• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Znojma, přidejte se.

2. února 2014 
autor
no já asi zejtra na ty výsledky plodovky zkusím zavolat,mají být až v pátek,ale co kdyby.... maximálně mě seřvou do telefonu.mě se mimouš taky hrozně obrací,ted to ještě jde ,mají místo a nejsou moc velký ,ale u petříka mě to v tom sedmým měsíci i bolelo a ta bolest žeber ,jak se děloha tlačí nahoru....
ty už jak koukám si ve 23tt,to už je na plodovku i pozdě,kdyby si měla nějakej problém tak už by si byla dávno po odběru.neboj,nic takovýho ti nehrozí,ale i kdyby mě chtěli kuchat ,šla bych.opravdu bych chtěla zdravé dítě.
14. srp 2007 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už nějakou dobu si pročítám vaši diskuzi, ale nevěděla jsem jestli se mám přidat. Bydlím sice na znojemsku v Horních Kounicích, ale přece jenom je to od Znojma trošku z ruky. Já teď čekám už druhé dítě, mám syna 3 a půl roku. Termín porodu mi vychází na 31.12., tak jen doufám, že to nebude přesně na termín :slight_smile: .
14. srp 2007 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lencit, tak nebo tak, holky co masírovaly tvrdí, že to bolí! I při popisu postupu na to upozorňují! Ale nemám vyzkoušeno...A není to nějaká děsná bolest, jenže přjemné to taky není!
14. srp 2007 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem.
eps: Jsem taky Soňa - noninka je jako soninka - tak mě oslovovala sestra, když byla malá. Toto jméno se vyskytuje celkem málo a tady jsme se zrovna sešly dvě, že Antony-Soni.
Jinak taky nevím, proč by měla masáž hráze bolet, jedině při simulaci průchodu hlavičky. Ale to dělat přece fakt nemusíte. Masáž se má dělat od 34tt, každý den. Mám o tom ještě i další info, kdo bude chtít, tak zašlu.
Kamčo, taky jsem si četla o vašem podnikání a smekám. Doufám, že ti už brzy řeknou ty výsledky. Jsem sama hrozně zvědavá a nemůžu se vždy dočkat, když takhle něco trvá. Takže ti přeji, ať už ti brzy vyklopí, že je tvé miminko naprosto v pořádku. A taky souhlasím s termínem srazu v září a jestli mohu, tak bych se přikláněla k tomu ho udělat v týdnu. O víkendu mi vždy konečně přijede manža, tak si ho chci užít.
Lencit: na Králův stolec chodím často a ráda. Mám to tady kousek, od baráku příjemnou procházkou se psem. Jsem z Mašovic a taky už jsem doma na neschopence. Jsem úča a speciální pedagog. Než jsem šla na neschopenku, starala jsem se o postižené klienty (s autismem a kombinovanými vadami).
Antony: Drž se, snad ty vedra a dusno už brzy přejdou.
Malej mi začíná pěkně boulit břicho, to je strašná sranda. Někde se mi udělá boule, kousek přejede jinam a pak zmizí. Zrovna jsem si říkala, že mám těho absolutně bez problémů a ... jeden den mě strašně pálil jícen, a zvedaly se mi žaludeční šťávy až do krku, hnus. Ale už je to OK, naštěstí.
Zdravím gabim a veryska.
15. srp 2007 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lencit: Tak to je teda dobrej fór. Teď jsem si prohlížela ještě ty tvé stránky a našla jsem se tam na fotkách z Karolínčiny svatby. Jsem s Kájou na té druhé fotce. To Znojmo je fakt malý, co?
15. srp 2007 v 00:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdravím verýska,klidně se přidej ,tady je ze znojma jen snad eps, jinak já jsem ze suchohrdel,pak Mašovice ,horní dunajovice dvakrát hodonice.... sory zy chyby,ale jsem líná psát spisovně.

já mám termín 28.12. a druhý 1.1.2008.... takže jsme na tom obě stejně blbě...jo a zkusím zavolat na tu plodovku,má být až v pátek ,ale zas to zkusím ,tak za chvilu napíšu.
15. srp 2007 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže to není hotový až v pátek ....
15. srp 2007 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic si z toho nedělej. Výsledek je stejně jasnej, že je mimčo v pořádku, tak se teď hoď do klídku a v pátek to potvrzení jen s manžou oslavte. :slight_smile: A když jsi tak pověrčivá: já co řeknu, tak jak kdybych to předpověděla. A říkám, že jste v pořádku, tak mi věř. :wink: Zase někomu budu říkat, vždyť jsem to říkala. To se mi stává často. Máme takové schopnosti v rodině. :unamused:
15. srp 2007 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami: Já jsem si měla dle papíru volat až 10.8, což jsem taky volala, pak jsem šla vyzvednou poštu a byl tam od nich už dopis, ze dne 7.8 a na obálce je razítko 9.8. Tak možná zítra už by tvé výsledky měli být na 100% :slight_smile:. Držím palečky,pěstičky.
15. srp 2007 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
noninka: tak to je teda fakt gól, musela jsem se jít na tebe taky kouknout, ale bylo tam moc lidí a já chytala hlavně nevěstu tak moc nevím. Ale Vím že jsi semoc dobře fotila, dělala jsem tuhle fotku snad jen jednu a hned vyšla, Kája byla super na všech, takový kdyby byly nevěsty všechny. Nevíš jak je na tom? Taky už někdy čeká ne?
Se srazíkem taky souhlasím na začátek září a taky se přikláním k v týdnu. Nejlíp PO, UT, ST. Ale přijdu i kdyby to bylo v nedělu!! Jak to tak vypadá tak abysme už zamlouvaly sál ne? Kolik nás už je?
A s tím masírováním hráze to neviďte tak černě!! Kde píšou, že musíte při masírování masírovat jen hráz ne? Chce to se uvolnit a nebrat to jak "musíme masírovat hráz"!!! :grinning:
15. srp 2007 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noninka: snad nevadí, že jsem tě tam taky dala? Kdyžtak to smažu, od Káji to mám povolený, ale ostatní jsem nesháněla.
15. srp 2007 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SRAZ BY SE MOHL UDĚLAT V TÝDNU,O VÍKENDU MÁTE NĚKTERÉ Z VÁS DOMA TY PÁNY "CO S VÁMA BYDLÍ".TO BY NEBYL PROBLÉM,JEN NAVRHNĚTE KDE A V KOLIK BY SE VÁM TZO HODILO.JESTLI ODPOLEDNE NABO NAVČER.LOKÁL BYCH MĚLA VYHLÍDLEJ ,ALE JE TAM PONĚKUD DRAHO ,JE TO NA ULICI HORNÍ ČESKÉ UŽ SKORO POD KOMERČKOU A JE TO CAFE PORT.MOC BEZVA MÍSTO,ALE JAK CHCETE ,JSEM OCHCOTNÁ JÍT I NA NÁDRAŽÍ DO DVOJKY NA PÁREK....CHA CHA .KDYŽ NÁS BUDE HODNĚ TAK TO NĚKDE BUDU REZERVOVAT,ALE POKUD DOBŘE POČÍTÁM TAK NÁS JE CO CHATUJEME 7 PLUS JEDNO UŽ VYKLUBANÝ MIMINO.
AKORÁT TED PŘEMÝŠLÝM NAD KACKAD.DLOUHO TADY NEBYLA TAK SNAD NENÍ V ŠPITÁLE...
KACKAD NAPIŠ....
15. srp 2007 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HOUBY VRÁTILA JSEM SE ZPÁTKY CO JSME SI PSALY A JE NÁS 11.ÁLE ANI TAK TO NEVIDÍM JAKO PROBLÉM.
15. srp 2007 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jo, jsem pro Cafe port. Aspoň se tam nekouří a stejně si nemůžem dopřát žádný drinky, tak ta matonka nás snad nevyjde tak draho. :grinning: Mně je to vcelku jedno, jestli odpoledne nebo večer, já přespím ve Znojmě u našich, ale spíš záleží na ostatních, aby se mohli dostat domů.
Jinak pořád au, au, au, řeže mě to v bříšku okolo pupíku, nevím, jestli s tím mám otravovat dr. už zítra nebo počkat do pondělí. Možná, že to vy co už dítko máte, znáte, jestli se mi jen snaží břicho říct, že už se nemá kam roztahovat, tak bude muset trošku prasknout, či co.
V sobotu máme velkou oslavu, tak si vůbec nedokážu představit, jak to tam vydržím. Ještě dopoledne jsem dobrá, odpoledne už si vybírá svou daň.
15. srp 2007 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO TO PÍCHÁNÍ A ŘEZÁNÍ V PODBŘIŠKU MĚ TUHLE TAKY BRALO A IKDYŽ UŽ JEDNO BEJBY MÁM ,VÁHALA JSEM JESTLI JÍT K DR.PAK JSEM NEŠLA .POKUD BY TA BOLEST BYLA SILNÁ,KŘEČOVITÁ NEBO TRVALA DLOHO,NEBO TO BYLO V URČITÝCH INTERVALECH TAK SAMOZŘEJMĚ K DR VAL,NEBO I LÍP DO NEMOCNICE.ONA TĚ MUSÍ MINIMÁLNĚ ZKONTROLOVAT CO DĚLÁ DĚLOŽÍ HRDLO A ČÍPEK,TO BYCH SE ZASE NEBÁLA TAM JET.NIKDY NEVÍŠ JESTLI TO NENÍ PŘEDČASNÝ POROD.ALE MĚ SE ŠPONUJE CELEJ PUPEK A O OBLASTI OKOLO PUPÍKU ANI NEMLUVÍM....TO JSEM SPOŘÁDALA TEN MELOUN M,ABYCH MOHLA JÍT NA VELKOU TAK SOTVA LEZU.
TEN CAFÉ PORT JE SICE DRAŽŠÍ NEŽ NORMÁLNMĚ ,ALE JE MOC FAJN JE TAM KLID A ČISTO A NEHULEJ TAM SÁDROVÝ JEŽCI ,ANI RAKUŠÁCI.MAJÍ TAM KÁVY NESPOČET A I TŘEBA KOKTEJLY A TAKOVÝ VĚCI KDYŽ CHCEME POSDĚT.

ZHRUBA NAVRHUJU : SAMOZŘEJMĚ SE OZVĚTE JAK KTERÁ MŮŽETE A JAK SE VÁM TO HODÍ:
DRUHÝ TÝDEN V ZÁŘÍ SRAZ MEZI 14-17h V CAFÉ PORT NA HORNÍ ČESKÉ VE ZNOJMĚ .BACHA NA PÁTEK JE VINOBRANÍ (TEN NE) !!MOJE OBLÍBENÉ....
15. srp 2007 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
spíš odpoledne, kvůli malé...na 15.hod? Hospodu neznám,jemi to jedno, pokud se nekouří...
15. srp 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Café port odsouhlasím všema deseti, oni jsou dost zaměřeni na mamky s mimčama. Nekouří se tam, alkohol nemají vůbec. Je to kavárna nějaké církve, asi adventistů (přesně nevím). Co tam mají jako specialitu je chmelová limonáda, nebyla špatná. Sedět se dá i venku, mají malinkatou terasku. A nebo v patře, kde by nás nikdo nerušil. Měla jsem tam pár akcí s naší firmou. :sunglasses:
15. srp 2007 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mají své www a je tam i jídelníček :grinning: .
15. srp 2007 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky souhlasím s Cafe Port, je to tam OK. Jen prosím ještě ne v úterý, protože mám Macešku a musela bych hned odejít. Jinak mi to je jedno, mám auto, takže kromě toho úterý kdykoli a kdekoli.
Lencit: No jasan, že to tam nech. Neva. Alespoň teď budu moct říkat, že jsem známá hvězda a že jsem aji na internetu :grinning: :dizzy_face: Kajinka bydlí už v Bezkově, vesnici ode mne, takže ji vidím často a chodíme spolu do Macešky. Čeká kluka, asi Ondru kolem 4. října.
15. srp 2007 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
noninka: to jsem ráda že je v pořádku, na začátku prý měla problémy se žaludkem. Že ji pozdravuju.
S Café Port taky souhlasím, nikdy jsem tam nebyla, ale není to daleko z domova. Co říkáte na Středu 12.září?? Sraz postupně od 15.00??????????????????
15. srp 2007 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem pro 12. září, ale pokud někdo nemůže, tak se hodí i jiné termíny. :wink:
16. srp 2007 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže baby ,zhruba:
středa 12.9.07 v 15h v Café port.

je to předběžný ,kdyby něco pište.
16. srp 2007 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo tak jsem volala na tu genetiku do brna co jako ta moje plodovka...je to všechno v pořádku tak mi spadl kámen ze srdce...nekjradši bych to šla zapít...já vím,že noninka to říkala,ale přecejen,že....
16. srp 2007 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami: tak gratuluji :sunglasses:
16. srp 2007 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky od nás velké gratulace!!! Škoda, že se člověk předtím tak moc stresuje, ale není nad dobrý výsledek.

Dneska jsou moje prďulky na mě mimořádně hodné, takže jsem zvládla jak zubního, tak i knihovnu a holičku. Zase mám dost energie na všechno a opustily mě myšlenkytypu, jestli to takhle půjde dál, tak nevím nevím... A zítra už je zase pátek, jupííí! :grinning:
16. srp 2007 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HELE TO JE NORMÁLNÍ,JÁ MÁM NĚKTERÝ DEN TAK NA NIC ,ŽE MÁM DOJEM ,ŽE NIC NEZVLAÁDNU A Z TOHO ZASE MÁM ENERGIE....NAROSTL MI TEDY BŘUCH.... MÁM V BRNĚ ZNÁMOU CO JE STEJNĚ JAKO JÁ ,ČEKÁ TEDA PRVNÍ ,ALE JÁ OPROTI NÍ VYPADÁM,ŽE UŽ SE TO MOJE NARODÍ ZA TEJDEN.
NO TA PLODOVKA MĚ UKLIDNILA....V SOBOTU SI KOUPÍM TU ZAVINOVAČKU,SNAD MI JU NIKDO NEVYFOUKL.ŠVAGROVÁ MI TUHLE DALA NĚCO PO JEJICH DĚTECH ,ALE TO JE JEDNA HRŮZA ,JE TO UŽ TAKY ASI 6LET STARÝ A MOOOOOC OPRANÝ.NĚCO BY SE HODILO JEDŠTĚ PO DOMA ,ALE TOHO JE MÁLO.TAK MÁM ASPOŇ DŮVOD NAKUPOVAT.
16. srp 2007 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kami gratuluju!!! Dlouho jsem tu nebyla, tak než jsem všechno přečetla... Jinak u mně vše o.k. Dneska jsem byla na kontrole a je to v pořádku, jen mi nějak nemohli změřit tlak, tak mám trošku přiškrcenou ruku. (byla tam nová sestřička). Včera jsme byli nakupovat v Brně, byli jsme se dívat v Chiccu na kočárek a když jsem řekla svý požadavky a do 15tis. tak se na mně prodavačka dívala jak na největšího chudáka. Prostě 20tis. a výš. Tak asi ho objednáme přes internet nebo tady ve znojmě. Koupila jsem na malou krém rybilka, známá ho hodně chválí, tak jsem si ho zkusila namazat, ale smrdí teda opravdu dost! Nevím nevím jestli ho budu používat :unamused: . Jinak s tím srazem souhlasím :slight_smile: . A už se fakt těším na vinobraní, na ty všechny vůně masa a párků :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . To miluju. Jinak jsem v 30.tt a zatím 6 kg nahoře, doufám že teď už to nepůjde extrémně nahoru, a mažu a mažu :slight_smile: . Strie zatím teda nic, zatím... Tak se mějte a užijte si víkendu :dizzy_face: . Ještě jsem chtěla říct, že manžel se ptal svýho doktora, jak je to s vycházkama těhotných, tak prý kontrola nechodí, je to jen papírově. Pa
17. srp 2007 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kackad:
ta mast ribilka sice smrdí jako prase,ale je moc výborná pro mimina,já jsem s ní mazala petříka anebo jsem měla moc ráda ondřejovu mast.taje taky super a za dobrou cenu.
no ten můj kočárek co ho mám vyhlídlem stojí 17tis averze s podvozkem golfové hole je za zhruba 13tis,je to taky chicco a viděla jsem ho v brně v avionparku.možná ho neměli vystavenej .váhám jestli mám koupit podvozek golfové hole nebo podvozek tříkolku.ta tříkolka má super kompletní výbavu ,fusak nánožník a sedačka se upevnuje na podvozek přímo a bez dalšího adaptéru.no ale mám ještě čas.
jo a ty těma tvýma šesti kilama....já mám nahoře 10....dej si pak o vinobraní taky živáňskou pečeni za mě....
17. srp 2007 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem byla dneska v tom brně ,že si oupím tu zavinovačku .... a samozřejmě mě ju někdo vyfoukl.tak počkám ,mají mít veliký zbožíza 10-14 dní tak tam pak vletí,ale koupila jsem krásnou deku bílou s našitým zeleným medvědem a komplet bílej teplej kabátek a kalhoty tak jsem taky nadšená.

kackad : ty si říkala že kočárek v brně nekoupíš pod 15 tis.v tom chiccu měli ten co já chci ,ale podvozek golgobvé hole autosdačka ,hlubokej a soporták s taškou za 13 990,- a moc se líbil.já asi pak koupím ten samej ale úpodvozek tříkloka,ale já mám čas.jinak tam měli kočárků.... i od jiných značek a myslím,že jak si psala do 15 tis v pohodě.možná si byla v jiné prodejně.trochu mě zlobí,že mají všechno jen modrý nebo růžový.béžovýho málo a bílýho ještě míň a do zelena nic.zkusím pak obejít ještě Znojmo,ale nevím.
tak se po neděli ozvěte!!!
18. srp 2007 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím vás po pár dnech a vidím, že to tu trošku vázne. Taky si připadáte, že nic nestíháte a nemáte na nic čas?
Já poslední dny tvořím, našla jsem na netu krásné obrázky pohádkových zvířátek na zeď, ale TA CENA!!! Tak jsem si je v jednom prográmku omalovala a přemalovala na překližku, pak jen stačilo přemluvit manžu o vyřezání. Nejhorší bylo malování, nikdy jsem nic nemalovala a svou rozklepanou rukou nenamaluju ani rovnou čáru! Ale pomalu a jistě jsem se do toho pustila a výsledek vidíte u mě ve FOTOALBU. Jsou veliké na A4, jen vymyslet jak je přichytit na zeď a nalakovat. Na netu stojí 8cm průměr za 80Kč :confused:
19. srp 2007 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek