• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky z BRMS, červen 2007

20. srpna 2008 
autor
Ahojky holky :wink:
Niky budu na tebe moc moc myslet!!!! A držet palce. Dobře to dopadne :wink: jak už jsm dlouho načeho prcka neviděla tak mám taky trochu obavy jestli je ve v pořádku, ale snad ano. Nic zvláštního nepociťuji a potíže taky nemám. (ťuk, ťuk, ťuk) Ještě 2x se vyspinkám a budu vědět na čem jsme. Už se těším až se začne pohybovat, aby člověk měl takovou "jistotu", že žije a je vše v pořádku.
Niky taky si myslím, že 90% na to, že přežije je dost a užčitě budete patřit mězi ně :dizzy_face:
12. led 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak 90 porocent je skvělých...neboj dobře to dopadne niky uvidíš
12. led 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kouzlo!!!!!
neboj tvůj prcek je v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jo díky moc holky!!! těh 90% zní líp než 10% :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš že jo niky musíš věřit v dobrý konec :wink:
12. led 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj věřím :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
12. led 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
niky kdo tě tak vyfotil odspoda? :grinning:
12. led 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sama sebe v práci :grinning:
12. led 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
šikovná....zvláštní úhlej, já když se chci vyfotit tak to nejde
12. led 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono to je focené z mobilu :grinning: jsme neměli co dělat no :sweat_smile:

Jinak přeju krásné ráno všem :dizzy_face:
13. led 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ranko kočky. Tak ještě jednou se vyspinkám a uvidím našeho drobečka. Snad je v pořádku.
Tady tak krásně svítí sluníčko, modrá obloha jako na jaře. Kéžby :sweat_smile:
13. led 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte, tak to modro jsme měli včera, dneska je hnusavo :unamused:
13. led 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady svítí Oskar :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a mě je opět šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže ten den zas proválím a zítra do roboty a ráno na krev :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nikkyy to znám , já měla krizi 8-12tt, brutal...fuj, ještě , že je to zamnou
13. led 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek je to šílený!!jsem unavená,otrávená,nic se mi nechce,nevím co jíst no děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo niky vydžet to nic jiného, já ležela spala, blila, a furt dokoloa...bez energie bez nálady...a pak najdenou šmitec...trajdám po kámoškách...mám energii, náladu....holka taky jsem to brala tragicky ale vydrž chvíli týden dva, možná tři, jak u koho
13. led 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já naštěstí nebleju,o to je to horší že mě ten žaludek bolí a tlačí a ven to nejde :frowning2: momentálně si připadám jak úplně zbytečný stvoření a chci zabít :grinning:
13. led 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo chápu....a nevíš jestli máš hlad nebo ne...že?neboj to přejde, ten kůň me sere...hlavně včera...
13. led 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo přesně nevím zda je mi blbě že nejím nebo že jím!!!momentálně jsem na ránu,oběd nechci a nevím co jiného!!mám chuť na smetanový brambory a nebo špagety a nic se mi nechce dělat!!jen se válím a knučím :sweat_smile:
13. led 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
niky já to měla taky tak špatně mi bylo jako blázen, ale nezvracela jsem a jsem za to i ráda, protože jak začnu zvracet tak mi je pak ještě hůř a taky se tím dooost kazej zuby. Tak buď ráda. Taky musím říct, že už je mi lépe a už můžu normálně zase fungovat :wink: Ale musím říct, že mi to bylo naprosto jedno, že mi je zle. Byla jsem šťasná, že jsem těhule.
Holky já nevím, ale mám strašněj strach ze zítřka. Moc se těším, ale zároven mám strach, že mi řekne nějakou špatnou zprávu. To už by mě dorazilo po těch posledních 14dnech sraček. :frowning2:
13. led 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kouzlo ty jsi dupa...tak nesmíš myslet :rolling_eyes: , to by nešlo....já se taky těším na poradnu ale zároveň mám obavy, jestli prckovi nepřestalo tlouct seredéčko...a tak....ale vždycky si v hlavě přehraju sono a ty jeho psí kusy a mávání a kotouly a hned je mi líp, protože přece jen jsem už daleko...klidnějěí jsem se začala cítit od 9tt
13. led 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já vím jsem strašnej stresátor. A někdy zbytečně, ale nemůžu si pomoct. Prostě jsem taková a sama s tím nic neudělám. To miminko je tak moc chtěné a plánované, že mám o něj strašný strach. A z toho srdíčka mám taky šílenej strach, ale zase si říkám, že snad 14tt je bezpečnějších jak třeba 7tt nebo 9tt.
No nesmím na to myslet. Uklidím a pak si s manžílkem užijem ten krásnej slunečnej den. Jestli tedy vydrží. :wink:
13. led 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan, že jo vždyť prcek je už hotový, jen zraje.... :wink:
13. led 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,tady to je mrtvý bo co???

Kouzlo jak jsi včera dopadla?????????????????????????? :dizzy_face:
15. led 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hokky já se sem nemohla dva dny dostat.... :angry:
15. led 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky. Tak to je teda hukot s tim Koněm :angry:
Včera jsme dopadli dobře. Vše je prý v pořádku a jde tak jak má. Díky Bohu. Fotečka už je v albu. :dizzy_face: Máme 8cm a 113g. Zase se mlel a pak nám zakýval hlavičkou a otvíral pusinku :grinning: No nádhera. Jen ať to tak pokračuje.
A co ty niky jak dopadla krev? A jak se cítíš? :wink:
15. led 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kouzlo to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už se chci taky jen radovat z UTZ a ne se děsit co bude :frowning2:

Jinak krev jsem zmákla,zjišťovali mi krev.skupinu,RH faktor a RH protilátky kvůli tomu zákroku,ale dneska jsem byla na tě onkologii a holky málem jsem se posrala bolestí!!!hele říkám,řezník hadr,zrcadla do mě narval jako by se nechumelilo,až mi vylítli slzy jak mě to zabolelo,tak mu říkám,že jsem jako těhu (pac Dr moje rikala,at to pripominam kvuli citlivosti vysetreni) a on na me zda se ma jako zblaznit a vrtal se ve me jak divej a strkal vse mozne do cipku ze jsem zacala krvacet a on mi jeste vynadal!!neměl ani rukavice a ty zrcadla ani nenamočil do desinfekce a ani gel na ne nedal!!!no citila jsem se jak kdyby me nekdo snad znasilnil!!musel citit že jsem stahla jak prase a i pres odpor to tam narval!!!!nohy se mi klepali a kdyz si chci sednout vjede do me silena bolest a krec!!!!!!!!! jo a pak vlastne kdyz se dovrtal,tak do me nacpal strasne moc vaty,kterou namocil v cem si a holkiii to palilo jak cert ze jsem myslela ze vyskocim z kuze podruhe!!!!!
A to mi rekl že me chce videt v 15tt znova!!Tak to ma smulu,ve ctvrtek Dr hezky reknu co je to za vola a tam me uz neuvidi"!!!!to preci nejni normalni ne????? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
15. led 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůů jsem koukala na fotecku z UTZ teda to je fasak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš niky podej stížnost...na debila a proč si šla na to onkoligii???????????????? :astonished:
15. led 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Niky tak to je šíííílený!!!!!!!!!!!!!! A jak se teď cítíš? Máš nějaký potíže? Raši si zajdi k tvojí doktorce a vše jí řekni ať tě prohlídne jestli jsi v pořádku.To byl nějakej úchyl né???? :angry: A co ti tam jako kontroloval????Nebo to tě jako čistil :astonished: :astonished: :astonished: :angry:
Moc děkuju za pochvalu. Jo jo už je to to obřík. Včera jsem se sekla má 8,7cm takže skoro 9cm :wink:
Určitě napiš :wink:
16. led 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!

Kouzlo, gratuluju k perfektní prohlídce :slight_smile:... Na začátku jsem taky měla děsný strachy... Manža se mnou musel chodit, měla jsem strach, že kdybych se dozvěděla nějakou špatnou zprávičku, že bych se u dr. složila. Taky dojíždím na gyndu 20 km k primáři a měla jsem starch řídit... Ale postupně to přešlo :slight_smile: Teď už se na prohlídky děsně těším, drobek roste a od té doby, co cítím pohyby, je to prostě boží. Najednou se to těhotenství stalo absolutně reálným :grinning:, musela jsem si to v hlavě probrat ... Člověk si furt připadá tak nějak divně a cítila jsem se děsně veliká a najednou, jak ho cítím, tak jsem rostě mamka :grinning: :grinning: :grinning:

Nikky, strašně na tebe myslím, beru! Drž se, ju? Všechno bude dobrý! Říkala známá porodní asistentka, že zdravý děti se prostě udrží a je to! Holky, já už nejmíň 4krát někde spadla na namrzlém chodníku a furt něco a Bobišek se furt mele, kopká a boxuje .... prostě to tak má být!
16. led 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek