• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky z BRMS, červen 2007

20. srpna 2008 
tak jo ale přijďte, já vám to tu prošmejdím :grinning:
10. led 2008 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem tu!!mě tu lítaj nějaký mušky!!!no co to je??? :sweat_smile:
10. led 2008 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Tož holky s tou zavinovačkou máte pravdu mám kouzlo úplně stejnou, z emitexu...a kolik jich budete kupovat vy? Já myslím že jedna stačí, když vemu v podtaz to, že prďoška lze zavinovat dpo dvou měsíců věku....A kolik tak ta Mura stojí....jako bez sedajdy?
10. led 2008 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
já ještě nevím kolik čeho!jsem na začátku :sweat_smile:
10. led 2008 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
no já mám docela slušný arsenál, jak mi teď šáhnou na nemocenskou tak to bude záhul, od kámošky mám slíbenou kokosovou matraci a beránkový fusak...pak to budu vracet, ta zase ušetřeno
10. led 2008 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
o nemocenské mi nemluv!!to bude masakr
10. led 2008 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
no to jo, sedmička jde z účtu pryč....tak nevím nevím co budem jíst když i chleba s máslem bude luxus, jo u nás stojí hermoš 34 Kč, maras že?
10. led 2008 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jak sednička jde pryč??? :astonished: já ani nevím kolik tak budu mít na nemocenské!teda spíš o kolik se to sníží!!!ja si ted nejdriv vyberu vsechno dovcu a pak nastoupim na PN
34??? to je brutus :astonished:
10. led 2008 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu se natáhnout!!!neni mi dobře!!

Tak papapa :dizzy_face:
10. led 2008 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
no jako co platím, spoření, pojistku, splátku...důchodové...suma sumárum sedm pryč...a zkrouhou to tak o 3-4 tis, někomu na polovinu :angry:
10. led 2008 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak jsem zase tady.
Luci ta Mura stojí v CR asi kolem 12000Kč sporťáček a ta hluboká korba asi 5000Kč, ale tohle je cena v krámu. Na netu ji seženeš určitě levněji. My ho budem kupovat tady v N a taky vyjde co jsme zatím počítali asi o 3000Kč levněji.
Holky žádnej strach tady v N je ten život taky sakra drahej :confounded:
10. led 2008 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
no děs běs.....no tu cenu jsem čekala, koupila bych si ho kdybych vyhrála ve sportce, nebo kdyby mě chtěl někdo obdarovat...nevíš o někom??? :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2008 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
luci to nevím taky by se nám hodilo, kdyby nás někdo obdaroval :grinning:
10. led 2008 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Bré ráno, holky :slight_smile:
Hlásím příchod...
11. led 2008 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj babky, ten kůň byl včera na pytel co???Mydlím se v aukci o přebalovák....to je adrenalin....poslední dobrá výplata....pak budem o vodě a chlebu :grinning:
11. led 2008 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, nedalo mi to a nakoukla jsem - mozná si mě pamatujete, ale tenkrát jsem nebyla na PN, tak jsem moc nestíhala přispívat :grinning: Byla jsem s vámi na brms a den D byl 2.6.:slight_smile: a teď jsem mezi srpnovkama 2008 - máme zaděláno, tak snad se podaří... :sweat_smile:
11. led 2008 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky holky taky se hlásím.
Vítám cipin super jak se nám to tady rozrůstá :dizzy_face:
luci tak ať vyhraješ. Já se nejspíš budu mlátit příští měsíc o koš na ebay. Mám ho v albu. :grinning:

Jinak koukám, že zatím jsme tady všechny těhulindy. Tak jen tak dál. Ať to tak i zůstane :dizzy_face:
11. led 2008 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukám, že vy už snad všechny úspěšně nakupujete, ale zas jste o trochu napřed, já jsem zatím 11tt (do pasu si to dám až po kontrole). Včera jsem prvně divala na netu po kočárcích a jde mi z toho hlava kolem...:frowning2:
11. led 2008 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
cipin mě to strašně baví. Užívám si ty plány co kde koupíme a jak bude vypadat postýlka atd atd. Hlavně ať to tak pokračuje nadále a jsme všechny zdravé a miminka taky
Nejdál je z nás asi Axi. Aspoň nám pak bude radit co a jak :grinning:
11. led 2008 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Kouzlo ten koš je super mám slíbeno něco podobného, ale není to proutěné, je to látkové, dožluta, na pojíždění doma ana chaju to stačí, a daj se tomu odmontovat kolečka ahoupe se to....
fičím ven, tady je kráásně 7 stupňů a slunko pere...modrá obnloha.......pá večer, jestli to půjde :slight_smile:
11. led 2008 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky tak mě teď manžel opravdu pobavil. Přišel, že prý mu malej psal z tábora, že je vše v pořádku vaří dobře a už se těší domů. V červenci prý je tu jak na koni. A ať pozdravuje mamku :grinning: Nejdřív jsem na něj koukala jak vrána, ale pak mi to došlo a musela jsem se smát. Tak nejdřív jsem byla raketa s malím kosmonautem a teď asi táborový areál nabo co? Asi začínám být prostorově výraznější :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2008 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky červnovky :dizzy_face:

Včera jsem tu vůbec nebyla,pač jsem byla v práci,pak musela vyřídit pojišťovnu,pak jeli nakoupit a ehm no skončili jsme v dětských potřebách nebo jak to nazvat a pak na papání pač jsem umírala hlady!!jak to tělo je rozjetý na dva plody je to děs,už aby se to srovnalo i to břicho mám jak balon!!! :sweat_smile:

Kouzlo tak už vím termín,jdu tam 29.1. ty víš na co!!!! :wink: :frowning2:

Řešíte kočárky jo???No já mám favorita Cam cortinu a nebo Xlander ale nevím kterej,uvidíme,času dost a ještě se toho může hodně změnit :pensive:

Hele to jsem tady z Vás nejmíň těhu jo???hihi to je dobrý,aspoň budu všeználek,pač mi všechno řeknete potom a ja budu strašně chytrá jak vše vím :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. led 2008 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj krásné ranko, Niky ty budeš mít dvojčátka??????????
Jinak v Ostravě pere oskar, modrá obloha na teplouši 8 stupňů a přišlo jaro :slight_smile:
12. led 2008 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
lucenek ahojky!!!
měla jsem už ne :pensive:
12. led 2008 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
aha promiň, nevěděla jsem :frowning2:
12. led 2008 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
v pohodě,musela jsem s tím počítat,Dr mě upozorňovala,že je možné že jedno se neudrží :frowning2: tak jdu 29 na lehké vyčištění a mám strach :frowning2:
12. led 2008 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
aha kámoška měla taky dvojčátka ale jedno se přestalo vyvíjet a pak je z toho hematom, a na žádné vyčištění nešla, je to bezpečné pro prcka??????
12. led 2008 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
no ono neni pryč,jen má špatnou funkci srdíčka ,chvilku bije a chvíli ne a nevím i dle UTZ je strašně malej a nevyvíjí se tak ho musej jakoby usmrtit :pensive: ale zas lepší teď než později!!ano je tu 10% možnost že nepřežije ani druhý,ale budu doufat že je silnej a udrží se!!už je to kus 14mm :sweat_smile: :grinning:
12. led 2008 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to teda toho 29.1 na tebe budu myslet, deset proscent je dost...jéžiš holka , budu držet pěstí celej den
12. led 2008 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
no on zákrok může dopadnout dobře a druhej plod se pustí třeba až za měsíc :frowning2:
mě zas říkala Dr že 10% je pohoda,že je to jako když otěhotníš tak 10% žen potrátí :pensive:
12. led 2008 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek