• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky z BRMS, červen 2007

20. srpna 2008 
autor
Ahojky lucenek :wink:
Jak se má Honzík a spol :grinning:
25. led 2008 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo má se fajn zas mi píská pásli ovce valaši...zatím to jde, ale v červnu no nevím nevím :grinning:
25. led 2008 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já se mám taky jakž takž relativně dobře, v manželství je to OK a snad to tak doufám vydrží i dál. Svatební cesta na Krétu byla taky úžasná, hlavně ten let letadlem (letěli jsme poprvý, tak to byl pro oba ohromný zážitek) a to krásný teploučko, ale už bych tam neletěla, kdybych mohla vybrala bych radši Španělsko :wink: no a teď od ledna jsme se přestěhovali na "přechodnou dobu" do bytu 2+1, který jsme si zařídili tak, aby jsme pak nábytek mohli použít do domečku a musím říct, že mně miláček hodně pomáhá, uklizí, vaří se mnou, ..... je to prostě moje zlatíčko a ví, jak moc jsem do bytu jít nechtěla, tak se snaží. No je to byt ve 3 poschodí bez výtahu, bez balkónu (takže momentálně můžu vyprat 2 pračky, protože víc se mně jich do koupelny na usušení nevejde :angry: ) a sousedy máme příšerný :rolling_eyes: takže už se těšíme až budem v domečku. Jinak tam jsem pořád jak lev v kleci, furt chodím dokola, otírám nábytek atd. protože su zvyklá na zahrádku a dvorek a tam mně to strašně chybí. No a dál to vypadá, že buď přistavíme u miláčkových rodičů horní patro, budeme mít svůj vchod a budem žít tam a nebo se počká na domek (1+1 pro miláčkovi rodiče) až bude na prodej a my bysme byli tam, kde jsou oni teď 3+1 (a záhrádka s dvorkem - pro mě tak akorát). Takže tak no a až budem konečně bydlet v domečku, pak šup na miminko - začnem pracovat :grinning: strašně se těším na těhotenství a na mateřskou, až budu doma pěkně s maličkým budu se o něho starat a chodit na procházky s kočárkem a na návštěvy a bude to naše dítě :slight_smile: to je krásná představa. Ale tak strašně jak moc se těším, tak strašně moc se bojím porodu :confounded: :fearful: :confounded: vím, že to budu muset nějak zvládnout, ale vůbec teda netuším jak :pensive:
29. led 2008 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
popellko tak držm palečky ať vám to s tím bydlení co nejdřív klapne ať se můžete dát do vytváření miminka :grinning: Teš se, je to opravdu zázrak a nádhera.
My budem tento rok taky řešit dost závažné věci ohledně našeho dalšího bydlení atd. Jen se modlím ať to vyřešíme před porodem a né v období, kdy budu rodit. No co můžu dělat :unamused: jen čekat a myslet na mimíska a zbytečně ho nestresovat. :slight_smile:
29. led 2008 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
kouzlo a kolik je ti prosimtě? no jste dost odvážní, že jste šli hned na miminko a pak až bydlení - nebo aspoň v dnešní době. U nás to vypadá spíš na to přistavování, ale už se nemůžu dočkat, až bude to malé ve mně a taky na miláčka jako na tatínka, su zvědavá jaký to bude - určitě nádherný a já si to chcu užívat plnými doušky :wink:
29. led 2008 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
popelko je mi 25. U nás je to složitější tím, že nejsme v CR. Jsme v N a tady bydlíme v podnájmech. Je taky docela možné, že tady zůstanem ještě dalších 10 let a nebo 1rok.Tuhle otázku, když je manža sportovec můžem řešit každý rok. Byt stejně nesplatíme dřív než za 20let (úvěr) takže čekání nemá smysl. Já nepracuji a nemusím pracovat a tak je právě ten nejlepší čas mít dítě. :wink: Taky jsem měla strach, z toho, že čím starší maminka při prvním dítěti, tím více problémů a rizik. Miminko jsme chtěli oba a jsme strašně rádi, že nám to vyšlo. Máme spousty známích co mimnko chtějí a nejde to.
29. led 2008 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééé to já bych taky první miminko chtěla zvládnout do 25 let a další o 4 roky později :grinning: Já jsem myslela jako s čekáním, že on je problém třeba s hypotékou, když je ženská těhotná, tak se o nějaký hypotéce většinou nechcou ani bavit. Ale jak to tak čtu, když nechodíš a nemusíš chodit do práce, tak s tím asi nebudete mít problém, že. Ale to ti fakt závidím, už se taky těším až nebudu muset do práce :wink: a vy budete teda nakonec bydlet kde?
29. led 2008 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No kde budem bydlet se odvodí od toho kde podepíšeme další smlouvu. Pokud se dohodnou tady v Mindenu tak zůstaneme kde jsme a když se domluví manža s jiným klubem tak se budem stěhovat. :unamused: Byt v CR tedy hypotéku budem řešit až budem vědět kam se vrtnem a jakou smlouvu podepíšem. :sunglasses: No uvidíme.
29. led 2008 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Téééda máte to docela komplikovaný a necháš si říct, jestli budete mít holčičku nebo chlapečka nebo chcete mít překvapení? :grinning: a bývá ti po ránu špatně nebo se cítíš nějak moc unavená??? a jiná??? no su zvědavá, ale su strašně moc ráda holky, že jsem vás potkala i tady na těch stránkách :wink:
29. led 2008 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
popelko necháme si to říct. Já bych to nevydržela a už jsme oba strašně natěšený až půjdem na další kontrolu, kde by to už mělo být poznat. :dizzy_face: špatně už mi není. Bylo my asi do 12 týdne. To byl docela hnus, ale nezvracela jsem. Vlastně se cítím moc dobře. Jen vše musím dělat pomaleji, protože se rychle unavím. Bříško roste a to je prostě to nejhezčí. Snad to tak půjde dál a miminko bude zdravé :dizzy_face:
29. led 2008 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no to já bych asi taky nevydržela - asi určitě :grinning: tak su zvědavá, co to bude a kdy jdeš na kontrolu? A strašně moc ti přeju, aby to bylo krásný zdravý miminko a to určitě bude a bude vám dělat jenom samou radost :wink:
30. led 2008 v 06:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
popelko moc děkuju :dizzy_face: Snad to vše dobře dopadne. Na kontrolu jdem 11.2 :wink: Už aby to bylo. My si myslíme, že to bude chlapeček tak jsem zvědavá jak moc jsme se v odhadu trefili. :grinning:
30. led 2008 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Nemáš zač, já to tady přeju všem holkám, aby měly krásný, zdravý miminka, protože v dnešní době je to zázrak. Můžu se tě ještě prosimtě zeptat, jak dlouho si před otěhotněním vypustila antikoncepci? :wink: vím, že každý to má jinak s tím "očištěním" těla a taky to každýmu jinak trvá, než se zregeneruje nebo jak bych to řekla, ale jen tak pro zajímavost se ptám. A dívala ses do kalendáře, který býval i na beremese na měsíc početí a tvůj věk při početí?? já podle toho zatím typovala všechny kamošky a až na jednu to sedělo :grinning:
30. led 2008 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem sem zase zabrousila a tady je to jak u vyslechu :grinning:
30. led 2008 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Hm aspoň se tady něco děje :grinning: :grinning:
30. led 2008 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
popelko já anitokoncepci neberu už asi 5 let :wink: Měli jsme to s manžou vychytaný :grinning:
30. led 2008 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
téééda to jste měli fakt vychytaný :grinning: já beru prášky několik let a mám strach, že nám to pak nepude "tak rychle", protože přece jenom je to pěkný svinstvo s prominutím, ale na druhou stranu mám strach ty prášky teď přestat brat, kdyby náhodou :confounded: (v bytě bych neměla kam dát ani postýlku a přebalovací pult, už takhle jsme tam natěsno) a ještě na tenhle rok je mám nakoupený dopředu. No tak uvidíme příští rok :wink:
31. led 2008 v 06:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
popelko neboj určitě to půjde :wink:
31. led 2008 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
čauko
31. led 2008 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj niiikkyy: řekla bych tebe jsem už taky pěkně dlouho neviděla, ale teď nevím jak to mám nazvat :sweat_smile: tebe už jsem taky dlouho nečetla??? :grinning: :grinning: :grinning: jak se máš ty a co je u tebe novýho? :wink:
31. led 2008 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky nikynko, tak co jak se cítíš???? Ulevilo se ti aspoň dobet??? Asi to stojí za ho..... viď??
31. led 2008 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
nikyyyyyyy :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: nechápu :confounded: :cry:
31. led 2008 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
já na tebe předevčírem myslela co to šloooooooo
31. led 2008 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
popelko ahojky :dizzy_face: nového??no se ani neptej!!!!stojí vše za hovno!!!!! :pensive:

kouzlo ulevilo strašně moc po tom zákroku!!šíleně to ze mě spadlo,že to je za mnou a jedem znova!to čekání na vše bylo hrozný!!!!!!!!!!!!!To je na tom to nejhorší :pensive:

Lucenek!!Díky moc!!!!!jste moc hodný,že jste na mě mysleli!!!!!Moc díky!!!!Hlavně se drž te a dávej te na sebe pozor!!neni to prdel :pensive: :zipper_mouth:
Předevčírem mi nic nedělali,pač na UTZ zjistili,že už je to zbytečný a že půjdu rovnou na ukončení!!!takže jsem jela domů a včera ráno opět do nemocnice a odpo mě kuchli a dneska pustili :rolling_eyes:
31. led 2008 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
a ky budeš moct znova, dali ti nějakou časovou osu?
31. led 2008 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
no říkal dr na vizitě 3 měsíce a pak můžem!!!tak počkáme a pak začnem pomalu zkoušet :wink:
31. led 2008 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Niky to je dobře, že se ti ulevilo. Hoď to za hlavu a teš se na nového prcka. Když to tedy aspoň trochu půjde. Určitě to není lehký. Já si to vůbec nedokáu přesdtavit. Jsi statečná holka. Přeju ti ať co nejdřív přebolí :dizzy_face:
31. led 2008 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Kouzlo díky moc!!!!už by bylo super čekat další,to by moc pomohlo!!!!!!!! :dizzy_face:
31. led 2008 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
tak budem držet pěstiiii :grinning:
31. led 2008 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
děkuju Lucenek :dizzy_face:
31. led 2008 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek