• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky z BRMS, červen 2007

20. srpna 2008 
není zač niky, drže se holka :wink:
31. led 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasný-musím :dizzy_face:
31. led 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
niikkyy to mě mrzí, až teprve teď jsem pročítala tvoje příspěvky v diskuzi :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ale jak píše kouzlo, jsi moc statečná, protože já si to taky nedokážu představit, musí to být strašný. mojí bývalý spolužačce se tohle stalo nějaký měsíc před svatbou no a hned jak mohli, tak se začli znažilkovat a teď už doma mají krásnou malou čerstvou holčičku, tak ti taky moooooooooc a ještě víííííííííííííííííííííííííííííííííííííííc přeju, aby se vám to co nejdřív povedlo :wink: a pak hodně spánku, odpočívání,....a žádný stresy :grinning:
1. únor 2008 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
popelko moc děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a co ty a mimčo????

my taky je co budem moct začnem znova!jen se děsím toho kolotoče zase!stres nad každou mrchou,testem a pak hlavně aby bylo už vše OK :pensive:
1. únor 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
niikkyy nemáš zač :pensive: :wink:
su strašně ráda, že je tahle diskuze a že jsem vás tady znovu našla holky

jinak já a mimčo zatím nic :frowning2: momentálně bydlíme v bytě na přechodnou dobu a buď se časem (počítám tak příští rok) koupí domeček a nebo se bude stavět u "tchánovců" dovrchu a budem mít vlastní vchod a celý patro, takže budem bydlet jakoby nahoře a až uděláme tento základní krok, tak pak se začne pracovat na miminku. Říká se, že nejlíp se dělají děti u moře :grinning: :grinning: tak třeba příští rok někde na dovoný :dizzy_face:

a dokážu si představit, jak moc se toho bojíš, ale musíš se od toho odprostit, víš důležitý je, že máte jistotu, že vám to jde :wink: a pak být hlavně hodně v klidu a nejlépe jít na rizikový a odpočívat, relaxovat,....
1. únor 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
popelko tak to jo,bydlení je důležitý!my se budem stěhovat v dubnu!!!!!!
Jo bojím,kort mám strach abych opět něčekala dvojčátka,pač by to bylo šílený riziko,pač jak se léčím na štítnou žlázu,nedokážu obě mimča dobře udržet atd :pensive: takže taky jedna z příčin bylo tohle :pensive:
1. únor 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdy a kam se stěhujete, už do svýho??? :dizzy_face: a kde bydlíte teď?
Jo to se ti ani nedivím, taky bych se bála, ale musíš být v pohodě a ono to bude dobrý, uvidíš. Psychika dělá strašně moc. Moje sestřenka se taky léčí na štítnou žlázu, dvojčátka sice nemá ani nečekala, mají kluka a po 10 letech se rozhodli ještě pro holčičku a je to OK a druhá sestřenka má zase cukrovku a to silnou, píchá si inzulín a má ju už od mala a taky mají mimčo, to nějak zvládneš, uvidíš, že teď už to bude dobrý :wink:
Já už se taky těším až budeme ve svým a budem se do toho moct pustit :wink: akorát beru delší dobu prášky (ale to už jsem tady psala) a mám strach, že to nepude tak hladce, ale snad jo. A taky se mooooc těším až nebudu muset do práce a budu doma s miminkem a budu se mu věnovat a hrát si s ním atd. nejradši bych chtěla velkou rodinu tak s 3 dětma, ale v dnešní době s těma penězama, to budou tak 2 děti, ale aspoň ty 2 - ty chcu určitě :grinning:
1. únor 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky :wink: Tak mi momentálně už 3dny stále ladíme satelit, aby jsme měli českou telku. Když už to naladíme a začnše utahovat parabolu, tak se signál zase stratí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A ještě ke vešemu tady fouká vítr jako blázen, takže jsme vyfoukaný jak ze severu :grinning: Ale aspoň něco jsme naladili a budem pokračovat až přijde manža dom. Jestli se nám to povede tak se tím budu živit, protože to už ze mě bude machr na hledání družic :grinning:
1. únor 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
popelko jdem do svého,ted jsme v podnájmu v garsonce a koupili jsem 3+kk v novostavbě tak čekáme kdy se to dodělá a předaj nám to!!!už aby to bylo,se nemůžu dočkat!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kouzlo ahojky :dizzy_face: :dizzy_face:
hele jak jsi udělala v albumu tu krychli??to je božííííííííííííííííí :dizzy_face:
1. únor 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Když si najedeš na ty stánky tak tam už tě to navede. Uděláš si krychli a pak si ten kód překopíruješ do alba jako třeba to opočívávaní do porodu. :wink:
1. únor 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ta je fakt bomba :grinning: :wink:
1. únor 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kouzlo.....bomba jdu na to...budem krychlíkovy.....
1. únor 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jen do toho holky :grinning: :wink: :dizzy_face:
1. únor 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já do toho nejdu,až časem až bude mimuško tam kde má být :frowning2:
1. únor 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Niky jasanda určo to bude brzy!!!!!!! :wink:
1. únor 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!!!kde jste kdo? :astonished:
3. únor 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahooooooj teda taky je to opravdu mrtvoláček. Holky kde se couráte?????????????? :slight_smile:
4. únor 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to je šílený mrtvo :angry:
4. únor 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj niky to je hrůzinac co???? No i když já tomu dnes taky moc nedám. Musím jít dělat oběd, ale budu tak občas přicmrndávat :cry:
4. únor 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já byla nakoupit a v bance!!!taky tu moc nejsem,jeste uklid a vareni :frowning2:
4. únor 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak protože my doma net nemáme, tak o víkendu svou troškou do mlýna bohužel přispívat nemůžu :zipper_mouth:
ale jinak víkend byl v pohodě, v létě se chystáme na dovolenou, tak jsme se byli domlouvat s děckama s kterýma pojedem a taky to vypadá, že příští rok by se mohlo něco dít, buď přístavba nebo domeček, tak už se nemůžu dočkat až budem konečně ve svým a co vy, jak se máte po víkendu? :wink:
4. únor 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj já mám hnusnou náladu....dojdu večer až mě to přejde :angry:
4. únor 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek tvůj příspěvěk mě pobavil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ne že ti je divně,to neeee,co se stalo?? :frowning2:
ale jak jsi to napsala mě pobavilo-jsem blázen :sweat_smile:
4. únor 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj...no niky....mě taky, ale ani mi nemluv byla jsem s maminou u zubáka...po cestě mi blila. bylo jí zle tahala jsem ji a těžký nákup až mě z toho bolí břicho.....a jsem nasratá...a zítra zase :angry: :frowning2:
4. únor 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak jak se mááááte???? Napište nějaké novinky o vás!!! Já hlásím u nás největší novinku je, že 5.2 náš kulíšek poprvé zaťukal :sunglasses:
7. únor 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já hlásím,že je všechno na pytel :frowning2:
7. únor 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co se stalo niky?????
7. únor 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kouzlo ty se máááš, já furt nic....
7. únor 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
špatně dopadla kontrola :frowning2: snad se to do týdne srovná,jinak opět kyretáž :angry:
7. únor 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek