Těhulky a snažilky z BRMS, červen 2007

Ahojky kočky tak kde se touláte???? 🙂
kouzloautor
27. únor 2008
Ahojky holky. Tak co je nového u vás??? Nějak to tady flákáme co?????
Axi to je moc dobře, že je vše v pořádku a přeju ti ať to tak pokračuje!!!!! Taky si moc přeju, aby to bylo vše v pořádku jako do teď, A neboj, že ty kg nesundáš!!!!
niikkyy
28. únor 2008
Ahojky!
U mě nového nic,jen to,že mě pekelně naštvali s výsledkama ]-( ]-(
mrcha pořád nikde 😞

A jak je tobě mamko???

Holky já Vám tak závidím,všem těhulkám!Nikdy jsem nic nezáviděla a teď ano!!!
Koník už mi taky začíná vadit,hlavně ty alba 😞 |-| |-|

Axi super,že je vše OK!!!!a jak píše Kouzlo,kila půjdou dolů,se neboj 😉
kouzloautor
28. únor 2008
Niky to se ti ani nedivím, ale stejně vydrž!!!!!!!!!!!! Zase bude lépe. A co bylo s výsledkama?????
axi
29. únor 2008
Niky, taky na tebe myslím... Hele, jak to moje břicho roste, závidím někdy holkám bez břicha ... Je to normoš, vždycky chtít to, co člověk nemá 😃 U vás bude mimís brzičko, když už víte, že to jde, je to snažení mnohem snažší!

Kouzlo, neboj, všechno půjde jako po drátkách 🙂
niikkyy
29. únor 2008
no genetické výsledky měli být do měsíce a ty dementi mi řekli že až tak po půl roce ]-( ]-( ]-(
popellka
29. únor 2008
nechápu proč všechno tak trvá 8-( obzvlášť dneska, když jde věda pořád dopředu :-|
kouzloautor
29. únor 2008
niky tak to jsou teda fakt k........ No jo, když nemáš někde známé, tak to prostě nejde. A jednou řeknou do měsíce a pak do půl roku. Aby se nestrhli 8-(
niikkyy
29. únor 2008
to jsou!a Dr mi řekla,že bez toho bych neměla otěhu,ale copak budu čekat rok,než se uráčej??A hlavně znám i holky,kterým vůbec genetiku nedělali!Takže na to kašlu a po MS se snažím znova!třeba budu litovat,třeba ne,ale jdem do toho!!
kouzloautor
29. únor 2008
niky držím palce ať to klapne a je vše v pořádku. A důvod proč to tak dlouho trvá ti nikdo neřekl?
niikkyy
29. únor 2008
prej to prostě takhle dlouho trva!spíš se jim do toho nechce a dávaj si na čas,jinak to nevidím!pitva tak malého plodu přece nemůže trvat 6 měsíců!!
Já čekat kouzlo nebudu,to by mi z toho hráblo,rozhodli jsme se,že po 6ti nedělí jedem nanovo a at se stane co se stát má!!!!! x-) myslím,že tělo je nejlepší lékař!
niikkyy
29. únor 2008
jo manža ti omylem asi volal na skype někdy předevčírem nebo včera,teď nevím :-N spletl si jména 😃
popellka
1. bře 2008
niikkyy: budu vám držet pěsti a můžu ti říct, že na tvým místě bych udělala to samý 😉 máš pravdu, taky se mně to nezdá s těma 6.ti měsícama, holt je v tom bordel 8-( ale přeju hodně štěstí a s chutí do toho x-)
niikkyy
1. bře 2008
popelko moc děkuju x-)
je to šílený ví kulový |-|
kouzloautor
2. bře 2008
Niky jo měla jsem zmeškanej hovor 😃
Já mám dneska nějakou depku 😞
niikkyy
2. bře 2008
copak je kouzlo???proč máš depku??já si nalila vínko 😃 ale depku jsem měla perfekní včera |-|

Je to tunta,prej já volal nějký kouzlo,co to je?? 😃 😃
kouzloautor
2. bře 2008
čáry máry fuk 😃 😃 😃 😃
kouzloautor
3. bře 2008
Halooooooooo je tu někdo???????????? 🙂
niikkyy
3. bře 2008
halo halo jsem tu,už jsem pracující 😞
popellka
4. bře 2008
a jak je v práci niikkyy? nic moc a hůř, že? :-p 8-(
a co jak to vypadá s bydlením?
kouzloautor
4. bře 2008
Ahojky ženy, jak se vede?
popellka
4. bře 2008
Aááááááááááááále jde to, akorát už by mohl být domeček, abysme mohli začít pracovat na prckovi 😃 no a říká se, že prý děti se dělají nejlíp u moře a v létě jedem do Chorvatska, tak by to byl ideál - ale vidím to spíš na příští rok :-S a co ty mamčo, už víš co to bude až to bude???? 😉
niikkyy
4. bře 2008
v práci dobrý,celkem pohoda,jen mě zaučili na další pozice,takže těd delam 3 práce 😃 aspon se nenudim a neni to stereotyp 😉

bydlení asi v dubnu-doufám,pač od 1.4. bydlíme u mamky,tak doufám,že byt nám předaj na začátku,nebo co nejdřív v dubnu 😉 ale pak se tam ještě musí dost věcí dodělat,takže duben vidím s mámou :-N

A ty kouzlo?už víš co je prcek zač???a máš už lepší náladu?
kouzloautor
5. bře 2008
Ahojky holky. Co čekáme ještě nevíme. Snad v pondělí 😉
Niky už je to zase v poho. Prostě se to někdy sejde a špatná náleda je tady. Jinak Lucka byla na prohlídce a malinká je v pořádku, tak to mi fakt zvedlo náladu 😉 Je to zvláštní, že mě to tak vzalo, když se osobně vůbec neznáme, ale doléhá na mě teď každý smutný příběh. No hlavně, že je vše v pořádku x-)
lucenek
5. bře 2008
moni...... 😉 to jsou hormony počkej po porodu to tě rozbrečí i večerní zprávy
kouzloautor
6. bře 2008
Luci, tak to nemusím čekát až po porodu. Někdy brečím už teď 😃 😃
jana06
7. bře 2008
Ahoj holčiny,
kdysi jsem taky patřila do diskuze na BRMS červen 2007, ale bohužel jsem od tam odešlo, protože jsme svatbu zrušili. 😞
Nakonec jsme to ale vzali za opačný konec a dřív než svatbu máme miminko. V září 2007 se nám narodil zdravý chlapeček.
Navíc jsem v původně plánovaném termínu svatby (2.6.) ležela v nemocnici a klepala se o svýho drobečka, který se chtěl ve 27tt podívat za náma na svět.
Ale vše dopadlo dobře.
Chtěla bych vám, které se o mimčo snažíte a samozřejmě i vám, které mimčo už čekáte popřát všechno nej, nej, nej.
Buďte hlavně v klidu a pohodě. To je to nejdůležitější pro vás i pro prceka. Bohužel pro mě to vím až teď. Kdybych to věděla dřív, mohla jsem si tak spoustu trablů ušetřit.
Tak se mějte maminy.
Jana06
kouzloautor
7. bře 2008
Ahoj Jani hlavně, že vše dobře dopadlo a máte zdravého chlapečka x-) Já se snažím být v klidu, ale stejně se člověk bojí, aby vše dopadlo dobře.
Tak se měj krásně a hlavně zdravíčko pro tebe i Adámka x-)
sluninka
7. bře 2008
Veru ahojík...jakpak je??
niikkyy
9. bře 2008
Alojky Sluni x-)

A alojky všem!
holky vůbec nestíhám,práce,a do toho se začínáme stěhovat!
a od dubna jsem bez netu celkem tak na 2 měsíce 😢 😢 to nevím,jak jako se bez Vás obejdu,neuvidím fotečky,nedovím se novinky atd :-S :-S mě to točí |-| ]-(
lucenek
9. bře 2008
Hoj niky to ani v práci nebudeš mít net????

Začni psát odpověď...

Odešli