• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Znojma, přidejte se.

2. února 2014 
Antony: taky gratuluju že ti vše dopadlo, já mám malého strašně nízko takže mi spíš vždytky při utz jezdí po močáku a já musíííím. Malej mě kope pořád vlevo dole až ve slabinách.
Postýlku jsme nakonec koupili v Brně v Tesku za 999,- ze 1700,- je obyč, ale moc pěkná, ještě si ju přetřu nezávadným lakem aspoň máme s manžem zábavu. Ta vyřezávaný čela na dražších mi jsou stejnak na nic mám hned zeď a skříň. Tahle je stabilní a moc fajn. Matrac jsem koupila Kokosovou za 700,-. V Bambinu za 700,- v Brně ji měli za 1000,-.
Jinak na křečáky a cévy mám moc prima gel od manžela, má masážní sutio RELAX v pasáži DUKY u fitneska Laura. Gel je super myslím za 150,- je to výtažek z Kaštanu, jinej mám i na celulitýdu ze skořice a fatk pomáhají. Taky jsme koupili Lymfoven ty modré nohavice jestli to někomu něco říká je to na odvodnění oteklých nohou, na celulitýdu na žíly a cévy, do 8 měs. se může v poho chodit tak jsem tam 2x do týdne, jestli chcete některá chodit se mnou tak dejte vědět, tuhle mašinku ovládám spíš zas já. Je to 120,- tak za 1 hod. A je tomooooc příjemný v mooc příjemmným prostředí. Dneska jsem tam strávila s ním 4 hodiny učil mě baňkování, super.
Kamčo jestli dovolíš dala bych sem odkaz na naše www o studiu myslím že masáže buď teď nebo i po šestinedělí uvítá pak každá. Tak dej vědět jestli můžu.
11. srp 2007 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LENCIT: TO VÍŠ ,ŽE TO SEM MŮŽEŠ DÁT.NIC PROTI NEMÁM.
ANTONY : MIMO JINÝ JSEM ŠKODOLIBÁ.... CO KDYŽ SE DÍVALY BLBĚ A JEDEN JE TŘEBA KLUK?VIDĚLA NA STOPRO?NO TO BY BYLA U PORODU PARÁDA....
TEDA TĚHULE ,JÁ VÁM POVÍM....VY UŽ MÁTE KAŽDÁ I POSTÝLKU A NĚCO DO VÝBAVIČKY.... TO JÁ JEŠTĚ TROCHU BOJÍM ,POČKÁM V PÁTEK NA TU PLODOVKU.JINAK MĚ TROCHU ZLOBÍ,ŽE JE VŠECHNO RŮŽOVÝ NEBO MODRÝ.TO SE VÁM TO NAKUPUJE KDYŽ VÍTE CO TO BUDE,ŽE?CHA CHA ....NO ALE JÁ TO ZVLÁDNU PAK VŠECHNO I S KOČÁREM V ŘÍJNU A LISTIOÚADU,ABYCH SI PAK TAKY UŽILA VÁNOC A KDYBY NÁHODOU (JAKO ŽE TO JE U MĚ BLBOST A K MÝ SMŮLE TO BUDU TAHAT IO 14 DNÍ DÝL) TO CHTĚLO VEN DŘÍV,TAK AŤ JSEM NACHYSTANÁ I S VÁNOČNÍMA DÁRKAMA.
HELE,ASI JSEM BLÁZEN....ALE CÍTÍTE VE VZDUCHU TY VANILKOVÝ ROHLÍČKY????.....

JO JINAK S TÍM SRAZÍKEM TO VIDÍM DOBŘE ,MOŽNÁ BY BYLO DOBRÝ TO NECHAT NA ZÁŘÍ ,EPS TRICHU VYROSTE MADLA A Z NÁS JAK VIDÍM ŽÁDNÁ AKUTNĚ NERODÍ ,TAK BYSME SE MOHLI SEJÍT V ZÁŘÍ.BUDE I LEPŠÍ POČASÍ,TAK TŘEBA HNED V PRVNÍ POLOVINĚ.DEJTE VĚDĚT JESTLI SE VÁM HODÍ VŠECNÍ DEN NEBO VÍKEND A KDYŽ SE DOMLUVÍME TAKHLE DÝL DOPŘEDU TAK SI ASPON UDĚLÁME ČAS,NĚKTERÝ Z NÁS SEM NECHODÍ DENNĚ A NEČTOU TO TADY POŘÁD.DEJTE NÁVRH JAKOU MÁTE ZHRUBA PŘEDSTAVU.
JDU SPÁT JSEM UTAHANÁ JAKO KRÁVA,BYLA JSEM TEĎ DVA DNY PO SOBĚ PRACOVNĚ V BRNĚ.
11. srp 2007 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady je na studio: www.relax.wgz.cz je tam i fotogalerie jak jsme to zařídili.
a na moje osobní kde je plno foteček s našich cest a moje grafika a svatba, pár povídek a básniček: www.lenacek.webgarden.cz
papa sladké sny. :pensive:
11. srp 2007 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Září je OK, jen ne kolem 23.9., to máme výročí svatby, nevím, jaký den to bude...

Antony, tak to by mě nenapadlo, jak je svět malý! A jak jsi na to přišla, že mě rodila tvoje sestra? Já vůbec netuším, kdo kolem mě běhal, snad si na mě nestěžovala :sweat_smile: , že jsem byla děsná! Jo, Petr říká, že jste sestřenice Ivoše Šmelhause, dělá sním v práci :sunglasses: Jo, hlavně že mám její (tvé sestry) jméno napsané na památeční kartě, ale nějak mě netrklo, že je to tvé příjmení za svobodna...a o už není těhu demence :sweat_smile:

Noninka (doufám, že to nepíšu blbě, můžeš mi připomenout tvé jméno?), je to tak, byli jsme tam minulé pondělí, šli jsme k doktorovi (Mikyška)...
11. srp 2007 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Antony, můžem ti říkat pravým jménem nebo máš důvod zůstat utajená? Já už mám pak chaos, kdo se jak jmenuje...komu jak říkat...
Jo, a z porodu si vůbec nepamatuju, kdo tam byl, takže si vůbec neuvědomuju, jak tvá sestra vypadá...ale určitě byla hodná, vůbec mám pocit, že na porodním jsou všichni strašně hodní a milí...FAKT! A fakt mi napiš, jak jste přišly na to, že mě rodila...Ona stejně myslím rodila půlku oktesu, ne?
11. srp 2007 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamčo, nechci tě zklamat, jednoho kluka jsem si taky přála, ale jsou to dvě baby jako hrom - a docela nevyvratitelně, na tom 4D-ultrazvuku to šlo skutečně pěkně vidět.
Eps, jasně, že mi můžete říkat jménem, jmenuji se Soňa pro ty co neví, ale doma mi říkají Antony, takže reaguji na vše. :grinning: Já se jen ptala sestry, jestli jim tam nerodila nějaká mladá paní knihovnice a tak se hned k tobě hlásila, žes jí dělala starosti, že to nebylo tak snadný. Ale dobře, že máš především dobré vzpomínky. Bratránek to je sice náš, ale vůbec se nevídáme (to vzhledem k tomu, že mám něco přes 20 sestřenic a bratranců ) :grinning:

Ten srazík dejte určo na září. Bojím se, že dýl nevydržím. Začánají mě přepadávat takový nějaký omdlívací stavy a taky holky po tom ultrazvuku jsou asi pěkně rozdivočený. Sice bych to asi jako pohyby nenazvala, ale hrozně tlačí vlevo kolem pupíku, až to někdy bolí. V pohodě jsem jen když ležím, ale to mě samozřejmě nebaví. Doufám, že jsou to jenom přechodné stavy, už bych se zase ráda cítila "normálně".
Kolikrát přemýšlím, jak si mám ubout ponožky. Už jsem vymyslela, že u toho musím sedět a dát nohy za sebe, protože když se skloním, tak mě bříško bolí. No zkrátka, jsem taková k ničemu. Ale musím se snažit dát zase do formy.
12. srp 2007 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lencit:
tak jsem se dívala na ty webovkly toho vašeho studia.Pochopila jsem to tak ,že je to vaše,že? to jsem ráda,dlouho jsem se bála,že když tady řeknu ,co dělám já ,že budu za raritu nebo moc středem pozornosti.to jse ráda....taky někdo z byznysu a možná workholik jako já....pravda je ,že nevím co tady holky přesně dělají.Soňa myslím ,že učí němčinu a normálně jinak nevím...Určitě byhc stála o masáže nohou a zad,nevím jak se to dělá těhulím ,když si nemůžou lehnout na břicho ,ale asoň o malou masáž bych stála.Před těhío jsem ráda chodila do mediklubu na sportovní aerobi a tam jsme se vždycky tak protáhli a posílily a bylo mi fajn ,ale teď...
musím se tam kouknout a podívat se přesně co nabízíte.
12. srp 2007 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamila: no já taky koumala jestli to mám napsat, ale reklama zadarmo, neber to!! že?
Ptala jsem se manžy tak klidně můžeš dojít, masáž pro těhotné není samozřejmě tak zátěžová jak normální, dělá se v sedě nebo ve stabilizované poloze. Nohy pak v pololeže na nastavitelném lehátku nebo taky v sedě, co ti bude víc vyhovovat. Jen se potřebuje vědět jestli jsi dál než ve 4tým měsíci, předtím se nesmí nic. Jestli nemáš nějaký problémy: tlak, velky křečáky, štítná žláza, podle toho on se pak přizpůsobí a masíruje jak je potřeba. Pro těhotný je to moc příjemný a uklidňující, kdy přestaneš myslet na všechen ten shon kolem. Osobně vyzkoušeno můžu jen doporučit. Normálně má 300 za hodinu, ale říká že pro tebe za nohy a záda celkem hodinka by dal za 250,-, jasně že čas je orientační většinou je to dýl.
Manžu to moc baví, má to hlavně jako koníčka. Ještě má práci v Brně takže nejlepší jsou Čt, Pá, So, nebo pak Po Út St po obědě jak se vyspí z noční, ale jasně že se dá domluvit i jinak.
12. srp 2007 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já nepostřehla co vlastně děláš ty? Nebo jsi dělala? Já byla v Baumaxu v zahradě u kytiček a teď jsem teda doma, že mi bývalo moc špatně. Takže relaxuju občas něco pošontám a peru a žehlím prostěradla :angry: a ručníky ze studia :slight_smile:
12. srp 2007 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a žádná rarita taky nejsme ani hogo fogo, normální přátelští lidi co bydlí v 1+KK v paneláku, takže se budeme muset pěkně uskromnit až bude malej na světě. Do většího nám zatím nehrozí se stěhovat... :frowning2:
12. srp 2007 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukejte co jsem našla : Masáží hráze se zvětší její pružnost, tkáň se změkčí, čímž se sníží možnost jejího natržení. Stejně prospěšné jako fyzický užitek je i emoční spojení s důležitou oblastí, která tvoří středobod uvědomění a koncentrace při porodu. Masáž hráze, kterou vysoce vyzdvihují a doporučují porodní asistentky a kterou může ohleduplně poskytnout partner, je nedocenitelnou přípravou na porod děťátka. Průkazný výzkum ukazuje, že ženy, které si pravidelně masírovaly hráz během posledních týdnů těhotenství, výrazně snížily potřebu zdravotnického zákroku a zároveň zmenšily dobu jejího hojení po porodu. Naším svědectvím o prospěšnosti pravidelné masáže hráze bylo naše druhé dítě Cal, který vážil obrovitých 4,7 kg a narodil se bez nejmenší oděrky.
Jen jde o to si tam v posledních týdnech asi dosáhnout co? :grinning: Tak to vidím na toho partnera :angry:
12. srp 2007 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cha cha no jo....mnasáž hráze...určitě je příjemná a možná pro některý maminy účinná.já na ni moc ale nedám.po petříkovi jsem měla veliký šití a to jak vnitřní tak zvenku až ke konečníku a navíc mě braly hemoroidy,takže jsem pak byla toho názoru ,že já to štěstí mít prosstě nebudu ,abych si po porodu normálně sedla.jsem sice takový kus baby i ten sport mě baví ,tak by si jeden myslel,že to musím na dvě kontrakce zvládnout,ale opak je úpravdou.peťa měl 3,850 a narodil se jen dva dny po termínu a úplně mi to stačilo.Moje švagrová malě první dítě 5100g,prostě malý prasátko a porodila ani něvěděla ,že nějakou hráz měla.je to těžký,jen doufám,že tohle moje dítě když už bude chtít velkej nástřih půjde alespoň rychle.
Co já dělám? Už asi 13let dělám v obchodě,vlastně od mládí.Už osm let máme v pronájmu v Dyji oděvy v bývalé "libuši",to je ta část s velkejma výlohama u laviček a protože tam je nájem hroznej ,koily jsme předloni v Holešově u Kroměříže dům v konkurzu a po opravách jsme tak udělali taky oděvy a Drogerii "jasmín" a domácí potřeby.Zastím tady ve znojmě to ještě máme ,ale až to bude už neúnosný tak to pustíme.takže abych ty dluhy splatila musím tady bejt tak do 120...Ale v tom Holešově to celkem jde tak dluhy ubývají a mohli jsme si taky konečně dovolit druhý dítě.Peťa už půjde ddo druhý třídy.jsem teď v 20tt a termín mám 28.12.a druhej 1.1.08.ale koukám ,že ty už asi budeš mít malýho na světě. máš už jméno? á buďto holka Sára nebo Barbora a kluk asi Honzík,ale to se ještě uvidí.
Na tu masáž určitě přijdu,ale mám příští týden trochu víc práce,nmusíém připravit leták do schránek na školu a mám tam větší zboží sortimentu do škloly.Ale urřitě přijdu.Do Holešova je to tam i zpoět 300km a to pěkně ze sedačky bolí záda....
12. srp 2007 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasan jen dej vědět, pošlu ti přes poštu moje tel. na mobil, jinak můžeš přímo manžovi tel. je na www.

To jsem si vzali pěkně velkej oříšek, tak držím palečky ať vám dluhy zmiznou co nejdřív.
Já mám termín jeden podle UTZ na 13.12. a podle ms na 19.12. Tak na Ježíška snad budeme doma. Včera jsme složili postýlku /8 minut/ :grinning: a manža dneska ráno, " a malej byl v noci hodnej, že? ani nebrečel" :grinning: jdu si lehnout. Potom pa
12. srp 2007 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda děvčata, koukám, že jste všechny takový dost aktivní. To se tedy musím stydět. :unamused: Zvláště od dubna to jde se mnou s kopce. Teď tak maximálně čtu jako blázen, každý týden jednu knížku (aspoň trochu potravy pro mozek), ale jinak se nedokážu rozpohybovat víc než na jednu procházku (do knihovny pro novou knížku) :grinning: , ale zase si říkám, jen čti, děvče, čti, kdo ví, kdy se k tomu po porodu dostaneš. :grinning: :grinning: Už ani to cestování moc nezvládám, maximálně hoďku autem. Pořád jsem si říkala, jak je to možný, že ostatní jsou tak aktivní, ale dneska jsem na to přišla: jeden prcek má 20cm, krát dvě, to znamená, že já už mám vlastně ve svých útrobách jakoby jedno 40cm dítě, tak to už můžu trochu vzdychat, no né? No a dneska mě trochu bříško pobolívalo a protože jsem srab, tak jsem raději nasadila hodně víkendový program.
12. srp 2007 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježišmarjá,ty už máš taky aspon postýlku....já budu vědět v pátek výsledky z plodovky ,jsem trochu pověrččivá,tak hned potom taky začnu s výbavičkou.No čistě teoreticky ... moje druhá švagrovka přenášela kluka 13dní.... a dr ju nechali že když je všs v pořádku ,není třeba do toho vrtat.termín měla na mikuláša a ten smraďoch se narodil 20.12. nechci tě strašit...moc bych ti přála být na štedrý den donma.
12. srp 2007 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, kami, a ty bys měla jít už taky brzy na ultrazvuk kol. 20tt, že? Tak dej vědět, jak je tvůj cvrček velkej.
12. srp 2007 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme vyspaní, dokážete si představit lepší probuzení než když vám manžel zamává před nosem čerstvým větrníkem? Myslím že vás rychle s takovouhle doženu!!
Kamila: my dávali postýlku jen abysme věděli jestli se vejdem, abysme se nemuseli nahonem stěhovat do většího :unamused: Měla jsem to sice změřené ale ikdy nevíš. Zbylo mi z každé strany asi 1,5 cm. Vešla se mi vedle skříně místo mého stolečku s PC. Nafous. Povlíkat jasně nebudu jen by to chytalo prach, i matrac mám ve folii, aspoň jsem do ní hodila teda pytel s věcma co už mám a vaničku.
Antony: to už máš teda velké macky, já se vždycky zapomenu zeptat jak už je ten náš velkej. Tak snad přítě, ale hlavně že je v pořádku. Naposled jsme viděli i všechny orgány a ťapky, vše je ok.
12. srp 2007 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já mám jít na utz k mé dr až 23.8.ale to už budu víc než 20tt,jestli dobře počítám tak to bude konec 22tt.nevím proč mě tak objednala ,ale možná to bylo kvůli tomu brnu a tam mám jet na poslední kontrolu 22.8.,takže to budu víc než by se to mělo dělat.to víš že se těším ,ale ještě víc se těším (nebo mám i trochu obavy) na tu plodovou vodu.dneska se mi to mimino teda vrtí,to je něco....snad bude velkej normálně a ne moc ,uvidíme.zajímala by mě moc váha,peťa byl na začátku těhu docela malej a drobnej a pak to sakra dorostl.
12. srp 2007 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé, rozmilé Těhulky ze Znojma :slight_smile: . Máte moc zajímavé a rozsáhlé diskuse. Můžu se k Vám přidat? :dizzy_face: (Možná už jsem tento pozdrav jednou poslala, jen mi trošku zazlobila technika, tak nevím. Jistota je jistota.)
12. srp 2007 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak, ať taky něco o mně víte: asi 7.12.2007 čekáme na 100% chlapečka (máme to potvrzené z genetiky :sunglasses: ). Plodovku už mám za sebou, teď už mi konečně nastane normální těhotenství a nikdo nás nebude strašit. Drobeček mi dává pěkně zabrat, mám z něj vysoký krevní tlak a teď ještě musím chodit na infekční amb.. Zjistili mi, špatnou činnost jater a tím i celého zažívání. Už si u dr.Rozvadovské připadám jak simulant. Ale mimi se má k světu, podle všeho to bude pěkný macík, říkali to na genetice :sunglasses: .
12. srp 2007 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabim: ahoj vítám tě tady já mám termín 13. a 19.12. tak se tam možná sejdeme, taky máme kluka podle utz z 21 týdne prý na 100%. Na tu plodovku se chodí normálně nebo jen když jsou problémy??? Už jsem to tu slyšela myslím že některá tu na ní taky jde nebo byla.
Já jsem naštěstí naprosto v pohodě, zrovna jsem se vrátila z výletu na Králův stolec, takže 5km mám v nohách.
12. srp 2007 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vítám gabin !
vy se máte,zase jedna co porodí před vánocema.jenom já kmé smůle budu určitě rodit na štědrej den nebo na silvestra....když se bude doktorům hrozně chtít...petříka jsem rodila 24.4.200 a to bylo zrovna velikonoční pondělí a všichni ze mě byli hr.... nikdo jinej tam nebyl,jen já.
odkud jsi gabin? já jsem byla na plodovce a výsledky mám mít v pá 17.8.měla jsem negativní PAPP-A tast ,ale pozitivní triple test a vrozený a vývojový vady.DS negativní,aůe i tak mi to na náladě nepřidalo.
12. srp 2007 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska tam muselo být nádherně, ještě za takového počasí, pěkně pod mrakem a příjemný vánek, k tomu v lese, mezi stromy. Závidím. Já jsem z té výhně Hodonic, kde už máme pomalu saharskou poušť.

Na plodovku jsem musela(27.7), vzhledem k věku (bude mi 31) ) i z důvodu mých zdravotních obtíží. Výsledky mi dokonce poslali poštou. V pátek jsem to měla pěkně písemně ve schránce, že je to kluk bez genetických vad. :sweat_smile:
12. srp 2007 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamilo, držím palečky, já jsem se taky strašně bála, protože v manželové rodině je roštěp. Ale paní genetička mi toho dost pěkně vysvětlila (poradila i mimo, co jíst při jaterní dietě - z kompotu pudink). Dále dr. na ultrazvuku potvrdila, chlapeček je o.k., míry odpovídají 21tt. Nejlepší si je tam vzít svoji milou polovičku, všechno pěkně viděl, i tu jehlu.
12. srp 2007 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamčo, to je v pořádku, ten utz se nedělá přesně 20tt, ale v rozmězí 20.-24.tt, tak to budeš mít dobré výsledky v ruce a budeš se moct radovat z ultrazvuku.

Jinak vítám gabim, koukám, že většina z nás je kolem Znojma. Já mám první termín 17.12. a druhý 24.12., ale dvojčátka se rodí nejpozději kol. 38tt (když všechno vyjde, tak se tam možná potkáme) :grinning: Jenže holky trochu po tom ultrazvuku zlobí, bolí mě pořád na jednom místě bříško, jen když si lehnu, tak je to dobrý. Taky myslím, že začíná občas tvrdnout, tak až půjdu ke Zdráži, tak si řeknu o magnésko. Jsem tam každých 14 dní pečená vařená, to se asi takhle normálně nechodí, že?

lencit, tak to teda vyšlo s tou postýlkou o fous, že? Ještě, že se nám tam ty dvě vejdou, jinak nevím nevím. Konečně se vyplatilo mít ty naše prostory o něco předimenzované.
13. srp 2007 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
antony: to magnesko si i kup sama v lékárně ,toho můžeš během těhu stlačit....fakt je ,že mi moc pomohlo od tvrdnutí břicha.ale jestli tě bolí bříško v jednom místě nemělo by to nic znamenat.já měla včera takový i píchavý bolesti v jednom místě...myslím,že je to tím jak se tasm mimouši roztahujou a jak ta děloha roste.ale je samozřejmě lepší se jít poradit.dvojčata by měli chodit na konttrolu každých 14 dní ,ale já zatím chodím jednou za měsíc,když mi teda nic není.dneska jsem neodolala a zavolala na tu plodovku,byla tam moc ochotná sestra a ještě mi to hledala ,ale bohužel je brzy a tak počkám do čtvrtka.jen jsem si myslela co kdyby to bylo hotové.

gabin:no jí jela do toho brna jen jako na ultrazvuk s tím ,že ta plodovka není třeba.tak jsem byla informovaná tady .ale co doktor to názor a tak když už jsem tam byla tak mi ten odběr doporučily .ale vidět tu jehlu na utz píchnutou v břiše a u ní měl mimouš nohy....
13. srp 2007 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami: můj mimouš to měl brané kousíček od hlavy, dr. si ho pochvalovala, jak pěkně spinká a že není tak v pohybu, jak ti před nama. Jsou to nervy čekat na výsledky :frowning2: . Drším palečky a posílám ti uklidňující pozdrav.

Antony: dík za přivítání a gratuluji k dvojčatům. Nezávidím ti. Jsem ráda, že u nás to bude jen jeden prcek. Jak z manželovi, tak z mé strany podle babských pranostik nám taky hrozilo vícečetné těhotenství. Když jsem zjistila, že jsem těhotná, hned jsme z dr. prozkoumávali, jestli je tam jen jedno. :grinning: .

Dnes jsem začala konečně chystat věci na malého. Nejlepší jsou ponožky a ťapičky :grinning: . Nábytek s postýlkou má nastarosti manžel, chce si to sám vyrobit, je od řemesla, tak ať se taťka stará. :dizzy_face:
13. srp 2007 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO JÁ JSEM SE U TOHO ODBĚRU MOC NEROZKOUKÁVALA ,JAKMILE BYCH VIDĚLA TO NÁDOBÍČKO ZVRACELA BYCH,ALE NA UTZ JSEM TO VIDĚLA.ZROVNA TY POHYBY BYLI VĚTŠÍ.SPOLÍHALA JSEM ŽE SE DR SNAD TREFÍ A NEPÍCHNE HO.ALE DĚLALA MI TO STARŠÍ DR TAKŽE ASSI MĚLA PRAXI.CHROCHTALA BLAHEM KOLIK MÁM VODY A TAK ŽE SI MŮŽE DOVOLIT VZÍT DO DVOU VELKEJCH AMPULÍ...
13. srp 2007 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabim, ahoj, budeš mít IP...

Soni, mě nepřišlo, že by byly nějaké komplikace u porodu nebo byl někde nějaký zádrhel, jen mi nešlo tlačit(na posteli kontrakce jak prase, na koze jsem je skoro necítila), a hned zkraje, jak mi natáčeli monitor, tak mi ta sonda sjela a natáčela mě a ne malou.

Masáž hráze...příjemný to prý moc není (bolí to), manžel na to neměl čas, já ani chuť...Ani kdyby, sama bych si tam nedosáhla...A já nemasírovala a taky bez nástřihu...ale u vetšího dítěte by musel být.

Magnesko doporučuju jen po domluvě s doktorem! Já měla Magnosolv, nejdřív na křeče, aby se děloha nestahovala a malá vydržela u mě, a pak naopak vysadit aby začala děloha trénovat na porod. Na křeče v lýtkách jsem brala pilule sama, ale pak zas chybí vápník...a křeče jsou pořád. Takžeopravdu se poradit..navíc to pak na předpis vyjde levněji.
13. srp 2007 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
eps: žádná masáž by neměla bolet, pokud nejde o akupresurní nebo thajskou nebo přímo danou masáž, při který je určitý tlak potřeba. Masáž hráze není žádný sado maso , jde tam jen o jemné promasírování malé vrstvy svalstva jemným mnutím a hlazením jen aby se zvýšila její pružnost, určitě to nesmí bolet!!
Existujou i přímo oleje jen na tuto masáž. Nebo se dá použít slunečnicový olej.

Z tím odběrem plodovky vás teda obdivuju, já bych se asi složila hned u dvěří. A ještě abych koukala na to jak brousí takovou šílenou jehlou kolem toho prcka, fakt klobouk dolů. Snad se nám tyto věci vyhnou, zatím nemám žádné problémy /ťuk ťuk ťuk/.
Náš malej dneska ráno začal kopat zas dole u slabin a najednou se mi udělala boule a jela až nahoru, to bylo něco!! Asi se otočil ne? Bylo to divný. Dneska putuje celej den. :grinning: :wink: :wink:
14. srp 2007 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek