• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Znojma, přidejte se.

2. února 2014 
autor
AHOJ HOLKY KONEČNĚ VÁM MŮŽU NAPSAT,JÁ JSEM NÁZORNEJ PŘÍKLAD TOHO ŽE NĚKTERÝ TĚHOTNÝ JSOU TAK TROCHU NA HLAVIČKU A MÁJÍ ENERGIE V TĚHU VÍC NEŽ JE OBVYKLÉ...10DNÍ JSEM DOMA MĚLA DLAŽDÍČE,PROTOŽE JSEM SI USMYSLELA,ŽE NEŽ SE MUŽÍČEK VRÁTÍ S KLUKEM Z DOVOLENÉ TAK UDĚLÁM V KUCHYNI NA CHODNBĚ A NA CELÝM SCHODIŠTI NOVIOU DLAŽBU.NEVÍM JAK ,ALE ASI MÁM JEŠTĚ V SOBĚ I PŘES TEN BŘUCH FLUIDUM A UKECALA JSEM DLAŽDIČA ,ABY MI TO UDĚLAL HNED.POVEDLO ,MOŽNÁ SE NA DE MNOU SLITOVAL NEBO CO ,ALE DLAŽBA JE HOTOVÁ... PARÁDA.A JEŠTĚ JSEM O VÍKENDU UKECALA MALÍŘA A TAK MÁM I VYMALOVÁNO,MOPC DOBRÁ KÁMOŠKA MI POMOHLA UKLIDIT,TAKŽE TO NEJHRŠÍ MÁM I UKLIZENÉ....RAPL ,ŽE JO? S MANŽOU TO SEKNE AŽ PŘIJEDE.TAK JSEM SI ASPOŇ JEŠTĚ TEĎ SLOŽILA PC ,ABYCH VÁM MOHLA NAPSAT.
EPS ,ANÍ NEVÍŠ JAK TI ZÁVIDÍM...JÁ MÁ BŘUCH JAKO V SEDMÝM MĚSÍCI A MÁM TOPTÁLNĚ POŘÁD HLAD.
TAK ZASDE ZÍTRA AHOJ
16. črc 2007 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, tak nám napiš, kdy je pohřeb. :grinning: Tedy až to s ním sekne, což si dovedu živě představit. Ale vzhledem k tomu, že máme za sebou po víkendu fasádový maraton, tak vím, o čem mluvíš. Taky jsem ráda, že už to tu máme všechno skoro dodělaný, mamča se švýcou mi umyly okna a udělaly záclony. No voní to tu všechno nádherně, ale příště už budou okna až na jaře, musím to nějak vydržet.
To moje bříško se taky rozhodlo, že dá o sobě pořádně vědět. Mý dobrý přesvědčení, že léto nějak zvládnu s oblečením co mám, nějak asi padá,což mě štve. Budu muset pořídit ještě něco letního. Ale chystáme se o víkendu na chatičku a potom na tři dny k HLuboké, tak se moc těším a to už bude půlka zase skoro půlka srpna. No fakt to tedy letí. Ale ještě pořád popoháním čas, aby byly holčiny aspoň ve 25 tt a pořádně přibírali, abych se mohla pustit do nákupů pro ně. :grinning:
17. črc 2007 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no fasáda to je taky hrůza,my jsem ji dělali loni na podzim.sice se to dělá venku,ale měla jsem polystyrenový kuličky až v posteli.ale ja to fajn mít trochu ten doměček opravenej,viď?dělali jste i zapteplení?my právě tenkrát jo,sice ten bordel mě štval,ale je to hodně poznat .

no já teď momentálně obleču jen jednu moc fajn sukni,je na gumu a jednu mám už jako pro těhule a k tomu střídám tílka a trika a když se ochladí tak mám ty bílý kalhoty takže teď zatím s oblečení vyjdu.koupím si pak jen ty vysněný rifle,ale to až na podzim.
a pro mimouša užn se tak těším až budu nakupovat...ale musím brát neutrální barvy,protože mi tuhle jaksi selhal instinkt,měla jsem období kdy jsem si myslela ,že to bude holka a teď najednou něj tam leze kluk.tak se omezím na zelenou a béžovou ,bílou možná oranžovou...
cítíš už pohyby? já měla jeden čas pocit,jako že jo ,ale ted to nějak necítím.mám ale břuch jako sud a asi mám moc plodový vody,tak to tak nejde cítit.
17. črc 2007 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
pohyby ještě necítím, ale někdy mám pocit, jako by mě to na jednom místě pěkně tlačilo, ale vždycky jen na pár minut. My jsme naštěstí dělali jenom barvu, zateplení už máme od loňska, původně jsme mysleli, že necháme domeček bílý, ale teď jsme se dostali ke krásné meruňkové barvičce, takže se natíralo a natíralo. :dizzy_face: V pátek jdu na kontrolu a pro výsledky, jsem zvědavá, jak jsem dopadla, ale moc na to ještě nechci myslet.
17. črc 2007 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já jsem byla na krvi teď v pondělí a sestra mě zdrbala,že jdu pozdě...ale snad to bude dobrý,na kontrolu mám jít 25.7,tak už se těším až mimouša uvidím.tak zítra....
17. črc 2007 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jé, to je jasný, to se musí chodit úplně přesně!!! :sunglasses:
Broučci moji jsou moc zatím hodní, ale sice už na to nemám "nárok", ale musím si ještě přes den schrupnout, abych vydržela aspoň do desíti. Dneska se mi oči ale přivírají nějak brzy, no neva, pustím telku a doufám, že mi zase neunikne konec. :grinning:
17. črc 2007 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,můžu se taky zapojit? Jsem ze Znojma, ale ne těhulka, mám už 4,5 měsíčního chlapečka a bohaté :grinning: zkušenosti.
18. črc 2007 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla včera na kontrole a ptala jsem se, kdy mi bude dělat další ultrazvuk, tak až!!! ve 32.tt, naposled mi ho dělal ve 12tt. To je síla, závidím těm holkám, co mají plno foteček ve svým albumu. Ten doktor mně fakt štve. Ahoj pho, a kde si rodila ve Znojmě? A dobrý přístup?
18. črc 2007 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,rodila jsem ve Znojmě. Přístup teda nic moc, sestry a porodní asistentky jsou v pohodě, ale ty sestry na šestinedělí jsou vesměs neochotný a otrávený. Jo a ležela jsem na nadstandardu a jsem ráda. Měla jsem s mimčem víc klidu a mohly tam návštěvy.Jen sestry tam moc nechodily, protože jim bylo daleko. Ale ty 4 dny to vydržíš a pak hurá domů.
18. črc 2007 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé tak vítáme dalšího člena....
kackad: to máš s tím ultrazvukem blbý,já už viděla mimouša tolikrát a teˇˇd ve středu to bude zas,minule sebou mrskalo,no hrůza.
souhlasím s pho,když jsem rodila před sedmil lety petříka já ,na porordnici super , i k manželovi super ,akorát mě vadilo ,že měli jaokby na cvšechno trochu čas,aspon z mého pohledu.už chtělo se mi tlačit a to tak že dost a na sestru manžel musel zavolat snad pětkrát,jinak bych asi na pošestý kluka porodila sama...ale byli jinak moc fajn,zato na šestinědělí...i jsem měla jako prvorodička troochu strach se něco zeptattřeba ohlůedně mimina,ale měla jsem na pokoji maminu co rodila po třetí,nějaká paní Rybková z Tavíkovic (bohužel za tři roky zemřela i s tomáškem při autonehodě) a ta mi pomohla i s kojením,a byla s ní sranda.jinak bych se tam asi uplakala.když se mě sestra ptala jesdtli i jde kojení a jestli malej pije,řekla jsem že se moc snažím a že ikdyž věčně řval hlady nepřála jsem si abyho dokrmovali...hodila po mě ksicht ařekla ,.že ta na dvojce taky neumí kojit a šla do pr...že jo kojila jsem už deset dětí,že tak proč mi to nejde???!!! nakonec se třetí den petřík umoudřil a pil jako o závod a já měla mlíka pro trojčata...bylo to báječný kojit,mlíkárna pořád připravená,žádný láhve ,žádný strerilní dudlíky,byla jsem pořád "připravena".uvažuju že když budu mít zas hodně mlíka tak asi budu odstříkávat pro ty dvojčata ,co čeká ta kámoška.poprvé nekojila,po císařu se vůbec netvořilo mlíko a navíc teď budou dvě tak to něco vyzunkne.uvidíme.
18. črc 2007 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je fakt, že se nepřetrhli s tou rychlostí. Přenášel ajsem a šla na vyvolání. Po příjmu mi doktor udělal Hamiltonův manévr s tím, že buď se porod rozběhne nebo to druhý den vyvolají. Za hodinu asi po tom Hamiltonovi jsem začala mít kontrakce i na monitoru byly vidět, ale říkali že to bude možná. Nic určitýho. Ptala jsem se jestli půjdu ještě na monitor a prý mi pak. Už v den příjmu jsem ležela na nadstandardu, takže sama. Fakt se o mě až do asi dvou hodin nikdo nestaral a já nevěděla jestli teda rodím nebo jestli se to teda ještě rozejde. Při kontrakcích po 3 minutách jsem zavolala por. asistentku a ta mi řekla, že až bude mít čas přijde za mnou. Přišla asi až za 20 minut, vyšetřila mě, vytřeštila oči a prý honem na porodní box, že rodím. Ani klystýr mi už neudělali a manžel dorazil s vyplazeným jazykem na poslední chvíli.Takže žádný monitory, žádný sledování a to jsem byla ve špitále. :frowning2:
18. črc 2007 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
o tom hamiltnovu hmatu jsem slyšela ,bolí to ?
18. črc 2007 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na ten nadstandart bych m,ožná nešla,ikdyž je fajn mít klid.ale tenkrát jsem byla ráda,že tam se mnou ty baby jsou .pokecaly jsme a i byla trochu sranda,sice ta jedna paní pořád někde lítala a kluka měla na pokoji v postýlce a když ječel tak jsme ho na střídačku chovali a jednou i kojily,protže mamina byla někde v trapu.ale radši bych byla na normálním pokoji,záleží samozřejmě s kým ,že...
18. črc 2007 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bolí a to docela hodně. Půček mě teda upozornil, že to bude bolet a že si to mám pořádně prodýchávat.Bolelo to jako při docela silných kontrakcích a i jsem dost krvácela.
18. črc 2007 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No když mají plno, tak stejně nemáš na výběr. A ty 4 dny se to nějak přežije.
18. črc 2007 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hamiltona dnes dělal doktor jedné srpnovce, dalo se to vydržet, ale prý žádná sláva, a taky dost prodejchávala...Minu se bez toho :unamused:

Jinak mám za sebou doktorku, monitor OK, vše OK, Madla má odhad 3300 gramů, ale beru to s rezervou, a prý bych mohla i přenášet, s čímž taky tak nějak počítám, kdyžtak budu "mile" překvapená, že už jedem! Já ležela ve špitále 4.-6.7., na porodním, s jendou paní na pokoji a bylo to OK (doktoři i sestry, PA), ale to není šestinedělí, to bych pak chtěla určo na nadstandart a moc doufám, že bude volný!

Pho, můžu ti říkat jménem, když ho vím? :sunglasses: Nechceš nám napsat ještě i věk, a zadat si do nicku, odkud jsi (teda ne že by jsme nevěděly) a jméno a věk malýho...A jak byl malý velký? (při porodu)
18. črc 2007 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eps jasně,že mi můžeš říkat jménem. Můžu taky? Jinak je mi 28 let, což se ale tento měsíc změní. Syn se jmenuje Tomášek a vážil 3350g a 50 cm.
Taky jsem ležela ve špitále v 35. týdnu 10 dní na porodnici. Tam to bylo ok a tam jsem byla i na tom nadstandartu. Nejdřív hrozili, že porodím předčasně a pak jsem přenášela. To potěší. Koukám, že už se ti porod blíží. Psala jsi, že jsi chodila do kursu k Věře. S kámoškama z kursu jsme se shodly, že je fajn, že jsme se tam seznámily, ale že jsme se v kursu moc podstatnýho nedozvěděli, hlavně teda o péči o mimčo, o kojení taky nic moc akorát o porodu, který probíhal stejně úplně jinak. Čekala jsem to horší než to ve skutečnosti bylo.
18. črc 2007 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, napadlo mě, že v těhotenství jsem se hodně dívala na stránky www.porodnice.cz jsou tam poradny doktorů gynekologů i pediatrů až budete mít mimčo. Teď přes prázdniny je teda většina poraden zavřených, ale je tam archiv dotazů, takže na čtení spousta témat. Tak pro dnešek končím, musím jít uspat Tomáška a pak si taky lehnu. To je teď pro mě nejpříjemnější část dne. :sweat_smile:
18. črc 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky pho, vítáme maminku "zkušenou harcovnici". :grinning:
Holčiny, když vám napíšu, že je mi hrozný teplo, nebude to asi žádná novinka, že? U nás jinak zatím nic nového. Tak se všichni držte, strčte nohy do lavóru, tiše závidím těm co můžou skočit do bazénu.
18. črc 2007 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavli, jasně že můžeš, mě je to milejší říkat/oslovovat jménem :slight_smile:
Mě je 27, a tento měsíc se to nezmění (jsem až v březnu), jsem z Hodonic. Tomášek byl akorátní chlapík! Jinak, taky jsem musela týden ležet, abych nerodila předčasně (1. týden v červnu), s nohama hore, a teď už se zas mám víc hýbat, a dělat vše bez omezení, abych nepřenášela, a spíš to tak vypadá...

Ten kurz je dobrý, na to potkávání se s ostatníma těhulema, pak i s dětma, jinak je pravda, že spousta informací se dá najít na netu, a já jsem denně v "srpnovkách", takže se tam dovím až tak nejvíc! Ale neříkám, že ten kurz u Věrky byl špatný, vůbec ne! A hlavně, už i VZP začíná přispívat, tak nebyl tak drahý (1200-VZP proplatí 500), bylo to 10 lekcí po třech hodinách, plus návštěva porodnice. Ono je asi lepší čekat porod horší a pak být "mile" překvapená...

Jinak, "srpnovky" mají další miminko! Tadeášek se narodil dnes ráno, 49 cm, 3500 g. V podstatě o necelé 2 týdny dřív. To už je "naše" třetí mimi (2 byla v červnu). Během příštího týdne čekáme další :wink:
19. črc 2007 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, výsledky na triplíky v pořádku! Juppííí. Odpadá pořádně stresu, jestli jít na plodovku nebo ne.
Dneska zazvonila v sedm poštačka a protože čekám balík, tak jsem vylítla. No než jsem se oblíkla, tak mi utekla a dohonila jsem ji až u dalšího baráku. Až potom jsem si jaksi uvědomila, že jsem těhule a prckům se to pak chvíli nelíbilo. Ale už mi odpustili. Mám to ale dobře vychované děti, že? :wink:
20. črc 2007 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO TAK TO GRATULUJU ! TO SE VŽDYCKY ULEVÍ.NO TO JÁ KDYBYCH SE MĚLA ROZBĚHNOUT ZA POŠŤAČKOU...JSEM NĚJAKÁ TĚŽKOTONÁŽNÍ TAKŽE BYCH SE STOPRO ANI NEROZBĚHLA.ALE DNESKA JSEM JEŠTĚ JEDNOU UMÝVALA ZEM A ZDÁLY SE MI SOKLE TROCHU JEŠTĚ UMATLANÝ TAK JSEM SE K NÍM OHNULA A TAK NIC MOC...TAK JSEM SI KLEKLA NA ČTYŘI,COŽ SICE BYLO LEPŠÍ ,ALE TAKY SE TO MIMOUŠOVI NELÍBILO.ALE DĚLÁM SI JEN TAK POMALU KAŽDEJ DEN NĚCO,MANŽA SE S PEŤOU VRÁTÍ AŽ 1.8. TAK MÁM JEŠTĚ ČAS.
JINAK MÁM JÍT 25.7.NA KONTROLU TAK SE TĚŠÍM.MINULE JAK JSEM BYLA NA TÉ KRVI TAK TAM BYLO LIDÍ...KRISTE PANE TĚCH ŽENSKEJCH...ALE PO CHVILCE ČEKÁNÍ JEDNA PANÍ VSTALA A ŽE MĚ PUSTÍ SEDNOUT,TO BYL TEN DEN DEN CO BYLO SNAD 40°.HODNÁ...ASI VIDĚLA JAK MIZERNĚ VYPADÁM A TAK SI ŘEKLA NEŽ KŘÍSIT TĚHULU TAK SE RADŠI OBĚTUJE.JÁ JSEM ALE ŠLA HNED NA TU KREV TAK JSEM JÍ JEN PODĚKOVALA.
STRAŠNĚ MĚ LÁKÁ UŽ NĚCO KOUPIT NA MIMOUŠA,ASPOŇ TU RYCHLOZAVINOVAČKU V TOM CHICCU,ALE JSEM POVĚRČIVÁ A BOJÍM SE.
TAK HOLKY PIŠTE,JÁ SE ZASE PODÍVÁM ODPOLEDNE.
20. črc 2007 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Tak tedy abych o sobě něco napsala. Jmenuji se Soňa a je mi 25 let a prcka čekáme kolem mých 26. narozenin. Bude to nádherný dáreček. Jsem učitelka pro 1. st. ZŠ a speciální pedagog. Naposledy jsem vykonávala práci s postiženými klienty na rizikovém pracovišti, takže jsem teď na nemocenské doma. Jsem dva roky šťasně vdaná. Jsem 158 cm vysoká a před těho. jsem vážila 49 kg, do 20 tt jsem přibrala 6 kg. Bydlela jsem ve Znojmě a v říjnu jsme se přestěhovali do Mašovic do opraveného staršího baráku (3 roky oprav). Mám to tu moc ráda. Máme velkou zahradu, tříměsíční štěne bígla (Bárný) a ten obyč nafukovací bazén. Takže už asi chápete, proč vás tak zanedbávám? :slight_smile: Ale já se snad polepším a budu se snažit. Štěně už začíná být trochu samostatnější, takže to snad půjde.
Všechny moc zdravím a blahopřeji k dobrým výsledkům v testech, ke zjištěnému pohlaví či jen tak k dobrému momentálnímu průběhu těhotenství. Zaravím také maminu Pavlínku a jejího Tomáška.
Kami, vzpomněla jsem si, že minule u MUDr. jednu maminku dali na lehátko, udělalo se jí vážně špatně. A pověz mi, co je to za pověrčivost, když si nemůžeš koupit nic na miminko? Jak se to říká? Já jsem jen slyšela o tom, že nemá být doma kočárek, jenže já říkám, že co se má stát, to se stane a tak doma kočárek už máme (ale jen proto, že je z bazaru a nechtěla jsem, aby mi ho někdo vyfoukl).
Jo, těho kalhoty (mají tam sice jen jedny za 400 kč), ale i oblečení na miminka mají ještě v SOSu na nádraží vedle Dendra. Je to levný textyl. Minule jsem si tam koupila i pyžamo (kalhoty a kr. rukáv) v pase na šňůrku, neškrtí a pod krkem je na knoflíky až k bříšku, takže bude skvělé i na kojení.
Jestli by měl někdo zájem, tak můžu napsat někjaké www adresy na kojenecké věci. Navštívila jsem nějaké stránky a vím o některých, kde mají levně. Nebo ráda přivítám, když napíšete i vy, kde a co mají zajímavého. Nevíte někdo o dřevěné postýlce do 1000 kč? Ale tady kolem Znojma či v Brně. Zrovna u postýlky nechci kupovat zajíce v pytli, tu chci vidět a ne objednat naslepo přes net.
20. črc 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHOJ NONINKO,
TO JSEM CELÁ JÁ VÍŠ,POVĚRČIVOT TO JE MOJE A K MÉ SMŮLE...ALE TENHLE MŮJ POVĚRČIVEJ KOŘEN SAHÁ DÁL.KDYŽ JSEM SI MANŽU VZALA TAK JSEM ASI ZA ROK POTOM BYLA TĚHU ,UŽ ASI KONCE 4.MĚS JSEM KUPOVALA OBLEČKY,SICE MÁLO ALE NA CO JSEM TREFILA A CO SE MI LÍBILO.KDYŽ JSEM BYLA TĚHU PŘESNĚ JAKO TY,PŘEDČASNĚ JSEM PORODILA.PROSTĚ SE OTEVŘELY PORODNÍ CESTY A BYLO TO VENKU,TAKY TO BYL KLUK,SICE SE HO SESTRA SNAŽILA HNED ZABALIT A SCHOVAT,ALE NEJSEM BLBÁ ANI SLEPÁ,ŽE?!?!NIKDO MI NIC NEVYSVĚTLI,PRPSTĚ SE STALO,ŽE SE ZTENČILO DĚLOŽNÍ HRDLO A SNAD TÍM ,ŽE UŽ MĚL MIMOUŠ 600G,COŽ BYLO DOST,TAK SE PORODNÍ CESTY OTEVŘELY.PTRAVDA JE ŽE SE V TOM ROCE 1994 S TÍM NIKDO MOC NEZABÝVALA ANEPÁRAL.DNESKA BY SE MYSLÍM ASPON SNAŽILY UDRŽET DO 30TT,NEVÍM.JINAK MIMOUŠ BYL ZDRAVÝ,TAK SI TO NEUMÍM VYSVĚTLIT.BYLO MI TENKRÝT HROZNĚ,DODNES O TOM VÍ SNAD JEN 5 LIDÍ.( A VY )NEMOHLA JSEM SE PODÍVAT DO ŽÁDNÝHO KOČÁRU A NENÁVIDĚLA JSEM TĚHOTNÝ ,KTEREJM UŽ BYLO VIDĚT BŘICHO...A TAK SE MI DRUHÉ DÍTĚ PETŘÍK NARODIL AŽ V ROCE 2000 ,VÝBAVIČKU JSEM KUPOVALA AŽ NĚKDY V ŠEXTÝM ,COŽ SI MYSLÍM ,ŽE TO STAČÍ.HRANICE PŘEŽITÍ TAKHLE TĚŽCE NEDONOŠENÉHO NOVOROZENCE JE 24TT,ALE I TAM JE VYŠŠÍ ÚMRTNOST A TYHLE DĚTI BÝCVAJÍ DOST NEMOCNÝ.TAKL VKLASTNĚ NEVÍM ,CO BY BÝVALO BYLO LEPŠÍ....ALE JAK ŘÍKÁŠ,CO SE MÁ STÁT TO STANE,AŤ TY OBLEČKY MÁŠ DOMA NEBO NE.JÁ ZYČNU NAKUPOVAT OPRAVDU NEJDŘÍV V TOM ZÁŘÍ...
JO A POSTÝLKU KOUPILA KÁMOŠKA NA HORNÍM NÁMĚSTÍ V BAMBINU OBYČEJNĚJŠÍ ,ALE PĚKNOU I S MATRACÍ ZA 900,- TAKŽE TO SI MYLSÍM ,ŽE JE TO DOBREJ KAUF.ALE JESTLI JSTE NĚKTERÁ VYHRÁLA VE SPORTCE TAK ZAJEĎTE DO BRNA DO AVION PARKU DO TÝ PRODEJNY CHICCO,URČITĚ TAM NECHÁTE OČI ....
20. črc 2007 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamčo, to je mi líto, co tě potkalo :frowning2: Ale s novým dítkem se to překoná, viď?
Ještě než jsem si přečetla cos napsala včera, tak jsem si říkala, že bys měla trochu krotit ty své zabydlovací pudy, i když tě dost chápu. Já jsem dneska zase až do pěti sama, asi se ukoušu nudou a venku zase to teplo. A předpověd na dalších 30 dní stejná. Navíc to vidím na posledních 10 dní, co zvládnu nosit svoje kraťásky, co jsou sice vzadu na velikáánskou gumu, ale přestávají zvládat nápor bříška. Asi budu muset ještě zainvestovat, ach jo. Já bych tak skočila do bazénu!! :sweat_smile:
21. črc 2007 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já chodím v bílé sukni na gumu,když ju vyperu tak rychle schne a výbornmě se udržuje anebo v těch nových bílých kalhotách pro těhule,ale na ty bylo teď moc horko.jinak mám ještě červený tepláky co jsem v nich chodila na aerobik a tak někdy chodím jako sportovně.ale popřizovat už nic nebudu,to nějak vydržím do září a pak koupím ty rifle.
ve středu jdu na tu kontrolu tak se těším...dneska se počasí umodřilo,sice je velkkej vítr,ale je podmrakem a je chladněji a to mi vyhovuje.
tak zas zejtra čau
22. črc 2007 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no já mám za sebou zase jeden stres s velkým "s", už jsem zase přemýšlela, jak se co nejrychleji dostat do nemocnice, wc-mísa plná krve, a ve mě by se v tu chvíli nikdo krve nedořezal. No, naštěstí to bylo z něčeho jiného, ale i tak jsem se uklinovala ještě půl hodinu. Takovou paniku jsem snad za jiných okolností ještě nezažila.
Včera večer jsem byla ještě odhodlaná zůstat doma, ale dostala jsem před spaním nějakou kňouravou náladu, raději jsem nic sice na sobě nedala znát,ale ráno jsem se zbalila a jela s mužíčkem do středy k rodičům. Sice jsem tu taky sama, ale aspoň večer někdo přijde a můžu případně vyrazit do města. Asi trochu zapracovaly hormony. :grinning:
23. črc 2007 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no antony,já už si ze setrvačnosti prohlížím po každý na wc prádlo,jestli pak se zase něco neděje.ale nepanikařit,někdy se to vůbec netýká mimina a tak se snažím být klidná a nestresiovat se .já mám ještě navíc hemoroidy ,ale ikdyž mi nikdy ještě nekrvácely ,občas se to v tě¨hu může stát.jžišmárjá,vždyť jsme skoro v půlce,tak to musíme vydržet!!!!
23. črc 2007 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda mě se ten dnešní den tak vleče... Vůbec nevím, co mám dělat, aby trochu popoběhl. Ale už se moc těším na příští týden, manža má dovču, to bude supr. :grinning:
24. črc 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda mě se moc nevleče...ještě pomalu umývám po malování obrázky a pomalu dodělávám co ještě chybí.zítra jdu k dr a odpoledne hlídat tu malou ke kamošce co čeká ty dvojčata,taky jde k dr ,ale aby ji nemusela tahat sebou tak ji chvilu pohlídám.jinak jsem dneska stoupla na váhu a doufám,že ta ludra váží špatně...vždycky se vážím u dr na digitální ,aby to bylo pořád ze stejný váhy,ale dneska jsem umývala tu co máme doma a málem to se mnou seklo.před těhu jsem měla asi 68 nebo 67kg.nevážila jsem se skoro nikdy,protože jsem se vždycky cítila tak akorát dobře.navíc jsem dost těžká fizicky a mám z tohoerobiku tay nějakej sval na těle.ovšem teď už to asi nebude sval...mám 76 kg na naší starý váze,tak jsem zvědavá zítra u dr,kolik to bude.jinak do adventu to vidím na takových 90...
24. črc 2007 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek