• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky z BRMS, červen 2007

20. srpna 2008 
cip právě,to neovlivním!!Proto to prostě risknem!!!!Nebudem to hrotit abych si hlídala ovulaci atd!!necháme tomu volný průběh!!Určo nebudu volat manžovi do práce ať dojede,že mám ovulaci :grinning: :grinning:
14. únor 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikky :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co?? :grinning: :grinning: :grinning: i když.....nééééééééééééé :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a můžu se vás zeptat, jak dlouho před otěhotněním jste vypustily antikoncepci??? :sweat_smile: a jak dlouho po snažení jste otěhotněly??? :wink: :slight_smile:
15. únor 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niky správně klídek a pohoda a nehrotit..... :wink:
popelka...no já vysadila květen 2007, a povedlo se říjen 2007 takže cca půl roku intenzivní, ale opravdu intenzivní práce
15. únor 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženský :slight_smile:

Hlásím svatbičku 16.6.2007 a termín porodu 16.5.2008 :slight_smile:
15. únor 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no šikovnááá :grinning:
15. únor 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucenek: jj hezky mpomalu nenáročně :grinning: ale chtělo by to už trénink,už mám absťáky :grinning: :grinning:

Markytka gratulace veliká :dizzy_face:

popelko já vysadila na konci června 07! pak dva měsíce jsem se nechala vyčistit a listopad 07 těhu!jo ale v říjnu jsme abstinovali-byla krize! :frowning2: :dizzy_face:
15. únor 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikyy, my měli z počátku taky zákaz, takže Tě úplně chápu :wink:
Jinak HA jsem vypustila a asi 2. měsíc na to bylo zaděláno... :sweat_smile: Pauza na pročištění nám vydržela aasi 14 dní, pak jsme se na to vykašlali, taky každej říká něco jinýho...
17. únor 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
cip děsný,to se nedá!!!!už by mohla dojít Mrcha!jsem 3 týdny po revizy už skoro,taky jí čekám co nejdřív a pak hurááá sexovat :grinning:
17. únor 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty musíš počkat až dojde? Tak to držím pěsti, at brzo zaklepe na dveře :grinning:
18. únor 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak raději počkám než odjde 1MS po revizi,aby se děloha pořádně dočistila,potom jak mi to zkazili :wink: no čekám že za týden by už mohla jako!!!najednou se toulá sviňa jedna :grinning:
18. únor 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
niikkyy: a co takhle troška červenýho vína denně, to by nepomohlo? :wink: :grinning:
19. únor 2008 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kočky co je nového??? :slight_smile:
19. únor 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. únor 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
popelko to jsem si dala-flašku a nic :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: to ze mě bude dřív alkoholička :grinning:

Kouzlo ahojky!!zatím nic nového a co ty??
19. únor 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucenek vyzubená jako vždy :grinning:
No u nás nového, že miminko už je cítit přez bříško jak kope. Jinak taky spousty stresu z pravděpodobného stěhování ........ no prostě je to teď nějak na ho..... :confounded: Hlavně, že mimís o sobě dává vědět a za to jsme stráááááášně rádi :slight_smile:
19. únor 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás tak nic novýho, ale dneska jdu na tripply, tak držte pěsti, ať to dobře dopadne. :fearful:
21. únor 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cipin tak držíme palečky!!!!!!!!!!!!!! :wink:
21. únor 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
cip držím :dizzy_face:
mě je za chvíli musíte taky držet,měla bych příští týden mít výsledky miminek,jako proč se to stalo!!
Modlím se ať je tam NEZJIŠTĚNO :confused:
21. únor 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to přežila, teď ještě aby byly v pořádku ty vysledky...

Nikkyy, proč chceš,aby tam bylo nezjištěno?
21. únor 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cip protože to je nejlepší co by mohlo být!přece si nebudu přát,aby zjistili,že je chyba u mě atd!§raději at to nezjisti a reknu,prostě se stalo :wink:
21. únor 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
niky budem držet palce :wink:
22. únor 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc díky moc!!!!
holky já dostala zpátky zánět co jsem měla jak v těhu tak i před těhu :frowning2: dopr*ele :rolling_eyes:
23. únor 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
niikkyy: to je strašný, jakou máš smůlu :frowning2: ale neboj, tohle je asi nějaký blbý období nebo co a jak se z něho vyhrabeš, tak už to bude OK :wink:
25. únor 2008 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
popelko už s tím bojuju,naordinovala jsem si sama jedny globule a už je to lepší :grinning: :grinning: :grinning:
jinak období mám super no!!!fakt!!! :pensive:
25. únor 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holký, tak vás jdu zase pozdravit.... Pupendo roste jako šílený, hrůza.... Filípek má místo domečku, pořádnou vilku :slight_smile: Už se těším, až to bude za mnou, ach jo....
25. únor 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Axi!!!!!!!! Filípka jsem chtěla a chci takyyyyyyy :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jak je mamčo???
25. únor 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Axi bříško máš krásný!!!!měla jsi vidět mě v 9tt :grinning: :grinning: špek
25. únor 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikky, četla jsem tady o tobě samé smutné zprávy, tak an tebe, kočko, myslím, aby bylo všechno úplně v pořádku a Filípek u vás byl co nejdřív! Neboj :slight_smile:

Teda, díky za pochvalu bříška, ale já mám pocit, že to není těhu bříško, ale obrovský velrybí břich, ufufuf

No, já furt válčím v práci, takže jsem docela unavená a chvílemi jsem ráda, že ještě žiju :grinning: . Hrozně moc přibírám, tak se bojím a to moc, jak to budu hubnout... Ale je to fakt zázrak, hlavně, když cítím Filípka, jak sebou mrská a pěkně mě nakopává, zlobivec jeden :slight_smile: Ale nejsou žádné komplikace - to musím zaťukat a dřevo - tak snad bude všechno v pořádku až do konce.... No a strach z porodu už mě taky docela sem tam chytá!

Mějte se, berunky!
25. únor 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek