• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky z BRMS, červen 2007

20. srpna 2008 
autor
Axi jé to krásný a děkuju za podporu. Kdy jsi začala cítit pohyby???? Já už se taky těším na to až ho ucítím. Aspoň má človět takovou trochu jistotu, že se má čile k světu :dizzy_face:
16. led 2008 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Kouzlo, docela pozdě, už jsem z toho byla nervní (klasika :grinning: ), ale pak to přišlo s o to větší intenzitou... Málem jsem se radostí po... Už cítíme drobka i přes bříško - včera z toho měla zážitek moje mamka, absolutně dojatá ...

Je to tak týden - přelom 21 tt a 22 tt - a když nad tím přemýšlím, asi to bylo i dřív, ale ne tak intenzivně, tudíž jsem pořád nevěděla, jestli je to 100% ono. Ale bylo :wink:
16. led 2008 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mě doktrorka v pondělí říkala, že mám ještě tak 2 až 6týdnů čas. Ale už se ptala jestli něco necítím. Axi taky se na to moc těším. A o atínkovi nemluvě! Doktorka říkala, že je to jemné poklepávání ve spodní části břicha. Je to tak??? Ty začátky myslím.
16. led 2008 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
začátky jsou takový jakoby bublinky - přirovnala bych to k tomu, když se prská ta bublinková fólie, co se s ní vyplňují balíčky.... Takový drobný prskance... většinou je to cítit nejvíc večer, když si dáš něco sladkýho a lehneš si na záda, tak mimís neví, co s tou nahromaděnou energií a začne řádit

Ale říkala mi doktorka na 3D, že většinu pohybů, které se v děloze dějí, není matka vůbec schopná postihnout, že cítíme jen takový krajní pohyby, když se mimís zapře nebo někam strčí ručku či nožku festovně. Když si jen tak boxuje a kopká, tak to cítit moc není ...
16. led 2008 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jééé já už se tak těšííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale ještě máme čas.
Musím tedy říct, že to letí pekelnou rychlostí. Přijde mi to jako včera, když jsem si udělala test a tam byla ta krásná čárka :dizzy_face:
16. led 2008 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky holky, kde se touláte?????? :wink:
17. led 2008 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem sem zas po dlouhé době zabrousila, ale nikdo tu:(
17. led 2008 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
eeee ticho po pěšině
17. led 2008 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
halo halo co se stalo????ráno mě prase potrkalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2008 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
nějak umíráme co???? :frowning2:
20. led 2008 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
to teda jo :frowning2:
20. led 2008 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj niky jak je?
20. led 2008 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky!!!!ale jo jde to!!co ty?
20. led 2008 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
včera jsem byla na gyndě křeče v břichu, ale vše ok i prcka jsme viděla na chvíli...opět nohy do praku...snad mu to nezůstane, to už je třetí uzt co má nohy do praku :wink:
20. led 2008 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahůůjky červnovky, můžu se přidat?? Ale koukám, že tu asi budu jediná snažilka.... jestli vám to neva?
Ahojky Lucí :grinning: :grinning:
20. led 2008 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, jinak my se brali 30.6. 2007 :slight_smile:
20. led 2008 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Matulí....stejně datum...krásný to den, že? Jasan že můžeš, je nás tu poskromnu :grinning:
20. led 2008 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Náááádhernej den, to máš recht :grinning: :grinning: škoda že to tak uteklo... :confounded:
Určo se to tu rozroste, já na vás přišla až dneska, že tu jste....
Jinak, konečně jsem vysadila HA, takže snažení začne v nejbližší době a už se na to mooooc těším. Lítám všude možně po webovkách a rozplývám se nad kočárkama :grinning: :grinning:
20. led 2008 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo to znám, já už mám vybráno,a v červenci se narodí prcek....takže do roka po svatbě....
20. led 2008 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucí to je divný s těma nohama :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2008 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
matulinka ahoj :dizzy_face:
20. led 2008 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
no je....ale já tak taky ráda ležím....kdyby vydrželo ještě měsíc..tak aspoň dobře poznáme, co to bude :grinning: .A tobě už je niky líp?
20. led 2008 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
niky ahůůůjda :grinning: u tebe jsem zrovna koukala v albíku na těhotenskou průkazku, vůbec jsem nevěděla, že vypadá takhle pěkně, čekala jsem nějaký nebarevný a nezáživný formulář :wink:
20. led 2008 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci nejni!!pořád děs běs!!!! :frowning2:
20. led 2008 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
holky od vás se mi to bude krásně všechno dozvídat, je vám hned od začátku špatně? :confused:
20. led 2008 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Matu mě ano!!!!ale když se dobře vyhajám a ted uz nevstavam do práce,tak se budím jak chci a je to Ok ale mě začínaj nevolnosti odpo a hlavně večer a žaludek :frowning2:
20. led 2008 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
niky musíš vydržať.
Matulí já měla brutal 8-12tt......fakt běs, bliješ nosem a tak, ale už ok papam vše, jen jsem unavená
20. led 2008 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
luci já to mám taky hodně asi od nervů :frowning2:
20. led 2008 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
šmarjá, se mám na co těšit, a vy jste to zabodly v práci hned? já si totiž nedovedu představit, jak dojíždím denně autem do práce a někde po cestě zvracím do pangejtu... :angry:
20. led 2008 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
hned ne!jsem doma od pátku :grinning: ale nešlo to,vstávám ve 4,30 a je to maras!!
20. led 2008 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek