• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky z BRMS, červen 2007

20. srpna 2008 
autor
Cip císař není nic příjemného, ale asi bych ho sama chtěla pokud je malej KP a tak velkej. My jsme tedy normálně hlavičkou dolů, ale myslím, že ho prostě normálně ven nedostanu :sweat_smile: :confused: No uvidíme co na mě v porodnici vymyslí.
9. črc 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já ještě pořád doufám, že se otočí, tak uvidíme :pensive: Jinak teda taky radši toho císaře... Zítra jdu poprvé do porodky, tak jsem zvědavá, jak se na to budou tvářit :confused:
10. črc 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak se máme? a co mimča, pořád nic? :dizzy_face:
15. črc 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj u nás to zatím nevypadá, v pondělí jdeme na další kontrolu, tak se už možná dozvíme datum císaře :confused: Nebo se snad mimouš třeba ještě otočí :pensive:
15. črc 2008 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co je novýho??? :confused:
20. črc 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Tak Kouzlo už vytlačila Tadeáška na svět :dizzy_face: je hezkej kluk obrovskej :grinning: :sweat_smile:

Lucenek a ty co jako?čekáš se mnou na unor? :grinning: :grinning:

dneska jdu k Mudr :frowning2: bojím,už dva dny bolesti bříška a hlavně zas asi nějaký zánět,už mě to štve,od těhu už třetí :angry: :angry:

A jak s máte vy???

já dneska pokud bude vše OK dostanu průkajduuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj nikkky a všeci :grinning:
jo asi to vypadá že potlačíme v únoru :grinning:
Monča má jen fotos zatím nevíme podrobnosti nic ale je krásně vlasatej brouček velikej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsem jukala na fotky právě :dizzy_face: ten jí musel dát zabrat

čéče se tam s tou Maru nesejdeš,v unoru tam fakt nebude :grinning:

mě je zle,mám tušení že DR mi řekne něco špatného :sweat_smile:
21. črc 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikyyyy......
proč? myslkím že to je psychika...rozdíl týden kdy jsi přišla o mimča..proto podvědomě..ta obava
21. črc 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím,zítra to bude přesně :frowning2:
spíš mám strach z těch problému dole,pořád od zacatku tehu a nicim nevyleceno :frowning2: a mela jsem uz dvoje humus prášky, Macmiror nebo jak se to píše a clotrimazol :frowning2: a nic,takže spíš se děsím toho,aby ty problémy nezasáhli mimi
21. črc 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikyy mě na ty kvasnice nebo co to bylo pomohl bílý jogurt a tantum rosa výplach.....ten je bezpečný
21. črc 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě výplach zakázali a jogurt?to jsem slyšela,že se to má dolů napatlat bo co :sweat_smile:
jenže já nemám kvasnice,ale zas pořád to samé,nějaký hnis.zánět :frowning2:
ublíží to mimi?
21. črc 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahááá no jogurt se má zavést dovitř jen obnovuje laktobacilovou floru co je přirozeně v pochvě a to mimi neublíží...jde o to zavést to dovnitrř..nejlépe stříkačkou
21. črc 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiši :grinning: stejně jogurt na hnis.nezabere si myslím
jsem myslela,jesti ty moje věčné problémy nemůžou prckovi ulbížit??
21. črc 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no niky jogurt na hnis zánět nezabere, ale pomůže ti vyrovnat přirozené prostředí, čili poměr laktobacilů v pochvě, ktzeré jsou díky tomu zánětu vybité..když je obnovíš..lépe se bude bojovat se zánětem samotným a možná ho ty laktobacily sežerou-----
jo holka opakované záněty ..no není to ideál, ýáleží jakého jsou původu jestli bakteriálního, virového nebo kvasky.....
21. črc 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi DR nikdy neřekla,jen vždy nasadila ihned prášky!

hele a ten jogurt je bezbečný???a jakej??zkusím vše,když to má pomoct :wink:

mám strach proste o prcka!
taky si říkám,zda nejsou ty problémy taky hlavně kvůli tomu čípku,mám tam ten nález :frowning2:
21. črc 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
niky já to v těhu taky aplikovala...a je bezpečnej naprosto....obyčejný bílý jogurt...samo bez ovoce...čím větší obsah laktobacilů tím lepší.....někomu pomůže jinému ne záleží jestli vlastní flora je vybitá nebo ne..ale neublíží, u nás v červenci taky jedna kočka měla záněty a v poho s jogurtem.....
já tě niky chápu.....že máš strach ale víš co zkus třeba cinkout do porodnice říct kolikátý jsi tt jaký máš probléma co říkaj na ten jogurt.....a uvidíš...radši si to posuchruj..já to aplikovala opakovaně takže na sobě to mám odzkoušené že ok......
21. črc 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jdu na KO tak se Mudry zeptám,diky moc

teda ja jsem vytocena to je desny!
dneska mi mel prijit balicek,ceka cekam a nic,tak jdu do shcranky a vyzva :angry: :angry: už asi po 5!oni nezvoni,jen vhazuji listky a utecou :angry: :angry: a ja mam postu daleko,takze jeste ze dneska tu mam auto,ale at si me neprejou uz manzel kolikrat je tam sjel, :angry: a zitra cekam dalsi balik,tak jsem zvedava :angry:
vzdyt prece oni jsou povini to nosit domu ne?
21. črc 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
niky jsou povinni a musí zvonit a do 7 patra maj povinnost vyjít když nejede výtah,,,,tot z povinností pošty takže tam fičák zrob ale ofafrně...nerozčiluj se...já vím, že to nejde..já taky měla párkrát výtvu..celé těhu doma..a lístky pak sem zašla na poštu, tu mám naštěstí kousek a bylo po problému..oni prostě zkouší co si můžou na koho dovolit....takže se nedej
a poptej se na jogurt uvidíš sama co ti poví, já s tím mám nejlepší zkušenosti, ale zase namám takovou dg jako ty.....
21. črc 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem v prvním patře :wink:
to už je po několkráté,minule si tam stěžoval manža a paní mu řekla.že se asi stala chyba že to neni možné!tady ještě ke všemu máme zvonky tipu že zavoníš na někoho v pokroví a slyší to celí barák jak je to nové a než si uděláme nové zvonky :angry:
víš jsem nasraná,nemít dneska auto,ásliku nedostanu,pač maj otevřeno do 15 hod a manža dělá do 15 :angry: :angry:
hele já jsem vytočená,že to si za klobouk nedaj :angry: malá vesnice a nejsou schopni to dodat :angry:
a to je jen taková ta vetší obálka jo :angry: :angry:
uaaaaaaaaaaaaaaa já jsem vytočená

jj určo poptám,uvidím co řekne,mi řekne,že at nic nedávám,že to je tím čípkem :sweat_smile:
21. črc 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
niky klid....chápu ale nerozčiluj se, kvůli prcka :slight_smile:
21. črc 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky :dizzy_face:

Lucenek furt celá???????

hele tak mám kavsinky,ale na jogurt jsem se nezaptala,já byla vyřízená,že jsem slyšela srdíčko prcka :sweat_smile:

jo a ještě,cachtám se v hypermangánu,lehce narůžovělá vod,to by taky mohlo pomoct co?
zítra mi manža sjede na gyndu pro ty tablety,jsem zvědavá co zas dostanu,ale počítám ty tetragl. glob. :sweat_smile:
23. črc 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
niky tak na kvasnice je jogurt ideál fakt :dizzy_face:
jo i hypermangan slabý roztok.....
23. črc 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moooc gratuluju k miminkám :grinning:
7. srp 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já takíííí,že ale nechali na sebe čekat co?? :grinning:
7. srp 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak co porod???? jak to všechno probíhalo? už su napnutá jak kšandy, ale vy asi nemáte čas, že :wink: no jo miminko zaměstnává - musí to být nádhernýýýý, už se těším až napíšete :grinning:
8. srp 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás to byl plánovaný císař z důvdu KP, popis je kdyžtak v Srpnu 2008 III. strana asi 247... :wink:
8. srp 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cip - pěkný jméno, Jolanka se mně taky moc líbí :grinning:
jinak kdybys měla trochu času, tak bys to sem mohla zkopírovat, já to nemůžu najít nebo spíš nemám tolik času, ale ráda bych si to početla, hledala jsem v Porodu - Jaký byl porod..... :unamused:
8. srp 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co je novýho???? tady je nějak mrtvo :unamused:
20. srp 2008 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek