Těhulky a snažilky z BRMS, červen 2007

Ahojky kočky tak kde se touláte???? 🙂
niikkyy
14. únor 2008
cip právě,to neovlivním!!Proto to prostě risknem!!!!Nebudem to hrotit abych si hlídala ovulaci atd!!necháme tomu volný průběh!!Určo nebudu volat manžovi do práce ať dojede,že mám ovulaci 😃 😃
cipin
15. únor 2008
Nikky 😃 😃 😃
niikkyy
15. únor 2008
no co?? 😃 😃 😃 i když.....nééééééééééééé :-N 😃 😃 😃
popellka
15. únor 2008
holky a můžu se vás zeptat, jak dlouho před otěhotněním jste vypustily antikoncepci??? :-N a jak dlouho po snažení jste otěhotněly??? 😉 🙂
lucenek
15. únor 2008
Niky správně klídek a pohoda a nehrotit..... 😉
popelka...no já vysadila květen 2007, a povedlo se říjen 2007 takže cca půl roku intenzivní, ale opravdu intenzivní práce
markytkaaa
15. únor 2008
Zdar ženský 🙂

Hlásím svatbičku 16.6.2007 a termín porodu 16.5.2008 🙂
lucenek
15. únor 2008
no šikovnááá 😃
niikkyy
15. únor 2008
Lucenek: jj hezky mpomalu nenáročně 😃 ale chtělo by to už trénink,už mám absťáky 😃 😃

Markytka gratulace veliká x-)

popelko já vysadila na konci června 07! pak dva měsíce jsem se nechala vyčistit a listopad 07 těhu!jo ale v říjnu jsme abstinovali-byla krize! 😞 x-)
cipin
17. únor 2008
Nikyy, my měli z počátku taky zákaz, takže Tě úplně chápu 😉
Jinak HA jsem vypustila a asi 2. měsíc na to bylo zaděláno... :-N Pauza na pročištění nám vydržela aasi 14 dní, pak jsme se na to vykašlali, taky každej říká něco jinýho...
niikkyy
17. únor 2008
cip děsný,to se nedá!!!!už by mohla dojít Mrcha!jsem 3 týdny po revizy už skoro,taky jí čekám co nejdřív a pak hurááá sexovat 😃
cipin
18. únor 2008
Ty musíš počkat až dojde? Tak to držím pěsti, at brzo zaklepe na dveře 😃
niikkyy
18. únor 2008
No tak raději počkám než odjde 1MS po revizi,aby se děloha pořádně dočistila,potom jak mi to zkazili 😉 no čekám že za týden by už mohla jako!!!najednou se toulá sviňa jedna 😃
popellka
19. únor 2008
niikkyy: a co takhle troška červenýho vína denně, to by nepomohlo? 😉 😃
kouzloautor
19. únor 2008
Ahoj kočky co je nového??? 🙂
lucenek
19. únor 2008
😃
niikkyy
19. únor 2008
popelko to jsem si dala-flašku a nic :-N 😃 😃 😃 to ze mě bude dřív alkoholička 😃

Kouzlo ahojky!!zatím nic nového a co ty??
kouzloautor
19. únor 2008
lucenek vyzubená jako vždy 😃
No u nás nového, že miminko už je cítit přez bříško jak kope. Jinak taky spousty stresu z pravděpodobného stěhování ........ no prostě je to teď nějak na ho..... :-S Hlavně, že mimís o sobě dává vědět a za to jsme stráááááášně rádi 🙂
cipin
21. únor 2008
Ahoj holky, tak u nás tak nic novýho, ale dneska jdu na tripply, tak držte pěsti, ať to dobře dopadne. 😕
kouzloautor
21. únor 2008
cipin tak držíme palečky!!!!!!!!!!!!!! 😉
niikkyy
21. únor 2008
cip držím x-)
mě je za chvíli musíte taky držet,měla bych příští týden mít výsledky miminek,jako proč se to stalo!!
Modlím se ať je tam NEZJIŠTĚNO =-)
cipin
21. únor 2008
Tak jsem to přežila, teď ještě aby byly v pořádku ty vysledky...

Nikkyy, proč chceš,aby tam bylo nezjištěno?
niikkyy
21. únor 2008
Cip protože to je nejlepší co by mohlo být!přece si nebudu přát,aby zjistili,že je chyba u mě atd!§raději at to nezjisti a reknu,prostě se stalo 😉
lucenek
22. únor 2008
niky budem držet palce 😉
niikkyy
23. únor 2008
Luc díky moc!!!!
holky já dostala zpátky zánět co jsem měla jak v těhu tak i před těhu 😞 dopr*ele 8-(
popellka
25. únor 2008
niikkyy: to je strašný, jakou máš smůlu 😞 ale neboj, tohle je asi nějaký blbý období nebo co a jak se z něho vyhrabeš, tak už to bude OK 😉
niikkyy
25. únor 2008
popelko už s tím bojuju,naordinovala jsem si sama jedny globule a už je to lepší 😃 😃 😃
jinak období mám super no!!!fakt!!! |-|
axi
25. únor 2008
Ahojky holký, tak vás jdu zase pozdravit.... Pupendo roste jako šílený, hrůza.... Filípek má místo domečku, pořádnou vilku 🙂 Už se těším, až to bude za mnou, ach jo....
niikkyy
25. únor 2008
ahojky Axi!!!!!!!! Filípka jsem chtěla a chci takyyyyyyy 😃 😃 x-) x-) x-)
jak je mamčo???
niikkyy
25. únor 2008
Axi bříško máš krásný!!!!měla jsi vidět mě v 9tt 😃 😃 špek
axi
25. únor 2008
Nikky, četla jsem tady o tobě samé smutné zprávy, tak an tebe, kočko, myslím, aby bylo všechno úplně v pořádku a Filípek u vás byl co nejdřív! Neboj 🙂

Teda, díky za pochvalu bříška, ale já mám pocit, že to není těhu bříško, ale obrovský velrybí břich, ufufuf

No, já furt válčím v práci, takže jsem docela unavená a chvílemi jsem ráda, že ještě žiju 😃 . Hrozně moc přibírám, tak se bojím a to moc, jak to budu hubnout... Ale je to fakt zázrak, hlavně, když cítím Filípka, jak sebou mrská a pěkně mě nakopává, zlobivec jeden 🙂 Ale nejsou žádné komplikace - to musím zaťukat a dřevo - tak snad bude všechno v pořádku až do konce.... No a strach z porodu už mě taky docela sem tam chytá!

Mějte se, berunky!