• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky z BRMS, červen 2007

20. srpna 2008 
oj oj oj nezávidím niky :frowning2:
7. únor 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nic nemám normálně :frowning2:
7. únor 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Niky to mě mrzí. Ty máš teda obrpecháče :confounded: Ale jednou se to srovnat musí a pak to bude lepší!!!!! :dizzy_face:
8. únor 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kouzlo to doufám,jinak mě klepne :frowning2:
8. únor 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musíš věřit!!!! :wink:
8. únor 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já věřím stále a koukej jak to dopadá :confounded:
8. únor 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoooj kočky je tady z vás někdo???????
Niky, jak je něco nového a hlavně pozitivního (kladného) :dizzy_face:
12. únor 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!!!!
Nic pozitvního zatím nemám,doufám,že mě zítra Dr.potěší že nebudu muset do nemocncie!!

A co ty??jak je?? kdy jdeš na UTZ a budeš vědět co je mimi zač?
12. únor 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
niky byla jsem včera. Díky Bohu vše v pořadku, ale šmudla nám to nukázal. Hlaně, že je v pořádku. A dneska je to týden co už cítím jak se pohybuje. Niky mooooc ti přeju ať zítra slyšíš konečně už dobrý zprávy!!!!!!!!!!!
12. únor 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé cítíš pohyby????to je krásnýýýý mě se chce breřet a nevím proč :sweat_smile: :sweat_smile: :pensive:
no díky moc,snad mi řekne že to odešlo samo :pensive:

no koukej mi dát vědět až budeš vědšt co je prdolka zac ju? :dizzy_face:
12. únor 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čoveče neplakej :dizzy_face: Jasně, že dám vědět. Jdu za 3 týdny na kontrolu tak snad už ukáže :dizzy_face:
A jak se jinak cítíš? Už chodíš do práce?
12. únor 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ještě ne!!až od března asi!!!podle toho jak se budu hojit a zatím nic moc :angry: do práce se mi nechce,ale už budu muset :sweat_smile:

3 týdny???to je taky doba co??Bych tam otravovala denně :sweat_smile: :grinning:
12. únor 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

kouzlo: to je krásný, když cítíš miminko v sobě, určitě to musí být takový zvláštní, viď? a co tatínek, bude u porodu? už se taky moc těším na období, až v sobě ucítím naše miminko, ale to si ještě počkám :rolling_eyes:

a niikkyy držím pěsti a moc doufám, že ti všechno dobře dopadne :wink:
13. únor 2008 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím bublinky...kouzlo to bude asi ono, že? :wink:
13. únor 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublinky mám taky,ale někde jinde!!to asi ono neni co?? :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :zipper_mouth:

popelko děkuju
13. únor 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikyy já si taky začínám myslet, že to jsou zaražený prdy
13. únor 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. únor 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucenk to je určitě malá. Zaražený prdy bolej jako prase. Tohle je příjemné!!!! U mě to je jak, kdyby opravdu někdo uvnitř zaťukal. Jednou na jedné straně a pak za chvilku zase jinde. A nejvíc večer, když ležím v klidu na sedajdě. Ale čím dál častěji cítím mimi i během dne :wink: To má občas asi diskotéku, jak tam řádí. Je to suuuper!!!!

niky to ti věřím, že se ti nechce. Určitě dej vědět po kontrole jak to vypadá :wink:
13. únor 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem v pořádkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sice nález tam je,ale tááák malej že ho odplaví Mrcha :grinning: :grinning: už aby došla
13. únor 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
niikkyy: "blahopřeju" a to mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc :wink: :grinning:
tak už je ti zas o něco líp, ne? a holky, ještě se tak nějak nevyznám v tom slangu tady Mrcha jsou měsíčky??? :sweat_smile:
13. únor 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je supr, že už máte pohyby, já se taky těším :grinning:
13. únor 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj mrcha-měsíčky!! :grinning: :grinning:

děěěěěěěěěěěěěěkkkkkkkkkkkuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. únor 2008 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
niky taaaaaaak to je super zpráva. A jaký je teď postup dál??? Čekat na mrchu a pak to můžete zkusit? Nebo musí mrcha přijít víckrát????
13. únor 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mrcha má dojít cca za 3 týdny a pak budem zkoušet!kašlu na doktori,každej říká něco jiného!!!!!nechám rozhodnout tělo co chce a co přijme :dizzy_face:
13. únor 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
abys něco neuspěchala niky :confused: Ale stejně dobře, že už se to začíná hýbat tím lepším směrem :wink:
13. únor 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne to neuspěchám!!!!6 ti nedělí končí v půlce března,pak MS to máš skoro konec března a v dubnu bydlíme u našich,takže snažení asi těžko a i kdyby se povedlo,tak to neovlivním zda by se to mělo stát znova!!!!No a máš skoro 3 měsíce fuč!!A dneska mi DR řekla,že děloha je OK a to jsem 2 týdny po revizy :wink:
13. únor 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Niky tak to jo. Teď už jen manžílka připoutat k posteli a juchůůůůůůůůůůůůů na to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
niikkyy: moc ti přeju, aby vám to vyšlo a co nejdřív a tentokrát bylo všecho OK :wink:
14. únor 2008 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jste zlatíčka!!!

Sice mám strach,že to třeba uspěcháme,ale zas prostě budu věřit tělu,to ví nejlépe co a jak!!!
Kdyby se ti Dr aspoň schodovali,ale co doktor to odlišnej názor,takže si myslím,že stejně je to na tě ženské!!!Jestli hned, nebo třeba 3,6 měsíců nebo rok :wink:
14. únor 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikkyy, právě, jestli se to má stát, tak se tostejně stane, ať budeš dělat cokoliv a vždyť i tu je dost holke, který to zkusily už po první MS a už maj zdravý mrňata :sweat_smile:
14. únor 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek