• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky z BRMS, červen 2007

20. srpna 2008 
ahojte cip mám podobný plán ale uvidíme, manže druhé nechce hlavně z fin. důvodů...tak nevím :confounded:
22. kvě 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já si to zatím takhle maluju, uvidíme co bude, až se vyklube to první... Finance, jak to vůbec budu zvládat a tak, třeba pak změním názor a už nebudu chtít vůbec žádné :grinning: :confused: :pensive: Ale snad to nebude tak zlý...
24. kvě 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedna z nejlepších věcí na světě je mít sourozence!!!! a proto budu mít děti alespoň dvě :wink:
27. kvě 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, ale vždycky záleží, jak se Ti sourozenci vyvedou... Jak to udělat, aby si rozumněli a měli se rádi a ne že o sebe v dospělosti ani nezakopnou, natož aby se třeba kámošili...
27. kvě 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ve fázi že už nemůžu a druhé těhu s problémy jako jsou oteklé nohy únava, bolesti pánve a kloubů a chůze jako kačer...si rozmýšlím.
27. kvě 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek: ale to miminko za to stojí :wink:
4. čer 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Popellka, jak teď všichni říkají, že máme užívat volna, tak to asi zpočátku budou hříšné myšlenky, jakože jedno a dost:slight_smile:. Já jsem zatím docela v pohodě, ale nějak mi teď blbne tlak a motám se, břuch je zatím rozumnej a záda bolet přestaly, tak snad to tak vydrží... Jen musím překecat mimouše, ať se do porodu otočí hlavičkou dolů, zatím se mu do toho nějak nechce :frowning2: A mě na císaře taky ne :confounded: :cry:
4. čer 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, to první je vždycky šok, ale není nad to mít děti alespoň dvě - samozřejmě je to jen můj názor.
Jinak ti držím pěsti, aby se mimoušek otočil, však má ještě trochu času, ne :wink:
5. čer 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
niikkyy: moc a moc GRATULUJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Až budeš vědět co to bude, tak napiš :wink:
1. črc 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj kde ste kdoooo???? :slight_smile:
6. črc 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
aloha :dizzy_face: :dizzy_face:
luc ty to máš za pár??ty brdoooooooooooooooo :sweat_smile:
6. črc 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no niky to jo čekám až se rozpadnu.... :grinning:
co ty jak je? :slight_smile:
6. črc 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jo jde no,nevolnosti jsou sviňě :grinning: prostě hrůza a už se modlím at mám za sebou 12tt kvůli testům :sweat_smile:

No jo,čekáš každým dnem co?nějaké příznaky??já se teda bojím a děsím porodu už teď :confounded: :sweat_smile:
6. črc 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já ty nevolnosti měla až do 13tt....takže tě chápu....a zatím teda vše ok?
no každým dnesm, příznaky zatím jen sem tam poslíčci, takové neurčité MS bolesti v podbřišku ale pak zas nic....tak čekám čekám co se vždycky z toho vyvrbí.Jednodušší by bylo kdyby mi praskla voda.....to je jasné ajde se rodit ale takto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jo,zatím OK,ale klidná budu až po testech,jelikož výsledky z pitvy dvojčat mít nebudu tak mám šílený strach,že se to bude opakovat a DR nemůže pomoct pač neví co se stalo :angry:

jj voda je určo lepší než čekat a hledat mezi poslíkama zda už :dizzy_face:
6. črc 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasnan...musíš počkat do toho screeningu...a pak jetš není vyhráno...já jak tady četla různé příběhy tak jsem bylůa nervní nejvíc do 20tt a pak do 32tt..a ted už sem v poho.... ale je to fakt furt se nervuješ
6. črc 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj vím že se budu nervovat furt,ale tak nějak se prostě nejvíc děsím toho týdne kde to minule skončilo :frowning2:
ale tak doufám,že teď už to bude OK jinak jdu do kláštěra
6. črc 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně to chápu....srovnáš to týden a tak...holka musíš se nad to povznést...nic jiného neporadím ale tak za 14 dní jdeš na NT ne?
6. črc 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak tak 28 myslím,vím že se musím povznést,ale horko těžko když ty kreténi nebyli schopný udělat výsledky :angry:
6. črc 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já vím niky ale s tím bohužel neuděláš nic...myslím že bys věděla víc kdyby se to nedejbože stalo v pozdějším týdnu gestace :frowning2:
7. črc 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
Nikkyy, zkus na to nemyslet, i když podvědomí asi dělá své. Určitě to bude v pohodě, svůj díl smůly sis už vybrala...

Lucenek, už to máš fakt za pár, tak radši už popřeju, ať Ti to dobře dopadne a jde to jak po másle... :wink:
7. črc 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kočky, tak koukám, že to tady žije :dizzy_face:
7. črc 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
cip no s Mončou válčíme jak se dá...a nic furt...no
7. črc 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci asi válčíme na špatným poli :grinning:
7. črc 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni asi jo.....
počkej za rok si to tady přečtem a budem se smát a strašně si přát narvat ty naše prťata zpátky do břuška :grinning:
7. črc 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky téda vás to za chvilku čeká, tak vám taky přeju hodně štěstí a hlavně lehký porod a krásné, zdravé, hodné miminko :wink:
8. črc 2008 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Popel děkujem. Hlavně ať už to máme zasebou, protože dle odhadů my čekáme otesánka :sweat_smile: :grinning:
8. črc 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kouzlo, jakej máte odhad? Ten náš taky vypadá na zlobříka, velkej a zlobí už od mala - pořád je KP, takže to vypadá na císaře... :frowning2:
8. črc 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cip při pondělní kontrole 3985g, termín máme 14.T a na porod to vůbec nevypadá :sweat_smile: Takže jsem zvědavá jak se dostane ven :grinning:
8. črc 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kouzlo, tak my na tom budeme asi taky nějak podobně, minulý pátek měl mimouš 2680g a témeř ve všech rozměrech se předbíhal o dva týdny, tak jsem na to zvědavá.V pátek jdu porpvé do porodky, tak se asi uvidí... Ale pan doktor, když jsem teď měnila a viděl mě poprvé nejdřív dělal ramena, proč by to nemohlo jít přirozeně, i když je KP, po tom, co ho doměřil pěkně sklapl a přiznal, že tohle by si přirozeně netroufl porodit, takže se připravuju spíš na císaře. I když naděje umírá poslední :wink:
8. črc 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek