• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Znojma, přidejte se.

2. února 2014 
Kolik jsi přibrala? Já se začínám za poslední dva týdny pěkně rozjízdět. :sunglasses:
30. črc 2007 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
JÁ JSEM ZE SUCHOHRDEL,ALE VE MĚSTĚ JSEM PEČENÁ VAŘENÁ.V SUCHOHRDLECH NIOKOHO NEZNÁM IKDYXŽ TADY BYDLÍME UŽ 9 LET,S NIKÝM SE TADY NESTÝKÁM.
S TÍM PŘIBÍRÁNÍM TO ZAČÍNÁ BÝT DRAMA.U PETŘÍKA MI HROZIL PŘEDČASNÝ POROD A TAK NESMÍM SKORO NIC DĚLAT ,JEN TAK CHODÍM TŘEBA DO MĚSTA NĚCO VYŘÍDIT A TAK ,ALE DO PRÁCE NECHODÍM.A TAK TAKY LEŽÍM A ŽERU.ALE MOJE DR ROZVADOVSKÁ TO NĚJAK NMEŘEŠÍ,PŘIBRALA JSEM ASI UŽ 8KG,TAKŽE DO ADVENTU BUDU MÍT M,ETRÁK.ALE MILUJU SPORTOVNÍ AEROBIK V MEDIKLUBU A TAK SE TAM ASI TAK OD BŘEZNA ODSTĚHUJU...
30. črc 2007 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
JO VIDĚLA JSEM TVOJE FOTKY ...TAKOVEJ HUBEŇOUR...JÁ MÁM BŘICHO VĚTŠÍ,U PETŘÍKA JSEM HO MĚLA ASI JAKO TY ALE TEĎ TO JDE NĚJAK MOC RYCHLE MASI MÁM HODNĚ PLODOVÝ VODY....
30. črc 2007 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
No já přibrala zatím asi 4kg. Tak se snad "SNAD"!!! to 12ti vejdu. Ráda sportuju a jezdím na kole tak na to pak taky vlítnu jen jak to půjde a kolo si nastěhuju vedle postele. :grinning: Já jsem taky doma, dělala jsem v Baumaxu, ale jak jsem to zjistila a začlo mi být špatně, ale ne jen ráno, ale vtahu i v noci, tak jsem se tam na to vypr... se tam trápit a krčit mezi regálama ne?!! Tak jsem doma a užívám si.
30. črc 2007 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky všem, hlavně vítáme lencit, tedy já i ti mí dva broučkové, kteří se teď snad rozhodli strhat rekordy. Tričko, které jsem minulý týden nosila jako volné, teď šoupá o bříško. :grinning: No nevadí, aspoň z nich bude mít paní doktorka radost.
Taky už jsem se konečně naučila spát na boku. Ale dalo mi to práce, uf. Aspoň týden jsem se budila celá rozmrzelá a se špatnou náladou, protože spát na bříšku je holt spát na bříšku. ale zdá se, že už mám i bok zmáknutý. Navíc teď museli v nějakém časopise napsat, že se nemá ležet na zádech, že to snižuje průtok živin placentou, a manža se ti samozřejmě přečetl, tak už mám i po této poslední pohodlné pozici. :angry: Má teď dovču, takže se asi nějakou chvíli neohlásím, tak se všichni moc hezky mějte.
31. črc 2007 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
AHOJ ANTONY,SPÁT NA ZÁDECH BY SE NEMĚLO HLAVNĚ KE KONCI TĚHU, ALE JINAK SI MYLSÍM ,ŽE KAŽDÁ BUDE RÁDA ŽE VŮBEC V NĚJAKÉ POLOZE USNE.
MĚ SE BLÍŽÍ TEN PÁTEK...ZATRACENEJ...PTALA JSEM SE TĚHULÍ V TÉMATU AMNOICENTÉZA-ODBĚR PLODOVÉ VODY A TAK TO JAKO JÁ MĚLA KAŽDÁ DRUHÁ A PO VYŠETŘENÍ PRÝ MĚLY TESTY A UTZ NA JEDNIČKU.TAK UŽ SE NENERVUJU...UVIDÍM V PÁTEK.
STEJNĚ VÁM POVÍM ,TA EPS SE MÁ .... MIMINO V NÁRUČÍ... A 3KG TO SE RODÍ JEDNA RADOST....
31. črc 2007 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím, taky jsem slyšela že na zádech se spát nemá ke konci, že mimčo tlačí mamině na nějakou hlavní tepnu u páteře a že může dojít k odkrvení až nehybnosti noh. A prý se má ležet hlavně na levém boku, nevím proč zrovna na levém, ale píšou to. Ten je naštěstí můj oblíbený, ale zatím zvládám i stabilizovanou polohu na břiše, jen už mi malej trošku vadí, ale ještě to tak trochu bokem jde. Ráno se ale stejnak budím na zádech. Kamči držím palečky na pátek ať ti to dobře dopadne. Nešla jsi dneska náhodou těsně před polednem kolem Bambina? Zahlídla jsem tam paní s podobným účesem a hned jsi mě napadla, ale měla dosti svižné tempo na těhotnou pak jsem ji viděla jen zezadu.
31. črc 2007 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
AHOJ LENI,
KOLEM BAMBINA CHODÍM ČASTO ALER DNESKA JSEM ZROVNA ŠLA KOLEM POLEDNE NA OBĚD DO EMKA A PAK ULIČKOU NA PĚŠÍ ZONU.NO AŽ TAK MOC SVIŽNĚ UŽ MI TO NELÍTÁ,PROTOŽE MI DOCELA NAROSTL PUPÍK,ALE KDYBY SE TI ZDÁLO,ŽE TO JSEM JÁ TAK MĚ KLIDNĚ ZASTAV.VĚTŠINOU NOSÍM TAKOVÝ VELIKÝ BREJLE,MANŽEL MI ŘÍKÁ ,ŽE MŮŽU ŘÍDIT BEZ PŘEDNÍHO SKLA.... A JINAK NAJEŽENÝ PROMELÍROVANÝ VLASY,ALE URČITĚ HLEDEJ I TEN BŘUCH.
31. črc 2007 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no právě jsem viděla ty naježený melírovaný vlasy. Šlo to kolem Bambina směrem na Českou. Tak za deset 12.
31. črc 2007 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Hele taky máš takovej rozdíl na pupiku ráno a večer? Já ho mám ráno o mnohem menší a večer jsem jak balon před porodem. A to zas tak moc nežeru!! :angry:
31. črc 2007 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Moooooooooc ti Kamčo držím palečky i když tady všichni víme, že to dopadne dobře.
1. srp 2007 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Já taky když jdu po městě, tak koukám jestli vás, kdo tu máte fotky nepotkám. A zatím bohužel nic. Ale mohly by jsme si dát někdy někde scuka, kdo by chtěl a poznat se trochu a hlavně se zabavit. Ať nesedíme jak papriky pořád samy doma, pak nás napadají zbytečně černé myšlenky a máme depky, ne? Tak to promyslete. Jestli by se vám chtělo. Chodím teď do Macešky na předporodní kurz a je super, že se dozvím novinky a setkám s těhulkama. Dost sem toho věděla před tím z vejšky, ale není nad novinky a když to člověk zrovna prožívá. Tak se zatím držte a opatrujte. A moc taky gratuliji Eps a Madlence. Je to skvělé, úplně mě mrazilo v zádech, když jsem ten vzkaz četla. Tak Pá
1. srp 2007 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo hele kdyby se vám zdálo,že jsem to jako ve městě já ,tak klidně houknite.já jsem teda slepoň mám asi 3 dioptrie ,ale nosím čočky tak to nikdo neví.a ten sraz není blbej nápad.
jo hele dneska mi psala do pošty pavla z diskuse amniocentéza-odběr plodové vody a hele neuvěříte-stejnej problém jako já ,stejně stará a stejnej termín...a mám po druhé pozitivní test na DS ,ale to první těhu bylo prý v pohodě...
1. srp 2007 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ahoj! Děkuji Naivce, že to sem napsala!

Madlenka je krásná, zlatá, MOJE. Porod byl bezproblémový, vyjížděli jsme v 18 hod. z domu a narodila se ve 22. Táta byl nakonec u porodu. Nenastrihávali mě, alepředtím oholili, nechala jsem si dát nálev (doporučuju, urychlí to kontrakce!) a pak už využila i sprchu a
a spíš jsem ležela. Mrkněte na fotky!

Podrobnější popis porodu a vám pak i o péči "po" dodám, sepisuju román :grinning: pro srpnovky, ať víte...
1. srp 2007 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
25.7. v 10 hod. kontrola u doktorky: Tlak OK (110/70), váha 64 (o kilo a půl víc než minule, ale fakt si to skáče jak chce, celkem 11,5 nahoru). CS 10 (!), otevřená jsem na 1-2 cm, a měla radost z hlenové zátky (aniž by se ptala, jak vypadá) a že jsem měla poslíčky v noci. A její názor? Čípek už je OK (spíš není žádný), vše je nachystané, přes den dnes rodit nebudu, ale v noci by ty kontrakce mohly přijít... Objednaná jsem "pro jistotu" za týden, ale myslí si, že se už neuvidíme...
Celé odpoledne (tak od 14) jsem řešila, jestli to jsou poslíčci (předtím jsem je neměla vůbec) nebo už kontrakce, protože doktorka mi řekla, že pokud se to rozjede, tak přes den určitě ne, až v noci, tak jsem byla v klidu. No, od 2 odpoledne jsem měla bolesti v podbřišku jak při MS (a to jsem ji kdysi mívala obzvlášť hustou, musela jsem bývat ze školy doma, ten 1. den, a pod Ibuprofenem) a to celkem pravidelně po 10 minutách. Nechala jsem to být, dalo se hýbat, jinak jsem spíš ležela a občas prodýchla (to až později), radši jsem ale psala Petrovi, aby přijel už ve 3 a ne vlakem ve 4, že ještě nerodím, ale budu víc v klidu, když tu bude se mnou. No, nakonec se navečeřel a kolem 6. jsem vyrazili směr Znojmo. Doma byly kontrakce (jo, už jsem věřila, že rodíme) asi po 6 minutách, v autě po 5 (vzhledem ke vzdálenosti do Znojma a že mě chytly 4-5x), vzali mě hned na monitor (18,20 hod.), kde jsem ležela dobře hodinu, protože mi jedna sonda sjela a snímala mě a ne mimi, no, pak se na mě přišla kouknout doktorka, domluvily jsme si oholení, pak i klystýr, s tím, že ještě před ním dostanu ATB do žíly kvůli streptokokovi (já čekala infůzi na půl hodiny a ne, během pár minut to bylo ve mně), pak nálev, celkem OK, to litími nevadilo,ale hned jsem se zvedala a šla na WC, detaily vypustím, ale do půl hodinky jsem byla pročištěná, tak jsem si ještě v té přípravné místnosti vlezla do sprchy, to už byly kontra tak po3 minutách (nevím, ani jeden jsme čas nehlídali), tam mi to ještě i pomohlo, ale pak mi byla zima, a nejlíp se mi leželo a jen prodýchávalo (zhluboka – do břicha), až jsme se zmátořila, tak jsme šli na porodní sál. Jo, po monitoru jsem byla otevřená na 4-5 cm (to bylo před osmou). Tam jsem si jen lehla do postele a prodýchávala, pak zkusila i sprchu, ale ta už mě teda vůbec nebavila, na bolesti mi to nepomáhalo, a tak už jsem jen ležela, v 9 mi píchli plodovku (asi na 3x, kontrakce byly slabý - to vždycky, jak mě poslali na kozu), ale otevřená už na 7 cm, tak jsem se ještě vrátila na postel a nechali nás tam, po chvíli (nevím, něco přes půl hodiny, nejspíš) jsem už cítila nutkání tlačit, a šla na mě panika! Ale ne že rodím, ale jak jsem byla na monitoru, tak tam byla mamina, doktorka ji lehce sjela, že nemůže tlačit, že ještě chybí 1 cm! a že to musí prodýchat, a tak jsem si myslela, že to bude stejné, tak jsem funěla jak o život, chtělo se mi brečet vztekem, že musím tlačit a přitom nesmím...při 4. takové kontrakci už jsem nevydržela a poslala Petra pro doktorku (nebo asistentku, nevím, kdo tam byl), tak jak to šlo, přelezla jsem opět na kozu, ona řekla, že je branka krásně zašlá a můžem zkusit rodit...no, a kámen úrazu, nešlo mi to tlačit, ale pak už to šlo (zadržet dech a tlačit, neupouštět ven), hlavička sjela níž, takže to děsně řezalo, a pak už jsem pomalu nepoznala, kdy je to kontra, protože bolest byla jen v podbřišku a v rodidlech ta hlavička a poznej co je co...Ale pak tam byl i doktor, tak mi tlačil lehce na břicho, aby mi pomohl, řekl, jak tlačit účelněji (hlavu sklopit na hruď a držet dech) a pak už to šlo líp, malá vylezla tak na 10 zatlačení, ale je pravda, že to první tlačení bylo z mě strany na prd...Prostě nevyužité. Hlavička šla na 3x, pak ramínka a bylo, na placentu jsem už ani netlačila... Nestříhali mě, ale instruovali na to tlačení, aby ta hlavička vyšla co nejrychleji (nebo spíš naráz), že podle toho střihnou...šití bylo v pohodě, nevěděla jsem o něm, protože jsem byla jen malinkato natržená. Bez masírování hráze před porodem...Pak tatínka vyzvali, ať jde přestřihnout pupeční šňůru, ale nechtěl (to mi bylo jasný, už že vydržel do konce byl zázrak), tak se ho ptali proč, tak jim říkal, že je srab, že tam vůbec neměl být :slight_smile:. Malou mi dali na břicho, tak jsem si ji prohlídla, pomazlila (z kraje neplakala), pak si ji vzali na minutku na zvážení a zabalili ji do pleny (přímo na pokoji, tento byl menší, tam bylo vše, jinak by mi ji odnesli úplně pryč...), jak mě doktor zašil, tak mi pomohli na postel (měli pořád strach, abych jim sebou nesekla, ale tlak OK, žádná nevolnost), mezitím prohlídl malou dětský doktor a pak už mi ji přinesli na první kojení, chytla se krásně...Pak jsem s taťkou na ni koukali a Petr byl šťastný, a pořád říkal, že jsme jeho holky šikovný :slight_smile: (On taky, MOC) a takto tam se mnou byl až do půlnoci. Ještě jsem musela do sprchy, a ideálně na WC, ale neměla jsem potřebu, a pak mě přesunuli na jiný pokoj, sice pořád na porodním, protože vše bylo plné (Nadstandarty i šestinedělí), byl to přípravný rodící pokoj, ale bez kozy. Moc jsem toho nenaspala, myslela jsem na porod, na malou...
Ráno v 5,30 mi dali malou, nakojila jsem (ale nechali mě, ať si poradím jak umím, vleže mi to nešlo, tak jsem si sedla (šlo, to, ale jak jsem psala, šití minimální) a pak jsem spolu spaly do snídaně a pak už začal běžný kolotoč...Teda, ještě někdy před snídaní mě přestěhovali na jiný pokoj a díky za to, že bylo plno! Toto je 3-lůžkový pokoj na porodním odd., ale pro rizikové těhule, takže jsem tam byla sama i postýlku mi museli teprve dovézt. Ležela jsem ta nedávno, jak jsem byla na ty monitory...Tento pokoj sousedí s nadstandardem, je tam společná sociálka pro tyto 2 pokoje, takže paráda! Zadarmiko a měla jsem klid. Večer mi tam dali mladou maminku (17), malá řvala, tak se moc nevyspala, ale po porodu asi žádná mamina...její malou donesli ráno, ta byla hodňoučká, ale byla menší, tak hodně spavá...Hlavně tu jsou povoleny návštěvy i na pokoj.
1. srp 2007 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Uf, a teď, co jsem potřebovala s sebou a co doporučuju: k porodu jen přezůvky, víc opravdu nic! Neměla jsem náladu vůbec na nic, neumím si představit, kdy bych si zapalovala tu aroma lampu, co plánuje Majky, ale je to individuální, jsem zvědavá, jak to pak u ní bude... vůbec u všech, co chcete s sebou něco „navíc“. Po porodu, 15 maxi vložek opravdu stačilo, po 3 dnech jsem přešla na obyč noční vložky. Co 100% - BEPANTEN!!! na bradavky a mazat a mazat, i preventivně, malá tahala, já kroutila i ušima, než se mi trochu zahojily. Podcenila jsem mazání od začátku. Na šití jen čistou vodu, ale kdo bude šitý víc, doktor nebo sestřička určitě poradí, holka, co rodila 55cm a 4,80 kg chlapečka i ledovala....(rodila přirozeně, ale 2x ji nastřihli a ještě se dost potrhala), síťované kalhotky mi stačily dvoje, když bylo potřeba, přečmáchla jsem si je... Navíc jsou určitě lepší než klasické, protože jak první dny teče krev opravdu hodně, tak je nejlepší vyslíkat se až ve sprše a naopak, vložku si nasadit ještě v ní, ani se moc neutírat...(pokud nechcete prát hromadu ručníků hned jak se vrátíte z porodky). Papírové utěrky jsem nepoužívala, měla jsem hodně měkký toaleťák. Pro děti ve Znojmě jen vlhčené ubrousky (padl balíček a kousek) a plíny (to už nevím, kolik jich bylo), kosmetiku nabídnou, ale můžete mít samozřejmě vlastní. Teď už mě nic nenapadá, tak se kdyžtak ptejte.

Jo, Petr nebyl ani převlečený ani přezutý...ale papuče s sebou měl...nikdo to po něm nechtěl.

Takže promiňte ty romány...a Majky je ze srpna, ten popis je psaný prvotně pro ně...
1. srp 2007 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Eps, Madlenka je překrásná. Moc vám to sluší. Jsi statečná a krásně si to zvládla (i tatínek - pašák). Vypadáš tam hned po porodu mooooc spokoleně. Kdyby takgle rodil každý. Kolik jsi, prosím tě, měla oblečení pro Madlenku s sebou do porodnice, nebo ti tam vše dali?
2. srp 2007 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ŠMARJÁ,JAK JÁ TÝ EPS ZÁVIDÍM...RODILA BYCH I TO PĚTIKILOVÝ,KDYBY UŽ TO MĚLO BEJT ZÍTRA...
MYSLÍM,ŽE OBLEČKY PRO MIMINO VÁM TAM DAJÍ CO BUDETE POTŘEBOVAT,SVOJEHO ASI NIC NA POBYT TAHAT NEMUSÍTE,AŽ POTOM DOMŮ.
JINAK PROTOŽE MI OD PONDĚLÍ ZAČALO NĚJAK TVRDNOUT BŘICHO ,NA MŮJ VKUS DOCELA ČASTOKRÁT DENNĚ ,ŠLA JSEM DNESKA K DR.CHTĚLA JSEM JÍT UŽ VČERA ,ALE RISKLA JSEM TO VČERA JEŠTĚ DO PRAHY NA LETIŠTĚ PRO MANŽU A PETŘÍKA.CESTOU TAM JSEM SE 3KRÁT POBLILA,ALE DOOPRAVDY POBLILA....HRŮZA ,JAK MĚ TO BRALO.KDYŽ ŘÍDÍM MŮŽU JET AŽ DO RUSKA ,ALE JAKO SPOLUJEZDEC STOJÍM ZA PENDREK.DR MI NAPSALA 3KRÁT DENNĚ DVĚ TABL MAGNEZIA A VYSVĚTLILA MI TY MOJE POZITIVNÍ TESTY ...NA DOWN SYNDROM HO MÁM NEGATIVNÍ,ALE NA ROZŠTĚP PÁTEŘE A TAKOVÝDLE VADY JE POZITIVNÍ.MAMINY CO MAJÍ POZIITIVNÍ DOWN ,JE JIM NABÍDNUT ODBĚR PLODOVÉ VODYX A MAMINY CO MAJÍ TO CO JÁ TAJJ SE JIM DĚLÁ JEN VELKEJ ULTRAZVUK,PROTOŽE DOWN SE POZNÁ Z PLODOVKY A ROZŠTĚPY JEN Z UTZ.ZNOVU SE DÍBVALA ULTRAZVUKEM A NIC NA MÝM MIMOUŠOVI NEVIDĚLA A KDYBY PRÝ TO BYLO NĚJAKÉ NEMOCNÉ ,TAK UŽ BY SE TO VIÍDĚLO PŘI TOM SKRÍNINGU V 16TT.MÁM BÝT V POHODĚ A KDYŽ UŽ JSEM TAM OBJEDNANÁ PRO KLID DUŠE TAM MÁM ZAJET.TAK MI SPADL KÁMEN ZE SRDCE...JINAK MÁM 77 KG,ASI NAVRHNU ,AT SI KOUPÍ NOVOU VÁHU...DO ADVENTU BUDU MÍT METRÁK A MÝM DOMOVEM SE STANE TĚLOCVIČNA... EPS ,KDE SE HRABU NA TĚCH TVEJCH 12KG.....
2. srp 2007 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
takže holky ,už mám po brně.vyvalená jsem byla jako pondělí ,ale už jsem se s tím srovnala .dr genetička si mě vzala do jedné ordinace a ptala se na všechno ,snad i na moji prabábu,co jsme měli a neměli za nemoci ,kolik mám sourozenců a kolik oni mají dětí....myslela jsem že se to omezí jen na ten UTZ ,ale dr říkala ,že se některý skrytý vady (jaký neřekla)dají odhalit jen plodovkou a tak bylo rozhodnuto.podepsala jsem papír jako že znám rizika a souhlas s odběrem,taky se ptala jestli budu chtít vědět pohlaví a já že ne ,a a tak jsem podepsala dfalší papír a šla jsem na věc.na ultrazvuku nic nenormálního dr neviděla,horní ret v pořádku,záda i bříško v pořádku ,srdce jako zvon,normální mimouš.pak mi pomydlila břicho žlutou desinfekcí ,jako když se jde na operaci a než jsem se nadechla ,měla jsem jehlu u břiše.pravda,radši jsem se jim na to nádobíčko nedívala,já jen jak vidím ty nástroje tak je mi na omdlení...tak jsem byla otočená na monitor a jen jsem viděla jak ta jehla projela mimoušovy vedle nohy...ještě aby se "honzíksára"popíchalo.dr byla v pohodě,všechno mi vysvětlila a ukázala a prý jestli jsem na začátku náhéodou nekrvácela.nejspíš proto byli ty testy pozitivní,ale mám ještě radši počkat 14 dní na plodovku.
tak tu slíbenou rychlozavinovačku jsem zase nekoupila,dostala jsem kázání,že mám jet domů a být v klidu pár,že po tom vpichu to může dělat neplechu.ona tam na mě počká....
tak kdyby vás něco takovýho potkalo nebojte se toho.
3. srp 2007 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
V porodnici pro mimi potřebujete jen pleny a ubrousky, vše ostatní vám dají/půjčí, oblečky sice jen dvoje na den, nám to stačilo (neblinkali jsme), v případě potřeby vám dají další nebo můžete mít i svoje...to mi přišlo zbytečné, až pak na odvoz domů.
Malá spí, jdu za ní.,..i když dnes to bylo OK, uvidíme v noci :fearful:
3. srp 2007 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky všem, hlásím návrat domů. Měli jsme se moc super.
Vy jste toho tedy nakecaly. :grinning:

Eps ještě jednou moc moc gratuluji. Jak jsi byla spokojená se znojemským porodním sálem?

Kamčo, to je dobře, že jsi šla na tu plodovku, protože budeš aspoň úplně uklidněná, uvidíš.

Lencit, včera jsem viděla taky melírovanou těhulku, taky jsem si ji hned prohlížela, jestli to není Kamča. Chudák, asi si myslela, co na ni tak civím. :grinning:

Noni, a jak se ten váš prcek bude jmenovat?
4. srp 2007 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, moc gratuluju, Madlenka je nádherná!!!!!!

Jste statečný holky! (taťka je samozřejmě taky borec)
4. srp 2007 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Antony, já byla spokojená, porodní sály jsou relativně nové (5 let???-rekonstrukce), takže příjemné prostředí, ale já stejně využila jen sprchu, postel a kozu, takže nějaké koukání a vnímání prostředí moc nehrozí...Ale šestinedělí je o to horší,i když v případě dvojčátek bych šla sto pro na nadstandart, jen aby byl volný! Já měla štěstí, že jsem ležela na porodním, ne na šestinedělí, tam jsous ice 3 postele, ale dali nás tam jen dvě (jak už jsem myslím psala). Na šestinedělí je to dost "těsné" a hlavně sociálky společné a po porodu je ideální sprchovat se po každém čůrání...a vůbec pokud jste víc šité, tak třeba ledovat ránu a pod.,a to je celkem blbý, když tam jsou další ženský.

A jak se budou jmenovat tvoje princezny?

Všem vám děkujem za gratulace! :slight_smile:

Maldenka teď spí, jen aby jí to vydrželo v noci, ráno vstala v 6 a až do 11,30 nemohla usnout, to už jsme ji řvoucí dali do kočáru a šli k našim na oběd a překvapivě hned usnula, a pak spala 4 hodiny, zbytek odpoldene tak normálně, po hodince, dvou, tak jsem zvědavá...
4. srp 2007 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Všechny Vás tu zdravím!!!

Konečně jsem narazila na diskusi z mého regionu která funguje. :slight_smile: Mohla bych se k Vám přidat? Mám 4měsíční holčičku a bydlíme kousek od Znojma.

add znojemská porodnice: porodní sály hezké, PA, co mě rodila byla milá, doktor ospalý, ale to se dá v noci čekat (malá se narodila ve 3:30), zato na šestinedělí KATASTROFA!!! Naprostá neochota... :frowning2:
6. srp 2007 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
JUCHŮŮŮŮ , MÁME DALŠÍ KECALKU NA KONIKOVI.NO KDYŽ JSEM TU DISKUSI ZAKLÁDALA BYLA JSEM TADY JEN JÁ A ANTONY ,ALE TEĎ UŽ JE NÁS VÍC,S TEBOU UŽ JSOU TADY 3 MIMINA ,ALE JINAK SAMÝ TĚHULE.
VIDÍM,ŽE SE OD MÝHO PRVNÍHO PORODU PŘED SEDMI LETY NIC NEZMĚNILO.... TAKY SÁL BYL SUPER ,ALE TY ŠESTKY...HLAVNĚ TY SESTRY JAK ŽENSKÝ TAK DĚTSKÝ NIC MOC. S KLUKEM MI NEPOMOHLY A NEUKÁZALY SKORO NIC JEN KOUPÁNÍ ,ALE TO BYLA BLESKOVKA.HODNĚ MĚ NAUČILA PANÍ RYBKOVÁ Z TAVÍKOVIC CO SEMNOU LEŽELA,ALE ZEMŘELA JE TO 4 ROKY I S TOMÁŠKEM. TAKŽE PO PORODU RYCHLE DOMŮŮŮŮ....A JÁ MÁM RODIT TAKHLE NA SVÁTKY,TO SE NEBUDOU DOKTOŘI TVÁŘIT TAKY NIC MOC.VO SVÁTKÁCH A VOTRAVUJE S PORODEM.....CHA CHA ...
ODKUD JSI DAŠI? JÁ JSEM ZE SUCHOHRDEL,JEDNA JE Z MAŠOVIC ,DVĚ ZE ZNOJMA A HORNÍ DUNAJOVICE...A ZBYTEK NEVÍM.
6. srp 2007 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Já z Hodonic :slight_smile:

Dášo vítej!
6. srp 2007 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
eps, ta tvoje madlenka je teda fakt nádherná. Právě jsem zkoukla všechny fotečky.

ahoj dáši a zdravím všechny ostatní těhulky.
6. srp 2007 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji za přivítání. My jsme z Blížkovic, takže jsme už skoro na Vysočině. :slight_smile:

Ta porodnice mě štve. Pořád jsem uvažovala jestli nemám jít do Třebíče, ale nakonec mě manžel ukecal. Pak jsme litovali oba. Měla jsem problémy s kojením, ploché bradavky. Žádná sestřička na mě jaksi neměla čas, takže jsme se z porodnice vraceli s tím, že malá místo mlíčka blinkala krev. :unamused: No prsa se mi hojily 2měsíce a moc moc moc mi pomohla paní Burianová z Macešky. Je moc hodná, ochotná a prostě NEJLEPŠÍ!!!! :slight_smile:
7. srp 2007 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
TO TI VĚŘÍM,JÁ SE ZPOLÍHÁM HLAVNĚ NA TO ,ŽE UŽ VÍM ,CO MĚ ČEKÁ A CO A JAK SE DĚLÁ.ALE TENKRÁT S PETŘÍKEM JSEM TAKY SI NEVĚDĚLA RADY,MLÍKA JSEM MĚLA MOOOC ,ALE ON SE MOC NEUMĚL PŘISÁT,MOŽNÁ JSEM HO ŠPATNĚ PŘIKLÁDALA A TAK KLUK JEČEL HLADY.ALE PAK JSEM SI HO VZALA K SOBĚ DO POSTELE A VLEŽE JSEM SE TO NĚJAK NAUČILA,MOC MĚ TRÁPILY HEMEROIDY A NEMOHLA JSEM SEDĚT.ONI I KDYBY TEN ČAS SESTRY MĚLI TAK BY SE ASI NEPŘETRHLY,I BYCH ŠLA TŘEBA DO SOUKROMÉ PORODNICE ZA PENÍZE ,KDYBY TADY NĚJAKÁ BYLA.
ALE TAK SNAD TO NĚJAK ZASE ZVLÁDNU.JEN MĚ DĚSÍ TROCHU TA PÉČE NA ŠESTINEDĚLÍCH...
7. srp 2007 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak vás všechny zas zdravím, moc moc moc gratuluji Eps a Madlence že to tak skvěle zvládly. Poslední dobou rodím snad každou noc, ale jsou to takové extrémy, jednou ze mě malej vyletí že nestačí chytat a pak zas tlačím a nic. Sado maso. Taky nás to čeká na vánoční svátky, ale podle utz to možná stihnem dřív. Za posledních 14 dnů jsem pěkně narostla a už to fakt neschovám.
Taky vítám Dášu. A s tím srazíkem bych souhlasila, jen dejte vědět kdy a kde. :wink:
7. srp 2007 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek