• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Znojma, přidejte se.

2. února 2014 
dělali mi ultrazvuk i na ty vývojové vady, celé je přeměřili a je to všechno v normě. Dali mi i krásnou fotečku, skoro třírozměrnou. Ty jsi byla na tom ultrazvuku v kolikátým týdnu? Já se vlastně pořádně nemůžu dopočítat, ale když to vezmu podle dne transferu, tak v pátek začínám 12tt a podle ultrazvuku je jedno mimčo 11tt a druhé 12tt. Takže tak něco mezi, snad je to dobré.
Jsem vlastně ráda, že mám teď odůvodněné to špinění, napřed mi totiž řekli, že se hematom nevytvořil a všechna krev vytekla, tak mě znepokojovalo, že se to celkově tak dlouho čistí, no a teď aspoň vím, že je to z toho.
Dneska mám poprvé trochu víc energie, nemotá se mi tak hlava, ale raději si dám ještě pohov. Do 15tt říkal dr., tak do 15tt budu hodně poctivá.
13. čer 2007 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já jsem jako ty stejně,ten ultrazvuk mi na vývojový vady neudělala,že je mimouš malej m a že by nemusela všechno dobře vidět a nemusela by se dobře trefit.ty je máš větší a tak je líp co vidět.mám tam jít znovu 25.6.poslední ms jsem měla 24.3 tkže jsem na konci 11tt,a tak v pátek začínám 12tt.taky se nemůžu dopočítat,ale jedno stáří je podle ms a jedno podle ultrazvuku a to mám dneska 10+7,ale moc to radši nepočítám,mimouši si stejně rostou jak chcou.toho špinění se fakt neboj já to měla taky tak ,byla jsem vykulená ale fakt se to čistí a chvíli to může trvat podle velikosti toho hematomu.taky se těším na fotečku,ještě žádnou nemám,a na tý za 14 dní už to bude pěkně vidět.
stejně ti povím jak to utíká,co?sotva jsem měli 5,6,tt.....
13. čer 2007 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamila3: no tak zrovna studuju tady na netu ty ovulační testy....asi to zkusím a půjdu si je koupit....akorád nevím kolik a jaký?....tak mě prosím poraď....jsou nějaký testovací proužky ,kazety a midstream....někde píší že stačí testovat 3 dny někde 6 dní...tak v tom pěkně plavu.....a taky si koupím rovnou nějaký vitamínky.....brala jsi taky něco?

Jinak holky jsem to tady všechno přečetla a miminka vám krásně rostou to je super...hlavně se šetřte a odpočívejte....mějte se zatím fajn a doufám že brzo zase tady :slight_smile:
13. čer 2007 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzy:jak jsem psala nevěděla jsem ,kolikátý den cyklu tu ovu mám.a tak jsem se začala testovat 9 den cyklu,nikdy ne z ranní moči,ideální odpolední ,ale nevypij zrovna kíbl limonády at ta moč není moc zředěná.taky je dobrý se testovat zhruba ve stejnou dobu,já se testovala po obědě mezi 12-14 h.takže jeden test denně,nemusíš kupovat moc drahý,stoprocentní jsou i ty levné.třeba lékárna u kauflandu na jarošce má za asi 110,-kč tři kusy v takovým růžovým balení ,to jsou ty nejlevnější a pak jsem taky kupovala pojednom za 49,-.sice to nějaký love stojí ,ale je to přesný.jakmile ti začne ten druhej proužek růžovět,začne se ti objevovat (ten první se ti musí obkevit vždycky),dochází ke vzestupu toho hormonu ovulačního v těle a v nejbližších 24-36 h dojde k ovulaci,kdyx bude vyplaveno to vajíčko na které tolik čekáš....zase ta ovu je u každé ženy jiná třeba ji můžeš mít kratší,12-48h.prostě jakmile ten proužek začne růžovět a sílit,máte nejvyšší čas na "to" hupsnout.lépé těsně před ovulací ,po ní je pravděpodobnost už malá.mužská spermie přežívá v děloze ženy až 72 h takže teoreticky,když budeš mít styk třeba v pondělí a ovu přijde ve středu je ještě šance na otěhotnění,ale zas to záleží i na partneriovi,jak jsou jeho spermie životta schopné.testuj se jedním testem denně do doby kdy se ti ty ty poroužky nezbarví oba.kdyby se oba nezbarvily,tak neovuluješ,bohužel.

to je výklad co??? další můj názor je,že byste si to měli taky užít a ne jen "ukvedlat" dítě,strašně to přispívá k tvé dobré pohodě,nesmíš se nervovat a strachovat jestli se to povede.i to je důležitý.jinak bych ti přála ,aby ses hned přehoupla do druhého trimestru,protože co ti tohle píšu ,už jsem byla dvakrát zvracet a řeknu ti nic moc... tak jsem to konečně dopsala...
13. čer 2007 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo, taky to dneska manžel řekl Petříkovi,že bude sourozenec....já nějak neměla tu odvahu.No vykulenej byl a šťastnej jako blecha...sice mu to přijde do váno c dlouho ,ale musela jsem mu slíbit,že bude moct koupat a přebalovat.No plakal jsem jako málá...vy máte zatím všechny dětičky jen po jednom,ale já už má to sedmiletý a to už má rozum.taky ví jak přichází děti na svět,samozřejmě bez detailů.no ale ta jeho radost....určitě se zejtra pochlubí ve škole a vůbec to bude vědět celý Znojmo....
13. čer 2007 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamila3: děkuju moc za pomoc a super výklad....jsem ráda že jsi mě to tak pěkně napsala...zítra beru utokem lékárnu....máš pravdu já tomu chci taky nechat volnej průběh ale zase chci zjistit jestli vůbec ovuluju...měla jsem dřív nějaký problémy s nedozráváním vajíček tak aspoň uvidím...ikdyž doktor říkal že vaječníky se mu zdají v pořádku....ke komu chodíš ty? ...to je krásný že má takovou radost....tak přeju pěknej večer a ještě jednou dík
13. čer 2007 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem :slight_smile:
14. čer 2007 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dostudovala křivky bazálních teplot a jsem z toho šestnácterák....vůbec nechápu jak bych to asi odhadla kdy brobíhá ovu....no radši půjdu pro ty testy...tam to bude jasně patrný....teda aspoň doufám....
14. čer 2007 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já chodím k rozvadovské,učiněnej anděl....mám s ní zatím jen ty nejlepší zkušenosti.bazalní teploty jsou dobrý až se je naučíš měřit a vyznáš se v tý tabulce,ale to je tak na doktorát...ovutesty sice něco stojí,ale říkám,jsou přesný, rychlý a kdyby si neovulovala,tak je pořád negativní.já jsem byla moc líná se měřit každý ráno v pochvě a vést postivě tabulku a to po několik měsíců.
jinak je mi dneska zase šoufl...to mě snad už taky přejde ,ne?
14. čer 2007 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.fetalmedicine.com/f-downs.htm
www.fetalmedicine.com/czechsono.php

ANTONY URČITĚ MRKNI NA TYHLE STRÁNKY,JE TAM SEZNAM DOKTORŮ U NÁS KTERÝ DĚŠLAJÍ TO VYŠETŘENÍ NA TEN PAPP-TEST,IKDYŽ JE TO IN ENGLISH,TŘEBA SE NĚCO DOZVÍŠ.
15. čer 2007 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://cfm.lf1.cuni.cz/

jestě jsem našla něco ,je to česky.
15. čer 2007 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu vás jen pozdravit, musím ležet, Madla má moc nízko hlavičku a do srpna daleko...takže šetřit se už teď! Já ani nepostřehla, že mi táhne břicho dolů, na močák nijak extra netlačí (a i tak jsem na WC chodila často, takže žádná výrazná změna), a pak na mě MUDR. bafne, že to vypadá na předčasný porod, i dkyž s eteda ještě neotvírám...aleje to na hraně! Takžese mějte, ja na vás zase juknu. Papa. :wink:
16. čer 2007 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
eps, prosím lež, bude tě určitě lákat tisíc věcí, které ti připadají, že bys je rozhodně mohla udělat, ale vykašli se na ně. PROSÍM PROSÍM PROSÍM. Jinak se nestrachuj, už jsi daleko. 34tt to už nemusíš mít o děťátko starosti, i kdyby se narodilo o něco dřív!!! Ale ležet a ležet!!! Ať ti manžílek půjčí hezké filmy a knížky a opěčovává si tě. Stojí to za to!!!
16. čer 2007 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem vás četla pozpátku.eps myslím,že to už máš za pár a že se to dám vydržet,zkus lážo plážo to nějak proležet a proodpočívat,určitě to snad nebude tak zlé.
jinak já jsem zase dneska málem omldlela,nevím kdy mě to všechno přejde,zle je mi pořád a tak už jsem tak trochu rezignovala.
tak se holky mějte a zas napiště.
17. čer 2007 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HOLKY KDE JSTE? JDU ZA CHVILKU NA ANGLITINU A TAK SIŘÍKÁM,ŽE SE KOUKNU SE ,JESTLI NĚKDO NEPSAL.A NEPSAL.MIMO TO ŽE JE MI FURT BLBĚ A PŘIDALO SE OMDLÍVÁNÍ JSEM DNESKA PŘEMÝŠLELA,JAK PŮJDU NA VÁNOCE K MIKULÁŠOVI NA NĚJAKEJ VÁNOČNÍ KONCERT.... MAGOR,JÁ VÍM.URČITĚ TO SOUVISÍ S HORMONAMA,PROTOŽE SI TO JINAK NEUMÍM VYSVĚTLIT.ALE STRAŠNĚ SE NA TU DOBU TĚŠÍM,JAKO DÍTĚ MILUJU VÁNOCE ...A UMÍM ODLIŠIT TEN HROZNEJ PŘEDVÁNOČNÍ SHON A STRES S NÁDHERNOU ATMOSFÉROU.SNAD JEN NEBUDU NA ŠTĚDREJ DEN V NEMOCNICI.KDY PORODÍM JE MI JEDNO,ALE NA ŠTĚDREJ DEN BYCH CHTĚLA BÝT DOMA...

NO ALE TO JE JEŠTĚ DLOUHO...PŘED TÍM JE JEŠTĚ VINOBRANÍ...JU CHŮŮŮŮ,TAKY HO MILUJU!
18. čer 2007 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, vsechny moc zdravim. Kamco, to s tim omdlivanim jsem taky jednu dobu mela, je to hodne nizky tlak, tak davej pozor, at to s tebou nesekne nekde na silnici. Ja teda musim ty svy dva prcky moc pochvalit, spatne mi jeste snad nebylo, krome dneska, to jsem nemohla dojist snidani, ale k zvraceni to bylo hodne daleko. Nekde jsem cetla, ze ty nevolnosti s prvnim ditetem nebyvaji tak silne, tak mozna proto tak ted trpis. Jinak ti docela zavidim, ze si muzes trajdat po venku, ja se jeste na delsi prochazku neodvazila, ale v cervenci uz budu odvaznejsi. No jo, porad se sleduji, jak to spineni vypada, dneska je to cervenejsi,tak jsem z toho zase vedle, ale verim, ze to v takovem mnozstvi snad nic neznamena. Pristi tyden jdu jeste k dr., tak me mozna jeste posle na utz. Uvidime, docela bych kontrolu jeste brala.
Jinak na vanoce se tesim jako mala, mezitim uz nic dulezitejsiho nevidim. Nejradeji bych usnula a probudila se az o adventu.
18. čer 2007 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAK JSEM SE VRÁTILA Z ANGL.PŘÍMÁ A NEPŘÍMÁ ŘEČ.FUJ...
JÁ TEDA PO VENKU ZATÍM TRAJDAT MŮŽU,DOMA BY NA MĚ ASI LEZLA DEPKA,ALE DNESKA JSEM UŽ BYLA TAK UNAVENÁ...MUSÍM ,ALE VE FIRMĚ NĚCO OBČAS ZAŘÍDIT A TO NEMŮŽU NA MANŽOVI NECHAT,UŽ TAK ZA MĚ DĚLÁ DOST,ALE SDNAD TO ZVLÁDNU.A I ZA TÍM VOLANTEM SE KROTÍM,UŽ JSEM DLOUHO NEJELA 160... KDYBY SE MI FAKT UDĚLALO BLBĚ TAK ABYCH STAČILA ZASTAVIT.

JÁ JSEM TEDA ŠPINILA POŘÁD JEN TMAVOU KREV NIKDY NEBYLA SVĚTLEJŠÍ NEBO TMAVŠÍ,JE TO DIVNÝ.URČITĚ BYCH ZKUSILA SI TEN ULTRAZVUK VYŘVAT.JE TO HROZNĚ FAJN,KDYŽ JSEM BYLA U DR NA KONTROLE A UDĚLALA I HO TŘEBA JEN TAK PRO KONTROLU,UŽ JSEM VLASTNĚ VIDĚLA MIMOUŠA 4X,ALE JE MI VŽDYCKY LÍP,KDYŽ TO VIIDÍM ŽE JE TO FAKT V POŘÁDKU.JSEM I TAKL V LEPŠÍ NÁLADĚ A NELEZOU NA MĚ DEPKY CO KDYBY....NAPOSLEDY MI DĚLŮALA UTY NORMÁLNĚ,NE VAGINÁLNĚ A MIMOUŠ UŽ BYLA KRÁSNĚ VIDĚT ,I TA PĚSTIČKA AKORÁT,ŽE MĚLO V 11TT JEN 3,5CM...ALE KÁMOŠKA MĚLA MIMOUŠA VE 13+3TT A MĚLO TO JEN 3,6,TAKŽE MÁME JEŠTĚ NÁSKOK.JO JINAK JE TO TA KAMOŠKA CO MÁ TO DĚVČÁTKO 6 MĚSÍCŮ A UŽ JE ZASE V TOM ASI 7TT.TAK NEVÍM JESTLI BY SE MĚLA TĚŠIT NEBO SPÍŠ PLAKAT.TUHLE PRÝ JELA S KOČÁRKEM NA PROCHÁZKU A UDĚLALO SE JÍ BLBĚ A TAK MILEJ KOČÁR ZABRZDILA A SVÍJELA SE U KANDELÁBRU,NEŽ SE VYZVRACELA....LIDI KOUKALY CO TAM TA ŽENSKÁ DĚLÁ.JE TO HROZNÝ.

TAKY BYCH SE NEJRADĚJI PROBUDILA AŽ O ADVENTU...
18. čer 2007 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tedy říká se, že mít děti takhle brzy po sobě je horší než mít dvojčátka (aspoň někdo je na tom hůř :grinning: ), prvních pár let to asi nebude mít zrovna lehký, ale pak se to vyrovná a bude to mít určitě víc výhod.
A kolik měříte teď? A já si dělala starosti, že nejsou broučci tak velcí, sammozřejmě všude uvádějí jen míry mono-dětí, ale že ti moji broučci budou menší je jasné, ale nemám to s čím porovnat. Nevadí, já jim věřím, že to spolu zvládnem co nejdéle. :grinning:
18. čer 2007 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mám jít na utz teď v pondělí tak snad budemít aspoň o centimetr víc.když jse čekala Petříka tak měl v to 20tt asi jen 180gramů což je hrozně málo,přemýšlely jsme po kom asi z rodiny bude takovej chcípáček,ale byl zdravej a tak se tím dr nezbýval.v tý době jsem chodila ke Štimplovi,starej primář.a taky dělal utz jen si 3x nakonec měl peťa 3850g a v šesti týdnech o kilo víc.tak bych tu velikost mocneřešila,ty máš mimouše úplně super velký a je to dobře.u tebe je spíš důležitá ta zralost a ne velikost,ale neboj musíš věřit že to zvládneš.promiň za ty chyby,ale nechce se mi je opravovat.jinak jsem snědla k snídani slanej sýr jadel a už byl asi naloženej tejden ,protože asi vypiju rybník.tak pak zas napiš.
19. čer 2007 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jak zvládáte to teplo. Já bych se tak koupala, až bych plakala. Ale o tom si můžu nechat letos zdát. Nevadí, nevadí, příští rok bude voda taky. :grinning:
20. čer 2007 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem dneska byla s petou na louce na koúpališti ale nekoupala jsem se.příště si ale vezmu plavky a půjdu taky,stejně chci chidit plavat až do porodu,když to půjde protože mě začali bolůet záda až hrůza.tak zas napíšu.jdu dělat večeři.
20. čer 2007 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jinak jsem dneska musela pracovně do brna,pařák teda unikátní a já navíc bez klimatizace .... ale stavila jsem se v olympii a koupila si můj první těhu obleček,super tričko s krátkým rukávem abych ho mohla nosit i na podzim červený do véčka s bílou vsadkou,ušité do áčka a na břiše obrázek nožiček a nápis v angl kopíní dětí...mám z něho takovou radost,že se musím pochlubit.už abych ho vytáhla.měli tam dneska i moc pěkný odlehčení rifle s ohnováním na 3/4 ale to už bylo na větší pupíky,což je jaksi brzy.
20. čer 2007 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, nafoť a hoďdo alba! Zítra odpledne na vás mrknu a dám vědět, co u doktorky, jdu už po týdnu, jak je Madla moc nízko. Holka ze sprnovek už je ve špitále, stejný problém jak já, ale její Honzík chce na svět! Já to Madlence ještě vymlouvám...a ležím a ležím...

Jak budeš v Brně, tak je těhu móda v CA ve Vaňkovce, ale není tam toho moc,a záleží, jaký jsi typ, co nosíš...tam je to za slušné ceny...nebo pak na Svoboďáku Leny, ale tam je to dražší. Já mám nakoupeny manžestráky, ale dají se ohrnovat, ty jsem nosila leden až květen (z Mami Baby u gymplu ve Znojmě), pak tepláky z Litexu (ale to chce už velký břuch, nedají se nijak utáhnut), pak černé kalhoty s elastickým pasem (CA-700 Kč), ty jsem nosila hodně do práce...a teď na léto jedny šaty od Vietnamců (200), a pak dvoje těhu kraťasy, právě z CA (600) az Leny (700). Podprsenky jsem kupovat nemusela, vešla jsem se do svých, ale jen některých...a s trikama jsem si taky vystačila. Jo, a ještě jsem dostala k narozkám těhu sukni, manžestrákovou, ta je na teď super. Ta je taky ze Znojma, z Daunova paláce pod Dyjí (tam šijí na zakázku, plus těhotenskou), za 620. Pokud budete v práci, vyplatí se něco nakoupit...Já zjišťuju, že bych se asi minula bez jedněch těch kraťasů, ale to jen proto, že musím ležet, jinak bych denně musela přepírat...
20. čer 2007 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo triko vyfotím a ukážu,je z CA z olympie.chtěla jsem stavilt na vaňkovku ,ale ta představa v tom pařáku ještě projíždět centrum brna...snad na tom budu dobře a nebudu muset být doma.u petříka mi hrozil předčasný porod ,.ale protože jsem měla moc nízký děložní dno ,ani ne tak slabý jako nízký.doktoři si mě opředhazovali jako horkej brambopr jestli udělat steh nebo ne ,ale pak mě nechali být a kluk se narodil dva dny po termínu po zátěžovým testu.tak jsem zatím s tím nakupováním opatrná ,abych to pak unosila.ale už se těším na ty rifle ,byli moc pěkný moderní v pase s lemem.ale to až tak v září.jinak já do centra brna chodím jen do velkoobchodu drogerie jasmín a na vaňkovnku,jinam ne.už jen když jedu do toho jasmínu tak jedu po cejlu a to je takovej cigáno (sory ,nechci niko´ho urazit),že ikdybych píchla kolo ,tak nevylezu z auta.jinakl ty obchody tam neznám.tak zítra triko vystavím.ahoj
20. čer 2007 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dámy poslouchejte, musela jsem udělat mírnou změnu v nastavení, protože jsem dneska zjistila, že jsem trochu matematickej génius. Pořád si totiž myslím, že dnes končím 12tt a byla jsem decentně upozorněna, že to bude blbost a jak jsem to tak asi 8x přepočítala, tak já dnes končím 13tt. Juppííííí!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2007 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já jsem pořád ještě zmatená z toho počítání,poslední ms jsem měla 23.3. a dr to vychází že dnes končím 12tt,každej čtvrtek se mi obrací týden.ale jsem z toho jelen.termín porodu mám 28.12. tak to nechávám na osudu.taj by si byla o týden víc,to by tomu odpovídali i mrňousi podle velikosti.jinak je mi zle to je katastrofa,strašně mi vadáí počasí je dusno a je mi na omdlení,teď to vypadá na pořádnou bouřku,ale zatím ani kapka.
21. čer 2007 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JUCHŮŮŮŮ , PRŠÍ...TO BUDE ŮLEVA!ASPOŇ BUDE NA NOC ČERSTVEJ VZDUCH.DNESKA MĚ TAKY POBOLÍVÁ PODBŘIŠEK,NEVÍM SNAŽÍM SE TO SPÍŠ PROODPOČÍVAT,ALEČ KDYBY TO BYLO MOC TAM VALÍM K DR.STEJNĚ SE MUSÍM PORADIT CO S TĚMA BOLESTMA ZAD.TEDA POVÍM VÁM,ŽE TOHLE TĚHU JE HORŠÍ NEŽ TO PRVNÍ,URČITĚ SE CÍTÍM MIZERNĚJÍ.NO NIC TŘEBA SE MUI UŽ ULEVÍ.
21. čer 2007 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já s těma termínama mám taky maglajz. Podle utz mám 24.12., podle poslední ms 17.12. (ale to se moc nemůže počítat) a podle transferu + 14 dní to vychází, že končím 13tt. Tak nevím, jsem z toho jelen!!!!
21. čer 2007 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moje milá antony...
ne jen ty máš problém se špiněním.dneska ráno vstávám a málem mě trefil šlak...jdu na záchod a nestačím se divit,na papíru tmavej až černej hlen.seděla jsem na míse a přemýšlela proč ...pak jsem se taeda osprchovala ,vzala ranní moč a valila k dr.protože víkend na krku to bych musela jen přinejhorším do nemocnice a to já jaksi jen ve stavu nouze.dr mi udělala utz a mimo plod mi praskla nějaká žilka a udělal se hematom,sice malej ,ale buide asi nějakej den špinit.nemám se prý bát....jinak mimouš sakra vyrostl,rouvnou mi udělala papp-a test,ten placenej,vypadá podle utz zdravý a le ještě se musí počkat na tu krev,v pátek mám výskledky.

ale nakkonec jsem měla radost.mimouš se mrskal,chtěla jsem pro Petříka fotečku ,ale nebylo možný chytit dobrou polohu a taky mu poslouchala tep srdce,160 za min,je úžasný ty ozvy srdce slyšet.jo a termín vypada podle utz na 1.1.2008.tak odpočívám a ležím a odpočívám.na tu bolest zad mi určitě doporučila plavat,tak hned jak mi otrne jdu do bazénu.snad mi budou plavky...

a dneska začínám 13tt....!!!!!
22. čer 2007 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a taky sedlouho neozvala kackad...není v nemocnicici ozvi se kacenko!!!?
22. čer 2007 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek