• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky z BRMS, červen 2007

20. srpna 2008 
no já musela, práce je riziková, takže jsem doma od začátku...ale s tím blitím to je indivindi, někomu je zle celé těhotenství, někomu jen chvíli...no o půl páte vstávám taky, ale jen lulat....za noc třeba třikrát to mě štve....co jsem těhotná tak se mi zdají krásné sny a to čůrání mě vyždycky vzbudí :frowning2:
20. led 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
achaaa, já si právě říkám, že většinou co kde psali, že je to snad jen ten první trimestr, pak by se tělo mělo zklidnit, takže přinejhorším přečkat tohle a pak by se to snad už dalo - teda alespoň do té doby, kdy se vejdu s pupíkem za volant :grinning:
Jinak - holky určo vás to za chvíli přejde, teda - držím pěstičky a všechny palečky :wink:
20. led 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ok....jen furt spím :dizzy_face:
20. led 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já pořád žeru!!

doufám,že mě Dr pak neuschopní!do práce už nechci!oni se mnou už nepočítaj ani :sweat_smile:
20. led 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já žeru taky pořád, a jsem na to sama... :stuck_out_tongue_closed_eyes: minule jsme si s holkama na beremku dělaly srandu, že snad máme v pračkách nějakou tvrdou vodu, že se nám zdrcly rifle......:angry: ufff
20. led 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to znám , já mám malé vše už lítám v těhu kalhotách jinak bych to nedala...matuli tak si taky pořiď jedny preventivně...rostou spolu s bříškem :grinning:
20. led 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko :grinning: :grinning: :grinning: radši ještě ne, jsem pověrčivec, tak to nechci zakřiknout... :confused: ale žeru jako kombajn, Vánocema to začalo a vesele v tom pokračuju dál :angry:
20. led 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jedny dostala před otěhotněním a do měsíce jsem byla v tom
20. led 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím nové přírůstky, tak ať se brzo zadaří...
Mě teda blbě nebývá, teda tak, že bych zvracela, ale postupem času mi vždycky večer blbě je, jen to nechce ven:frowning2: A taky mě začíná pálit žáha, hnus...
20. led 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Cipin, díky za přivítáníčko :wink:
Lucko čoveče, že bych nad těma kalhotama nakonec začala přemýšlet?? :grinning: :grinning: Votřes, večery bych normálně vyškrtla, zbouchala jsem včera zase všechno, na co jsem přišla! A blbě mi nakonec bylo taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak holky, braly jste před otěhotněním nějaké vitamínky??
21. led 2008 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hezkej den :sweat_smile:
Matuli, já jsem začla brát Calibrum baby plan, asi měsíc po tom, co jsem vysadila HA, dočetla jsem se, že to prý pomáhá a navíc obsahuje minimálně listovku, tak jsem si říkala, že pro jistotu, i když jsem se snažila jíst hodně zeleniny a ovoce, tak aby třeba nechyběla... A vida, podařilo se, tak třeba to taky pomohlo :wink:
21. led 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cipin právě moje kámoška ho taky brala a asi jí to taky pomohlo, já se právě rozhoduju mezi Calibrem a Femibionem, tak právě nevím... :confused:
21. led 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky :wink:
Taky vítám nově příchozí. Jen tak dál!!!!!
Co se týče vitamínků u mě to bylo tak. Nechala jsem si z krve udělat test na vitamíny. Podle něho jsme pak s doktorkou zvolily jaké vitamínky mám brát. Moje se jmenují Ultra Prenatal, Omega3 a pak mám ještě jeden, kde je obsaženo větší mno. zinku na moji pleť. Nemohu teď používat moje krémíky na pleť.
21. led 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matuli, to neporadím, kterej z nich vybrat, ale zkus to probrat s Mudr, až za ní půjdeš, určitě Ti poradí, nebo aspň mrkni na složení, co kterej obsahuje atd... Já o Femibionu vůbec nic nevím :pensive:
21. led 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten femibion taky neznám, taky jsem baštila Calibrum baby plan, je to i na období plánování tak jsem to jedla a prstová metoda a týden v kuse a jsem :grinning:
21. led 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky, zeptám se teda ještě Mudra, co mi k těm vitamínkům řekne a pak je hned nasadím :grinning:
22. led 2008 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj ločky tak¨já jen tak nakukuju. Ještě jsem v pižámku a nejsem schopná se převlíct a jít něco dělat. Asi to bude tím strašným počasím a taky mi není zrovna dobře. Takže závěr asi se ještě nejakou dobu nepřevlíknu a půjdu do pelíšku. :slight_smile:
22. led 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já se taky ještě válím v pelechu, musím na nákup a zrovna dnes tam je tak hnusně. zkusím ještě chvíli počkat, jestli se to umoudří, ale pak budu muset vyrazit tak jako tak :confounded:
22. led 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde stéé?
23. led 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tadyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
23. led 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte všichni, je to tady opravdu mrtvoláček. Já tomu taky poslední dobou moc nedám :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: Musíme se polepšit kočky!!!!!! :sunglasses: Dnes jsem kulíškovi koupila malinkatý ponoštičky a botičky. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. led 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jdu nakouknout, co je tady nového - jako nejstarší těhule :slight_smile:

Náš drobek teď dva dny stávkoval, kopkal jen občas a hrozně droboučce, tak jsem byla nervní, ale v noci to, zlatíčko moje, všechno dohnal :slight_smile: A dokonce první kopanec cítil přes bříško i manža, takže nádhera :grinning:

S těmi vitamíny, MUDr. mi doporučil je po prvním trimestru vysadit, bže se pak prý rodí hodně veliký dětičky...

Vzpomínám na ty nevolnosti, ale ja fakt, že když jsem chodila do práce, tak na ně nebyl čas... Sobota a neděle byly horší :grinning: . Ustoupilo to po 12 tt a bylo mo fajn. Teď se akorát cítím skoro víc unavená než na začátku, asi to bude tím, že se blíží už třetí trimestr. Tak uvidíme. Spala bych fůrt
24. led 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Axi, a já si naivně myslela, že po prvním trimestru naopak přestanu být tak unavená a nebudu tolik spát, všichni mi o tak říkali, jen Ty to kazíš :grinning:
24. led 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
cipin, je to indivindi já jsem byla do 12tt moc ospalá pak to přešlo a sem tam si po obědě dáchnu pětadvacet, ale obecně platí, že druhý trimesrt je ten nejkrásnější, v prvním bliješ a spíš, a ve třetím už funíš, do všeho bouráš a jsi nervní...ale to jen z knížek..já nemohu posoudit :wink:
24. led 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tééééda to koukám, vy jste všechny už těhotné :dizzy_face: to my musíme prvně mít domeček a nebo přistavět u "tchánovců" navrchu pro nás celý horní patro a pak začnem pracovat na miminku - doufám, že už příští rok to bude :wink: a vám všem tady přeju moc štěstí papa :grinning:
24. led 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAhoj popelko no to je dost, že jsi se ukázala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vítám tě!!!!
24. led 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Axi to je krásný jak je malinkej čilej. Jen tak dál!!!!!!! Už se taky moc těším až ten náš začne řádit. Každý večer pozorně ležím a čekám, ale zatím nic. No má ještě čas tak já si počkám. :grinning:
24. led 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kouzlo: děkuju moc za přivítání :wink:
já když jsem si to tady tak pročítala z nás "červnovek", tak si připadám jako jediná co ještě není těhotná :sweat_smile: ale zase jsem byla nejmladší, tak na to mám snad nárok. Holky a vy už všechny bydlíte ve svém???? já vím to je téma asi na "Modrou střechu", ale i tak by mě to zajímalo. A taky jak se máte, jak se vám daří v manželství i jinak,....vždycky si na vás vzpomenu, jak to bylo před rokem krásný, když jsme se těšily, chystaly a zařizovaly na svatbu,....bylo to krásný :grinning:
25. led 2008 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky :slight_smile:
Popelko ve svém nebydlíme, protože jsme stále v N, ale chceme až budem vědět co bude dál s naší novou smlouvou a kam se tento rok vrtnem koupit pozemek nebo byt. Ještě se pořád rozhodujem co. Nejspíš to vypadá na ten byt, protože baráček (tedy půlku) zdědím po našich a tak mít na údržbu 2 baráky bude pak hukot. Ale podmínkou pro byt je veeelká terasa a dost prostoru. Tak uvidíme co najdem. Jinak se máme dobře. Momentálně žijeme mít těhulkováním a strašně se oba na miminko těšíme. Samo, že se taky oba klepem, aby to vše dobře dopadlo. Ale věříme, že ano. :dizzy_face: :dizzy_face:
Já taky vzpomínám na to jak jsme připravovali svatbu a často si prohlížím fotečky. Jsem moc ráda, že jsme udělali takovou vééélkou svatbu. Je na co vzpomínat. :wink:
No a co ty??? Jak se máš????
25. led 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus kouzlo vidím, že máme podobný vkus na věci máme stejné zavinovačky, stejné trika por porďošky...... :wink:
25. led 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek