• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Znojma, přidejte se.

2. února 2014 
zajímavý že já vždycky začínám novou stránku, ještě gratuluju Kamči na výsledky, tak teď už si jen užívej a žádné nervy!!! :grinning:
19. srp 2007 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo: Tak to je super. GRATULUJI. To je určitě hrozná úleva, že? Není nad kladné rozřešení, alespoň v tomto případě. Paráda.
Kacked: s šesti kg nahoře papej hodně o vinobraní. :wink:
Lencit: Obrázky jsou fakt krásný. Jsi moc šikovná. Vůbec bych nepoznala domácí výrobu. Krásný. Když si to člověk vyrobí sám, tak to strašně těší, viď? Já dělám obrázky ubrouskovou metodou a baví mě to, je to rychlé a efektní. Jen musí mít někdo cit na kombinaci barev a je to.

Jinak dnes jsme se byli podívat v porodnici, jsem ráda, že alespoň v tomto vím, do čeho jdu. Dělali jsme fotky. Tak jestli někdo bude chtít, tak zašlu porodní sál.
12. 9. 2007 v 15.00 - píši si do diáře a moc se těším.

Kamčo, říkala jsi, že se těšíš na vinobraní a teď to vypadá, jako že nepůjdeš. Co se stalo?
19. srp 2007 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
noninka: právě že je to fakt dobrej pocit, když si člověk udělá něco sám zvlášť pro svý mimčo. Chytl se toho i manža a řezal jak o život, prý si můžu ještě přidelat, taky jsem mu dala za úkol nalakovat postýlku, prostě ho zapojuju aby se těšil a měl z tvoření radost.
Ubrouskovou mám udělané 4 obrázky i oslíkem Ijáčkem, jsou krásný. Kdyžtak taky vyfotim. Jinak mamka taky ubrouskuje, myslím že něco má na www.jitula.webgarden.cz
JO a prosííííím o foto toho sálu ať taky kouknu. email: fukalice@seznam.cz moc děkuju. Jak jsi se tam dostala?
Dneska jsem se vážila a mám teda 5,5kg nahoru. A jsem skoro v 24 týdnu. :slight_smile:
19. srp 2007 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, lencit, jsi moc šikovná, fakt krásný obrázky. Když jsem si je prohlížela, tak mě napadlo, že je vlastně vůbec nic takhle holkám nechystám. Tedy alespoň dokud budou u nás v ložnici, až budou ve svém pokojíčku, tak jasňačka, že jo.

Párkrát mě napadla myšlenka, jak dlouho budou asi s námi v pokoji? Chtěla bych, aby přechod do jejich vlastního nebyl moc pozdě, aby to vzali automaticky - a taky, abychom se v té naší ložničce neumačkali, až budou větší - přeci jen dvě jsou dvě, jedno větší dítko si tam dokážu představit. Ale zase mě asi bude bolet u sééérrrrdce, až je budu stěhovat. No nic, holky ještě ani nejsou na světe a já už myslím na takový věci a samozřejmě už jim chudákům vymýšlím hravý způsob, jak je naučit něminu - chuděrky malé. Ale možná myslím na takové věci, protože si nechci dělat starosti, jak se zvládnu tady sama o ty prcky malé postarat, nakrmit atd.
Ještě tedy musím vymyslet nějaký lepší scénář, jak přemluvit manžu ke koupi sušičky (dřív než nastanou největší výdaje za cvrčky). Poté co vyplázl 20tis. za nový bojler a přestavbu koupelny, nevim nevim. Říkala jsem si ale, že na zimu to bude úplně nejlepší, zvlášt, když mi v sušárně věci schnou tak dva dny. To bych musela mít kupu oblečků navíc, takhle se to vypere, hodí se to tam a za hoďku to musí být suché. Tak já mu dám měsíc na rozdýchání toho bojleru a pak na něj budu spřádat sušičkové plány. :grinning: :grinning:
20. srp 2007 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte někdo kdy začíná ten kurz v nemocnici, když jsem byla na kontrole, tak ležel na stole jen papír o tý macešce. Jinak na ultrazvuk jdu až před vinobraním, fakt strašný. Prej ve 32.tt a nakonec až ve 34.tt!!! Vždyť to budu mít skoro před porodem! Dneska jsem si objednala kočárek, nakonec přes internet x-lander oranžový tříkolku, trojkombinaci. Zítra by měl dojít, tak se těším. V tom chiccu ten co bych chtěla (nafuk.kola, klasická korbička vpředu bez kapes) tak měli fakt od 20tis. Ale hodně kočárků mají taky tady ve znojmě kousek od zdravky (nevím jak se ta ulice jmenuje), ale myslím že obchod bali. A ten x-lander tam mají taky, jen teda o pár tisíc dražší :frowning2: .
Lencit: ty obrázky jsou fakt nádherný, jsi šikulka. Já ten sál raději ani vidět nechci, takhle bych o tom pořád přemýšlela, pro mně je nejlepší když nevím do čeho jdu :grinning: . Dneska je zase teplo! Bolí mi opět lýtka, tak jsem vytáhla tablety s hořčíkem, tak zobu. Doktor mně je předepsal tak před měsícem a půl, ale pak to bylo dobrý, tak jsem je přestala brat (jsou velký a špatně se polykají).
20. srp 2007 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHOJ HOLKY: TAK JSEM DNESKA POZNALA JEDNU Z VÁS.... A JSEM TAK RÁDA,ŽE SE KE MĚ PŘIHLÁSILA.BYLA JSEM RÁNO V PRÁCI POMOCT VYBALOVAT A PŘIŠLA ZA MNOU PHO!JMÉNO JSEM ZAPOMĚLA ALE JE TO TA CO MÁ ASI 5 MĚSÍCŮ CHLAPEČKA.TAKŽE SE PŘIHLÁSILA JESTLI JSEM TO JAKO KÁ Z MODRÝHO KONÍKA...NAKONEC JSEM SI POTOM UVĚDFOMILA ,ŘE JI VLASTNĚ OD VIDĚNÍ ZNÁM.TAKŽE SE HLASTE !!!A KDYŽ NE TAK SE UVIDÍME V TOM CAFE PORTU VE STŘEDU 12.98. V 15h.

KACKAD:JINAK TEN KOČÁREK CO JSI OBJEDNALA DOSTALI ASI DNESKA V BAMBINU ,PODLE POPISU JE TO ASI ON A JE MOC PĚKNEJ.V BAMBINU MI ŘÍKALA PANÍ ,ŽE STOJÍ 14 500,- A MYLÍM,ŽE JE MOC DOBREJ.

ZATÍM MI NEPŘIŠLY TY VÝSLEDKY POŠTOU,MYSLELA JSEM ,ŽE JE BUDU MÍT VE SCHRÁNCE A KULOVÝ...MOŽNÝ JE ,ŽE TO POŠLOU ROVNOU K DR.MÁM TAM JÍT VE STŘEDU NA VELŮKEJ UTZ A VE ČTVRTEK NA UTZ DO BRNA .JEŠTĚ POSLEDNÍ KONTROLA LEDNIN A MOČOVÉHO MĚCHÝŘE.PAK UŽ PŮJDE PETŘÍK DO ŠKOLY A JE VINOBRANÍ...JÁ SE TAK TĚŠÍM,CHODÍME S PEŤOU NA VÁCLAVÁK NA SOUBOJE A NA DIVADLO,TAM VYDRŽÍ HODINY.ÚPRAVIDELNĚ KUPUJEME (OD TÝ DOBY CO JE NA SVĚTĚ) U KOVÁŘŮ JEŽÍŠKOVI ZVONEČEK,ABY MĚL NA ŠTĚDRÝ DEN ČÍM ZAZVONIT.A LONI JSEM TAM KOUPILA NÁDHERNEJ VELKEJ SVÍTÍCÍ STROMEK ZA OKNO.A KUPUJU TAKY VE STÁNKU CHRÁNĚNÝCH DÍLEN SVÍČKY,TO JE MOJE ...LIDI ZLATÍ,JAK JÁ SE NA TO TĚŠÍM ...
20. srp 2007 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANTONY: TAK MĚ NAPADÁ,ŽE TA SUŠIČKA NENÍ ŠPATNEJ NÁPAD.BUDEŠ ASI KUPOVAT PRAČKU SE SUŠIČKOU,ŽE?TAKY BYCH SE NECHALA ZLÁKAT,ALE PRÁDLO MÁM KDE SUŠIT A SCHNE MI TAM RYCHLE.PRAVDA JE ,ŽE V ZIMĚ TO JE S PRÁDLEM BLBÝ A NAVÍC DVĚ DĚTI TOHO POKADÍ A POBRYNDAJÍ...KUP ALE RADŠI DRAŽŠÍ A MOOOOC KVALITNÍ,KAMOŠKA TAKY MĚLA PR SE SUŠIČŘKOU A MĚLA Z TOHO TEDA PRÁDLO ŠKAREDÝ.A HROZNĚ ZMAČKANÝ,MOŽNÁ S TÍM NEUMĚLA DĚLAT ,JE TROCHU LEVÁ,ALE NEŠETŘILA BYCH.S TÍM BOJLEREM JE TO NA PENDREK... JAK SE DOMA NĚCO OPRAVUJE JE TO VŽDYCKY NĚJAKÁ KORUNA NAVÍC,TO ZNÁM.
20. srp 2007 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami: Na mně každý kouká, když jim řeknu, že ty výsledky z plotovky mi došly poštou domů. Ale nic jsem tam neplatila (mimo šumivého magnezka). Možná se spletly :grinning: .

Po kočárku zatím pokukuji. Slintám po kočárku Inglesina Classica nebo Vittoria. Jenže nebudu podporovat zdejší "chudý lid" (ještě by mi ho čmajzli). Dnes jedem pátrat po znojemsku, kde co mají, tak snad objevím nějaký poklad.
Holky, už jste viděli ten koupací kyblík? Kamarádka ho má. Nebylo to špatné, ale pokud budeme mít toho cvaldu, tak to mám tak na měsíc a pak rovnou kupovat nějakou káď :slight_smile: . Tak že u nás nepůjdeme s pokrokem, ale zůstaneme věrni dětským vaničkám.
12.9 po 15hod. bych snad taky mohla.
20. srp 2007 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO TAKY BYCH TEN PAPÍR OD PLODOVKY MĚLA RADŠI V RUCE , ALE JE MOŽNÝ ,ŽE TO PŘIJDE AŽ K DR.ZKUSÍM TAM ZÍTRA ZAVOLAT.
MYSLÍM,ŽE TEN KBELÍK NA KOUPÁNÍ JE TAKOVÁ JEN MODERNÍ NOVINKA.TO NOVOROZENĚ JE POTŘEBA NĚJAK DRŽET ,NEUMÍM SI TO PŘEDSTAVIT,NAVÍC TY MIMINA TROCHU KLOUŽOU TAK NEVÍM.JÁ JÁ JSEM KOUPALA V KLASICKÉ VANIČCE A ASI U TOHO TŮSTANU.ALE MYSLÍM,ŽE TŘEBA EPS TEN KBELÍK MÁ A POUPE V NĚM.
20. srp 2007 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, my koupem v kýblu, ale máme ho půjčený, už se v něm vyčvachtalo min. 5 dětí z rodiny, je tak do půl roku, vážně! Nevýhoda je, že před samotným čvachtáním musíš mimčo opláchnout, protože v kýblu se nedostaneš na všechny faldíky, ale Madle to nevadí, nebrečí mi u toho. Omyju ji žínkou a pak si jde na pár minut do kyblíku, mám 1 fotku v albu a v tom 1. albu i synovce...

Švagrová dostala výsledky plodovky taky domů...

Lencit, jsi vážně šikula, a manžel to řezal jak a na čem? Vyadá to fakt pěkně, taky znám tu firmu, ale za ty prachy to nechci.
20. srp 2007 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eps, Madlenka je krásná :slight_smile:, moc vám to sluší. Celá tatínek.
A kočárek taky vypadá dobře :grinning: .
Z důvodu pěkného počasí (jsem ráda, že prší), jsme dnes zrušili výlet do Znojma (už po několikáte), tak snad do prosince nějaký kočár zvádneme vybrat.

Ptám se ptám: Nevíte kdy je další předporodní kurz v Macešce? Na www mají staré informace. Konečně mám nějaké vycházky, tak se tam taky chci podívat. Děkuji. :sunglasses:
20. srp 2007 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackad: další kurz v nemocnici začíná druhý týden v září, ale není bazén je vypuštěnej. Na ten kurz je prý potřeba doporučení od doktora, ale to myslím nebývá problém. Kámoška tam dneska volala, právě jí to doporučili.

Eps: já koupila odpad kus překližky v Dendru a přes kopírák namalovala obrázky, manža to pak vyřezal přímočarou pilou s plátem s malýma zubama aby se to netřepilo, trošku sice jo, ale maluju na opačnou stranu. Jen ošmirglovat a malovat. Šablonky jsem si dala na mé www tak si je tam můžeš kdyžtak okopčit. Je to na www.lenacek.webgarden.cz ještě si jich pár postahuju, mají tam krásnýho kapříka a mráček.

Antony: no my pro malého vlastní pokojíček ani nemáme a asi dlouho mýt nebudem, pokud se nepřestěhujeme. Takže dělám Mimi-koutek. Jen to vyzdobím kolem postýlky co máme v rohu. S tím "odstavením" nevím, ale podle mého názoru by to nemělo být moc pozdě aby si to mimčo moc nebralo k srdci. Tipuju tak od té doby jak vydrží spát tak 6 hodin v noci. Nebo tak třeba od jednoho roku. Určitě bych pak ale dala Chůvičku kdyby nebylo slyšet pláč jen tak. Ale zase hned neletět jak kňourne. Ale je to jen můj názor.
20. srp 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni dík, omrknu to...

My pokojíček máme, ale je to ještě napůl pracovna (dokud nedostuduju, je tam hromadapapírů do školy a na diploku) a Petr tam má pracovní stůl na modely, to taky do roka zmizne, postýlka je v ložnici, a myslím, že tam bude min. do 2 let, i dýl. Synovec se sám rozhodl opustit rodičovskou postel když klukům začali dělat pokojíček a přestěhovali velkou postel pr něj, tak doufám, že to půjde taky tak hladce. Měl 2,5.

Teď byl (je) kurz v Macešce od poloviny července plus minus další bude typuju tak září-říjen, je to na 10 týdnů, takže pak začne další, nebo podle zájmu. Doporučuju psát maily, na ty Věra reaguje celkem rychle, mobil málokdy veme, má toho hodně. Já snad potkám Věru ve ST, tak se jí zeptám, pokud nezjistíš něco dřív.

Gábi, díky za pochvalu Madlenky. Čím to je, že všichni říkají, že je na tátu? Ale v reálu to není až tak vždy pravda, na fotkách z 90% :grinning: Ty Petra znáš? Nebo jsi byla o rok výš? Taky mi vyhovuje chladněji, teda mě je to jedno, snáším i horka dobře, ale malá ne, takže kolem 20-25 ideální stav, ale ten déšť mi vadil, byly jsme zrovna venku, když to začínalo.
20. srp 2007 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
eps: oni měli malýho u sebe v posteli??? V manželské? S tím absolutně nesouhlasím, už jsem se s pár takovýma setkala. A jsem absolutně proti. Každej tvor potřebuje svůj vlastní prostor i když ho milujete nade vše. A partnerskej vztah na to taky pěkně doplácí. To u nás nebude existovat. Proto jsem snad koupili postýlku ne? :angry: :grinning:
20. srp 2007 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta Mačeška se ale platí ne? Ta nemocnice taky? Nevíte? Dneska jsem slyšela názor, že Maceška zachází s těhotnýma jako s nemocnýma. Nemám na to svůj názor. Nemám přehled.

Kámoška píše o kurzu v nemocnici: je to uterý a pátek a začína to 13 40h v nové nemocnici na rehabilitaci druhý týden v září a to plavání tam prej 5krát platí zdr.pojišťovna a zbytek my. Bazén prý už spravují.
20. srp 2007 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamila: No já jsem se asi ani nepředstavila. Jmunuju se Pavla. Ani tykat jsem si teda netroufla, bylo mi to blbý, když někoho vidím poprvé. Jinak na ten srazík snad dorazíme. Bylo by to lepší v Portu dole, s kočárkama by byl nahoře problém. A taky jsem ráda, že jsem tě poznala.

Jinak jsem zjistila, že znám taky Noninku, ale tady podle tý malý fotečky jsem ji nepoznala.

Ten kurs v Macešce stál 1200,-a některé zdravotní pojišťovny na něj přispívají.
21. srp 2007 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO ZAJÍMAVÝ JE ,ŽE SI NA KONÍJKOVI TYKÁME ,ALE KDYŽ JSME SE VIDĚLI TAK JE TO TAKOVÝ ZVLÁŠTNÍ SI TYKAT.ALE JÁ JSEM PRO TYKÁNÍ,MĚ TO NEVADÍ.STEJNĚ SI NA KONÍKOVI VŠICHNI TYKAJÍ.ZNÁM VÁS ASI TAKY VÍC O DVIDĚNÍ,ALE MOC PODLE TĚCH FOTEK NE.
NO NA TEN SRAZ SE TAKY TĚŠÍM,KOLIK NÁS ASI BUDE....
21. srp 2007 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halooo kde jste kdo? No myslím kdyby nás bylo málo tak já mám k dobru tři další těhule, tak dejte vědět, kdyžtak je pozvu.
Jinak dneska dál maluju zvířátka a začíná ze mě být pomalu profík :grinning: . Jen mě bolí záda z toho hrbatění, tak pauzuju.
Ještě se chci zeptat, můj doktor mě doporučil na diabetologické vyšetření i když nikdo kolem z příbuzných cukrovku nemá, je to normální? Prý tam budu 3 hodiny a nalačno, to asi umřu!! Jen mi dají vypít nějakou sladkou vodu, dál nevím.
21. srp 2007 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
DNESKA KONIK CHRÁPE....

HELE,TY TĚHULE KLIDNĚ MŮŽEŠ NA TEN SRAZ POZVAT,VŮBEC TO NENÍ ŠPATNEJ NÁPAD.JÁ JSEM POZVALA I TU MOU KAMOŠKU CO ČEKÁ TY DVOJČATA ( A DOMA MÁ ŽABKU 8 MĚS )A BYLA MOC RÁDA.NIKAM TAK MOC NECHODÍ A UŽ JÍ TO LEZE NA BUDKU ,TAK ŽE RÁDA TAKY PŘIJDE.NEMÁ PŘÍSTUP K NETU TAK NA KONÍKA NECHODÍ.TAKŽE KLIDNĚ BŘICHATÝ BEREM A NEMUSÍ BÝT Z KONÍKA....

NA TU DIABETOLOGII BYCH ŠLA,NEBOJ SE .KLIDNĚ I PREVENTIVNĚ,JÁ ČEKÁM,ŽE MĚ TAKY POŠLOU ,ALE ZATÍM NIC.MANŽEL JE TAKY DIABETIK,ALE ZATÍM SE DR NIJAK NEVYJADŘUJE.JO,ZÍTRA MÁM JÍT NA VELKEJ UTZ TAK SE SNAD DOZVÍM JAK JE MIMOUŠ VELKEJ A KOLIIK VÁŽÍ.
21. srp 2007 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrá já se jich zeptám, aby tam pak na nás měli místo :grinning: .
Užij si ultrazvuk, nám v 21. týdnu ukazovali všechny orgány, ťapky, ručičky, a i pytlika. A zapoměli mi říct kolik váží a měří. V pondělí jdu ke svému dok. tak zkusím vyžebrat ať mě pošle ještě jednou dřív než v tom 32. to je strašně dalekoooo.
Kde jsou dneska všichni?
21. srp 2007 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamčo, ze své zkušenosti, já se na váhu a míru vždycky ptám, jinak mi ji automaticky neříkají. :wink:
21. srp 2007 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se ptala myslím 2x a vždycky byl dok. to toho tak zabranej, nebo zrovna něco kontroloval, že mi to na konci zapoměl říct. A teď naposled jsem se neptala, protože jsem byla vedle z toho, že budem mít mimčo s pytlikem. Ale prý se to nějak počítá z délky stehenní kosti a její délka je myslím na fotečce z utz. ale nevím jak se to počítá.
21. srp 2007 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimčo s pytlíkem :grinning: :grinning: :grinning: To jsi mě tedy pobavila. Já jsem tedy taky byla vykulená, když mi řekli, že to jsou téměř jistě dvě holky. Můj "mateřský" instinkt mi říkal, že to budou dva kluci. :sunglasses:
21. srp 2007 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsem na začátku četla,že se mužou přidat i snažilky.sice jsem založila nové téma snažilky znojmo a okolí,jsme tamdvě,vlastně 3,i s mužskym,ale vidím,že tady je vás víc.tak jestli se mužu přidat,občas něčím přispěju,a nechám si i bar co poradit.nejsem tu dlouho,tak se tu rozkoukávám a objevuji.
ted už jdu do hajan,tak třeba zítra.a napíšu o sobě něco víc.pa
21. srp 2007 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky milius, to je jasňačka, že se můžeš připojit, zvlášť když ti jako snažilce za chvíli budou naskakovat těhotenské týdny. :wink: Tak přejeme hodně štěstíčka, ať je to co nejdříve.
21. srp 2007 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO SUPER , ZDRAVÍM MILUS....
TAKY JSEM ZAČÍNALA VE SNAŽILKÁCH....ALE ŠLO TO PAK TAK RYCHLE ŽE MI BYLI SNAŽILKY MALÝ.PRVNĚ JSME TADY BYLI JEN DVĚ S ANTONY A TEĎ SE NÁS TU SCHÁZÍ ASI 14.A MÁME TAKY NAPLÁNOVANEJ SRAZ NA 12.9 V 15h V CAFE PORT.

STEJNĚ TAM ZAVOLÁM ABY NÁM TAM DRŽELY FLEK ,ODPOLEDNE TAM SNAD NEBUDE TOLIK LIDÍ TAK SE TAM SNAD VEJDEM.LEPŠÍ BY BYLO DOLE ,BUDOU ASI 3 KOČÁRKY ,ALE V KRAJNÍM PŘÍPADĚ I NAHOŘE JE TAM ZAS VĚTŠÍ KLID.UVIDÍME.
MILUS,JAK DLOUHO SE SNAŽÍŠ?MY SME TOMU TEDA MOC NEDALI ,BYLO TO HNED ,ALE NĚKDO NA TOM ÚPRACUJE I ROK I VÍC....
22. srp 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Milus, taky tě vítám, my se snažili jen tři měsíce. Jak jsem to řekla dok., začal se mě ptát kolik mi je a kolik je manželovi a vyznělo to jako no to už jste pěkně staří. Pak začal, ža nás kdyžtak pošle do Brna, tam že jsou na to experti a otěhotním natotata. Tak mi vrazil menstr. kalendář a že si mám měřit teplotu a vše zapisovat, koukala jsem na něj jak na blázna. Přišla jsem tam natěšená, že chceme miminko a on na mě, s tím vším. Vydržela jsem dva a půl měsíce, pak mu to ukázala, řekl, že je vše v pořádku a že mám pokračovat. Doma jsem na to koukala a taky lítala různě po diskusích a snažilkách. Četla jaký jsou problémy v dnešní době a tak. Pak jsem to ale vše hodila za hlavu, jak říkají člověk se nemá na to upínat. Kalendář jsem roztrhala, jela na hory na dovcu...prostě na to nemyslela. No a další menstr. už nedorazila.
22. srp 2007 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak koukám, že už nás tady Milus našla, radši jsem tam holkám napsala i o naší diskusi,jsou ty sice spíš už těhulky, ale aspoň přijdou holky i na jiné myšlenky, třeba zrovna s tím srazíkem!
A dnes jsem řekla holkám na srazu o těchto stránkách, tam snad sem zavítá nějaká další těhule co byla se mnou v Macešce!
Ehm, tak já otěhotněla na 2. pokus, s tím, že 1. byl v totálně neplodném období-těsně po MS (nedalo mi to a zpětně jsem to dohledávala podle kalendáře). Holkám snažilkám držím palečky i s Madlenkou, ať mají v bříšku brzo nějaký pidižvíky!
22. srp 2007 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JÁ JSEM OTĚHOTNĚLA NA POPRVNÍ ...JAK ŘÍKÁ MOJE KOLEGYNĚ Z PRÁCE : STAČILO JEDNOU ZAŠUSTIT TRENKAMA....A BYLO TO TEN TÝDEN PO VELIKONOCÍCH , JENOMŽE JSEM SE NA VELIKONOCE JAKSI DOMA NEPOHODLY A JÁ JSEM SE URAZILA.VYPADALO TO ŽE BUDU URAŽENÁ AŽ DO STA LET,ALE TO SMIŘOVÁNÍ BYLO TAK SLADKÉ..... CHA CHA .... A NA MIMINO JSEM ANI NEPOMYSLELA.ASDI PRÁVĚ TAKHLE SE TO MÁ DÍT....
DNESKA JSEM BYLA U PAVKOVÉ NA KONTROLE,LIDÍ JAKO O VINOBRANÍ...HRŮZA ,OKONO ZAVŘENÝ ,BYLO TAM VYDÝCHÁNO JAKO V SAUNĚ.DR MI UDĚLALA ULTRAZVUK SRDÍČKA A I JINÝCH ORGÁNŮ A ŘÍKALA ŽE TO S TOU PLODOVOU VODOU BYL PĚKNEJ POPLACH.NO ALE ZEJTRA JEDU DO TOHO BRNA KDYŽ UŽ JSEM OBJEDNANÁ.TEN UTZ MOC PŘÍJEMNEJ NEBYL,CELKEM MI TLAČILA NA BŘICHJO ABY SE TO OTOČILO,TŘEBA TO NECHTĚLO UKÁZAT LEDVINY.DOSTALA JSEM JEŠTĚ MAGNEZIUM A ŠLA JSEM.DNESKA SE TO TEDA VRTÍ ....
22. srp 2007 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉholky,tak jsem se tu trošku rozepsala,a než jsem to stihla odeslat ,tak je to fuč,nevím co jsem zmáčkla nebo nezmáčkla.Ale už nemá sílu to tukat(datlík)znovu,tak to nechám na zítra v lepším čase.
Jinak jsem vám chtěla všem moc poděkovat za přivítání a budu ráda mezi vámi.
tak pa a dobrou.
22. srp 2007 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek