• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky z BRMS, červen 2007

20. srpna 2008 
Ahojky kočky tak kde se touláte???? :slight_smile:
10. led 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Axi Mura je i 4 kolka. My tedy upřednostňujeme trojkolku :wink:
10. led 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :dizzy_face:
10. led 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus nus, jsom tutaj, svatba byla 30.6 2007, tož to sem možu ne? :grinning:
10. led 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to je jasné.
My už se známe z Termín:červenec 2008 že ano??? :grinning:
10. led 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano akorát nevím jak budu zvládat koukat všude, zvlášt odpoledne, kdy je kůň přetíženej...... :frowning2:
10. led 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kouzlo! Tak jak dopadla svatba? :slight_smile: No koukám že úspěšně a hlavně úrodně! :wink:
10. led 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky donka tak tě vítám. Svatba dopadla výborně a i se zadařilo, ale u vás koukám taky tak gratulujiiiiiii :grinning: A jak se cítíš????

lucenek to nějak zvládneš,ale je fakt, že ta rychlost je na draka. :unamused:
10. led 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kouzlo koukni na ABC 3 tec, mám ho v albu super trojkolka :grinning:
10. led 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci ten je opravdu krásnej. Ale potřebovala bych ho vidět naživo kvůli velikosti. U nás zatím vyhrává Maxicosi Mura3 Mám ho taky v albu. Juknu se tady po něm. Budem totiž kupovat kočár tady v N a tenhle jsem tady ještě neviděla, ale oravdu se mi moc líbí. :wink:
10. led 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za gratulaci :slight_smile: No cítím se jak kdy - nálady se mnou šijí o 106 :slight_smile: V srpňačkách je i Niki co byla s náma v červnu 2007 - taky se jim poštěstilo a hned 2x :slight_smile:
10. led 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achoj babý! Už se taky hlásím :slight_smile:
10. led 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no kooonečně axi :grinning: jukni na kočárek co má lucenek v albu. Je fakt pěknej.
donka o niky vím snad se k nám taky přidá. A jaké máš nálady?
10. led 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
axi koukla jsem ti do alba. Tu rychlozavku mám podobmou. Dostala jsem ji od mamky. Má jen jiné vyšívání. Mám tam 2 ptáčky žlutě vyšité. Je fakt sper. Jen doporučuji. Kdyžtak jukni do mého alba mám ji tam. :wink:
10. led 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, to je fajn, že ji máš taky... Aspoň se můžu poptat, než ji objednám :wink:
Drží ten suchý zip, holky od nás z května trochu narychlozavinky nadávají, že nedrží...
My už můžeme vzít modré vyšívání :grinning:

S tím kočárkem, já prostě miluju Mutsy, takže asi oželím i tu velikost - vlastně mimi rozměr - hluboké korbičky. Mám ho v albíčku...
10. led 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak zatím drží. Jak to bude až se bude požívat nevím, ale pojistka je ještě ta mašle. Je fakt krásná a měla jsem z ní strašnou radost.
My ještě musíme pořád v neutrálních barvách :grinning: Juknu na ten kočárek. Myslela jsem jen pro další inspiraci. Mě se fakt líbil,ale Mura je Mura :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ten je taky moc pěknej.
U nás by tedy neprošel, ale uvidíš pro se rozhodnete. My až ho pujdem koupit tak si asi vemu sebou kámošku s mimkem a otestujem ho.
10. led 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tenhle má kamarádka - ABC, ale mně se strašně nelíbí to držadlo, vypadá jak čertisko :grinning:

Tak jsem zavinku objednala a k ní i hrací deku, už musím začít nakupovat, abych něco pro to naše štěstíčko doma vůbec měla... Jen mám strach, že to přeženu jak to ostatně občas umím :slight_smile: Já mám ráda tenhle styl, nelíbí se mi moc ty zavinky takové přemedvídkované atd. Tohle je přesně podle mého gusta ... už se na ni těším

:sweat_smile:

Hodím ji do alba
i tu deku
10. led 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Axi tak to jsi můj člověk. Taky mám ráda jednobarevné věci. Když si pak představím, že do toho pestrého položíš pestře oblečené mimnko tak je to pro mě děs. V jednoduchosti je krása. I výbava postýky bude nejspíš smetanová nebo čisťounce bílá. :wink:
10. led 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ta deka je taky krásná. No jo když ty už máš jistotu, že to bude klučinka. My ještě pořád musíme čekat co nám ten malinkej schovává mezi nožičkama :wink:
10. led 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já frčím z práce. Přihlásím se ještě večer, snad :slight_smile: Paaa
10. led 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak papapapapa :wink:
10. led 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr červnovky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. led 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tě tady vítáááááááááááááááááááám :dizzy_face: :dizzy_face:
10. led 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, asi vas presunu do Volne diskuse, jestli by vam to nevadilo... Spolecny termin na konikovi je o spolecnem terminu porodu, nikoli svatby :wink:
10. led 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok tak nás přehoď :wink:
10. led 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zirafko jasně dík :wink:
10. led 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste jako?? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem tady. Ale asi se na chvilku vzdálím, protože se půjdu nahřát do vany jsem nějaká zmrzlá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte...no já jsem takové četisko, tak mi to madlo zas tak moc neva....taky na něj pojedu kouknout až do valmezu tak uvisíme...Mura se mi taky líbí, ale ta cena? Holt budu se muset uskromnit, po reformě Julínka to asi jinak nepůjde....Hoj niky, axi...jdu vám prošmejdit alba a načerpat inspiraci :grinning:
10. led 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Lucenek :wink: moje moc neštuduj,bylo tam dost změn,takže tam nic nemám skoro :frowning2:

taky se vzdálím asi na chvíli,mám tu borčus a umýt nádobí musím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 14
Tvůj příspěvek