Těhulky a snažilky z BRMS, červen 2007

Ahojky kočky tak kde se touláte???? 🙂
lucenek
22. kvě 2008
ahojte cip mám podobný plán ale uvidíme, manže druhé nechce hlavně z fin. důvodů...tak nevím :-S
cipin
24. kvě 2008
Holky, já si to zatím takhle maluju, uvidíme co bude, až se vyklube to první... Finance, jak to vůbec budu zvládat a tak, třeba pak změním názor a už nebudu chtít vůbec žádné 😃 =-) |-| Ale snad to nebude tak zlý...
popellka
27. kvě 2008
jedna z nejlepších věcí na světě je mít sourozence!!!! a proto budu mít děti alespoň dvě 😉
cipin
27. kvě 2008
To jo, ale vždycky záleží, jak se Ti sourozenci vyvedou... Jak to udělat, aby si rozumněli a měli se rádi a ne že o sebe v dospělosti ani nezakopnou, natož aby se třeba kámošili...
lucenek
27. kvě 2008
Já jsem ve fázi že už nemůžu a druhé těhu s problémy jako jsou oteklé nohy únava, bolesti pánve a kloubů a chůze jako kačer...si rozmýšlím.
popellka
4. čer 2008
lucenek: ale to miminko za to stojí 😉
cipin
4. čer 2008
Popellka, jak teď všichni říkají, že máme užívat volna, tak to asi zpočátku budou hříšné myšlenky, jakože jedno a dost🙂. Já jsem zatím docela v pohodě, ale nějak mi teď blbne tlak a motám se, břuch je zatím rozumnej a záda bolet přestaly, tak snad to tak vydrží... Jen musím překecat mimouše, ať se do porodu otočí hlavičkou dolů, zatím se mu do toho nějak nechce 😞 A mě na císaře taky ne :-S 😢
popellka
5. čer 2008
já vím, to první je vždycky šok, ale není nad to mít děti alespoň dvě - samozřejmě je to jen můj názor.
Jinak ti držím pěsti, aby se mimoušek otočil, však má ještě trochu času, ne 😉
popellka
1. črc 2008
niikkyy: moc a moc GRATULUJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Až budeš vědět co to bude, tak napiš 😉
lucenek
6. črc 2008
ahoooj kde ste kdoooo???? 🙂
niikkyy
6. črc 2008
aloha x-) x-)
luc ty to máš za pár??ty brdoooooooooooooooo :-N
lucenek
6. črc 2008
no niky to jo čekám až se rozpadnu.... 😃
co ty jak je? 🙂
niikkyy
6. črc 2008
ale jo jde no,nevolnosti jsou sviňě 😃 prostě hrůza a už se modlím at mám za sebou 12tt kvůli testům :-N

No jo,čekáš každým dnem co?nějaké příznaky??já se teda bojím a děsím porodu už teď :-S :-N
lucenek
6. črc 2008
no já ty nevolnosti měla až do 13tt....takže tě chápu....a zatím teda vše ok?
no každým dnesm, příznaky zatím jen sem tam poslíčci, takové neurčité MS bolesti v podbřišku ale pak zas nic....tak čekám čekám co se vždycky z toho vyvrbí.Jednodušší by bylo kdyby mi praskla voda.....to je jasné ajde se rodit ale takto :-p
niikkyy
6. črc 2008
jinak jo,zatím OK,ale klidná budu až po testech,jelikož výsledky z pitvy dvojčat mít nebudu tak mám šílený strach,že se to bude opakovat a DR nemůže pomoct pač neví co se stalo ]-(

jj voda je určo lepší než čekat a hledat mezi poslíkama zda už x-)
lucenek
6. črc 2008
no jasnan...musíš počkat do toho screeningu...a pak jetš není vyhráno...já jak tady četla různé příběhy tak jsem bylůa nervní nejvíc do 20tt a pak do 32tt..a ted už sem v poho.... ale je to fakt furt se nervuješ
niikkyy
6. črc 2008
jj vím že se budu nervovat furt,ale tak nějak se prostě nejvíc děsím toho týdne kde to minule skončilo 😞
ale tak doufám,že teď už to bude OK jinak jdu do kláštěra
lucenek
6. črc 2008
jasně to chápu....srovnáš to týden a tak...holka musíš se nad to povznést...nic jiného neporadím ale tak za 14 dní jdeš na NT ne?
niikkyy
6. črc 2008
nějak tak 28 myslím,vím že se musím povznést,ale horko těžko když ty kreténi nebyli schopný udělat výsledky ]-(
lucenek
7. črc 2008
no já vím niky ale s tím bohužel neuděláš nic...myslím že bys věděla víc kdyby se to nedejbože stalo v pozdějším týdnu gestace 😞
cipin
7. črc 2008
Ahoj holky🙂
Nikkyy, zkus na to nemyslet, i když podvědomí asi dělá své. Určitě to bude v pohodě, svůj díl smůly sis už vybrala...

Lucenek, už to máš fakt za pár, tak radši už popřeju, ať Ti to dobře dopadne a jde to jak po másle... 😉
kouzloautor
7. črc 2008
Ahoj kočky, tak koukám, že to tady žije x-)
lucenek
7. črc 2008
cip no s Mončou válčíme jak se dá...a nic furt...no
kouzloautor
7. črc 2008
Luci asi válčíme na špatným poli 😃
lucenek
7. črc 2008
Moni asi jo.....
počkej za rok si to tady přečtem a budem se smát a strašně si přát narvat ty naše prťata zpátky do břuška 😃
popellka
8. črc 2008
Holky téda vás to za chvilku čeká, tak vám taky přeju hodně štěstí a hlavně lehký porod a krásné, zdravé, hodné miminko 😉
kouzloautor
8. črc 2008
Popel děkujem. Hlavně ať už to máme zasebou, protože dle odhadů my čekáme otesánka :-N 😃
cipin
8. črc 2008
Kouzlo, jakej máte odhad? Ten náš taky vypadá na zlobříka, velkej a zlobí už od mala - pořád je KP, takže to vypadá na císaře... 😞
kouzloautor
8. črc 2008
cip při pondělní kontrole 3985g, termín máme 14.T a na porod to vůbec nevypadá :-N Takže jsem zvědavá jak se dostane ven 😃
cipin
8. črc 2008
Kouzlo, tak my na tom budeme asi taky nějak podobně, minulý pátek měl mimouš 2680g a témeř ve všech rozměrech se předbíhal o dva týdny, tak jsem na to zvědavá.V pátek jdu porpvé do porodky, tak se asi uvidí... Ale pan doktor, když jsem teď měnila a viděl mě poprvé nejdřív dělal ramena, proč by to nemohlo jít přirozeně, i když je KP, po tom, co ho doměřil pěkně sklapl a přiznal, že tohle by si přirozeně netroufl porodit, takže se připravuju spíš na císaře. I když naděje umírá poslední 😉

Začni psát odpověď...

Odešli