Těhulky a snažilky z BRMS, červen 2007

Ahojky kočky tak kde se touláte???? 🙂
lucenek
7. únor 2008
oj oj oj nezávidím niky 😞
niikkyy
7. únor 2008
já nic nemám normálně 😞
kouzloautor
8. únor 2008
Niky to mě mrzí. Ty máš teda obrpecháče :-S Ale jednou se to srovnat musí a pak to bude lepší!!!!! x-)
niikkyy
8. únor 2008
kouzlo to doufám,jinak mě klepne 😞
kouzloautor
8. únor 2008
Musíš věřit!!!! 😉
niikkyy
8. únor 2008
já věřím stále a koukej jak to dopadá :-S
kouzloautor
12. únor 2008
Ahoooj kočky je tady z vás někdo???????
Niky, jak je něco nového a hlavně pozitivního (kladného) x-)
niikkyy
12. únor 2008
Ahojky!!!!
Nic pozitvního zatím nemám,doufám,že mě zítra Dr.potěší že nebudu muset do nemocncie!!

A co ty??jak je?? kdy jdeš na UTZ a budeš vědět co je mimi zač?
kouzloautor
12. únor 2008
niky byla jsem včera. Díky Bohu vše v pořadku, ale šmudla nám to nukázal. Hlaně, že je v pořádku. A dneska je to týden co už cítím jak se pohybuje. Niky mooooc ti přeju ať zítra slyšíš konečně už dobrý zprávy!!!!!!!!!!!
niikkyy
12. únor 2008
jéé cítíš pohyby????to je krásnýýýý mě se chce breřet a nevím proč :-N :-N |-|
no díky moc,snad mi řekne že to odešlo samo |-|

no koukej mi dát vědět až budeš vědšt co je prdolka zac ju? x-)
kouzloautor
12. únor 2008
čoveče neplakej x-) Jasně, že dám vědět. Jdu za 3 týdny na kontrolu tak snad už ukáže x-)
A jak se jinak cítíš? Už chodíš do práce?
niikkyy
12. únor 2008
ne ještě ne!!až od března asi!!!podle toho jak se budu hojit a zatím nic moc ]-( do práce se mi nechce,ale už budu muset :-N

3 týdny???to je taky doba co??Bych tam otravovala denně :-N 😃
popellka
13. únor 2008
Ahoj holky,

kouzlo: to je krásný, když cítíš miminko v sobě, určitě to musí být takový zvláštní, viď? a co tatínek, bude u porodu? už se taky moc těším na období, až v sobě ucítím naše miminko, ale to si ještě počkám 8-(

a niikkyy držím pěsti a moc doufám, že ti všechno dobře dopadne 😉
lucenek
13. únor 2008
hlásím bublinky...kouzlo to bude asi ono, že? 😉
niikkyy
13. únor 2008
bublinky mám taky,ale někde jinde!!to asi ono neni co?? 😃 😃 😃 :-N :-x

popelko děkuju
lucenek
13. únor 2008
nikyy já si taky začínám myslet, že to jsou zaražený prdy
niikkyy
13. únor 2008
😃 😃 😃
kouzloautor
13. únor 2008
lucenk to je určitě malá. Zaražený prdy bolej jako prase. Tohle je příjemné!!!! U mě to je jak, kdyby opravdu někdo uvnitř zaťukal. Jednou na jedné straně a pak za chvilku zase jinde. A nejvíc večer, když ležím v klidu na sedajdě. Ale čím dál častěji cítím mimi i během dne 😉 To má občas asi diskotéku, jak tam řádí. Je to suuuper!!!!

niky to ti věřím, že se ti nechce. Určitě dej vědět po kontrole jak to vypadá 😉
niikkyy
13. únor 2008
jsem v pořádkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu x-) x-) x-) x-) sice nález tam je,ale tááák malej že ho odplaví Mrcha 😃 😃 už aby došla
popellka
13. únor 2008
niikkyy: "blahopřeju" a to mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc 😉 😃
tak už je ti zas o něco líp, ne? a holky, ještě se tak nějak nevyznám v tom slangu tady Mrcha jsou měsíčky??? :-N
cipin
13. únor 2008
Holky to je supr, že už máte pohyby, já se taky těším 😃
niikkyy
13. únor 2008
jj mrcha-měsíčky!! 😃 😃

děěěěěěěěěěěěěěkkkkkkkkkkkuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjuuuuuuuuuuuuuuuu x-) x-) x-) x-)
kouzloautor
13. únor 2008
niky taaaaaaak to je super zpráva. A jaký je teď postup dál??? Čekat na mrchu a pak to můžete zkusit? Nebo musí mrcha přijít víckrát????
niikkyy
13. únor 2008
no mrcha má dojít cca za 3 týdny a pak budem zkoušet!kašlu na doktori,každej říká něco jiného!!!!!nechám rozhodnout tělo co chce a co přijme x-)
kouzloautor
13. únor 2008
abys něco neuspěchala niky =-) Ale stejně dobře, že už se to začíná hýbat tím lepším směrem 😉
niikkyy
13. únor 2008
ne to neuspěchám!!!!6 ti nedělí končí v půlce března,pak MS to máš skoro konec března a v dubnu bydlíme u našich,takže snažení asi těžko a i kdyby se povedlo,tak to neovlivním zda by se to mělo stát znova!!!!No a máš skoro 3 měsíce fuč!!A dneska mi DR řekla,že děloha je OK a to jsem 2 týdny po revizy 😉
kouzloautor
13. únor 2008
Niky tak to jo. Teď už jen manžílka připoutat k posteli a juchůůůůůůůůůůůůů na to 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
popellka
14. únor 2008
niikkyy: moc ti přeju, aby vám to vyšlo a co nejdřív a tentokrát bylo všecho OK 😉
niikkyy
14. únor 2008
holky díky!!!!! x-) x-) x-) x-) jste zlatíčka!!!

Sice mám strach,že to třeba uspěcháme,ale zas prostě budu věřit tělu,to ví nejlépe co a jak!!!
Kdyby se ti Dr aspoň schodovali,ale co doktor to odlišnej názor,takže si myslím,že stejně je to na tě ženské!!!Jestli hned, nebo třeba 3,6 měsíců nebo rok 😉
cipin
14. únor 2008
Nikkyy, právě, jestli se to má stát, tak se tostejně stane, ať budeš dělat cokoliv a vždyť i tu je dost holke, který to zkusily už po první MS a už maj zdravý mrňata :-N

Začni psát odpověď...

Odešli