• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky z BRMS, červen 2007

20. srpna 2008 
autor
Jinak ty doktoři to je tedy síla. Bych si tam na ně došla :angry:
25. bře 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
niky: já bych teda změnila Dr. nebo nemocnici úplně, ale nevím, jak to tam u vás chodí :unamused:
26. bře 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
popelko to je pouze nemocnice kde mi delali zakrok,jinak tam nechodim a nemam nic spolecneho s nima :dizzy_face:
26. bře 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
niky tak snad už tu nemocnici nikdy potřebovat nebudeš, protože tam jsou asi fakt odborníci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to buď ráda, že tam normálně nechodíš, ale jako fakt čučím co jsou v dnešní době schopní doktoři a vůbec celý zdravotnictví udělat - každou chvilu slyším něco a ještě za to teď platíme mimo zdravotního poj. je tady fakt bordel. Nikkyy holt musíme doufat, že až otěhotníme (ty budeš určitě dřív a moc ti to přeju :wink: ) tak už budem zdravý a budeme mít zdravý miminka, protože jak se takhle objeví nějaká ta komplikace, je to v háji :rolling_eyes:
27. bře 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás už nějakej pátek kopeme, ale jinak nic novýho. na "velkej" UZ, jdu až ve 24.tt, takhle pozdě snad nikdo nešel :angry: Tak snad tam bude aspoň všechno v pořádku...
27. bře 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu se loučit!
od zítra nemám internet a bude až se přestěhujem a zapojej nam ho!

tak se tu mej te krasne,moc na vas budu myslet a na ty vase miminka :dizzy_face:

kdyby se neco delo joooo tak cislo na me ma maruska39 a nebo holky ze snazilek jaro leto 2007 :sweat_smile:

Tak se opatruj te a pa :dizzy_face:
27. bře 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoooooj kočky, kde se touláte???????
18. dub 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, je tu teď nějak mrtvo :confused: Já jsem po velkým UZ, prý to vypadá, že je všechno v pořádku, ale stopro to není :unamused: vŽDYcky se prý může vloudit chybička, kterou ani UZ neodhalí :pensive: Taky mě teď zlobí záda, tak se budu muset dokopat k pořádnýmu cvičení, ne jen jednou týdně půl hoďky :sweat_smile:
20. dub 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cip nestresuj se tak. Určitě je vše ok. Já věřím tomu, že když řekne doktor vše jde jak má, tak tomu věřím a jsem v klidu. :wink: :wink: :wink:
22. dub 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je tady nějak mrtvo :confounded:
6. kvě 2008 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem byla zase včera na kontrole, všechno vypadá v pořádku, tak jsem ráda. UZ sice nebyl, ale bude příště :sweat_smile: A zítra mě čekají testy na cukrovku, tak to se poměju, už aby to bylo radši za mnou :confounded: A hlavně v pořádku :dizzy_face:
6. kvě 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky moje :dizzy_face:
17. kvě 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No čauec niky..jak je už máš net co???? :grinning:
17. kvě 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci čauuuuuuuuuuuu jooo už ho mám huraaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky skákala jak blecha když jsem na vánoce dostala pc :grinning:
17. kvě 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď se tak měsíc neodlepíš od obrazovky.....to ti garantuju :grinning:
17. kvě 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co snažení jak jde a co výsledky už něco víš?????
17. kvě 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele výsledky nejsou pořád-nechápu

v utery jdu na biopsii s čípkem,takže nic moc no

ovu nikde a těhu taky ne :frowning2:

přilepená??ani ne,ještě musíme zařizovat byteček!ale už jen předsíň a je to :wink:

no a co ty a prcek??to máš za pár že? :grinning:
17. kvě 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo to jsou šmejdi....
máš úplně rozhozený cyklus a řeší to ten tvůj dr nějak? jako oť teda ovuluješ? No já bych se picla....
nám z bytu chybí jen wc nové udělat..jinak jsme fertich :grinning:
jo to tedamám...plmalu dávám věci do porodky bokem..ne do tašky..zatím..ale skládám kupku :astonished:
17. kvě 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozházené to nemám,mám cyklus 28 dní,ale ovu se asi zaběhla!ne Dr s tím nic dělat ani nebude,pač mi ani nepovolila otěhu :angry: (bohužel její slova jsem si k srdci nevzala) :grinning:
17. kvě 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ták..takže máš anovulační cykly jo? jak dlouho ještě nesmíš????
17. kvě 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já můžu-jsem si to naordinovala sama :grinning: Dr mě fáákt nebere :grinning: ta chce čekat do výsledků a ty asi jen tak nebudou,takže dlabing :grinning:
17. kvě 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikky, držím pěsti, stejně si můžou doktoři říkat co chtějí, tělo si samo řekne co a jak...
18. kvě 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
cipin děkuju moc :dizzy_face:
už si připadám jak hypochondr :sweat_smile:
19. kvě 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Nikky, teď se Ti to nějak nashromáždilo a vybíráš si to snad i za nás... :frowning2: To pak budou nejmíň paterčata, aby se Ti to vykompenzovalo :grinning:
20. kvě 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
niikkyy: nic si z toho nedělej, mě se zase všichni ptají, jestli už bude taky miminko a že bysme měli něco dělat pro to, aby už bylo atd. a už mě to pěkně štve :angry: prostě musíme čekat kvůli baráku a hypotéce a někdo to nedokáže pochopit. ale je přece logický, že chcu prvně zařídit bydlení a pak až mít děti, ne? ach jo, je to otrava :rolling_eyes: nejradši už bych na to taky hupsla, ale taky musím čekat :confounded:
20. kvě 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
cipin já ti dám paterčata,to ti pak ale 4 věnuju :grinning: se těš :grinning: :grinning: :grinning:

popelko ani se ti nedivím,na mě každej zda už se snažíme znova a proč ještě nejsem těhu atd!!nechápou a serou mě!!kašli na ně,vím jak se cítíš!!hlavně si nenech do ničeho kecat! :wink:
20. kvě 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, Nikky, jsem zvědavá, co budu říkat po tom jednom, zatím mám v plánu, pokud to půjde, pořídit do dvou let další, pže se mi nechce na 2 měsíce třeba vracet do práce. Ale uvidíme :grinning: :grinning:

Popellka drž se a nedej se, však ono to brzy přijde...
21. kvě 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

teda to počasí už mě totálně se :stuck_out_tongue_closed_eyes: já nevím, mám pocit, že je říjen a ne květen.

niikkyy: mě taky asi nikdo nechápe, já si do toho kecat nenechám, ale když prostě řeknu pádný argumenty a proč ještě musíme čekat, tak všichni jen mávnou rukou, jako by se nechumelilo, no jako bych nic neřekla!!!! to snad ani není pravda, su z toho už na prášky :frowning2:

cipin: díky za povzbuzení :wink: téééda do dvou let další? to bude rychlovka, já bych chtěla pěkně po 4 letech, tak doufám, že se mně to tak povede, i když s tou mateřskou nevim nevim, jak to budem zvládat finančně a jestli ne, tak asi po víc letech. já si totiž nedokážu představit to mít takhle rychle za sebou, když se na to tak strašně těším a pak ještě dalších 40 let chodit do práce. řekla bych, že hranici důchodu by mohli posunout tak na 70.let a pak nás v práci skopnout rovnu do rakve, ne? co ta vláda dělá, to je něco :confounded:
22. kvě 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek