• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky z BRMS, červen 2007

20. srpna 2008 
autor
Ahojky holky. Tak co je nového u vás??? Nějak to tady flákáme co?????
Axi to je moc dobře, že je vše v pořádku a přeju ti ať to tak pokračuje!!!!! Taky si moc přeju, aby to bylo vše v pořádku jako do teď, A neboj, že ty kg nesundáš!!!!
27. únor 2008 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky!
U mě nového nic,jen to,že mě pekelně naštvali s výsledkama :angry: :angry:
mrcha pořád nikde :frowning2:

A jak je tobě mamko???

Holky já Vám tak závidím,všem těhulkám!Nikdy jsem nic nezáviděla a teď ano!!!
Koník už mi taky začíná vadit,hlavně ty alba :frowning2: :pensive: :pensive:

Axi super,že je vše OK!!!!a jak píše Kouzlo,kila půjdou dolů,se neboj :wink:
28. únor 2008 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Niky to se ti ani nedivím, ale stejně vydrž!!!!!!!!!!!! Zase bude lépe. A co bylo s výsledkama?????
28. únor 2008 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Niky, taky na tebe myslím... Hele, jak to moje břicho roste, závidím někdy holkám bez břicha ... Je to normoš, vždycky chtít to, co člověk nemá :grinning: U vás bude mimís brzičko, když už víte, že to jde, je to snažení mnohem snažší!

Kouzlo, neboj, všechno půjde jako po drátkách :slight_smile:
29. únor 2008 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
no genetické výsledky měli být do měsíce a ty dementi mi řekli že až tak po půl roce :angry: :angry: :angry:
29. únor 2008 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
nechápu proč všechno tak trvá :rolling_eyes: obzvlášť dneska, když jde věda pořád dopředu :unamused:
29. únor 2008 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
niky tak to jsou teda fakt k........ No jo, když nemáš někde známé, tak to prostě nejde. A jednou řeknou do měsíce a pak do půl roku. Aby se nestrhli :rolling_eyes:
29. únor 2008 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
to jsou!a Dr mi řekla,že bez toho bych neměla otěhu,ale copak budu čekat rok,než se uráčej??A hlavně znám i holky,kterým vůbec genetiku nedělali!Takže na to kašlu a po MS se snažím znova!třeba budu litovat,třeba ne,ale jdem do toho!!
29. únor 2008 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
niky držím palce ať to klapne a je vše v pořádku. A důvod proč to tak dlouho trvá ti nikdo neřekl?
29. únor 2008 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
prej to prostě takhle dlouho trva!spíš se jim do toho nechce a dávaj si na čas,jinak to nevidím!pitva tak malého plodu přece nemůže trvat 6 měsíců!!
Já čekat kouzlo nebudu,to by mi z toho hráblo,rozhodli jsme se,že po 6ti nedělí jedem nanovo a at se stane co se stát má!!!!! :dizzy_face: myslím,že tělo je nejlepší lékař!
29. únor 2008 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jo manža ti omylem asi volal na skype někdy předevčírem nebo včera,teď nevím :sweat_smile: spletl si jména :grinning:
29. únor 2008 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
niikkyy: budu vám držet pěsti a můžu ti říct, že na tvým místě bych udělala to samý :wink: máš pravdu, taky se mně to nezdá s těma 6.ti měsícama, holt je v tom bordel :rolling_eyes: ale přeju hodně štěstí a s chutí do toho :dizzy_face:
1. bře 2008 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
popelko moc děkuju :dizzy_face:
je to šílený ví kulový :pensive:
1. bře 2008 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Niky jo měla jsem zmeškanej hovor :grinning:
Já mám dneska nějakou depku :frowning2:
2. bře 2008 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
copak je kouzlo???proč máš depku??já si nalila vínko :grinning: ale depku jsem měla perfekní včera :pensive:

Je to tunta,prej já volal nějký kouzlo,co to je?? :grinning: :grinning:
2. bře 2008 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
čáry máry fuk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2008 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Halooooooooo je tu někdo???????????? :slight_smile:
3. bře 2008 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
halo halo jsem tu,už jsem pracující :frowning2:
3. bře 2008 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
a jak je v práci niikkyy? nic moc a hůř, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
a co jak to vypadá s bydlením?
4. bře 2008 v 06:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky ženy, jak se vede?
4. bře 2008 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Aááááááááááááále jde to, akorát už by mohl být domeček, abysme mohli začít pracovat na prckovi :grinning: no a říká se, že prý děti se dělají nejlíp u moře a v létě jedem do Chorvatska, tak by to byl ideál - ale vidím to spíš na příští rok :confounded: a co ty mamčo, už víš co to bude až to bude???? :wink:
4. bře 2008 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
v práci dobrý,celkem pohoda,jen mě zaučili na další pozice,takže těd delam 3 práce :grinning: aspon se nenudim a neni to stereotyp :wink:

bydlení asi v dubnu-doufám,pač od 1.4. bydlíme u mamky,tak doufám,že byt nám předaj na začátku,nebo co nejdřív v dubnu :wink: ale pak se tam ještě musí dost věcí dodělat,takže duben vidím s mámou :sweat_smile:

A ty kouzlo?už víš co je prcek zač???a máš už lepší náladu?
4. bře 2008 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky holky. Co čekáme ještě nevíme. Snad v pondělí :wink:
Niky už je to zase v poho. Prostě se to někdy sejde a špatná náleda je tady. Jinak Lucka byla na prohlídce a malinká je v pořádku, tak to mi fakt zvedlo náladu :wink: Je to zvláštní, že mě to tak vzalo, když se osobně vůbec neznáme, ale doléhá na mě teď každý smutný příběh. No hlavně, že je vše v pořádku :dizzy_face:
5. bře 2008 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
moni...... :wink: to jsou hormony počkej po porodu to tě rozbrečí i večerní zprávy
5. bře 2008 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci, tak to nemusím čekát až po porodu. Někdy brečím už teď :grinning: :grinning:
6. bře 2008 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny,
kdysi jsem taky patřila do diskuze na BRMS červen 2007, ale bohužel jsem od tam odešlo, protože jsme svatbu zrušili. :frowning2:
Nakonec jsme to ale vzali za opačný konec a dřív než svatbu máme miminko. V září 2007 se nám narodil zdravý chlapeček.
Navíc jsem v původně plánovaném termínu svatby (2.6.) ležela v nemocnici a klepala se o svýho drobečka, který se chtěl ve 27tt podívat za náma na svět.
Ale vše dopadlo dobře.
Chtěla bych vám, které se o mimčo snažíte a samozřejmě i vám, které mimčo už čekáte popřát všechno nej, nej, nej.
Buďte hlavně v klidu a pohodě. To je to nejdůležitější pro vás i pro prceka. Bohužel pro mě to vím až teď. Kdybych to věděla dřív, mohla jsem si tak spoustu trablů ušetřit.
Tak se mějte maminy.
Jana06
7. bře 2008 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Jani hlavně, že vše dobře dopadlo a máte zdravého chlapečka :dizzy_face: Já se snažím být v klidu, ale stejně se člověk bojí, aby vše dopadlo dobře.
Tak se měj krásně a hlavně zdravíčko pro tebe i Adámka :dizzy_face:
7. bře 2008 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru ahojík...jakpak je??
7. bře 2008 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Alojky Sluni :dizzy_face:

A alojky všem!
holky vůbec nestíhám,práce,a do toho se začínáme stěhovat!
a od dubna jsem bez netu celkem tak na 2 měsíce :cry: :cry: to nevím,jak jako se bez Vás obejdu,neuvidím fotečky,nedovím se novinky atd :confounded: :confounded: mě to točí :pensive: :angry:
9. bře 2008 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Hoj niky to ani v práci nebudeš mít net????
9. bře 2008 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek