí mi prostě nějak nechce a četla jsem, že některý děti to ze začátku odmítají, tak uvidím, co bude říkat na ty další. :wink:
biagaia jsem chtěla taky kupovat, ale ta cena... :confounded: Jsem ráda, že mu vyhovoval ten Infacol. :grinning:
18. srp 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 no...já jsem jen jednou měla platit...to když jsem objednala 300 testů...poslali mě asi 6 papírů a měla jsem dát plnou moc poště či co...Nad určité množství nebo váhu se asi platí...ale podrobnosti nevím...musíme to zjistit na netu....Nakonec mě to teda dali na poště...já jsem se na to vyprdla a žáný papíry nevyplnovala...chtěli vědět,jestli to mám pro kamárady nebo na prodej.Když na prodej,tak to musíš doložit .
18. srp 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 ty fotky jsou podle mně dost levný a to je známej fotograf v našem městě..doporučila mi ho známá,tak jsem ráda..ten mimísek snad ví,že jsem u pc..spal asi deset minut.... :grinning: N jo Pprý jsou Hami mnohem lepší... :grinning: Jo jo..cena je masakr..no uvidíme... :wink:
18. srp 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl to je jak u nás, já když zapnu počítač s tím, že usnul a budu mít chvilku, tak je za 10 minut vzhůru. Minule jsem ho raději ani nezapínala a ten uličník spal 3 hodiny!!! :grinning:
18. srp 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl stačí, ale musíš ji mít teplou, ve studený to nerozmícháš. :wink: Do vlaku s kočárem můžem, a jak píše
@martina_81 u rychlíků je speciální vagon pro rodiče s dětma. My jeli v květnu na mysliveckou výstavu a kočár jsme nechali normoš nakraji a seděli, ale to jsme jeli třeba v osobáku nebo tom lepším IC. Ale taky si můžeš nechat kočár ve vlaku uschovat a jít do vlaku jen s prckem.
18. srp 2014 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martina_81 jsou to potvůrky... :grinning:
20. srp 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petrufa86 jo jo..to,že je vagon vím..ale je fakt,že do Frénu mrtěkrát přestupujem...ale z Trutnova do HK je vždy osobák..rychlík..a pro ty maminy co vím,jsou kupéčka..no na kraji ho dávat nechci.půjde okolo cikán a kočár bude pryč..tak uvidíme no..jak to vymyslíme.. :wink:
20. srp 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrufa86
@martina_81 @sabcacech Tak co kočky,jak se máte?
1. zář 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ahoooj, máme se fajn, sice poslední dny jsou docela na palici... sousedi dělají rekonstrukci bytu, takže od 7 od rána vrtají a bouchají, dneska si dokonce vypli vodu a nikde to není napsaný, takže já si vařila caro z perlivé vody (ještě že tam tu vodu v komoře máme - pro návštěvy, sami to nepijeme) a ruce si "umývám" antibakteriálním gelem, no fantazie, ale pořád čekám, že to každou chvíli zase zapnou. A to jsem si večer neumyla vlasy s tím, že to nechám na ráno. :confounded: snad dnes nebude žádná pošta, jinak bych se musela hanbou propadnout. :grinning: A Mišák před chvílí usnul, tak jsem zvědavá, kéž by to bylo jak včera, to v 10 usnul a vzbudil se o půl jedné, i přes to šílený vrtání chrněl, no nechápala jsem. :grinning: a co Ty, jak si to užíváš? Hodíš nám nějakou novou fotečku? :wink:
2. zář 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
2. zář 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl jé, to je prcínek. :slight_smile: Jak je velikej? Taky chodíš pořád k dr?
2. zář 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 ahojky..no to je na bednu..pak..rekonstrukce..tady u nás taky něco furt dělaj..ale není to od rána do večera..Tak to je úžasný kojit a mýt si ruce antib. gelem..taky ´ho mám pro jistotu doma...Já to vychytala s kadeřníkem a dnes jsem u něj byla a na gyndě...Takže dnes po 2.a po3. jsem byla bez prcka ...sice chvíli..ale bylo to zvláštní..nejsem zvyklá.. :grinning: Ale byl to odpočinek..Užívám si to moc..jen furt ty prdíky nás trápí..tak jsem začla pít kojo čaj s kmínem a fenykláč..tak uvidím..baby calm a laktobacily..nějak extra nezabíraj...chudák v noci skoro nekaká a pak se posere...totál..chudáček...Objednala jsem mu kolotoč,tak doufám,že brzy přijde,je tu z MK...Pořád k doktorce jako s malým? Byla tu po porodu..pak jsme tam byli jednou...a podruhé z vlastní iniciativy..hodně blinkal..a bylo to z přejídání...zítra jdeme zase tak nevím kolik váží a jak je velkej...ale myslím,že dost...od šesti do dvou byl třikrát kojený a vypil 150ml mého odstříkaného mlíčka když jsem byla pryč.....přitom píší,že by dítě mělo být tak 90-110 ml za 4 hodiny cca...Což si myslim,že mě mnohem víc teda no.. :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ahojky, máme se fajn. Teri roste jako z vody, ačíná říkat už pár slov a už je to s ní veselejší. Máma říká snad už měsíc a tenhle týden začala říkat táta, takže se Jarda dme pýchou :grinning: :grinning: Jinak my od pondělka začínáme opět chodit plavat tak sem na tu naši vodnici zvědavá :wink:
@martina_81 A co ty, za chvíli už taky budeš moct s Mišákem na plavání, co??
6. zář 2014 v 00:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrufa86 ahojky..to je dobře...jéé to je sranda..to věřím..náš prcek se teprve začíná usmívat...Byli jsme ve čtvrtek na kyčličkách..a máme mít plínu navíc..tak ji dávám navrch a objednala jsem pár kalhotkových plenek a bude...O tom plaváním taky přemýšlím...od kolika měsíců to bývá? Ti malincí taky můžu plavat,že? Ale nás tak trápí koliky..už jsem snad vyzkoušela vše.....používala jsi nahřívací polštářek..koupila jsem..ale bojím se abych ho nespálila...Prcek měl ve středu už něco přes 5300v 6-i týdnech..o la la...
6. zář 2014 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 ahooj, no my bysme měli začít chodit 6. října a zatím jsme prý 2 maminy, takže super. :grinning: ale těžko říct, co bude do té doby. :frowning2: Jsem totálně bez nálady a nevím, co dělat. Už 2 dny se s Jiřím dohadujem přes smsky (realně asi mluvit nedokážeme nebo co) a je mi z toho akorát blbě. V podstatě zkráceně: mám ho buď brát takovýho, jakej je, protože on se sice změnit chce, ale nejde mu to (takový kecy) a nebo se rozejdem, protože jeho už to taky nebaví (mezi náma, nechápu, co zrovna jemu chybí). Včera mi napsal (měl noční) takový věci, že jsem celou noc nespala. :frowning2: Mám pocit, že je to někdo úplně jinej, všechno najednou hází na mě... já si připadám jako ta, co by se nad sebou měla zamyslet a pracovat na nějaké změně... on ne, on se přece snaží ( a nemůže za to, že nakonec stejně podlehne). Pak mi napsal, jak ho ubíjel náš stereotyp a jak si za ten rok (s ní) užil, kolik toho kde viděl a zažil... no hnus. Pak mi psal, jak brečí, když myslí na Mišáka (to mu tak žeru), a že jsme pro něho vždycky byli na prvním místě, že nás přece nezanedbával....
A já teď přemýšlím, jestli toho hajzla nechat jít a nebo prostě zavřít obě oči a nějak se "přizpůsobit", kvůli malýmu. Vůbec totiž nevím, jak bych to všechno utáhla, už jen náklady na byt dělají 10 tisíc ( a v tom není elektrika a plyn), taky musím z něčeho živit sebe a malýho... a rodičák mám 7300 Kč. Však mi taky včera J. důležitě ukazoval sipo, na kterým je přes 4 tisíce, a že prý z čeho bych to chtěla utáhnout...
Celou noc jsem nespala a jen řvu. :frowning2: Kdybych mohla jít k našim, tak asi na nic nečekám, ale tam fakt není místo. :confounded: A oni si pořád myslí, jaká jsme idylická rodinka. :unamused:
6. zář 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl krásná váha, čím ho krmíš? :grinning: to jsme měli ve 3,5 měsících. :wink: jinak ty koliky ti teda nezávidím. :unamused: jinak plavání bývá od půl roku.
6. zář 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 to nene...Ty jo..tak to je masakr no..a nám je šest týdnů.. :grinning: Dneska jsem masírovala už dvakrát břiško a už třikrát kakal..tak holt ty masáže budu dělat..i kdyby blinkal..když mu to pomáhá..jdu ho nakojit..Kočičko..to mě mrzí za Tebe..to je v prdeli ty prachy no..šla bych si pozjistit na co bys měla nárok....příspěvky na bydlení, na mimi a tak....
6. zář 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl už jsem se tady ptala jedné holčiny. a koukala jsem na inzeráty s podnájmem, že bych si našla nějakou garsonku, i když se mi odtud odcházet nechce :frowning2: a představ si, že jsem tam našla inzeráty s jejím jménem!!! vypadá to, že ta čubka jim tady aktivně hledá bydlení, no mě vážně už mrskne. :angry:
6. zář 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 já bych Ti moc přála nějakýho hodnýho prince..fakt...na něj bych se vyprdla.. i když jasný,že se mi to lehko říká a jde hlavně o to,aby jste se uživili no.......To je čubka....
6. zář 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já už jsem přestala věřit, že existují i normální chlapi. :confounded: No až se vyspí (má mezi nočníma), tak se ho na ty inzeráty zeptám, i když je mi jasný, že i kdyby to byla pravda, tak mi to asi nepřizná.
A víš, co mě ale neskutečně děsí a příčí se mi to? že JÍ budu dávat svoje dítě. :angry: :angry: :angry:
6. zář 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 no tak to úplně chápu,že Tě to děsí....tak já myslim,že normální ho mám..ale ideální není nikdo no...každý má něco... :frowning2:
6. zář 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj, u nás je plavání taky od ukončenýho 6týho měsíce.
@martina_81 zvyknout jakej je?? Jako že ty by sis hrála na hodnou ženušku na mateřský, on by měl navařeno, uklizeno, vypráno a ... ?? Dobrej blázen. Bych to prostě nějak zkousla a až bys na tom finančně tak že bys to utáhla sama tak bych se spakovala a odešla.Jinak u nás bylo 6 dětí ve skupině a to je maximum.
6. zář 2014 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrufa86 Aha...tak uvidíme no..to je zrovna v zimě...to bych se asi bála,aby mě bobek nenastydl..i když domů to máme pár minut..
7. zář 2014 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl my jsme minule chodili od března, ale když si vezmeš že než prcka osprchuješ a sebe, oblíkneš, dáš najíst atd tak my jsme po koupání odcházeli třeba až po hodině takže vždycky Teri vychladla. ZA celou dobu neměla rýmu ani nenastydla. :wink:
7. zář 2014 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrufa86 no jo to máš pravdu.... :wink:
7. zář 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 jj, to by mu vyhovovalo. Nakonec jsme se domluvili, že si napíšeme každej seznam věcí, co bysme na našem vztahu (a na tom druhým) chtěli změnit a zkusíme na tom zapracovat. A když to nepůjde, tak prostě půjdem od sebe... Já třeba chápu, že je hotovej z toho, že by přišel o malýho (u sebe si nejsem tak jistá :unamused: ), ale do háje, to se neumí trochu kontrolovat? :angry: potřebovala bych na 14 dní vypadnout s malým, aby mu bylo smutno. Měla jsi vidět, když jsem byla na 4 dny u našich, jak se na nás pak vrhal... No uvidíme, třeba se to dá ještě nějak zachránit. Nechci mu nic tolerovat, ani být za blbku, ale když vidím, kolik je tady takových holek a co všechno ti chlapi jsou schopní dělat, tak si říkám, že asi opravdu nemá význam ho měnit. :confounded: Aspoň ne teď... a časem se uvidí.
@muddledgirl vem si, že nám to plavání vychází taky od října až do půlky prosince. :confounded: Kdybych nechtěla vytřískat prachy :grinning: z pojišťovny, tak to taky nechám až na jaro. No uvidíme, jak na tom Mišák bude, vždycky se to dá omluvit a vybrat další hodinu.
@petrufa86 nejvíc mě ohledně toho plavání děsí to, kam dám malýho v šatně, nebo ve sprše, nedej bože, kdybych potřebovala jít na záchod... Nikdy jsem si nevšimla, že by tam bylo něco pro takový prcky. :confounded:
7. zář 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 @muddledgirl teď mě tak napadlo, jezdíte někam na výlety? My celý roky tvrdli doma a když se Jiřímu stereotyp nezamlouval (ani mně ne), tak si chci dát "podmínku", že aspoň 2 výlety za měsíc (má volný 2 víkendy, takže víc asi nehrozí, ani kvůli financím). Jen mě nasral, když mi předhodil, že jsme byli pořád doma... už jsem za poslední dobu dala několik tipů na výlet, ale buď to bylo moc daleko, nebo blbý datum nebo... a vždycky z toho sešlo. a to je pořád "vymysli něco", ale sám u té bedny sedí furt a nic. :angry:
Jinak už 2 a půl měsíce jsem bez tabletu.... :angry:
7. zář 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 ahoj kočičko..no když jsem pracovala tak jsme se málokdy sešly...ale chodili jsme za kamarády třeba na grilovačku a někdy s jedním kamarádem a dcerou šli třeba babičku a obešli nějaké zámky,i když na to moc nejsem..no ale třeba ve Frenštátě,když jsem nebyla těhotná..tak jsme dělali malé tury.No a ted s malým zatím chodím hlavně já...a dneska jsme byli taky za kamarády.Dostala jsem taky lístek naTarju..gothic metal a dnes jsem byla v Pardubicích..sice mi bylo moc smutno po Samíkoj a brečela jsem,ale nakonec jsme to všichni zvládli a bylo to fajn si odfrknout.
8. zář 2014 v 00:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj, je to fajn si odfrknout, ale zároveň už je člověku děsně smutno, že? :grinning: chystáš nějakou tu návštěvu s malým v caru? Jirka teď začal otravovat, že by se tam jel pochlubit, ale přijde mi blbý tam jet s prázdnou. A taky ještě nemáme jedinou fotku malýho... myslím klasicky, všechno mám v mobilu a nebo na pc. :unamused: @sabcacech ahooj, prosím Tě, byli jste v tom Sanusu ukázat malou? a jestli, kupovali jste něco? chlap teď pořád otravuje, že by tam zajel, tak sonduju. :slight_smile:
8. zář 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martina_81 ahoj kočí..no mluvili jsme o tom s přítelem...ale asi to udělám tak,že třeba pojedem za ségrou tak pak...a zas nevím,jestli o to stojí..ale tak chtěla bych poděkovat..ale nejhorší je,že všem doktorům i primáři.a embryologům hi hi..takže vůbec nevím co koupit a tak..no do porodnice jsme dali dvě bombošky,ať si je všichni rozdělí...páč byla gynada a porodka spojená
8. zář 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek